Seizoenkaart duur? Supporter van de week interpolis Contour Vrijwilligers gezocht muziek Statistische feiten Lijst Pimmetje TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 4 APRIL 2002 - PAGINA 5 RIL 2002 - PAGINA 4 Stadionkrant Hoofdsponsor FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN voetbal. bal onbetaalbaar gaat worden. De I een verhoging opgetreden. Niet echt je krijgt er toch ook een hoop voor te gen, wil men spelers op het hoogste graag weer terug. Bierland ricolores Thuis Uit 0-0 14 ^^organisatie uoor vrijwilligerswerk! Verwonderlijk, maarenigetoelichting rug? Misschien niet altijd wat je wilt is wel op zijn plaats. Helaas wordt qua resultaat of voorstelling, maar Ver koop kaarten Willem II - De Braaf schap Stekelenburg niet meer toelaten in het stadion. Ik stel me trouwens ook verkiesbaar als burgemeester. Ik heb mijn kandidatenlijst voor het Willem ll-bestuur en de gemeenteraad al bij na klaar. Allemaal at my service. Moet je eens kijken hoe snel we de zaak weer op de rails hebben Ik probeerde het nog een laatste keer, dit keer met enige stemverheffing:" Pimmetje, wat jij voorstelt kost klau wen met geld en ik wil je totaalplan eerst eens op papier zien". Pimmetje keek me heel indringend aan, trok zijn stropdas nog eens rechten verdween richting ereloge. "Hier heb ik geen zin an sprak Pimmetje verongelijkt. Voor de wedstrijd Willem II - De Graafschap op 20 april is er vrije ver koop via ticketbox. Op de wedstrijddag zijn de kassa's geopend vanaf 18.00 uur. 1969- 1970 1970- 1971 1971- 1972 1972- 1973 1973- 1974 1974- 1975 1975- 1976 1976- 1977 1977- 1978 1978- 1979 1982- 1983 1983- 1984 1987- 1988 1988- 1989 1989- 1990 1990- 1991 1991- 1992 1992- 1993 1995- 1996 1996- 1997 1997- 1998 1998- 1999 1999- 2000 2000- 2001 2001- 2002 0-0 3-0 0-0 0-1 19 51-69 Willem II - Fortuna Sittard de sup porter van de week. Deze suppor ter krijgt een plaats op de hoofd tribune, een rondleiding door het stadion, een aandenken en een uitnodiging voor het bijwonen van een busreis van de suppor tersclub. Bovendien mag de sup- Docente Nederlands... iets voor jou? Taalkrakers zoekt een docente voor het geven van Nederlandse taalles aan vluchtelingen en asielzoekers, met name in de middaguren. Tel. 013-456 11 99 Fax 013-455 08 01 Steunpunt Vrijwilligerswerk Vrijwillige Thuishulp SOS-Hulpcentrale weer Europees'. "Dat kan niet met de huidige begroting probeerde ik nog tegen te sputteren, maar Pimmetje was niet te stuiten: "Als ze mij de touwtjes in handen geven, zal het wel anders gaan. De begroting hoeft he lemaal niet omhoog. Nu hebben ze de prijzen van de seizoenkaarten weer verhoogd, nergens voor nodig. Het is gewoon een kwestie van sane ren. Minder management, minder overheadkosten, maar wel een bre dere selectie om tegenvallers op te kunnen vangen. Spelers die gebles seerd zijn krijgen van mij geen cent. Dat zetten we gewoon in het contract. Maar eerst moeten we een andere trainer halen: Louis is vrij en Johan is best bereid om als technisch advi- gesp gew. gel. 0-1 0-0 0-2 2- 0 3- 2 5-0 2-0 4- 0 0-1 0-0 1- 0 2- 2 3- 1 Totaal 49 13 Kapel meesterlaan 112 a 5049 NL Tilburg Uit 25 4 2-0 0-1 2-2 5-0 4-0 2-1 2-2 0-0 2-0 2-1 7-0 2-2 2- 2 3- 0 2-0 0-0 0-1 0-0 2-0 2-1 2-0 SPOREL SPORTPWZEN RELATIEGESCHENKEN Het mooiste cadeau voor de beste prestatie Willem II TV De uitzending van 18 maart wordt op 8 april herhaald. Vanaf 18.45 tot 22.15 uur is ieder half uur de uitzending te zien op Regio TV Seizoenkaarten Heb je je seizoenkaartreserve- ring al ingeleverd? Nee, doe het dan snel. Deze week kan het nog! Heb je geen seizoenkaart en wil je er ook een neem dan con tact op met Willem II. Willem II Pauze Cup Zaterdagavond strijden in de finale de basisscholen 't Schrijverke uit Goirle en GBS Ravels uit Ravels (B) tegen elkaar om de 1e en de 2e plaats in de Willem II Pauze Cup. Wedslrijdmasciitte: De wedstrijdmascotte zaterdag is de 8-jarige Bob Brankaert uit Tilburg. fanslmpaanbiedlng Een Willem ll-rugzak voor 10 euro. Stadiuumarkt Zondag 14 april organiseert de sup portersclub voor de 14e keer een sta- dionmarkt. Heb je nog tweedehands goederen liggen die je graag wilt ver kopen, meld je dan aan. Bel voor in formatie of voor een aanmeldings formulier met Martijn Pijnenburg (013)45616 72. Werken voor HomePlan... lijkt dat jou wat? Jouw taken zijn o.a. het werven van particuliere donateurs, bezorgen en opvolgen van mailings, geven van voorlichting. Stichting HomePlan zorgt voor kleinschalige bouwprojecten in de Derde Wereld. pen dat deze investering ertoe mag leiden dat het seizoen 2002-2003 iets porter samen met een speler naar keuze of trainer/coach Hans Westerhof op de foto. Deze her innering wordt aangeboden door Fotoburo Toin Damen. De gelukkige supporter wordt een half uur voor aanvang van de wedstrijd verwacht bij het kan toor van de supportersclub van Willem II (onder vak M). seur op te treden Je zag de omstan ders opbloeien. De achterstand te gen Den Bosch was bijna vergeten. "Maar Johan en Louis komen echt niet voor een reep chocolade naar Tilburg", merkte een geheel in het rood-wit-blauw gehulde supporter nog op. "Man, lees mijn boekje nou eens, daar staat precies in wat er fout is bij Willem II: de jeugdopleiding, al lemaal weggegooid geld, dat Plan Tricolores 1/4..onzin! Daar hoef je bij de gemeente niet mee aan te komen. Die hebben het veel te druk met die tunnel onder de Heuvel. In die amb tenarij moet ook eens flink het mes gezet worden. Een kunstgrasveld voor NOAD en onze jongens maar trainen in een modderpoel. Ik zou die Beste medeseizoenkaarthouders. Jullie hebben, net als ik en zoals ie der jaar gebruikelijk, van Willem II een brief ontvangen waarin wordt gevraagd of je ook in het nieuwe seizoen weer een seizoenkaart wilt. Je kunt je plaats op de tribune zeker stellen. Met andere woorden: Wil je ook het komende voetbalseizoen weer elke thuiswedstrijd op je ei gen "plekkie"zitten? Natuurlijk zeggen jullie dan, maar wat kost dat? en het genieten van een avondje uit. Dus Willem II hoopt dat jullie begrip kunnen en willen opbrengen voor de langer uitzicht geeft op internationaal prijsverhoging. Waarschijnlijk zou het nog vervelender zijn als Willem II geen verhogingen meer hoefde door Niet wachten te voeren, simpelweg omdat we niet Vanzelfsprekend kan ik niet voor jullie meer op dit niveau zouden meespe- beslissen. Maar Willem II hoopt jullie len. Voor alle duidelijkheid Willem II f Thuis 24 9 10 5 doelsal. 32-1719-52 Harrie Verhoeven Tombola Bij de horecaverkooppunten verko- Desupporterdieopdefotoisom- pen medewerkers van de supporters- cirkeld, is tijdens de wedstrijd club een enveloppe met een lotje voor 0,50 euro. Je kunt direct zien of je hebt een prijs hebt gewonnen. Prijzen kunnen worden afgehaald op het kantoor van de supportersclub onder vak M. In de Vacaturebank van het Steunpunt Vrijwilligerswerk zijn honderden verschillende vrijwilligersbanen opgenomen. Interesse? Loop dan eens binnen, St. Annaplein 21De Vacaturebank is geopend op maandag, dinsdag en woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Je kunt ook bellen voor een afspraak van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, telefoon (013) 54 34 572. is de titel ‘ten van een aar instru- stukje ver- clubs. Twee Irie Turkse van Turk- «enten zijn °ep is een trument en k. Natuur- i horen, ten kenn ‘peelt e soort n XV elkaar Nu zal niet iedere lezer van De Begrip Tilburgse Koerier seizoenkaarthou- Als iets duurder wordt is dat nooit der bij Willem II zijn. Maar degene on- leuk, dus ook niet als het je eigen derjullie die datwel zijn, zullen onge- stoeltje bij Willem II betreft. En na- twijfeld hebben gezien dat de prijs tuurlijkkomtdatbijdeeenslechteruit goor het "plekkie" is veranderd. Er is dan bij de ander. Maarzeg nou eerlijk, In de rust bij FC Den Bosch - Willem II kwam ik Pimmetje weer eens tegen. Pimmetje, die zichzelf nog steeds ziet als de gedoodverfde opvolger van Willem ll-voorzitter Vullings, had als altijd zijn woordje klaar over de situ atie bij Willem II. "Weer een wan prestatie", waren zijn eerste woor den. "Maar dat kan ook niet anders met het beleid van de afgelopen ja- ren Pimmetje zat weer op zijn praat stoel: "Bestuur en management heb ben er een puinhoop van gemaakt. Ik zou het wel weten. Met al die buiten landers in de ploeg wordt het nooit iets. De KNVB moet gewoon weer de grenzen sluiten. Ik zou Jaap Stam te rughalen en een bod uitbrengen op Van Nistelrooij. Dat spelen we zo I Saar in de brief geen melding van ge- toch zeker wel qua beleving, emotie, fiaakt. Hoog tijd om op deze plek het ontmoeten van medeliefhebbers fekst en uitleg te geven. Allereerst is •r natuurlijk de normale prijsindexe- fing die we elk jaar overal weer te genkomen. Dus ook bij de Tricolores, feaarnaast is er een onderzoek ver acht door een onafhankelijk bureau bij een aantal clubs die zich rekenen tot de subtop, zoals FC Utrecht, Roda SC, NAC, NEC, FC Twente en Willem fi. Hieruit kwamen een aantal opmer- I gelijke zaken naar voren. Een voetbal- taartje in Tilburg is het goed’ I bovendien is bij Willem I prijs/kwaliteit verhouding Gezocht: vrijwilligers voor verpleegafdeling! Verpleeghuis De Hazelaar is op zoek naar vrijwilligers voor de verpleegafdeling voor zowel overdag als 's avonds. Aandacht geven aan de bewoners, sfeer scheppen in de huiskamer en meehelpen bij allerlei activiteiten behoren tot de taken. Ook voor de ontbijtgroep wordt een vrijwilliger voor de dinsdag- en/of vrijdagochtend gezocht. Beschik jij over een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid? En heb je zelf een psychiatrische behandeling gehad? Dan is het geven van voorlichting over vooroordelen t.a.v. (ex)psychia- trische patiënten voor de Stichting Pandora zeker iets voor jou! Jeugdopleiding zoekt het volgend seizoen wederom als sei- vrijwilligers is er geen voorstander van dat voet- zoenkaarthouder te mogen verwelko- De Jeugdopleiding van de BVO men. Dus hebje nog geen seizoenkaart Willem II is op zoek naar grensrech- mening van voorzitter Jan Vullings maar wil je er ook een neem dan con- ters voor de jeugdselecties. zal jullie wel bekend zijn. Maar nog- tact op met Willem II. Kom kijken naar Ben je bereid om een deel van je vrije fanshop De fanshop is geopend van maandag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en op wedstrijddagen van drie uur voor aan vang van de wedstrijd tot drie kwartier na de wedstrijd. OuC Willem llers Voorafgaand aan de wedstrijd Willem II - Fortuna Sittard spelen twee teams, bestaande uit oud 1eelf- talspelers tegen elkaar. De wedstrijd wordt gespeeld van 17.45 tot 18.45 uur. De elftallen worden gecoached door Jan Reker en Piet de Visser. Een aantal bekende namen: Bud Broeken, Frank van Straalen, Henk van Rooij, Fons Mallien, Ton van de Ven Martin van Geel en David Loggie. maals: ook Willem II ontkomt er niet de Tricolores die straks onder leiding tijd te steken in vrijwilligerswerk bij de aan de prijs van het kaartje te verho- van Mark Wotte opnieuw zullen probe- jeugd van Willem II en hebje enige er- ren een zo hoog mogelijke klassering varing als scheids- of grensrechter, nationale voetbalpodium laten spe- te halen. Ik zie jullie volgend seizoen meld je dan schriftelijk bij: Willem II len. Laten we met zijn allen dan ho- graag weer terug. Jeugdopleiding, ter attentie van Daan Frans Brouwers Miete, Postbus 235, 5000 AE Tilburg, p.s. E-mail: jeugdopleiding@willem-ii.nl Ik heb inmiddels mijn plaatsje al veilig Voor informatie: 013-5490590. gesteld voor de volgende jaargang. Ik weet namelijk van mezelf dat ik er on danks alles graag bij wil zijn als er wordt gevoetbald aan de Goirleseweg. Ik heb daar graag een paar euro extra voor over. Ik ben lief hebber dus ik baal als ik er niet ben en ik wil mijn eigen "plekkie". Willem II - Fortuna Sittard Seizoen iburgse ba- Jncertzaal speeld door teurs' wil r zitten er >n. Komende n West-Eu- 1 jaartje in Tilburg is het goedkoopst. 1 II de 3 erg gun- I stig is met betrekking tot de facilitei- I jfen die worden geboden. Bovenstaande redenen rechtvaardi gen een geringe prijsverhoging die overigens lager is dan het landelijk gemiddelde. Heb jij "fanfare- of dweilorkestervaring"? Stichting Prisma zoekt iemand voor het begeleiden van de drumband "De Postiljons" tijdens de oefenavonden op maandag van 19.00 - 20.30 uur en tijdens optredens.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2002 | | pagina 5