I sn JRS si» f AANBIEDINGEN J [39” Cool grrrls guys weten waar ze moeten stoere sweatshirts en hippe broeken. zoeken naar i?9'/ Een schat aan kennis is beschikbaar >laats voor begir AAN: >efenen i begeleiden bij het op allerlei gebied; ook ingewik- Talen Diversen i bouwgebied metinbegripvan elpt hen met i taal wil I tie? Jk' in Dorp of Bedrijf en organisatie .m/v I beheren van een horecabedrijf. Woonplaats Telefoon [34, 15 Streep T-shirt. 92-122 Denim broei innie de Pooh. waarden iioen. UITNODIGING Stuur deze bon naar: 't Gilde St. Annaplein 21, 5038 Tilburg 3) srkeersregels. Je utiliteit eren, jmheden. an Devil shirt. 97 Baggy denim jec 2-127 lamelijk in en week- |t voor tur en o per uur. srnemers op het gebied markt onderzoek. leid van geslaagde 15) srden helpen het Engels vlotter te over draaien en frezen Wilt u gebr - u kunt lar op dir - beller Zipp-off broek. 122-176WF maar vooral bij conversatie. bieden bij spelling en ont- n van teksten of brieven. lien u uw sn orkestje T-shirt. 122-TT^MM Stretchbroek, denim look: 122-176 •1/wiWEnuHti o wiaaH I 2UU1 - PAUiwn p het Bedrijfsadvies (GL 003) Advies bij het opzetten en of L Bedrijfsadvies (GL 060) Advies op bedrijfseconomisch en of bedrijfstechnisch gebied bij het starten van een metaal bewerkingsbedrijf(je). GILDEG/D5 'f GILDE St. Annaplein 21,5038 TV Tilburg telefoon en fax 013-5445952 Nummer 28 maart 2001 Jack 2 zijdig draagbaar 92-176 Baggy denim jeans. 92-122S^P^ Step met 5 abec msgeschiedenis (GL 206) ndividueel of in kleine groep - over choreografie, i dansgezelschappen. Er zijn videobanden (GL 101) gmorgen in de omgeving van Tilburg gedurende iring wil ondersteuning an het Engels. om uw Nederlands [ij denkt vooral aan buiten- studie of in hun werk. I Ik heb belangstelling voor Wilt u mij in kontakt brengen met aanbieder nummer Ik wil mij opgeven voor 't Gilde en mijn kennis aan anderen beschikbaar stellen. i Korte omschrijving van I Naam Adres j Postcode Duitse conversatie (GL 074) Hulp bij Duitse correspondentie Alleen voor 50-plussers. Duitse conversatie (GL 093) Mevrouw met rum 30 jaar ervaring in de Duitse taal wil u ondersteuning bieden bij het verwerven of uitbouwen van de Duitse taal. Zij werkt individueel. Duits vertalen (GL 175) Hulp bij het vertalen vanuit het Duits in het Nederlands en andersom. Engelse conversatie (GL 040) Mevrouw vormt groepjes voor Engelse conversatie. Alleen dames. Op maandag dinsdag - en woensdagmiddag en op donderdagmorgen. Engelse conversatie (GL 045) Aanbieder wil groepjes gevorderde spreken. Engelse conversatie (GL 270) Aanbiedster met Engels als moedertaal dames Engels geven. Eenmaal per1 Engelse conversatie (GL 274) Aanbiedster met 25 jaar ervaring in lesgeven aan volwassenen wil Engelse conversatie verzorgen in groepjes bij haar thuis. Engelse conversatie voor gevorderden (GL 247) Een praatgroep zoekt nog enkele deelnemers die het Engels al redelijk goed beheersen, (woensdagavond). Engels voor beginners (GL 203) Mevrouw met goede kennis van de Engelse I beginners op weg helpen; bij haar thuis. Engels voor beginners (GL 232) Mevrouw met 30 jaar ervaring in Engels beginners geven. Alleen voor dames uitsluitend op de woensdagmiddag. Engels voor beginners (GL 268) Aanbieder is bevoegd docent Engels en wil graag een kleine groep starten. Engels voor beginners (GL 283) Deze aanbiedster met ruim 30 jaar ervarir bieden bij het verwerven of uitbouwen van Engels vertalen (GL 277) Aanbiedster is gediplomeerd vertaalster Engels -Nederlands. 7" doet graag thuis vertaalwerk. Ongeveer een dagdeel per week. Engelse literatuur (GL 269) Aanbiedster wil in een groepje een Engels boek of en literair onderwerp bespreken. Eenmaal per veertien dagen of een keer per maand. Frans voor beginners (GL 204) Aanbiedster wil iedereen helpen met het leren spreken Frans; individueel of in kleine groepjes bij haar thuis. boodschap inspreken of faxen; - via dit e-mailadres: gilde.tilburg@tref.nl informatie vragen; - de uitnodigingsbon, onder aan deze advertentie, inzenden naar: - ‘t GILDE, St. Annaplein 215038 TV Tilburg. ilse taal wil Engels voor in groepsverband en al wil aan een groepje veertien dagen. truik maken van hun aanbod dan kunt u reageren als volgt: nt langs komen bij ‘t GILDE, St. Annaplein 21 insdag - of donderdagmorgen tussen 10 en 12 uur; m tijdens deze uren: 013- 5445952; via dit nummer kunt u ook u Frans voor beginners (GL 245) Aanbiedster wil beginners wegwijs maken in deze taal. In kleine groepjes bij haar muis. Franse conversatie (GL 092) Deze aanbiedster wil met een groepje Frans converseren. Franse conversatie (GL 218) Mevrouw met kennis van de Franse taal wil graag met een groepje in het Frans converseren. Enige basis kennis is vereist. Franse conversatie (GL 252) Docent met jarenlange ervaring in het onderwijs wil u helpen met Franse conversatie, (voor gevorderden). Niet in de avonduren. Franse correspondentie (GL 251 Docent met 30 iaar ervaring in het middelbaar beroeps onderwijs wil u helpen bij het opstellen van brieven in het Frans. Italiaans (GL 064) Aanbiedster is Italiaanse van geboorte en wil belangstellenden Italiaans bijbrengen. Latijn -Grieks (GL 275) Ex-leraar klassieken is bereid te leren van Grieks en Latijn. Latijn -Grieks (GL 276) Ex-leraar klassieken verzorgt oriëntatie in de antieke cultuur of aspecten daarvan. Nederlandse taal (GL 264) Deze aanbiedster wil u ondersteunen om taalgebruik verder te ontwikkelen. Zij denkt vi landers die dit nodig hebben bij hun Si Nederlandse taal (GL 266) Deze aanbieder wil ondersteuning bi leding; tevens helpen bij het schrijven Pools vertalen (GL154) Hulp bij vertalingen Pools - Nederlands en andersom. Russische conversatie (GL 233) Aanbieder verzorgt Russische conversatie. Spaans (GL228) Begeleiding voor beginners en gevorderden door mevrouw van Spaanse afkomst. Spreken in het openbaar (GL 219) Aanbieder biedt zijn hulp aan voor het spreken in het openbaar. Archeologie (GL 131) Aanbieder geeft informatie over archeologie. Biljarten (GL 222) Begeleiding voor beginnende biljarters. Bridge (GL 123) Mevrouw wil de weg wijzen in de bridgewereld. Bridge (GL 249) Bridge voor mensen die de beginnerscursus achter de rug hebben. Aanbiedster oefent in een groepje van vier personen bij haar thuis op maandagmiddag of woensdagavond. U dient zien met een compleet groepje van vier beginnende bridgers aan te melden. Computergebruik (GL 210) Advies over het gebruik van computer zoals programma's installeren op de harde schijf. Bij aanvrager thuis in Tilburg en omgeving. Computertechniek (GL 258) Aanbieder geeft advies en instructie. Hij begeleidt bij de oplossing van computerproblemen en de aansluiting van randapparatuur. Installaties van programma's is mogelijk. Hij is ook beschikbaar voor scholen en instellingen. Computergebruik (GL 278) Aanbieder wil adviseren bij gebruik van computer en software en bij het installeren van programma's op de harde schijf. Dos- en Windowstoepassing. Individueel bij aanvrager thuis. Computertechniek (GL 279) Aanbieder biedt zijn hulp aan voor het oplossen van technische problemen. Culinair koken (GL 170) Uitwisseling van kennis en ervaring door in groepsverband te koken en stijlvol te tafelen. Dahlia's kweken (GL151) Informatie over dahlia's kweken. Reisinformatie Aziatische landen (GL 257) Aanbieder wil helpen wegwijs te worden in de veelhe' informatie om een goede keuze te maken voor een ges vakantie. Reisinformatie Bayern en Tirol (GL 243) Deze aanbieder wil helpen wegwijs te worden in de veelheid van informatie en om een goede keuze te maken voor een geslaagde vakantie. Hij heeft ook belangstelling voor volkskunst en folklore. Reisinformatie Frankrijk (GL 242) Aanbieder wil helpen bij het maken van een keuze uit de veelheid van informatie over Frankrijk. Reisinformatie Turkije (GL 241 Reisinformatie over Turkije, reisroutes en omgang met de bevolking. Reparaties in huis (GL 056) Advies bij het doen van kleine reparaties in huis en het onderhoud van gereedschap en fietsen. Restauratie (GL 052) Advies bij restauratie van antieke voorwerpen. Ook kraal - en borduurwerk, hout, goud - en zilverwerk. Stadstour (GL 152) Bezichtiging van de Hasseltse kapel, de Goirkestraat, het Pontmuseum, enz. Met de fiets of per auto. Stadswandeling (GL 098) Stadswandeling in Tilburg. Groepsgrootte en tijdstip in overleg. Stamboomonderzoek (GL 142) Adviezen voor aanpak van stamboomonderzoek. Ook in het buitenland. Syntheziser met de computer (GL 262) De computer aan de syntheziser is toepasbaar indie muzikale improvisatie op "papier" wilt hebben, een samenstellen of muziek transponeren enz. Tekenen en schilderen (GL 061 Amateur beeldende kunstenaar wil leeftijdgenoten helpen bij het tekenen en schilderen. Tekenen en schilderen (GL 094) Aanbieder helpt bij het tekenen en schilderen. Tekenen en schilderen (GL 124) Aanbiedster wil belangstellenden beginners en gevorderden instrueren over het aquarelleren. Terrarium (GL 129) Advies bij het opzetten en onderhouden van een terrarium. Voorlichting (GL115) Aanbieder geeft voorlichting op allerlei gebied. Wandelen (GL 100) Op donderdagmorgen in de omgeving van Tilburg gedurende twee uren Wandelen Op maandagmorge twee uren Varen (GL216) Als u wilt gaan varen of al vaart op kanalen, rivieren of op zee met motor- of zeilboot dan kunt bi j een ervaren echtpaar terecht voor vragen, adviezen en praktische toets van of tips bij .uw kennis en vaardigheid. Dit geldt ook voor de vrouw aan boord. Mannen en vrouwen van 50 jaar en ouder bieden u via onze werkgroep ‘t Gilde, onderdeel van de vrijwilligerscentrale Contour, hun kennis en erva ring aan. Zij adviseren, begeleiden en informeren. Geen officiële cursus sen. Slechts onkosten dienen te worden vergoed. Iedereen - ook uit de omgeving van Tilburg - kan van deze diensten gebruik maken: jong en oud, clubs, organisaties, instellingenen scholen. Wij brengen u in con tact met de aanbieders. Dans en dans Informatie - ina, balletten en beschikbaar. EHBO (GL 057) Voorlichting over hoe te handelen en wat te doen bij ongevallen in en om huis. Elektronisch orgel (GL 041) Uitleg over gebruik van dit muziekinstrument. Fietsenonderhoud/reparatie (GL 106) Advies over onderhouden en of zelf repareren van de fiets. Fietstochten (GL111) Mevrouw wil met een groepje Tilburgse 50-plussers op zater dag fietstochten maken in de omgeving van Tilburg. Afstand tussen 40 en 60 km. Genealogie (GL 244) Aanbieder adviseert over opbouw van een stamboom (onderzoek). Gitaar spelen (GL 197) Wilt u graag een leuk melodietje via bladmuziek op gitaar spelen? Bent u bereid ook thuis te oefenen? Aanbieder helpt u x graag op weg. Alleen op maandag en dinsdag. Kantklossen (GL 145) Hulpen advies bij kantklossen. Kerkorgeltour (GL 227) Kennismaking met orgels in Tilburg en omgeving. Keyboard (GL 207) Advies bij aankoop en hulp bij gebruik van dit muziekinstrument. Kunstobjecten in Tilburg (GL 226) Aanbieder opent uw ogen voor de vele kunst in Tilburg. Magnetron (GL 202) Aanbiedster leert u veel gebruik te maken van de magnetron. Mineralen en Fossielen (GL 211) Verzamelaar van mineralen en fossielen wil kennis en ervaring aan anderen overdragen. Individueel of in kleine groepen. Ook op basisscholen. Musi ceren met klavar (GL 196) Inleiding tot het zelf musiceren met behulp van het muziekschrift klavarskribo. Alleen 's avonds. Muziek (GL 113) Voor allerlei vragen op het gebied van muziek. Origami (GL 280) Aanbiedster wil bij haar thuis de Japanse papiervouwkunst "theezakjes" aanleren Orgelbouw (GL 143) Aanbieder biedt hulp bij de bouw van orgels en orgeltjes op mechanische luchtdruk. Parkwandelingen (GL 230) Wandelen in de parken van Tilburg met uitleg over wat er groeit en bloeit. Pergamano (GL 148) Begeleiding bij het werken met perkamentpapier. Poppen verzamelen (GL 122) Poppenverzamelaarster helpt u op weg. Reisinformatie Zuid en Midden Amerika (GL 256) Aanbieder wil helpen wegwijs te worden in de veelheid van informatie om een goede keuze te kunnen maken voor een geslaagde vakantie. Beroep Bijen houden (GL 174) Een ervaren imker wil aan de hand van demonstratiemateriaal zijn kennis en ervaring aan belangstellenden overdragen. Brailleschrift (GL 009) Informatie over braille. Elektro-installatie (GL 250) Advies, ontwerp en uitvoeringsbegeleiding van elektrotechnische installaties. In het bijzonder utiliteit en industrieel. Ook kostenbewaking Elektrotechniek (GL281) Aanbieder biedt de overdracht van zijn praktische kennis op het gebied van elektrotechniek aan. I Handwerken (GL 034) Begeleiding bij handwerken kelde patronen. Houtbewerking (GL 089) Aanbieder is kundig op het gebied van houtdraaien en wil begeleiden bij bv het bouwen van een draaibank. Kaasmaken (GL 050) Aanbieder geeft advies over het maken, onderhoud en bewaren van kaas. Loodgieten (GL 281) Aanbieder heeft praktische kennis van het lood gieten. Metaalbewerking (GL 089) Ervaren metaalbewerker geeft advies en over het slijpen van boren enz. Metaalbewerking (GL 281 Aanbieder wil zijn praktische kennis over metaal aan belangstellenden doorgeven. Metselen (GL 193) Advies aan doe - het - zelvers op bouwgebied en hulp bij het opstellen van een begroting en een materiaallijst. Modellen maken (GL 016) Aanbieder heeft als tandtechnicus 40 jaar ervaring met maken van afdrukken en van gipsmodellen. Deze techniek wil hij graag overdragen aan creatieve mensen. Naaien (GL 194) Coupeuse met jarenlange ervaring geeft advies voor het maken van kleding en het aanpassen van patronen. Schilderwerk (GL165) Advies bij keuze van verf, gereedschap en kleuren. Schoenmakersvak (GL 095) Informatie over handmatig en machinaal schoenmakerswerk. Stucwerk (GL 193) Advies aan doe - het - zelvers op I kostenbegroting en materiaal. Tegelzenen (GL193) Aanbieder geeft advies aan doe - het - zelvers inclusief kostenbegroting en materiaallijst. Theorie auto-opleiding (GL 073) Ex-autorijinstructeur adviseert over ver Timmeren (GL 103) Advies aan doe-het-zelvers op bouwgebied. Ook in groepsverband voor korte perioden. Timmeren (GL 156) Advies op timmergebied. Tuinen (GL 282) Deze aanbieder geeft advies voor de vormgeving in een tuin, tuinonderhoud, over het onderhoud en de juiste behandeling van bomen. Hij begeleidt excursies naar kwekerijen en botanische tuinen. U kunt via dezelfde bon u tevens aanmelden als deskundige aanbieder van kennis op welk terrein dan ook. U wordt dan opgenomen in ons corps aan bieders van kennis en ervaring. Wij informeren u dan over de gang van za ken en brengen u in contact met de aanvrager die graag van uw aanbod gebruik wil te maken. Bedrijf en organisatie (GL 238) Aanbieder met ruime ervaring (ook projectmatige aanpak) in de distributieve groothandel wil (op locatie! advies geven aan starters, midden -en kleinbedrijf en middelgrote bedrijven op het gebied van organisatie (veranderingen), logistiek en personeel. Bedrijf en organisatie (GL 225) Aanbieder heeft zowel beleidsmatig als uitvoerend (ook project aanpak) ruime ervaring in de distributieve groothandel, met name öp het gebied van organisatie (-veranderingen), logistiek en personeelszaken. Hij wil (op locatie) starters, midden - en kleinbedrijf en middelgrote bedrijven adviseren. Horeca-ondersteuning (GL 254) Veelzijdig horecafunctioparis wil starters adviseren en ondersteuning bieden. Ondernemersplan (GL 271 Begeleiding van startende onder ondernemersplanning, marketing en Organisatie-advies (GL 063) Advies bij het opzetten en of laten functioneren van organisaties op cultureel en maatschappelijk gebied. Organisatie-advies (GL 273) Aanbieder geeft advies op het gebied van automatisering en opzet gestructureerde informatie en of administratie. I I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2001 | | pagina 15