De Iburgse Keerier brengt de regio in beweging /w w W' SCB? 'o, 1 oe Talloze verenigingen, werkgroepen, stichtingen en andere instellingen uit stad en streek vindt u regelmatig terug in de kolommen van De Tilburgse Koerier. Zij stellen de mensen in bidden-Brabant zo op de hoogte van hun activiteiten op uiteenlopend gebied. In het nieuwe jaar zal dat niet anders zijn. Alle organisaties die op deze pagina’s vermeld staan wensen alle lezers van Os Tilburgse Koerier een gezond en vonrspoedig 2002 r urgse Koerier als tussenschakel op de hoog gezeld van een uitnodiging om aan die activiteiten deel te nemen. Zij doen dat niet znmaar en u bent dan nok in deze moderne tijd, waarin iedereen meer en meer op zichzelf wordt terug geworpen, is het belangrijk z.w uoe/e ot haar omgeving. Want hierin zijn we wel gelijk. Allerlei gebeurtenissen beleven we vaak samen met andere mensen. Het is de mens no éénmaal jeigen, om samen te leven met anderen in allerlei verbanden en organisatiesOt het no gaat om verenigingen, stichtingen, werkgroepen of ande instellingen, één ding blijft overeind: zij zollen hoe dan ook doorgaan met hun bezigheden. De wereld draait immers door en zo ook het leven. kijken we niet allemaal vooruit naar betere tijden voor onszelf en voor nnze kinderen? 4 ^|oe vele organisaties die op deze pagina s vermeld staan zullen u onk in het nieuwe jaar met De TiIbur - V, Mte brengen van hun bezigheden, vergezel ^Bbijzonder welkom Aarzelt o niet. Zeker in Hom u aan te sluiten bij anderen. Tilburg/ Hilvarenbeeks Accordeonorkest Apollo 77' HTIO- Heyhoef- Concertreeks Concertserie 'Verrassende Ontmoetingen' Concertzaal Tilburg Stichting Het Tilburgs Leerlingen Orkest I Stichting Centraal Sint Nicolaas Comité Tilburg Stichting Tilburg Ten Miles/ Wegatletiekvereniging Tilburg Road Runners Parochie De Bron' Volksuniversiteit Terra Nova H COS West en Midden Brabant, centrum voor internationale samenwerking fi Openbare Bibliotheek Tilburg Stg. Avondvierdaagse Tilburg Het Nederlandse Rode Kruis, Afd. Tilburg e.o. Centrum voor Amateurkunst Noord-Brabant (CVA) Sportinstituut Ooms B.V. Stichting Nieuwkomers en Vluchtelingenwerk Stichting Vrienden van L'Echo des Montagnes 013 Popcentrum Tilburg Trappers 'Suara Indo', Cult. Ver. Ind. Ned. en Belangst. Parochie Heikant-Quirijnstok Kringloopbedrijf La Poubelle, Ecologische Kwekerij Ut Rooie Bietje, Sociaal Eethuis De Pollepel V.V. JPS Galerie Bremmer Sportcentrum Jan de Rooy De Minderbroeders- Kapucijnen, hun missieprocuur en al hun medewerkenden T.S.V. N.O.A.D. Atelier 80 Bestuur en team Stichting SSKW Tilburg 3 West Heemkundekring (Tilborch) Jeugdcircus 'II Grigio' Haaren Parochie Binnenstad Tilburg E.H.B.O. Ver. 'Petrus Donders' Montfortparochie Voetbal Vereniging S.V.G. R.K.S.V. Ons Vios Parochie H. Kruis IVN Afdeling Tilburg G.K.I.N. (Gereja Kristen Indonesia Nederland) Christelijke Indonesische Kerk in Nederland Tilburgse Accordeonvereniging Les Musiciens Joyeux Feniks ROC Midden Brabant College Educatie Contour, De organisatie voor vrijwilligerswerk TSV L.O.N.G.A. St. Maartenkommuniteit Carnavalsvereniging De Watergeuzen Parochie H. Kruis Tilburgs Mannenkoor La Renaissance Een bijzonder jaar is ten einde. Het jaar 2D01 gaat de geschiedenis in als het jaar dat we voor het laatst konden betalen met de guldenMaar ook let jaar dat aan het terrorisme in de wereld een nieuwe dimensie werd toegevoegd. Dan denken we natuurlijk aan de verwoesting van de twee WTC-torens in New York en de nasleep daarvan. Ondanks alles zal het afgelopen jaar voor de meesten van ons niet alleen een jaar met dieptepunten, maar nok een jaar met hongtepunten zijn ge-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2002 | | pagina 4