Grote zomerschoonmaak Trouwlaan Uitvindersbuurt Swimdisco in zwembad Drieburcht Wegafsluitingen Tilburg Ten Miles wee loten Koninklijke onderscheidingen Slaapplaatsen deelnemers Fietsvierdaagse gezocht Geen huisvuilinzameling Pinksteren Jaarlijks test sirenes DONDERDAG 31 MEI 2001 - PAGINA 9 DE TILBURGSE KOERIER El 2001 - PAGINA 8 Commissies gemeente Tilburg lord, verza- ;th bij onder- ibad buurt. De gebied kri VkerkeM aan de weg traat, traati ie reeks i, het Zie verder ook kleur /el ^Jrjemeentenieuws op pagina 10 ig www.tilburg.nl/hamming Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg. e uws Bestemmingsplannen on f 21,50 id .tilburg.nl/vvv Foto Publieksvoorlichting gemeente Tilburg. uni tot en met an knooppunt jksweg gaat itend 06.00 uur /eggebruikers i reizen, 'ilburg wordt vanaf .59 Maasroute) De Stads-VVV aan het Stadhuisplein 132 heeft een Tilburg Memory-spel te koop. Met dit spel leren Tilburgers op een populaire manier hun stad nog beter kennen. Voor mensen van buiten de stad is het een goede eerste kennismaking met het hart van Brabant. Tilburgse ingezetenen die persoonlijke verdiensten hebben verworven en prestaties leveren die voor de samenleving bijzondere waarden hebben (bijvoorbeeld op maatschappelijk, economisch, sociaal, cultureel of sportief terrein), kunnen voor het voetlicht worden gehaald door middel van een koninklijke onderscheiding. Uitbraak MKZ heeft nog steeds gevolgen .esloten: iseweg tot inzake iw Zwembad Drieburcht staat op zaterdag 9 juni weer op z¥n kop. Van 19.30 tot 22.00 uur wordt er geswingd tijdens de swimdisco! Entreeprijs f 5,00 (euro 2,27) per persoon. Voor meer informatie bel 013-455 74 79. I Berkei F— idaTvVn tis- leer sssor Gimbrerelaan reparaties tot half juni. Van Maerlantstraat I.v.m. riolerings- en bestratingswerk- zaamheden afgesloten tot half juni. Koningin (de Algemene Gelegenheid c.q. de ‘Lintje beide gev irband met dt ue termijnen i Profes Rioolre ie lande- i dienen Vrijdag 1 juni om 11.00 uur in kamer 117a van stadskantoor 1. Commissie voor de bezwaar schriften bouw van Tilburg. rover st inzicht Kraaivenstraat Tot half juni bestratingswerkzaam- heden van kruising Jules de Beerstraat tot en met kruising Zevenheuvelenweg. Sportweg, Reitseplein Kruising afgesloten wegens werk zaamheden aan gasleiding tot begin juni. baar. Vrachtverkeer kan centrum niet via Oude Markt bereiken. oten: de de de orte Heuvel sephstraat dring ter De start t, fiets irlaan, Openbare hoorzitting inzake bezwaarschriften van: Openbare hoorzitting inzake bezwaarschriften van: Chatten met wethouder Hamming ïekuur, discussie, /en, prikbord, ir wijken, buurten /aar? Openbare hoorzitting inzake bezwaarschriften van: Openbare hoorzitting inzake bezwaarschriften van: Bewoners van de Trouwlaan Uitvindersbuurt hebben aangegeven dat ze ontevreden zijn over het onderhoud van hun wijk of straat. Met vijf grondige schoonmaakacties maakt de gemeente een begin met het reinigen en schoonhouden van de wijk. De gemeente heeft een wijkplan opgesteld voor de Trouwlaan Uitvindersbuurt. Dit plan geeft aan wat de gewenste ruimtelijke en sociale ontwikkelingen zijn in het gebied voor de komende jaren. Het doel is de leefbaarheid in de wijk verbeteren. Uit dit plan zijn een aantal maatregelen naar voren gekomen, waaronder het houden van schoonmaakacties. In en om het centrum is zondag de negende editie van de Tilburg Ten Miles. Tijdens dit internationale hardloopevenement zijn delen van de binnenstad afgesloten voor het verkeer. In de loop van de dag zijn er ook afsluitingen aan de oostzijde en westzijde van de stad. De Midden-Brabantse Fietsvierdaagse is dit jaar van 9 tot en met 12 juli. De organisatie verzoekt Tilburgers om mensen van buiten de stad tegen een vergoeding een slaapplaats aan te bieden. Wie een bed vrij heeft, kan tot en met 1 5 juni contact opnemen met de Stads-VW Tilburg: tel. 013-542 80 16. 13.00 tot 18.00 iet donderdag van i vrijdag van 9.00 Digitaal spret bewonersbrievei informatie over en jongeren. Wc Sport infolijn 013-532 60 00 www.sportbedrijftilburg.nl De schoonmaakacties zijn op de volgende data en locaties: 5 juni: Zeeheldenbuurt Oost, /veg naar lingbaan laan. Door werkzaamheden is een aantal wegen voor bepaalde tijd geheel of gedeeltelijk afgesloten voor door gaand verkeer. Voor meer informatie over wegafsluitingen kunt u bellen tel 549 53 66. Zie ook Internet: http://openbarewerken.tilburg.nl. Slecht weer kan leiden tot wijzi gingen. Spoorbruggen Afrondende werkzaamheden, vertra ging mogelijk bij spoorbruggen Ringbaan Oost, Heuvel, Gasthuisring, st. Ceciliastraat. luwen en in de publieks- m is het handig oord, Berkel- achttijden, es zijn natuur gessen: tel. leze pagina. In Tilburg Memory passeren maar liefst 49 onderwerpen de revue. Een brochure bij het spel gaat in op de historische en architectonische achter gronden van Tilburg. Met de naderende vakantieperiode een uitstekend relatiegeschenk! Het spel kost f 29,95 (euro 13,59). - Ga direct naar binnen - Sluit ramen en deuren - Zet de radio aan en stem af op Omroep Brabant. Via de ether 91.9 FM (transistor of autoradio), via de kabel 89,4 FM Geopend maandag van uur, dinsdag tot en me 9.00 tot 18.00 uur en e tot 20.00 uur. Zorgvlied Van 5 juni tot eind 2001 werkzaam heden aan riolering, trottoirs en rijbanen. Fase 1 (van 5 juni tot 20 juli) in Burg. Suijsstraat (tussen Ringbaan West en pleintje Burg. Jansenstraat) en Drossaard Berganiestraat. Hoffmannlaan Bestratingswerkzaamheden tussen Mozartlaan en Bachlaan tot half juni. Inritten en parkeerterreinen blijven bereikbaar. jk jalisatie nieuwe oordijken afgesloten Oostzijde Henri Blomjousstraat Tot eind juni afgesloten wegens bestratingswerkzaamheden van Goirkekanaaldijk tot Ledeboerstraat. verzamelen op het Columbusplein om 13.30 uur; 7 juni: Zeeheldenbuurt Midden en West, verzamelen bij buurthuis Trouwlaan (Piet Heinstraat) om 13.30 uur; 12 juni: Trouwlaan Noord, verza melen bij huize Nazareth bij onder doorgang park Oude Dijk om 13.30 "'ir; juni: Korve op het J ‘nveld or oord. Daarnaast gedurende ngeleid via Den rk bij Tilburg is 1 van 13 iet 3 september, /an 3 toten 14 <t aan de A 58 n Best. Kerkenbosplaats 2 Geopend maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 18.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 20.00 uur. 6,81) voor burg’ voor 04). Videobanc jrond Tilburg 11,34). 04). van 10.00 tot 17.30 uur. Strandb Rauwbraken is eerste en tweede pinksterdag open van 10.00 tot 18.00 uur. Meer informatie. Sportinfolijn 013-532 60 00. Tilburg Memory- spel bij Stads-VVV P. Steijnstraat/P. Krugerstraat Tot begin juli afgesloten. Waar nodij eenrichtingsverkeer opgeheven. - SP-fractie, de heer J. van den Hout, gericht tegen het niet (tijdig) geven van gevraagde informatie. lering betreft de criteria, ijk) worden gehanteerd. orheen ligt de nadruk op de iigen verdiensten van de voor een mderscheiding voorgestelde persoon. Verder is het streven er op gericht, dat een betere spreiding van onderscheidingen over alle bevolkingsgroepen wordt bereikt. Koninklijke onderscheidingen kunnen worden toegekend: - in de loop van het jaar bij een bijzondere gelegenheid (bij voor beeld bij een bijzonder jubileum of het neerleggen van een functie); - ter gelegenheid van de viering van de verjaardag van H.M. de De organisatie van de Fietsvierdaagse is in handen van de Toerclub Tilburg. Het is een evene ment dat bij Tilburg hoort. De Stads-VVV Tilburg juicht dit initia tief daarom niet alleen toe maar ondersteunt het ook van harte. Vier dagen samen fietsen geeft het evenement een extra dimensie. Daarom doet de organisatie jaarlijks een beroep op de deelnemers en anderen die voor hun medesportie- velingen tijdens de Midden- Brabantse Fietsvierdaagse een goede slaapplaats hebben. Het evenement wint daardoor niet Woensdag 6 juni om 16.00 uur in kamer 120 van stadskantoor 1. Sportbedrijf Tilburg Korte Schijfstraat i aviiciKonaac afgesloten bij kruising met Noordhoekring. Korte Schijfstraat blijft bereikbaar via Vincentiusstraat/ Schoolstraat. Fabriekstraat blijft bereikbaar via Noordstraat. Stopverbod op a Noordhoekring. Hagelkruisplein, Hagelkruisstraat Riolerings- en bestrating heden tot half juni. eenrichtingsverkeer Burgemeester en wet maken bekend dat va met 21 juni 2001 gen daarbij behorende stukken ter inzage liggen in het Gem Informatiecentrum, bij de b Wonen in het Gemeentelijk Informatiecentrum, in de stadswinkels Reeshof, Noord, Udenhout en Berkel- Enschot. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn inspraakreactie over het voeren van de zelf standige projectprocedure kenbaar maken aan het college van Burgemeester en Als een initiatief bestaat dat afwijkt van dit bestemmingsplan, is het onder voorwaarde mogelijk om een zelfstandige projectproce dure te voeren, die leidt tot vrijstelling van het bestemmingsplan. Wanneer de vrijstel- "~n wordt verleend, kan tevens een even- 1 iwvergunning worden verleend. iternet ;n zijn sterk i weersomstan- de weersvoor- stig zijn, erkzaamheden dstip. Om u op len van de i, is daarom een ite geopend. Via idt op de hoogte keersmaatre- gina is tevens ïre uitleg van de m de verkeers- iden. Tevens >mpen in de s beschikbaar tie over de en en de omlei- 08 15/ elijk Informatie- 10 10/50 cpm) dhuisplein 132. in: tot 18.00 uur; n vrijdag van onderdag van i zaterdag van Textielplein In delen afgesloten tot 9 juni wegens asfaltreparaties en werkzaamheden aan trottoirs. e schoonste straat per gebied krijgt een spandoek en een straatbarbecue aangeboden. Alle buurtbewoners ontvangen binnen kort een brief met daarin de details. Woensdag 6 juni om 10.00 uur in de Nassauzaal. Langestraat 80a Burgemeester en wethouders van Tilburg Stadswinkel Berkel-Enschot om de zelfstandige projectprocedure te Geopend maandag van 13.00 tot 18.00 doorlopen ten behoeve van de verbouw van uur, dinsdag tot en met donderdag van het pand aan de Langestraat 80a te Tilburg. 9.00 tót 12.00 uur en vrijdag van 13.00 Voordat het definitieve besluit hierover tot 20.00 uur. wordt genomen wil het college eerst i krijgen in de inspraakreacties op het bouwplan en het principebesluit. Burgemeester en wethouders van Tilburg snoemd plan en de —•'•'•en voor een ieder tuïeKeBntDellJk a, balie Bouwen en igswerkzaam- Waar nodig :r opgeheven. Op woensdag 6 juni om 12.00 uur is er voor de derde keer een landelijk proefalarm van het waarschuwingsalarmsysteem bij rampen. De sirenes zijn dan overal luid en duidelijk te horen. Het proefalarm vindt jaarlijks plaats op de eerste woensdag van juni. Wiet wat u moet doen als de. sirene gaat: In samenwerking met de kinderen van groep 8 van basisschool de Triangel, de wijkorganisatie, het BAT, politie, buurtconcierges en woningcorporaties gaat in juni flink de bezem door de wijk. Ook vraagt de gemeente buurtbewoners mee te helpen, zodat alle betrokkenen werken aan een schone en gezellige Balie Bouwen en Wonen Eerste verdieping Gemeentelijk Informatiecentrum Geopend maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, donderdag van 9.00 tot 20.00 uur. - Transcom Nederland vof, ii huisnummering nieuwbouv Ledeboerstraat; - bewoners van de Dom. S. Debuissonstraat en de Prinses Christinastraat te Berkel-Enschot, inzake huisnummering van garage boxen. Korhoenstraat e.o. Tot 14 juli Korhoenstraat, Condorstraat, Pauwstraat wegens riolerings- en bestratingswerkzaam heden afgesloten. Bisschop van Zoesstraat Tot half juni riolerings- en bestra tingswerkzaamheden tussen Houtstraat en Plein Leo XIII. Kruising Plein leo XIII enige tijd afgesloten. Waar nodig eenrichtingsverkeer opgeheven. Door een YvoorbereidingsbesluitV te nemen geeft de gemeenteraad aan dat voor een gebied een bestemmingsplan wordt gemaakt. Een voorbereidingsbesluit heeft tot doel - bouwactiviteiten die niet in het te maken bestemmingsplan passen tegen te gaan; - realisering mogelijk te maken van bouw plannen die zullen passen in het nieuwe bestemmingsplan. Donderdag 7 juni om 11.00 uur in de bestuursvleugel van stads kantoor 1. Stadswinkel Udenhout Slimstraat 2 Geopend maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. De inzameling van huisvuil vindt in verband met Pinksteren niet plaats op maandag 4 juni maar op zaterdag 2 juni. Dit geldt voor alle tweewielige afvalcontainers (duobak, papierbak). Vriendelijk verzoek om de containers op zaterdag vroeg buiten te zetten (7.30 uur) omdat alle containers overdag worden geledigd. De milieustraat Albion is op tweede pinksterdag (maandag 4 juni) gesloten. Iedere dinsdag van 19 tot 20 uur live chatten met wethouder Hamming. Op gezette tijden heeft Hamming een webcamera aanstaan. Hij is dan live te volgen tijdens zijn werkzaam heden. uur; 14 juni: Korvelse Hofjes, verza melen op het Jan van der Heijdenveld om 13.30 uur; 15 juni: Uitvindersbuurt, verza melen bij buurthuis de Vleugel (Laurens Kosterplein) om 13.30 uur. Deze dag is ook de afsluiting van de schoonmaakacties met o.m. een luchtkussen voor de kinderen. Hoevense Kanaaldijl Tot 10 juni wegens rea__ spoorbrug tussen Spoon Bosscheweg (westzijde) (ook voor voetgangers), tussen Bosscheweg en Oisterwijksebaan in beide richtingen afgesloten (ook voor voetgangers). Fietsbrug over kanaal afgesloten tot eind juni, omleiding via Oisterwijksebaan of Bosscheweg. Bredaseweg Autoverkeer rijdt in beide richtingen over noordelijke rijbaan. Aansluiting met Zwartvenseweg en wegdeel Delmerweg/Baroniebaan afgesloten. Warandelaan en benzinestation bij Baroniebaan blijven bereikbaar. (Brom)fietsers rijden in twee rich tingen over fietspad aan zuidzijde Bredaseweg. Aangrenzende percelen blijven vrijwel altijd bereikbaar. Bredaseweg ter hoogte van de Burg. Baron van Voorst tot Voorstweg voor west naar oost afgesloten van 8 t/m 16 juni. Verkeer vanuit Tilburg over ÈÈn rijstrook richting Reeshof. Kruising met Warandelaan open. Burg. Baron van Voorst tot Voorstweg afgesloten van Huibevendreef tot Bredaseweg. Omleiding via Oude Rielsebaan en Dongenseweg. Noordhoekring Reconstructie tot begin juli (fase 3). Werkzaamheden westelijke weghelft Vanaf 1996 is een nieuw decoratie- Koningin (de Algemene (zijde oneven huisnummers), tussen stelsel van kracht. De belangrijkste Gelegenheid c.q. de ‘Lintjesregen’). kruising Vincentiusstraat en kruising verandering betreft de criteria, die De criteria zijn in beide gevallen Spoorlaan. Eenrichtingsverkeer (landelijk) worden gehanteerd. Meer dezelfde. In verband met de lande- tussen Vincentiusstraat en Spoorlaan dan voorheen ligt de nadruk op de lijk gehanteerde termijnen dienen behalve voor (brom-)fietsers. Geen eigen verdiensten van de voor een verzoeken: autoverkeer mogelijk van onderscheiding voorgestelde - voor een bijzondere gelegenheid Schouwburgring/ Bredasewt ten minste vijf maanden voor de Spoorlaan. Omleiding via Ri eventuele datum van uitreiking bij West en Hart van Brabant!, de burgemeester te zijn ingediend; Eenrichtingsverkeer in - voor de ‘Lintjesregen’ van 2002 Vincentiusstraat. Korte Scl voor 15 juni 2001 bij de burge- en Fabriekstraat afgeslotei meester te zijn ingediend. Meer informatie: dhr. A. Vinkesteijn, kabinetschef van de burgemeester, tel. 542 90 Piushaven, Havendijk, Havenpad, Oisterwijksebaan, Hendrik Zwaardecroonstraat, J.P. Coenstraat, Armhoefstraat, route Spoordijk, deel Spoor Boerhaveplein. Om 12.20 uur worden afges Schouwburgring en Bredast aan de Coba Ritsemastraat en Cypresstraat. Alle zijstraten worden afgesloten. Het verkeer uit het gebied kan gebruik maken van de Hart van Brabantlaan of Korvelseweg. Om 14.15 uur wordt aan de west zijde van de Ringbaan-West de rest van het parcours afgesloten. Dat betreft de Bredaseweg tot aan de Warandelaan, de Hogeschoollaan tussen Prof. Verbernelaan en Bredaseweg en de Prof. Gimbrerelaan vanaf het bosgebied bij de KUB tot en met de Academielaan. Deze afsluiting zal duren tot circa 15.30 uur. Het kruis punt Ringbaan West-Bredaseweg wordt van 14.25 uur tot circa 14.50 uur afgesloten. Het gedeelte ten westen van de het college van burge meester en wethouders van Tilburg de voor- ontwerp-bestemmingsplannen Noordwesttangent: gedeelte Vossenberg West - Spinder en Noordwesttangent: Natuurcompensatie Vossenberg West - Spinder, deel 1 goedgekeurd. Het bestem- w_ mingsplan Noordwesttangent: gedeelte het Natuurcompensatieplan Vossenberg West - Spinder heeft betrekking Noordwesttangent vanaf 1 Juni 2001 ter op een van de vier delen die samen de hele inzage in het Gemeentelijk Noordwesttangent vormen. Op het bijge- Informatiecentrum, bij de B-"- voegde kaartje treft u het gehele tracé aan Wonen in het Gemeentelijk met de planning voor de realisatie van de Informatiecentrum, in de s verschillende deeltrajecten. Het plangebied Reeshof, Noord, Udenf omvat het gedeelte van het tracé Enschot. Met het- Noordwesttangent vanaf de aansluiting van procedur- de Midden Brabantweg (A 261) (aansluitend op de Noordoosttangent) en de aansluiting op de Dongenseweg nabij Vossenberg West en de verlengde Baron van Voorst tot Voorstweg tussen de Dongenseweg en de Noordwesttangent. Met dit voorontwerp start de procedure om te komen tot een bestemmingsplan. Voor de definitieve reali satie is een aanlegvergunning nodig. Het voorontwerpbestemmingsplan Noordwesttangent: Natuurcompensatie Vossenberg West - Spinder, deel 1 betreftJ- ontwikkeling van natuurgebied in het kaóci van de compensatietaak die de aanleg van het gedeelte Vossenberg West - Spinder met zich meebrengt. Op donderdag 7 Juni 2001 houdt de gemeente een inspraakavond over de voor- ontwerpbestemmingsplannen Noordwesttangent: gedeelte Vossenberg - Spinder en Noordwesttangent: Natuurcompensatie Vossenberg West - Spinder, deel 1. Deze avond begint om 20.00 Iedereen is hierbij welkom. Tijdens deze bijeenkomst worden het voorontwerp en de bijbehorende stukken toegelicht. Ook wordt u in de gelegenheid gesteld om vragen te stellen en uw zienswijze kenbaar te maken. Naast de mondelinge inspraakmogelijkheid op 7 juni a.s. kunt u tot en met 21 juni 2001 Comiminicatietoren Loon op Zand ook schriftelijk reageren. Deze reacties kunt Burgemeester en wethouders van Tilburg u richten aan het college van burgemeester maken, ingevolge art. 22 van de Wet op de Infomatiêceiürümrbijde Balie Bouwen en Wonen in het Gemeentelijk Informatiecentrum, in de stadswinkels Reeshof, Noord, Udenhout en Berkel- - Enschot. Met het voorontwerp start de vanaf de aansluiting van procedure om te komen tot een bestem- weg (A 261) (aansluitend mingsplan voor dit tracédeel. Deze proce- igent) en de aansluiting dure begint met het houden van inspraak. -*-‘j Vossenberg West De inspraakreacties worden verzameld en ESfiSESV,. Openbare Werken en Verkeer en Vervoer en integratie Stadszaken. Deze commissie vergadert op 11 Juni 2001 over het vooront- ling wordt werp-bestemmingsplan. De vergadering is tuele bouw openbaar. Desgewenst kunt u spreektijd aanvragen voor deze vergadering bij de eft de secretaris a.i. van deze commissie, de heer cader H. van der Poel, telefoonnummer 013 542 8501. Nadat ook verschillende andere instanties in de gelegenheid zijn gesteld om in te spreken, zal naar verwachting in september/oktober 2001 het ontwerpbe- stemmingsplan ter inzage worden gelegd. Hierover wordt u te zijner tijd opnieuw geïn formeerd. Pieter Breugbelplein Tot half juni afgesloten i.v.m. riole rings- en bestratingswerkzaam heden. Tot begin juli Jeroen Boschstraat afgesloten. Dan ook kruising Jeroen Boschstraat/Josef Israelsstraat enige tijd afgesloten. Waar nodig eenrichtingsverkeer opgeheven. en wethouders, postbus 90155, 5000 LH Tilburg. De voorontwerp-bestemmings- plannen Noordwesttangent: gedeelte Vossenberg West Spinder en Noordwesttangent: Natuurcompensatie Vossenberg West - Spinder, deel 1liggen samen met de Kadertoelichting Noordwesttangent, het Landschapsplan en u— -ompensatieplan Minister Brinkhorst van het mini terie van Landbouw, Natuurbehe en Visserij adviseert nog steeds MKZ-gevoelige dieren zoals schapen, koeien en'geiten gescheiden te houden van het publiek om het risico van MKZ- besmetting te minimaliseren. Hierdoor kan het voorkomen dat in onze regio nog delen van natuurter reinen niet toegankelijk zijn voor publiek. Ook kinderboerderijen zijn om die reden nog steeds gesloten. - de heer/mevrouw M.J. Pijnenburg, H.J.J. Pijnenburg en J.A. Schoenmakers,inzake vestiging van een voorkeursrecht als bedoeld in de Wet voorkeursrecht gemeenten voor het gebied Vossenberg West II. In het centrum zijn vanaf 07.00 uur tot circa 17.30 uur afgesloten: de Paleisring ter hoogte van d Bisschop Zwijsenstraat, d« Piusstraat ter hoogte van c Koopvaardij straat, de kort ter hoogte van de St. Josej; Tivolistraat en de HeuvelrL. hoogte van de Spoorlaan. D< van het evenement is op de Paleisring, de finish is op de Heuvel bij de kerk. Tot circa 18.00 uur rijden er geen stadsbussen in dit gebied. De Spoorlaan en het centrale bussta tion zijn wel gewoon in gebruik. Om 11.00 uur wordt ook de Tivolistraat ter hoogte van het Boerhaveplein en de St. Josephstraat ter hoogte van de Prof. Dondersstraat afgesloten. Kerkbezoekers van de kerk op de Heuvel kunnen via een doorgang bij de Tivolistraat en Veemarktstraat het parkeerterrein van de kerk bereiken. Vanaf 11.30 uur gaat het oostelijk deel van het parcours dicht. Het betreft de Koopvaardij straat, Ringbaan-West wordt omstre 15.30 uur weer vrij gegeven, gedeelte Bredaseweg- Schouwburgring omstreeks 16.00 uur en het oostelijk gedeelte van het parcours om 16.30 uur. Het centrum is tot 17.30 uur afgesloten. Meer informatie op internet. www.tilburgtenmiles.nl Burg. Baron van Voorst tot Voorstweg Verbreden rijbaan en aanleggen geluidswal op Huibevendreef (fase 1 aanleg expresselijn Reeshof). Aansluitend fase 2 (verbreden rijbaan Jozef Platteweg, tussen aansluitingen met Karei Boddenweg). Verkeer tijdens fase 2 via Karei Boddenweg. Werkzaamheden tot september. Zwemmen met Pinksteren Tijdens de pinksterdagen gelden in de Tilburgse zwembaden aange paste openingstijden. Zwembad Drieburcht en zwembad Reeshof zijn eerste en tweede pinksterdag gesloten. Zowel het binnen- als het buitenbad van Recreatiebad Stappegoor is op 3 en 4 juni open - Kiernan Enterprises, inzake 1 pui van het pand Korte Heuvt 44/45; - Rots-Vast Groep, inzake reclame- uitingen aan gevel Piusstraat 24a; - Fons van den Hout vof, inzake reclameborden voor het pand Stadhuisplein 325. Oude Markt e.o. Tot half juni aanleg bestrating op Oude Markt, Kapelhof en gedeelte Heuvelstraat. Panden slecht bereik- alleen aan gezelligheid, het biedt fietsliefhebbers van wat verder weg de kans om op een aantrekkelijke basis mee te doen aan dit Bourgondische en sportieve evene ment. Vandaar dit beroep op de traditionele Tilburgse gastvrijheid. Die wordt overigens beloond met een vergoeding van dertig gulden per nacht (basis logies met ontbijt). Voor algemene informatie over de Midden-Brabantse Fietsvierdaagse: tel. 0900 202 08 15 (75 cpm). Zie ook de Internetsite van de Stads- VW: www.tilburg.nl/wv Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 mei 2001 heeft verklaard dat een bestem mingsplan wordt voorbereid voor de locatie Adressen, openingstijden van de communicatietoren ‘Loon op Zand’ aan de Finantien. Het voorbereidingsbesluit Gemeentelijk Informatiecentrum treedt in werking op 1 juni 2001 en geldt Stadhuisplein 132 voorde termijn van 1 jaar. Het voorberei- Geopend maandag van 13.00 tot 18.00 dingsbesluit met de daarbij behorende uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van tekening liggen met ingang van 31 mei 2001 9.00 tot 18.00 uur, donderdag van 9.00 voor iedereen ter inzage in het Gemeentelijk tot 20.00 uur en zaterdag van 12.00 tot Informatiecentrum, bij de balie Bouwen en 16.00 uur. Wonen in het Gemeentelijk Informatiecentrum, in de stadswinkels Reeshof, Noord, Udenhout en Berkel- Enschot.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2001 | | pagina 9