Ge fie Zomernummer Tilburg Magazine gratis verkrijgbaar Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg Ope in v< BS» geluidsoverlast geconstateerd afkomstig van muziekgeluid. De overlast ontstaat door het niet naleven van de voorschriften van de opgelegde nadere eisen behorende bij het Besluit horeca-, sport- en recreatie- lnrichtlngen milieubeheer. Daarom zijn burgemeester en wethouders voornemens om over te gaan tot het opleggen van een last onder dwangsom bij Yeti Partybar B.V. Dit betekent dat het bedrijf een bedrag van 5000,- moet betalen voor elke keer dat de voor het bedrijf geldende geluidsvoor- schrlften worden overtreden. Boven de 50.000,- wordt geen dwangsom meer verbeurd. Het dwangsombesluit zal worden ingetrokken als de geluidsvoorschriften gedurende 1 jaar niet worden over schreden. De ontwerpbeschikking met ïftïs&tir ’”s' SSEES ^=x^es,uu^ Burgemeester en wethouders van Tilburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 Juni 2001 heeft besloten tot vaststelling van de Verordening op de Commissie voor Bestuurlijke Vernieuwing 2001. Dit besluit werd reeds gepubliceerd in het gemeenteblad 2001/15 en treedt met ingang van 26 Juni 2001 inwerking. DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 28 JUNI 2001 - PAGINA 18 DE TILBURGS Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg. Stads-VW Tilburg Werket tisple van ar- In Telefoon 0900 2020815 De gemeenl senrekkenI geplaatst rr het station worden. Re maken. Op 85 stuks. voorwerpen met or kinderen. Kon =eën op! van 13.00 tot 18.00 asdag en vrijdag ==r, donderdag van af) van 13.00 tot 18.00 j met donderdag i uur en vrijdag van en f 42,- 19,06). Safar kinderen f 23,- 10/ 4,99). Kaartjes Autotrc .7,50 7,94). tys Hogeschool in het centrum. steun van Tilburg en angen van sfeer van Stadswinkt Slimstraat um.xd' o"ooT uur Pdi" Stot Door werkz wegen gehe sloten. Voo wegafsluiti 549 53 66.: http://opei Slecht weer gingen. Hoevense --»-jm 1— Kerkenbosplaats 2 Geopend maandag i uur, dinsdag tot en i van 9.00 tot 18.00 u 9.00 tot 20.00 uur. Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Geopend maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 18.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 20.00 uur. emeefiterne i iwe souvenirs in haar assortiment. *»t een Holland-tintje, Com eens kijken in onze De openit riode aan SUlS jenbouw “Ki 'org Melding AMvB (artikel 8.41) De volgende meldingen zijn ontvar bedrijven, die onder de werkingssf riehoek andel en ambachtsbedrijven milieubeheer; het besluit bouw- en houtbedrijven mllieu- 1. Havendijk 40 te Tilburg, T en S Int. B.V., betreffende het besluit opslag en Highlander, betreffende het besluit horeca- sport- en recreatie-lnrichtlngen ÏSsrais: uur. Voor Inzage tijdens avonduren, of In de vak kels in U winkels i Informal Vanaf ma vrijdag 3 Udenhout navolgen De Stadsv maandag 14.00 uui donderda uur en op 14.00 uui De Stadsv is op maa 18.00 uui donderda uur en op 18.00 uui Kermis In verban ig 13.00 uur tot 18.00 donderdag 09.00 uur ^.00 uur tot 20.00 uur. Beleids Aanpassin koffieshop I Burgemeest Tilburg mal meester op la. Aanpassing 1O.>koffieshops de nota Lok zolang er in koffieshops burgemeest een nieuwe droge horec blijkens de verkocht zt Ook als het van een kof ituin is niet •s in de voor- iepark Six >sten f 38,- i. Warner Bros Wijkzaken. Gedurende deze periode kan men schriftelijk en met redenen omkleed bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp beschikking bij burgemeester en wethou- ï”,s:."xïgOl^V'sOOO L^LTilburg). Men kan daarbij verzoeken om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Alleen wie tijdig bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking ingediend heeft of kan aantonen dat in redelijkheid niet eerder te hebben kunnen doen, kan tegen de definitieve beschikking beroep instellen :oord- bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de of de Raad van State. rd. iteerd noevense Tot 14 juli 1 Bosschewe] ook voor vc tussen Bos! Oisterwijks tingen afge gangers. Bredasewt Werkzaam! bermen tot beide richt! beschikbaa Noordhoe Tot woensc tingen afge Schouwbur Bredasewe; Kruising va Gebied ten Noordhoek Schoolstra; met Noordl I Elzenstraat sloten, ook B.B. van Vi Verbreden geluidswal I 1 aanleg ex I Aansluiten omgeving. Deze gids wijst de weg naar winkels en bedrijven die groene producten verkopen, of die werken op een milieuvriendelijke wijze. Ook dienstverleners of adviseurs j met affiniteit voor maatschappelijk verantwoord onderne men staan erin. Kringloopwinkels, wooninrkhters, finan ciers maar ook winkels of restaurants die biologische voe ding verkopen. De gids is onder andere verkrijgbaar bij het Gemeentelijk Informatiecentrum en de stadswinkels voor f 5,- 2,27). Informatiewinkel Noord De Informatiewinkel Noord is ondergebracht in de gemeen telijke Stadswinkel Noord aan de Brucknerlaan 20a, tegen over het winkelcentrum Wagnerplein. Voor de openingstij den kijk naar het colofon op deze pagina bij Stadswinkel we in Nederland allemaal met i zijn. Wilt u weten hoe het lemeentelijk Informatiecentrum folder beschikbaar. Daarin leest den er meedoen, hoe de nieu- uitzien, hoe u moet omreke- intrum een wandelroute door het stadscen- indeling begint bij het VVV-gebouw 'irt ongeveer twee uur. Deze ;eeft een andere kijk op Tilburg, Een eigen Randstad in Brabant? De burgemeesters van Tilburg, 's-Hertogenbosch, Eindhoven, Helmond en Breda en de Commissaris van de Koningin geven in de nieuwe Tilburg Magazine hun mening over Brabantstad. Maar Tilburg Magazine biedt meer nieuws. De stad laat zich in het blad van z'n beste kant zien. Iedereen kan Tilburg Magazine gratis afhalen in het Gemeentelijk Informatiecentrum en de Stadswinkels. In dit nummer veel aandacht voor de zomertraktaties in Tilburg. Verder bevat het magazine achter grondinformatie over de Stads- VW, restaurants met lekker eten, grote projecten die in de stad op Agei stapel staan en Tilburgse kunste- die c naars. Lees in deze uitgave bijvoorbeeld over kunstenaar Guus Voermans, die tijdens Festival Mundial opviel met zijn 'koeienkliko's'. Daarnaast besteedt Tilburg Magazine aandacht aan de handelsmissies van Tilburg naar China, Daedalus Aviation en de nieuwbouw- Bestemmingsplannen In een bestemmingsplan kan zijn bepaald dat de gemeenteraad of burgemeester en wethouders een gedeelte van een geldend bestemmingsplan moeten uitwerken. Bijvoorbeeld om de bouw van een woonwijk of winkelcentrum mogelijk te maken. Een uitwerklngsplan heeft de goedkeuring nodig van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant. Tegen het goedkeuringsbesluit kunnen belangheb benden beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Witbrant-West Burgemeester en wethouders maken, ingevolge het bepaalde in art. 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord- - op 5 juni 2001 het u Slaapplaatsen gezocht De Midden-Brabantse Fietsvierdaagse is dit jaar van 9 tot en met 12 juli. De organisatie zoekt (betaalde) slaapplaatsen voor mensen van buiten de stad. Wie een bed vrij heeft, kan contact opne men met de Stads-WV. Wandelroute stadscenti Nieuw bij de Stads-WV: t trum van Tilburg. De war aan het Stadhuisplein en duui leuke en interessante route ge De route kost 1 euro (f 2,20). lart Toegangskaarten pretparken zui- Wachten in de rij voor een attractiepark of dierent meer nodig: de Stads-VVV heeft diverse kaartjes verkoop. Bezoek eens het spectaculaire attractie Flags Holland in Biddinghuizen. Kaartjes kos 17,24). Kinderen betalen f 19,50 8,85). - realisering mogelijk te maken van bouw plannen die zullen passen in het nieuwe bestemmingsplan. Piusplein Burgemeester en wethouders van Tilburg maken, ingevolge art. 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 juni 2001 heeft verklaard dat een bestem mingsplan wordt voorbereid voor het gebied Piusplein en omgeving. Het voor- bereidingsbesluit treedt in werking 1 dag na de bekendmaking en geldt voor de termijn van 2 jaar. Het voorbereidings' sluit met de daarbij behorende ligt met ingang van 29 juni 2001 v iedereen ter inzage in het Gemeen u<u «uepuieerue ounen van nuoru- Informatiecentrum, bij de balie Bc- Brabant op 5 Juni 2001 het uitwerkings- en Wonen in het Gemeentelijk plan Woongebied Witbrant West hebben informatiecentrum in de stadswinkels goedgekeurd. Het uitwerklngsplan is een Reeshof, Noord Udenhout en Berkel- uitwerking van een gedeelte van het Enschot. Tegen dit voorbereidingsbesh bestemmingsplan De Wijk en heeft ataat de mogelijkheid van bezwaar en ^«^Seb.ed Witbrant-West is gesitueerd aan de noord- w,ens beIanfir ^chtstreeks hii het h^lu westzijde van Witbrant. Ingeklemd tussen de Lange Laan en de Kleine Lange Laan ten oosten van het natuurgebiedje De Gaas en ten westen van 'De Spie'. 'De Spie' is een strook grenzend aan de Reeshofweg waar met name kantoorachtige ontwikkeling in relatie tot het station Reeshof is voorzien. Het uitwerkingsplan en het goedkeurings besluit liggen van 29 juni 2001 tot en met 9 augustus 2001 voor een ieder ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum, bij de balie Bouwen en Wonen in het Gemeenteljk Informatiecentrum, in de stadswinkels Reeshof, Noord, Udenhout en Berkel-Enschot. Gedurende de termijn van terinzageligging kunnen belangheb benden schriftelijk beroep instellen bij Den Haag. Het beroepschrift heeft geen schorsende werking. Dit betekent dat, ondanks het beroepschrift, het goedkeu ringsbesluit daags na afloop van de beroepstermijn in werking treedt, tenzij gedurende de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Door een 'voorbereidingsbesluit' te nemen geeft de gemeenteraad aan dat voor een gebied een bestemmingsplan wordt gemaakt. Een voorbereidingsbesluit heeft tot doel: - bouwactiviteiten die niet in het te maken bestemmingsplan passen tegen te gaan; plannen van Fonty- voor de Kunsten i.. v Tilburgse Agenda Onder de noemer Tilburgse ~enda komen projecten aan bod wie de gemeente samen met orga nisaties en instellingen in de stad van de grond wil krijgen. Het woningmarktonderzoek is daar een voorbeeld van. En waarom er zo langdurig aan de weg gewerkt wordt in Tilburg, is te lezen in een artikel over wegwerkzaamheden. Movieworld in Duitsland: f43,- 19,51), kinderen f 23,- 10,44). Attractiepark de Efteling in Kaatsheuvel. Toegangskaarten kosten f 42,- 19,06). Safaripark Beekse Bergen f 26,- 11,80), kinderen f 23,- 10,44). Speelland Beekse Bergen f 11,- 4,99). Kaartjes Autotron f 21,50 9,76), kinderen f 17,50 7,94). Verkoop-varia Sportbonnen van f 10,00 4,54) en f 15,00 6,81) voor Sportbedrijf Tilburg. Wandelroutes '6 van Tilburg' voor f 2,00 0,91). Gezinsspeurtocht f 4,50 2,04). Videoband Tilburg deel 1, f 47,50 21,55). Stadsplattegrond Tilburg f 8,25 3,74). Euro-valutacalculator f 25,- 11,34). Evenementen-kalender Nederland f 4,50 2,04). Stads-VW (0900-202 08 15 75 cpm) en Gemeentelijk Informatiecentrum (0900-202 50 10 50 cpm) zijn gevestigd op Stadhuisplein 132. De openingstijden zijn: maandag van 13.00 tot 18.00 uur; dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, donderdag van 9.00 tot 20.00 uur en zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur. Internet: http://www.tilburg.nl/wv 14. Bredaseweg, kappen 17 eiken in berm; vergunningnummer 01/1731. Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 28 Inwerkingtreding Van voornoemde kapvergunningen kan pas gebruik worden gemaakt 3 weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college u.._„__,eester en wethouders is inge diend en tevens een verzoek om een voor lopige voorziening bij de arrondisse- ments-rechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorziening afwijzend is beslist. U kunt een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de President van de Arrondissementsrechtbank te Breda, sector Bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoe’ pas worden gedaan als een bezwaar is ingediend. Meer informatie - Als u naar aanleiding van deze publicatie ef, kappen 3 lijster- de kapvergunningen met bijgevoegde wilgen en 1 wilg (meer- tekeningen wilt inzien of als u vragen -n- over bomen heeft, dan kunt u contact opnemen met de heer P. de Rooij van de dienst Wijkzaken, tel. 542 87 24. Kapvergunningen In week 26 hebben burgemeester en wethouders de volgende kapvergun ningen verleend: TILBURG 1. Ringbaan Noord 165, kappen 8 popu lieren op achterterrein; vergunning nummer 4274/01. 2. Koestraat 16, kappen 1 berk in achter tuin; vergunningnummer 4275/01. --- 3. Kruidenlaan 69, kappen 2 coniferen werd reeds gepubliceerd in het gemeente- in achtertuin; vergunningnummer blad 2001/14, treedt met ingang van 1 Juli 4276/01. erking en werkt terug tot 1 4. Langestraat 102 B, kappen 1 berk in van burgeme 01. achtertuin; vergunningnummer 4277/01. diend en teve 5. Professor Keesomstraat 39, kappen 1 conifeer (tweestammig) in achtertuin; vergunningnummer 4278/01. 6. Beneluxlaan 25, kappen 1 sierkers in achtertuin; vergunningnummer 4280/01. 7. Professor Lorentzstraat 37, kappen 1 den en 1 berk in achtertuin; vergunning nummer 4281/01. 8. Lucas Meijerstraat 12, kappen 1 esdoorn in achtertuin; vergunning nummer 4282/01. 9. Frans Erensstraat 40, kappen 1 kron- kelwilg in achtertuin en 1 meidoorn in voortuin; vergunningnummer 4283/01. 10. Ringbaan Zuid, kappen 6 lindes in berm thv Justitieel Complex; vergunning nummer 01/1722. 11. Rodenberg, kappen 5 elzen in berm; vergunningnummer 01/1728. 12. Vellingenhoef. bessen, 2 kronkelwilgen eno stammig) in plantsoen achter flat; vergun ningnummer 01/1729. 13. Ringbaan Zuid, kappen 1 populier en 1 eik in plantsoen thv Justitieel Complex; vergunningnummer 01/1730. allerlei vragen, in het bijzon- ..j.i en zorg. De Informatiewin- n een totaal netwerk in Tilburg lagbaken. De coördinatie ligt bij Tiet de gemeente en diver- Ttlburg op het gebied van dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning is ingediend bij de Voorzitter van de *fJ''ling bestuursrechtspraak van de Raad State (voor adres zie algemeen). Aanvraag om Wm-vergunning BenW hebben vergunning verleend voor: Castorstraat (ongenummerd) te Tilburg aan Dajo International B.V. voor een bedrijf voor converting van rubber- en kunststof plaatmaterialen alsmede de productie van rubber en kunststof vormar- tikelen.(M010014) Tegen de ontwerpbe schikking zijn geen bedenkingen ingé bracht. De beschikking is niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ontwerpbeschikking. 8.19 Wm) Indien een bedrijf met een milieuvergun ning een wijziging wil laten plaatsvinden en deze wijziging Is niet In overeenstem ming met de vergunning, maar de verande ring leidt niet tot andere of grotere nadelige gevolgen dan door de milieuver gunning worden toegestaan, hoeft hiervoor geen nieuwe vergunning te worden aange vraagd, maar kan volstaan worden met een heer). Door het college van burgemeester en wethouders wordt vervolgens een akkoordverklaring opgesteld. De akkoorJ verklaring is een besluit waarin staat o." uc melding wel of niet wordt geaccepteerd, xsss.ïsr malige winkel/opslagrulmte in kantoor ruimten (P1141393). Swaardvenstraat 11 te Tilburg door Nederlandse Technische Gasmaatschappij B.V.: plaatsen van een uitsorteerplatform voor lege cilinders en het verplaatsen van een bovengrondse dieseltank (pi 144618). Tegen de akkoordverklaring(en) kan tot en met 12 augustus 2001 bezwaar worden gemaakt. De bezwaarschriften moeten worden gericht aan burgemeester en .‘.'C Tilburg. In een aparte brief kunt u verzoeken om uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. De melding/akkoordverklaring wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn treffen van een voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (voor adres zie algemeen). Ontwerpbeschikking tot het opleggen van een last onder dwangsom Burgemeester en wethouders van Tilburg zijn voornemens om een last onder VVV-informatiegidsen Bij de Stads-VVV is een ruim assortiment provinciegidsen verkrijgbaar. Hierin staat informatie per provincie, beziens waardigheden, attracties, cultuur, hotels, restaurants, bunga lows, campings en nog veel meer. De gidsen zijn te koop vanaf f 4,50 2,04). Kastelengids Bij de Stads-VVV is de kastelengids verkrijgbaar. Daarin staan uiteraad kastelen maar ook buitenplaatsen, borgen, kasteeltuinen, landgoed- en kasteelcampings. De gids geeft, onder meer een overzicht van kastelen die te bezoeken zijn. Op sommige kunt u zelfs overnachten. Ook is het bij een aantal kastelen mogelijk om er een feest of een bruiloft te vieren. De gids kost f 17,50 7,94) Fietskaart Baronie Wie op de fiets het westen van Brabant wil verkennen, kan de fietsknooppuntenkaart Baronie goed gebruiken. De kaart bestrijkt het gebied Midden- en West-Brabant, de lijn ten Zu. den van Breda-Tilburg en een stukje België. De route en het aantal kilometers is zelf te bepalen. Vrijheid en flexibiliteit staan voorop. De kaart kost f 8,25 3,?4). Wet milieubeheer/Algemene Wet Bestuursrecht Onderstaande zaken (vergunningen Wet milieubeheer, het opleggen van nadere eisen en meldingen 8.19) liggen ter inzage bij Publiekszaken. Adres Publiekszaken o Stadskantoor 2, Koningsplein 8, 5038 WG Afdeli afspraak) tevens van 17.00-20.00 uur. Voor De procedures voor het nemen van beschikkingen in het kader van de Wet milieubeheer(Wm) bestaan uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning of nadere eisen(de ontwerp beschikking) en vervolgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschik king kunnen met redenen omklede beden kingen worden ingébracht bij burge meester en wethouders van Tilburg(zie adres Publiekszaken). Dit moet afhankelijk van de procedure binnen 2 of 4 weken. Schrijf een aparte brief als u verzoekt persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Na afweging van alle Ingebrachte bedenkingen wordt de uiteindelijke beschikking opgesteld en vervolgens gepu bliceerd. Beroep tegen de definitieve beschikking staat alleen open voor: - degenen die bedenkingen hebben ingé bracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen t.o.v. de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Beroep tegen de definitieve beschikking kan worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage Ontwerpbeschikkingen Aanvraag om Wm-vergunning Aanvragen zijn ingediend voor: Rheastraat 23 te Tilburg door TLP International B.V. voor een oprichtingsver- tèur pubhék gunning voor een inrichting voor productie WG Tllb ^tgw\VXehS^ ingediendbijdeVoorzittervandeAfdehng rende stukken vanaf 2 Juli 2001 ter inzage. Tot en met 29 juli 2001 kan men schrifte lijk bedenkingen tegen de ontwerpbeschik kingen inbrengen. Op verzoek wordt op maandag 23 juli 2001 om 15.00 uur de mogelijkheid geboden tot gedachtenwisse ling en tot het indienen van mondelinge bedenkingen, waar de aanvrager bij kan zijn. Een verzoek hiervoor moet minstens Beschikkingen Onderstaande beschikking ligt vanaf 2 Juli 2001 ter inzage. Tegen de beschikking kan Verordeningen "—'uiten van het gemeentebestuur die ...„emeen verbindende voorschriften Inhouden, worden steeds gepubliceerd op de gemeentepagina van de Tilburgse Koerier. Daarnaast worden deze voor schriften op grond van artikel 139 van de Gemeentewet ook gepubliceerd in het gemeenteblad. Het gemeenteblad ligt voor iedereen ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum en in de stadswinkels en Is daar ook verkrijgbaar. Adviescommissie bezwaar en beroepschriften Sociale Zaken 1997 Burgemeester en wethouders van Tilburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 mei 2001 heeft besloten de Regeling adviescommissie bezwaar- en beroepschriften Sociale Zaken 1997 te wijzigen. Dit besluit we--' reeds gepubliceerd in het gemeentebl 2001/12 en is op6juni 2001 inwerking getreden. Uitstroompremie Abw/Ioaw/Ioaz en Burgemeester en wethouders van Tilburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 juni 2001 heeft besloten tot vaststelling van de Verordening uitstroompremie Abw/Ioaw/Ioaz en Wiw. Deze verordening .1 aan de Broekhovenseweg wordt vrij- summer splash party gehouden. "“t verkrijgbaar bij de Stads-VVV Twee groepen treden die avond Gee. Dus heb je zin in een leuke en reggae muziek, kom dan naar de blad 2001/14, treedt met ingang van j_.. 2001 in werking en werkt terug tot 1 werd Kinderopvang 1997 eblad Burgemeester en wethouders van Tilburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 juni 2001 heeft besloten tot vaststelling van een Verordening tot wijziging van de Verordening Kinderopvang 1997. Dit besluit werd reeds gepubliceerd in het gemeenteblad 2001/16 en treedt met ingang van 27 Juni 2001 in werking. nen en vooral: wat u moet doen als de gulden in Nederland wordt vervangen door de euro. Parkeerbalie De Parkeerbalie is onderdeel van de balie Bouwen en Wonen. U kunt daarvoor terecht op vijf plaatsen in de stad. In de Stadswinkels Reeshof, Noord, Berkel-Enschot en ÜÜenhout kunt u gaan winkelen voor invalidenparkeerkaar- ten en voor het aanvragen van invalidenparkeerplaatsen. I» Tilburg Centrum, tijdelijk in het Gemeentelijk Informatiecentrum, kunt u bovendien nog terecht voor par- keervergunningen, parkeerontheffingen, abonnementen voor de gemeentelijke parkeergarages en voor de zoge naamde bezoekerskaarten in het centrum. Wilt u meer weten over parkeren, bel dan met 013 - 542 8772. Reggae summer splash In café Bet Kolen aan de B dag een Reggae Toegangskaarten zijn Ze kosten f25,- 11,34). T op: Ras Naga en Sunny swingende avond met r Stads-WV! Souvenirs De Stads-WV heeft nieu\ Het zijn voornamelijk vo onder meer T-shirts voor vitrine en doe leuke ideeé Lekker Uit In Tilburg De vierde editie van Lekker Uit In Tilburg is verschenen. Deze wegwijzer voor het Tilburgse uitgaansaanbod is gratis verkrijgbaar bij de Stads-VW. De nieuwste Lekker Uit In Tilburg is nóg completer dan de vorige drie. Voor het eerst is de Stads-VW vertegenwoordigd met uitgebreide toeristi sche informatie. Dat Tilburg veel te bieden heeft, blijkt over duidelijk uit deze ruim 200 pagina’s tellende gids. Publieksvoorlichting Winkelen bij de gemeente Heeft u binnenkort een paspoort, een rijbewijs of een bouwvergunning nodig? Maak dan gebruik van de verruimde openingstijden, want de meeste stadswin kels zijn sinds kort van maandag tot en met vrijdag tot 18.00 uur open, op koopavond zelfs tot 20.00 uur. Winkelen bij u in de buurt? Dat kan ook, want de stads winkels zijn gevestigd in het centrum, de Reeshof, Noord, Berkel-Enschot en Udenhout. Bel voor informatie met het gratis nummer 0800 - 0233 003. Voor adressen en opening stijden zie het colofon op deze pagina. Groene Gids Op particulier initiatief maar met instemming en de gemeente is een Groene Gids uitgegeven voor Gemeentelijke telefoonnummers 542 8811 Gemeente Tilburg 542 88 11 Stadszaken 542 92 85 Economische Ontwikkelr 542 86 30 Gronduitgifte, algemeen 5' 542 87 67 Structuurplanning, Stedei 542 98 07 Projectbureau Binnei 542 95 63 Afdeling Onderwijs, I 542 95 71 Cultuur, Sport en Zoi 542 88 11 Wijkzaken 542 91 41 Gebiedsteam Zuid 540 83 28 Gebiedsteam Noord 542 91 56 Gebiedsteam Oud-Noord 572 84 14 Gebiedsteam West 0800 1920 Centraal Meldpunt 542 88 11 Publiekszaken 542 88 11 Sector Sociale Zaken 542 91 43 Sector Werk en Scholing 542 93 03 Buro Kleinschalig Werk 542 96 21 Serviceburo Budgetadvisering 542 99 11 Bureau WVG 549 99 54 Klantenservice Deeltaxi 542 88 11 Sector Burgerzaken 542 88 11 Sector Belastingen 542 88 11 Sector Bouwen en Milieu 542 91 98 Kadaster/bouwarchief 583 93 93 Brabants Afval Team om.: huishoudelijk afval, milieu straat,ongediertebestrijding 542 33 17 Grofhuisvuillijn 542 88 11 Bedrijven 542 94 70 Regionaal Historisch Centrum Tilburg 532 60 00 Sportbedrijf/Sport-infolijn 532 60 44/ 532 60 43 Verhuur sportaccommodaties 536 74 75 Nederlands Textielmuseum 542 22 41 idem Infolijn 542 94 63 Facilitair Bedrijf Tilburg 540 83 00 Openbare Werken Tilburg 542 87 72 Parkeerbedrijf 464 19 11 Diamant groep 532 63 26 Brandweer 595 88 00 Politiedistrict Tilburg 09008844 Centraal telefoonnummer politie 595 89 00 team Vreemdelingenzaken 464 39 11 GGD Midden Brabant 1-1-2 Alarmnummer Bezoekadressen Balies Burgerzaken en Belastingen tel. 0800-023 30 03 Paleis-Raadhuis (voormalige VVV-ruimte). Openingstijden maandag van 13.00 uur tot 18.00 uur, dinsdag en woensdag van 09.00 uur tot 18.00 uur, donderdag van 09.00 uur tot 20.00 uur, vrijdag van 09.00 uur tot 18.00 uur. Balies Bouwen en Wonen tel. 542 92 00; Parkeren tel. 542 87 72 Gemeentelijk Informatiecentrum, Stadhuisplein 132. Openingstijden maandag van 13.00 uur tot 18.00 uur, dinsdag en woensdag van 09.00 uur tot 18.00 uur, donderdag van 09.00 uur tot 20.00 uur, vrijdag van 09.00 uur tot 18.00 uur. Stadskantoor 2 542 97 72 Koningsplein 8 balie Arbeid, Inkomen Scholing Openingstijden: maandag t/m donderdag 08.30 -16.00 uur, vrijdag van 08.30-12.30 uur. Stadswinkel Reeshof Kerkenbosplaats 2 Openingstijden maandag 13.00 uur tot 18.00 uur, dinsdag t/m donderdag 09.00 uur tot 18.00 uur, vrijdag 09.00 uur tot 20.00 uur. Stadswinkel Berkel-Enschot 540 81 00 Generaal Eisenhowerweg 2 Openingstijden maandag 13.00 uur tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag 09.00 uur tot 12.00 uur, vrijdag 13.00 uur tot 20.00 uur. Stadswinkel Udenhout 511 84 00 Slimstraat 2 Openingstijden maandag uur, dinsdag tot en met d< tot 12.00 uur, vrijdag 13. Stadswinkel Noord 458 77 77 Brucknerlaan 20a Openingstijden maandag 13.00 uur tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag 09.00 uur tot 18.00 uur, vrijdag 09.00 uur tot 20.00 uur. Gemeentelijk Informatiecentrum 0900-202 50 10 Stads-vvv 0900-202 08 15 Stadhuisplein 132 Openingstijden maandag van 13.00 uur tot 18.00 uur, dinsdag, woensdag, vrijdag van 09.00 uur tot 18.00 uur, donderdag van 09.00 uur tot 20.00 uur, zaterdag van 12.00 uur tot 16.00 uur. Gemeentelijke informatie vindt u ook op Internet: http://www.tilburg.nl Noord. Men kan er terecht met a der vragen over wonen, welzijn kei in Noord is onderdeel van van informatiewinkels en vraao_„. de Twern. Samengewerkt wordt rm se organisaties en instellingen in 3 wonen, welzijn en zorg. Informatie over de euro Vanaf 1 januari 2002 betalen we de euro. Dat zal even wennen z.j.. precies in elkaar zit? In het Gem°" en in de stadswinkels is een foldt> u alles over de euro. Welke lande" we munten en bankbiljetten er t rklaard dat voorbereid in wer ;eldtv kei Udenhout >t2 l maandag van 13.00 tot 18.00 dinsdag tot en met donderdag >.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 9 tot 20.00 uur. -—'-i—l Berkel-Enschot eisenhowerweg 2 ■nend maandag van 13.00 tot 18.00 „insdag tot en met donderdag I 9.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 00 tot 20.00 uur. sntelijk ~.jBouwen Is jsbeslult Wet Bestuursrechtrecht kan iedereen wiens belang rechtstreeks bij het besluit is betrokken hiertegen een met redenen omkleed bezwaarschrift indienen. Binnen 6 weken na de dag waarop het besluit in werking is getreden dient het bezwaar- Unrg’ toegezonden. Het indienen van het bezwaarschrift schort het genomerl voor- Beslui bereidingsbesluit niet op. Dit betekent dat alBem ondanks het bezwaarschrift het voorbe reidingsbesluit in werking treedt, tenzij gedurende de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de President van de Arrondissementsrechtbank sector bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaar schrift Is ingediend. Adressen, openingstijden Gemeentelijk Informatiecentrum Stadhuisplein 132 Geopend maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, donderdag van 9.00 tot 20.00 uur en zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur. Balie Bouwen en Wonen Eerste verdieping Gemeentelijk Informatiecentrum Geopend maandag v uur, dinsdag, woensdag en van 9.00 tot 18.00 uur, dom 9.00 tot 20.00 uur. B

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2001 | | pagina 14