Wie maakt het mooiste Willem ll-spandoek? MEDIA LOVEND OVER WILLEM II \titerpoZw BESTE BESSEN Contour Vrijwilligers gezocht Statistische feiteo OOK TOE AAN EEN NIEUWE GEVEL? SPOREL 95 Frans Schollen jr. val Sfeer in het stadion Supporter van de week R 2001 - PAGINA 14 DONDERDAG 18 OKTOBER 2001 - PAGINA.15 DE TILBURGSE KOERIER L Hoofdsponsor FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN Aanbieding is geldig tot 1 week na verschijning in deze krant of zolang de voorraad strekt. FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN Katja van der Linden ricolores Tevens GLAZENWASSER gezocht Willem II - RKC Waalwijk Uit 2-0 5 53-44 Stappegoorweg 229 Fax. 013 -535 19 48 organisatie voor vrijwilligerswerk een gevoel ?k veiligheid ek ruimtelij- <ventie in de aar dit boek Vindt u de ien kan een n boek over Maartje de r kwetsbaar n ook in het rdan alleen Is u de ver- ir zijn meer- dan met de van de ge- linnnenstad Sociale vei- oningbouw- Cantabile, aten ook dit sdag 23 ok- het ensem- e.Toegang jktober een it om 14.00 miet-leden. oensdag 24 1/1,50 p.p. u er bloem en mesje en naken stuk- laniseertop j duurt van Baselaer, /oorstelling. ireekbureau burg-Noord 'agnerplein. intenoude- ir kunt doen Ien hebben. jje koffie ge- ibaretvoor- ar Bewegen siteit Tilburg ïlburg-West <an ouderen roject Vitaal i gratis kijk-, jramma van rs heeft vele ik voor hun in organisa- teem met echte vleugelspelers en Willem II is nog maar één van de wei- «esp gew. gel. 1-3 3-2 3-0 Vind jij het leuk om iets te doen met muziek? Verpleeghuis St. Elisabeth zoekt iemand die wil assisteren bij een muziekactiviteit voor jongeren op donderdagmiddag. Gevel reinigen kalkzandsteen Gevel impregneren kalkzandsteen Incl. 10-jarig garantiecertificaat De Caultheria (bergthee) is een groenblijvende heester. Deze bodembedekker is van een zware kwaliteit en draagt de hele winter mooie rode bessen. Van 4,95 voor Tel. 013-456 11 99 Fax 013-455 08 01 eer, verbon- r ouder wor- sVriesstraat itis. Ben jij creatief, geestig, origineel? Draag je Willem II een warm hart toe? Dit is je kans en doe mee. Ontwerp een Willem II -spandoek en lever de schets v00r 17 november in op A4-formaat. Stuur je ontwerp naar Willem II, ter at tentie van de sfeersponsors, Postbus 235,5000 AE Tilburg. Of e-mail het ont werp in jpeg-formaat naar sfeersponsors@willem-ii.nl. Vermeld wel je naam, leeftijd, adresgegevens en telefoonnummer. Iedereen kan meedoen! Kapelmeesterlaan 112 a 5049 NL Tilburg Seizoen 1984- 1985 1985- 1986 1986 1987 1988- 1989 1989- 1990 1990- 1991 1991- 1992 1992- 1993 1993- 1994 1994- 1995 1995- 1996 1996- 1997 1997- 1998 1998- 1999 1999- 2000 2000- 2001 3-2 1-4 1-3 1-0 3-2 2- 0 3- 3 3-1 2-2 2-0 1-2 0-0 1-0 SPORTPRYZEN RELATIEGESCHENKEN Het mooiste cadeau voor de beste prestatie Thuis 0-0 2- 2 1-0 3- 0 0-2 4- 2 3-1 0-2 1-0 Wedstrijdmascotte De wedstrijdmascotte van zaterdaga vond is de 8-jarige Dennis van Lee uit Tilburg Busreis uitwedstrijd Bus- en entreekaarten voor de wed strijd Ajax - Willem II op zondag 28 ok tober kunf u t/m 23 oktober kopen in de SSU. Passepartouthouders betalen ƒ24,-. Leden van de supportersclub ƒ54,- en nietleden ƒ64,-. Deze prijzen zijn inclusief entreekaart. Losse toe gangskaarten via ticketbox kosten ƒ40,-. De bussen vertrekken om 10.30 uur. Spelerscontactavond Dinsdag 6 november 20.00 uur spe lerscontactavond in het supporters- V (€1.34) In de Vacaturebank van het Steunpunt Vrijwilligerswerk zijn honderden verschillende vrijwilligersbanen opgenomen. Interesse? Loop dan eens binnen, St. Annaplein 21. De Vacaturebank is geopend op maandag, dinsdag en woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Je kunt ook bellen voor een afspraak van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, telefoon 013 - 543 45 72. Gevraagd: centralist Vrijwillige Thuishulp! Wil jij één ochtend per week als centralist werken? Aanvragen in behandeling nemen (en volgen), op huisbezoek gaan bij nieuwe hulpvragers behoren tot jouw taken! Cup avontuur Enige minpuntje in al deze louter po sitieve geluiden is dat het de Tricolores niet lukten om uit tegen Heerenveen voor de Amstel cup te winnen. De Friese ploeg nam jammer genoeg de strafschoppen net iets be ter, waardoor er helaas ook dit jaar geen Cup-avontuur in zit. Voor de rest zijn de resultaten van de ploeg echter boven alle verwachtingen uitstekend en zit het team in de lift. Hopelijk blijft dat nog lange tijd duren en kan het elftal nog meer naar elkaar groeien. Zaterdag is er het Brabantse onder onsje met RKC en gezien de stand van de competitie een heuse topper. Reden genoeg om naar het stadion te gaan. Als Willem II weet te winnen van de ploeg van Martin Jol, dan slaan deTricoloreseen mooie slag en stijgen ze nog meer op de ranglijst. Op die manier blijft Willem II in de hoogste regionen staan en dat staat gewoonweg mooi en zeker niet kleur loos! oktober van >e:/1,50. oie prijzen, u rikken, jo- uur. Plaats: Werk jij graag met kinderen? Voorlezen, spelletjes doen met kinderen van 4-12 jaar op woensdagmiddag, één keer per 14 dagen...lijkt dat jou wat? Do|. 013-4638286 DBI' 06-53183624 Clubartikel van de wedstrijd Voor de wedstrijd tegen RKC Waalwijk heeft de Willem II fanshop alle sjaals in de aanbieding voor ƒ17,50. De Seizoen Club Card korting is op deze aanbieding niet van toepassing. I Dit artikel schrijvend heeft Willem II er II een stuk minder en bovendien hoeft zeven wedstrijden opzitten en staat het elftal als ze in goede doen is voor de nloea on de viifde nlek. Daarmee neen enkele tenen.qtander hann te en in een /D-kamerlid pen aan de i en works- itschappelij- een speelse De tien beste inzenders krijgen de opdracht om hun ontwerp te verwezenlij ken. De sfeersponsors stellen de materialen ter beschikking. Je krijgt een doek (1.5 x 3 mtr) en 4 spuitbussen verf (kleur naar keuze). Uiteindelijk kiezen de sfeersponsors drie ontwerpen die voor een prijs in aanmerking komen. Willem II Pauze Cup In de rust spelen zaterdagavond de ba sisscholen De Vlinderboom uit Dongen en De Sleutel uit Tilburg te gen elkaar in de eerste ronde om de Willem II Pauzecup. De winnaar gaat door naar de tweede ronde. spelers zijn in staat een tegenstander kapot te voetballen en te lopen.' Dit schrijven mag er ook zeker wezen. Het mooiste las ik echter in het Algemeen Dagblad van 18 septem ber. In zijn column liet Willem van Hanegem weten dat hij momenteel Willem II de beste ploeg van Nederland vindt met het mooiste en beste voetbal. Mooie, bijna ontroe rende woorden. Als De Kromme dat zegt dan is dat niet zo maar, want de man is liefhebber van goed en ver zorgd voetbal en heeft zeker ook ver stand van het spelletje. Van Steunpunt Vrijwilligerswerk Vrijwillige Thuishulp SOS-Hulpcentrale Stadionkrant de supporter samen met eenspelernaar keuze of trainer/coach Hans Westerhof op de foto. Deze blijvende herinnering wordt aangeboden door Fotoburo Toin Damen. De gelukkige supporter wordt een half uur voor aanvang van de wed strijd verwacht bij het kantoor van de supportersclub van Willem II (onder vak M). vonen, com- leautomati- isverlichting steminstruc- teld en wor- arte compu- bezoekers het Moving ledendaags twee humo rs. De tekst- js om 15.30 idiozaal van g voor klus- sdag 30 ok- den, een in- ve-hoorspel Openingstijden SSU Je kunt terecht bij de Supporters Service Unit op maandag van 13.00 café. Wat er op het programma staat tot 18.00 uur en op dinsdag en don- blijft een verrassing. De spelersgroep derdagvan 17.30 tot 20.00 uur. Ook is heeft de supportersclub toegezegd de de ^SU twee uur voor aanvang van avond zelf te organiseren. Dus kom iedere thuiswedstrijd open tot een met z'n allen kijken of de spelers naast kwartier voor het begin van de wed- voetbal- ook organsatietalent hebben! strijd. Heb je leuke ideeën voor de sfeersponsors, stuur dan een e-mail naar sfeer-sponsors- @willem-ii.nl. Alle reacties zijn welkom.. Werken bij ouderencentrum ’t Trefpunt! Heb jij ervaring met country-line dancing? En wil jij dat leren aan ouderen? ’t Trefpunt wil ook een hobbyclub voor ouderen starten op maandagmiddag? Is dat iets voor jou? Thuis Uit Totaal 16 16 32 10 4 14 2 4 doelsal. 30-1823-26 Harrie Verhoeven de ploeg op de vijfde plek. Daarmee geen enkele tegenstander bang te kunnen we niet anders constateren zijn. dan dat het Willem II voor de wind In menig vooruitblik op het seizoen gaat. In sommige wedstrijden wer- 2001/2002 werd voorspeld dat den weliswaar onnodig punten verlo- Willem II een kleurloos seizoen tege- ren, zoals de onverdiende nederlaag moet zou gaan. De club zou geen rol uittegen FC Groningen. Gelukkig kon van betekenis spelen in de competi- de ploeg de drie punten uit Sittard wel tie. Verschillende media dichtten de meenemen naar Tilburg en sleepte ploeg een plek tussen de zevende en het elftal ook een punt in de wacht uit tiende plek toe. Natuurlijk is het pro- tegen FC Twente. De uitwedstrijd te- gramma nog lang en kan men nog gen NAC kon helaas niet uit worden weinig zeggen over hoe de Tricolores gespeeld, maar op 17 oktober wordt er aan het einde van de rit voorstaan, duidelijk of de Tricoleres de 0-1 voor- Maar voorlopig bewijst het team van sprong kunnen vasthouden. Thuis Hans Westerhof dat het een goede werd in ieder geval wel korte metten ploeg is en dat ze heel lang mee kan gemaakt met PSV en NEC. Het gelijk- spelen om de strijd voor Europees spel thuis tegen FC Den Bosch was voetbal. een kleine smet op een tot dus ver goed seizoen. Aan de andere kant kun Citaten je van die wedstrijd zeggen dat nog Dezelfde media die Willem II een heel veel ploegen het moeilijk zullen kleurloos seizoen voorspelden, moe- krijgen met de Bossche strijdwijze, ten voorlopig dan ook op hun woor- Daarnaast was er natuurlijk de decep- den terugkomen en gelukkig doen ze tie van het gelijke spel tegen AZ. De dat ook. Ik heb al mooie verhalen en Alkmaarse ploeg kwam verin de bles- citaten gelezen over het voetbal van suretijd door een eigen doelpunt van de Tricolores. Na het duel met PSV Jos van Nieuwstadt alsnog op een 2- kopte de Voetbal International dat 2. Een schrale troost voor Van Willem II het beste middenveld van Nieuwstadt is dat het één van de Nederland heeft. Dat is een ontzet- mooiste en kippenvel bezorgende tend mooie kop en je gloeit Zelfs een sportbeelden opleverde, want zelden beetje van trots. Raymond Victoria, heb ik een sporter zo intens zien hui- Denny Landzaat en Tom Caluwé wor- len en zo vreselijk zien balen. den steevast bewierookt en de media Ondanks de schijnbaar wisselvallige komen superlatieven te kort, resultaten bivakkeert Willem II vanaf Landzaat groeide zelfs uit tot interna- het begin van de competitie in de tional en er wordt regelmatig gespe- hoogste regionen en staat het mo- culeerd over een eventueel vertrek, menteel achter Ajax, Vitesse, Gelukkig heeft directeur Feyenoord en RKC mooi opeen vijfde Voetbalzaken Martin van Geel ken- pleken kan men niet anders dan daar baar gemaakt dat een tussentijds ver- tevreden mee zijn. Directe concurren- trek niet bespreekbaar is. ten als FC Twente, RodaJC en ook FC Ook na de wedstrijd tegen Fortuna Utrecht laten tot dus ver veel punten Sittard rapporteerde Voetbal liggen en zijn nog steeds zoekende International positief: 'Als het mid- naar de vorm en naar de ideale basi- denveld van Willem II eenmaal draait, self. Dat soort probleem kent Willem is er geen houden meer aan. De drie Gastvrouw/-heer gezocht! Verpleeghuis St. Elisabeth zoekt een gastvrouw/-heer voor de activiteitenruimte De Katsbocht op maandag- en vrijdagmorgen. Wijkcentrum De Ypelaer zoekt voor het wijkrestaurant ook een gastvrouwZ-heer. Werken bij De Duizendpoot ...iets voor jou? Deze speel-o-theek is op zoek naar een medewerker voor de uitleen van speelgoed op dinsdagmorgen en/of vrijdagmiddag. De supporter die op bijgaande foto is omcirkeld, wordt tijdens de wedstrijd Willem II-RKC Waalwijk uitgeroepen tot supporter van de week. Deze supporter krijgt een mooie plaats op de hoofdtri bune, een rondleiding door het stadion, een blijvend aandenken en een uitnodi ging voor het bijwonen van een busreis van de supportersclub. Bovendien mag SchoDlartikelen Actieve leden In de fanshop zijn Willem ll-schoolarti- De activiteitencommissie van de sup- kelen, zoals onder andere schriften en portersclub is nog op zoek naar enke- Hanegem is voorstander vaneen sys- ringbanden te koop. De fanshop is ge- Ie actieve leden die graag willen mee- opend van maandag tot en met zater- denken over de invulling van het dag van 13.00 tot 17.00 uur en op wed- activiteitenprogramma. Voor meer nige ploegen die dat systeem overal strijddagen van drie uur voor aanvang informatie kunt u bellen met Piet van en ten alle tijden kan spelen en er ook van de wedstrijd tot drie kwartier na de Beijsterveldt (0161) 45 55 11. de voetballers voor heeft. wedstrijd.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2001 | | pagina 15