marant werk zat! 0 FLEX J 4 Voor onze Hilvarenb medewer 16 flexibt EHK PERSONEEL investeert in mensen w.amarant.nl Baderie U5HI0 FLE De Ifieteijweield K Amarant zoekt medewerkers e-mail Nu met kortingen tot maar liefst 40%!* Nu bij C&A de grote Surprijs Show! Duizenden artikelen werkzatbreda @amarant.nl werkzattilburg @amarant.nl HALI - Oisterwijk Belangstelling voor een baan bij Amarant? It: DE TILBURGSE KOERIER iff. Vereisten: Wij bieden: Prettic Interesse? Schrijven mag natuurlijk ook, naar Baderie Oisterwijk, Beneluxstraat 10 - 5061 KE Oisterwijk PLANNER M/V Profiel eftijd int vo< Speciaalzaak in: Ki W1A Korvelseweg 24 - TILBURG - Tel. 013/536.01.34 ES *Niet geldig in combinatie met andere acties H A C T I E L TOT MET ZATERDAG DAGEN E N manou- en pitrietmeubelen hengselmanden wasmanden en speelgoedmanden diverse soorten lektuurmanden kinderstoeltjes poppenwagens en -wiegen ibent toch Amarant besteedt veel aandacht aan kwaliteits verbetering, onder meer door met aanvullende opleidingen in medewerkers te investeren. Z Onze geda de 25 en 4 zelfsti initial doorti staat; graag goede geen uren bereic De geschil goedbetae Gaarne i d t/m zater werktijd r ie gevallen is een speciaalzaak bouwen van badkamers. Wat biedt Amarant jou? Omdat Amarant een grote organisatie is, met voorzieningen verspreid over bijna alle gemeenten in de regio's Tilburg en Breda, bieden wij toekomstige medewerkers een groot aantal gevarieerde functies in de directe zorg met mogelijkheden later naar andere functies door te stromen. Prettige werksfeer in een klein, enthousiast team; Goede arbeidsvoorwaarden. Wil ONTWEIDEN EN EOUWEN UW BADKAMER akelijk* relevantie ervaring is zeker een Beneluxstraat 10,5061 KE Oisterwijk Tel. 013-522.01.01 - Fax 013-528.69.19 Baderie Oisterwijk voor het ontwerpen en I Positieve, enthousiaste werkhouding; Ervaring in loodgieterswerk en het bouwen van badkamers; Leeftijd tot 35 jaar. Voor de uitbreiding van ons installatiebedrijf zoeken wij een BADKAMERMONTEUR Ben je niet direct beschikbaar? Je wilt bij Amarant komen werken, maar je 1 pas over een tijdje beschikbaar? Neem dan t contact met ons op om nu al te praten over eventuele toekomstige mogelijkheden. Wil je een opleiding in de zorg volgen? Als je binnenkort de middelbare school afrondt of als je een andere beroepsachtergrond hebt en je wilt in jezelf investeren door een opleiding in de gehandicaptenzorg te volgen, dan biedt Amarant je de mogelijkheid een dergelijke opleiding te combineren met een betaalde baan. Steeds meer mensen met een verstandelijke handicap doen een beroep op Amarant. Daarom hebben wij de komende tijd enthousiaste nieuwe medewerkers nodig. Medewerkers die vanuit een positieve instelling mensen met een verstandelijke handicap willen helpen hun mogelijkheden te benutten en hen willen begeleiden bij hun deelname aan de samenleving. Nu en in de toekomst ontstaan er vacatures op verschillende plaatsen bij cliënten met zeer uiteenlopende zorgvragen. Dit kunnen cliënten zijn met een licht verstandelijke handicap, die met een beetje ondersteuning al zijn geholpen; maar ook cliënten, die door ernstige lichamelijke beperkingen of ingewikkelde gedragsstoornissen intensieve begeleiding nodig hebben. Bel dan: in Breda 076 578 93 37 of in Tilburg 013 464 59 00. Je krijgt dan Ad Aarts of Harrie Mijland aan de lijn, die je meer vertellen over werken of over leren én werken bij Amarant en hoe je het beste kunt solliciteren. Mailen kan ook: werkzatbreda@amarant.nl of werkzattilburg@amarant.nl Wil je schrijven? Stuur je brief dan naar de afdeling personeelszaken van een van de regio's: Amarant regio Breda, Weilustlaan 439, 4817 TL Breda Amarant regio Tilburg 1, Bredaseweg 375, 5037 LD Tilburg Amarant regio Tilburg 2, Bredaseweg 570, 5036 NB Tilburg Heb je nog geen opleiding in de zorg gevolgd? Ook in dat geval wil Amarant graag de mogelijkheden met je bespreken. Zonder een opleiding gevolgd te hebben, kun je in aanmerking komen voor een assisterende functie. Ben je eenmaal in dienst van Amarant, dan zijn er mogelijkheden om door middel van interne opleidingen door te stromen naar een meer verantwoordelijke begeleidersfunctie. I Ook de directe arbeidsvoorwaarden zijn goed: een goed salaris, afgestemd op de zwaarte van de functie; onregelmatigheidstoeslag; 8% vakantietoeslag; goede pensioenvoorziening en ziektekosten verzekering; mogelijkheden voor kinderopvang met financiële bijdrage van de werkgever en fiscaal aantrekkelijke eigen bijdrage; pc-privé project en bedrijfsfietsenplan; spaarloonregeling; collectieve regelingen op het gebied van verzekeringen en hypotheken. Bel dan naar Baderie Oisterwijk tel. 013-5220101 (dinsdag t/m zaterdag geopend) of buiten werktijd naar 013-5359998. In beide gevallen vragen naar Jan van Hees. Sollicitatieprocedure Uw schriftelijke reactie, verge richten aan: Mevr. E. Kooima B.V., Postbus 4161, 5004 JD “gezeld met een curriculum vitae kunt u binnen 8 dagen iman, personeelsfunctionaris van Ushio Europe (Tilburg) JD Tilburg. Tel. (013)5841184. Voor deze fulltime functie in dagdienst beschikt u over een mbo-werk- en denkniveau (bijvoorbeeld MEAO) en neemt u nieuwe kennis snel tot u. U werkt niet alleen accuraat, maar bent bovenal sterk service gericht naar zowel de interne als externe relaties. Naast voomoemde functie-eisen zijn een flexibele, klantgerichte houding en het vermogen prioriteiten te stellen voorwaarden voor deze functie. Kennis van en ervaring met MS-pakketten als Word en Exel zijn vereist. Een goede beheersing van de Engelse taal, in woord en geschrift, is noodzake'"' Uw leeftijd ligt tussen de 23 en 40 jaar en enige pluspunt voor uw kandidatuur. USHIO EUROPE (TILBURG) B.V. is de in 1987 opgerichte Nederlandse produktie-organisatie van het Japanse en worldwide opererende USHIO- concem. De onderneming ontwikkelt en produceert geavanceerde industriële lichtbronnen die hun weg vinden in de kopieerindustrie, maar ook in diverse warmtetoepassingen. Ruim 55 deskundige en gemotiveerde medewerkers staan in de Tilburgse plant hier voor borg. Wij zoeken een nieuwe De dienstverlening van Amarant vraagt veel deeltijdfuncties Amarant biedt toekomstige medewerkers ruime mogelijkheden functies in deeltijd in te vullen. De dienstverlening aan cliënten vraagt vaak om aangepaste werktijden. Wij zoeken graag naar mogelijkheden om de tijden waarop je voor werken beschikbaar bent in te passen in de organisatie van de zorg. Ben je de ene periode meer beschikbaar dan de andere? Misschien kunnen wij dan tot afspraken komen over een geheel of gedeeltelijke flexibele inzet. Heb je al een opleiding in de zorg gevolgd? Wij komen graag met je in contact als je al bent opgeleid voor een verplegende, verzorgende, helpende en/of begeleidende functie. Doorgaans kun je meteen aan de slag. Afhankelijk van de aard van je opleiding en je werkervaring kan dat gaan om functies op verschillende niveaus. Als wij nog niet direct de juiste functie voor jou beschikbaar hebben, dan houden wij je op de hoogte van de vacatures die zich zullen voordoen. De functie De werkzaamheden hebben betrekking op het plannen van de middelen, de materialen, mankracht en de formatie productie-lijnen ten behoeve van een optimale productie en tijdige levering van de lampen aan de klanten. En de lampen, die wij van ozne susterbedrijven importeren, dienen volgens vastgestelde condities op tijd beschikbaar te zijn. Als planner bent u tevens verantwoordelijk voor het aanpassen van de planning bij veranderde vraag of materiaal tekorten en dient u problemen bij levering tijdig te onderkennen en te adviseren over andere mogelijkheden. Ook het uitvoeren van enkele administratief ondersteunende magazijntaken kunnen incidentieel tot uw werkzaamheden behoren.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2001 | | pagina 10