Baeten (PERSONEEL 0 .marant TAPIJTCENTRUM NEDERLAND nuevo* Poe interieurverzorgers (m/v) medewerk(st)er groepsbegeleiding/ begeleid(st)er LEERLING VERKOPERS m/v Een enthousiaste tekenaar-monteur met een flexibele instelling. Of ben jij die enthousiaste chauffeur-monteur die we zoeken? Sporthotel BUjurs IJT je gaat er nuvo°r! Zelfstandig werkende (2e) kok Assistent kok DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 14 MAAHI 2002 - PAGINA 4 VERK Administratief Medewerker m/v Wij bieden u Elisabeth Ziekenhuis “I Om ons team van technici aan te vullen zijn wij op zoek naar twee nieuwe collega's: 4 Minimusu J komt voor alle bewoners van het Wij zoeken om het team compleet te maken nog een; wil voor minimaal 20 uur (55,56%) per week, vacaturenummer 02/031 irovincies sterk delegeren. Wij vragen FLEX 5 Tilburg dienstverlening aan mensen met een handicap Tapijtcentrum Nederland is reeds 30jaar een ambitieuze onderneming met een enorm assortiment vloerbedekking en gordijnen. Wij wel en daarom zoeken wij voor enkele projecten in Tilburg enthousiaste goed gemotiveerde Hebt u interesse Bel dan snel 013 - 5910728 en vraag naar Piet de Kort. U krijgt dan zo snel mogelijk een sollicitatieformulier toegestuurd. Vindt u het óók zo belangrijk om in een schone omgeving te werken en/of les te krijgen Wij bieden: Een afwisselende functie in een prettig werk klimaat, een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen. Stuur dan een korte brief met cv naar onderstaand adres: Klaruw Machines b.v., t.a.v. de heer R. Verbeek, Postbus 2085, 5001 CB Tilburg. Of bel 013-4556599 en vraag naar de heer A. Klijn of de heer R. Verbeek. Ter uitbreiding van onze verkoopteams in de regio Tilburg is er behoefte aan nieuwe medewerkers die in een grote organisatie een leuke en afwisselende baan zoeken. 24 WOONWINKELS IN BRABANT, LIMBURG EN GELDERLAND Wij bieden 700,- tot 2.500,- per maand (vanaf 10 uur werken per week). Uren gedeeltelijk zelf te bepalen. Geen specifieke vooropleiding vereist, (MBO-niveau heeft voorkeur). Trainingen en persoonlijke begeleiding ondersteunen uw succes. DV Werving Selectie Tel. informatie: (0499) 49 06 19 Euro-Hairchic verkoopt een groot assortiment non-food producten aan vele afnemers in binnen- en buitenland. Voor telefonische informatie of sollicitatie kunt vragen naar de heer A. Roos, tel.: 013-5494444. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Baeten, postbus 4039, 5004 JA Tilburg. Functie: Na een gedegen inwerkperiode verricht u werk zaamheden op alle terreinen van de administratie. Het verwerken van inkoopfacturen, kas, bank- en giroboekingen en urenverantwoordingen zijn daar voorbeelden van. RONI VAN Belangstellenden kunnen bellen met Dhr. M. van Gestel 013 5366593 of schrijven naar Tapijtcentrum Nederland B.V. Afd. Personeelszaken, Ringbaan Oost 134, 5013 CE Tilburg Nuevo BV J.F. Vlekkeweg 10-16 5026 RJ Tilburg ff 013-5910728 Fax 013-5910729 E-mailNuevo@planet.nl EURO-HAIRCHIC B.V. Clara Zetkinweg 4, Postbus 549, 5000 AM TILBURG Voor ons kantoor in Tilburg (Industrieterrein De Katsbogten) zoeken wij naar een vlotte: DIRECTIE - ASSISTENTE die niet terug schrikt voor een job met tempo en afwisseling. fulltime/parttime vacature zweminstructeur Meer informatie over deze afwisselende functie kan worden verkregen bij Peter de Korf. e ziekenhuis van s en een procesge- 1 talte aan de zorg .Je en vergroting Kom zeker eens praten. Wij willen graag weten wie je bent en wat je wilt. Je kunt misschien al direct aan de slag want er is voor het zwembad een een goed salaris ver boven het minimum, een extra eindejaarsuitkering, werk dicht bij u in de buurt, parttime werktijden in middaguren, - mogelijkheid voor gerichte opleidingen, zelfstandig werk in een gezellig team, deelname in spaarloonregeling. Parttime werken, fulltime verdienen. De meeste mensen willen meer vrije tijd, maar kunnen niet zonder fulltime inkomen. Wij vragen enthousiaste mensen (m/v) die op zelfstandige basis in eigen vrije tijd, met parttime werken vanuit huis, fulltime willen verdienen. Amarant verleent lijke handicap in I zorgvragen van wonen en dagbe en specialistische medewerkers gestal ippen als emancipatie t invulling wordt gegeven. opnemen met mevrouw ag 18 maart van 12.00 tot De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO Gehandicaptenzorg. De functie voor medewerker groepsbegeleiding is ingedeeld in Functiegroep 35 (minimaal ÉL 1414,- en maximaal 2051,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband). Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. tuigingskracht; int gemakkelijk omgaan met anderen; het "zorgen voor" aan anderen laten. Baeten, onderdeel van Kuijpers Installaties, is een toonaan gevende en vernieuwende organisatie met klantgerichte en geïntegreerde totaaloplossingen op het gebied van elektrotechniek. Kuijpers Installaties is een bedrijf met ambities, financieel gezond en professioneel. Wij zijn gecertificeerd volgens NEN-EN-ISO-9001 en hebben onze ruim 75 jaren ervaring weten te vertalen in een uitstekende naam in de markt. Dit onder meer door consequent goed te investeren in mensen en middelen. Wij ontwerpen, installeren, onderhouden en beheren klimaat- en elektrotechnische installaties in zowel utiliteitsbouw als de industrie. Vanuit onze vestigingen Helmond, Utrecht, Moerdijk, Rijswijk, Oss, Arnhem en Tilburg realiseren wij met 350 medewerkers een omzet van 50 miljoen euro. Klaruw Machines b.v. is een kleine onderneming die machines t.b.v. weg- en vloer- onderhoud ontwikkelt, bouwt en onderhoudt, én onder eigen vlag exploiteert. Vestigingen in Tilburg, Breda, Roosendaal, Bergen op Zoom, 's-Hertogenbosch, Best, Son, Eindhoven (2x), Geldrop, Oss, Uden, Veghel, Maastricht, Heerlen, Roermond, Venlo, Blerick, Venray, Apeldoorn, Ede, Arnhem, Wychen, Beuningen. Project Leyeburgh aan de Broekhovenseweg is een wooncomplex waar 200 mensen wonen. Hier komt een tiental één- en tweepersoons appartementen vrij die, met instemming van alle huidige bewoners, beschikbaar zijn gesteld aan cliënten van Amarant. Het betreft een intensief samenwerkingsproject tussen woonzorg Nederland, de thuiszorg, de bewoners van Leyeburgh en Amarant. Het project gaat vernieuwende initiatieven ontwikkelen, zodat er b.v. behoudens 24-uurs zorg ook een eerste hulppost komt voor alle bewoners van hei complex met alarmcentrale, bemand door medewerkers van Amarant. Van de medewerkers zullen dan ook bijzondere kwaliteiten worden gevraagd. Uitdaging, creativiteit, ondernemingszin, communicatie en van alle markten thuis, zijn kernbegrippen. Eind maart verhuizen de eerste bewoners naar de Leyeburgh. I h Het voorjaar k vlinders zijn al KNNV-afdelin ging van Vrièm Brabant organi maart van 20.C zing, die wordt Harold van den making van scl laten kennism: dersoorten die ren zijn en ook i verse natuurgel welkom in de f museum Braba te Tilburg. Er z den aan de lezii ope en j< Sporthotel Bruurs is een complex waarin zich Sauna Thermen Fonte Vitale, een hotel en een sportcentrum bevinden. Met 3 overdekte tennisbanen, 2 squashbanen, een spinningruimte en een 25-meter zwembad bieden wij onze gasten een brede waaier aan sportieve mogelijkheden aan. Wil je je niet alleen bezig houden met het uitwerken van schetsen en ontwerpen tot vol waardige productie c.q. montagetekeningen, maar ben je ook bereid om je tekenwerk af en toe in de praktijk toe te passen? Héb je een middelbare opleiding, ervaring met CAD- tekenen en spreekt een afwisselende baan in een klein team van circa 12 technici je aan? Op zondag groep Hobo Besouwhuis schap preser ling Haantje musical voo jaar. Het pi 14.30 uur. Witje weten gaat? Er is e naast een gi vinden we Sjoerd. Je w Voor onze vestiging Tilburg komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van: In het kader va ontvangt de ce ningsplein 10 middag 17 ma; Jan Otten (195 romanschrijvei Katholiek Otte zijn werk en wc viewd door dr I versitair docen Faculteit Tilbu je blijft 'stilstaan'... Waar staat Stic renwerk nu heb seren zij en wii jeugd en jonge deze en ander woord wannee van 13.00 tot 11 zoekt. Wat is er middag is er ee sus tekenen er met Carolien, menteren met I den voor kinde informatie ove ten. Het adres Jongerenwerk, Udenhout. Tel. Functie-eisen: - bereidheid tot onregelmatig werken; - snel in staat tot handelen in wisselende situaties; - een relevante opleiding; - sterk in onderhandelen en Uw schriftelijke of telefonische reactie te richten aan: Sporthotel Bruurs, Sportlaan 22, 5111 BX Baarle-Nassau. Tel. +31-(0)13-507 53 32 Fax +31 (0)13-507 32 34 E-mail: info@sporthotelbruurs.nl Website: www.sporthotelbruurs.nl 1 zorg aan meer dan 2500 mensen met een verstande- Midden- en West-Brabant. Op basis van individuele n cliënten wordt deskundige begeleiding verleend bij jesteding, thuiszorg, dag- en logeeropvang, crisisopvang hulp op het gebied van bijvoorbeeld autisme. Wij vragen: Een afgeronde administratieve opleiding, bijv, boekhoudkundig medewerker of opleiding administrateur (MEAO). Verwacht wordt verder een dienstverlenende en flexibele instelling en zelfinitiatief. Schoolverlaters worden zeker uitgenodigd om te reageren. Uw Profiel: - het actieve, vrolijke type; - u beschikt over overtuig - u kur.L u Je hebt minimaal een HAVO-diploma, bij voorkeur aangevuld met een secretaresse opleiding. Je bent representatief, vriendelijk en goedgehumeurd. Je beheersing van de Nederlandse taal is perfect, je Engels en Duits is goed en je beschikt natuurlijk over computerervaring. Ben je gebeten door de sportmicrobe? Go je graag met mensen om? Geef je bijv, trainingen in een sportvereniging? Heb je een afgeronde of afgebroken sportopleiding? Wil je zonodig een betaalde opleiding volgen? Ben je in het bezit van rijbewijs BCE? Heb je een flexibele instelling en wil je niet alleen maar bezig zijn met het bouwen en onderhouden van machines, maar wil je tevens met deze machines op locatie assistentie verlenen aan collega's op de weg (een beperkt aantal dagen per jaar)? Heb je een technische opleiding en spreekt het werken in een klein team van circa 12 technici je aan? Het St. Elisabeth Ziekenhuis is een groot, algemeen ziekenhuis met topklinische voorzieningen en opleidingsfaciliteiten. Dit beste grote 1 2001 maakt deel uit van de Stichting Samenwerkende Topklinische Opleidingsziekenhuizen. Het heeft 673 bedden, 2.500 medewerkers c oriënteerde organisatiestructuur en werd onlangs verrijkt met de medische boulevard vol zorgerelateerde producten en diensten. De afdeling voeding zoekt een, m/v, dingen conform de HACCP-regels. Je hebt een voltooide beloont deze functie in Fg 35, met een maximum sale opleiding instellings- of restaurantkok. De tijdelijke aanstelling 2.039,-, bij een fulltime dienstverband. vindt plaats voor 36 uur per week. Een dienstverband voor (vac.nr. 2002.48) Als opgeleide SVH-instellingskok assisteer je bij alle voorko- horeca-ervaring. De aanstelling vindt plaats voor 30 uur per mende kook- en schoonmaakwerkzaamheden in de centrale week (inclusief weekenddiensten). Een dienstverband voor keuken. Daarnaast bereid je geheel zelfstandig gerechten en onbepaalde tijd (na één jaar) wordt niet uitgesloten. Het St. broodmaaltijden en draag je zorg voor de keukenvoorraad. Je Elisabeth Ziekenhuis volgt de CAO-Ziekenhuizen en beloont bent vertrouwd met HACCP, je hebt kennis van grondstoffen, deze functie in Fg 25, met een maximum salaris van dieet- en voedselbereiding (volgens receptuur) en je hebt 1 -886,-, bij een fulltime dienstverband. de afdeling Personeelsbeheer van het St. Elisabeth Ziekenhuis, Postbus 90151, 5000 LC Tilburg. FACILITAIRE SERVICE -uizen en maximum salaris van Voor informatie over de functie kunt u contact oy R. Neefjes, locatiehoofd Leyeburgh op maandag 17.00 uur op telefoonnummer 013- 4652278. Uw schriftelijke sollicitatie aangevuld met CV kunt u voor 25 maart 1 a.s. sturen naar Amarant Regio Tilburg 1, t.a.v. Maya Kruijssen, (medewerker P O, Bredaseweg 375, 5037 LD Tilburg of E-mail Fm.kruijssen@amarant.nl onder vermelding van vacaturenummer 02/031. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Jeugdige personen met interesse in de woninginrichting en een klant vriendelijke instelling worden uitgenodigd om te reageren, maar ook commercieel ingestelde personen met ervaring in de volumineuze detail handel zijn welkom om te bellen of schrijven. Tapijtcentrum Nederland biedt representatieve en gemotiveerde kandi daten verantwoordelijk en afwisselend werk in een prettige sfeer. Kortom, een interessante en uitdagende baan in de verkoop van kwaliteitsgoederen. Tapijtcentrum Nederland biedt een prima salaris, in overeenstemming met de functie en ervaring. Vanwege de omvang van de organisatie en de te verwachten expansie in de komende jaren zijn er voor de toekomst voldoende doorgroeimogelijkheden. Tapijtcentrum Nederland met 24 filialen is in deze provincies sterk aanwezig op de vloerbedekkingenmarkt. Ook is de onderneming in diverse regio's actief op het gebied van raamdecoratie. De organisatie telt in zijn geheel enkele honderden medewerkers. Als je jezelf hierin kunt vinden, bieden wij een super-afwisselende baan in een omgeving waar je een spilfunctie hebt. Alleen wanneer je fulltime (=39 uur per week, vrijdagmiddag vrij) beschikbaar bent, stuur dan je reactie met c.v. naar: Sporthotel Bruurs is in volle ontwikkeling. Zo komt er bijvoorbeeld op termijn een fitnessruimte bij. In drie regio's geven meer dan 2500 i en ondersteuning, waarbij aan begrip van de zelfbeschikking van de cliënt

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2002 | | pagina 4