w PERSONEEL FLEX i Perfectie de zorg? bijverdienen Enthousiaste collega’s l service-verkoper m/v Leuk Buchrnhornen b.v. in Ver Weekendhulpen Woonexpress L Buchrnhornen b.v. _JL (junior) Monteurs Electro en/of Werktuigbouw CINI j 1 DE TILBURGS •DONDERDAG 15 FEBRUARI 2001 - PAGINA 4 DE TILBURGSE KOERIER Door de toenemende vraag naar particulier onderwijs zoeken wij een fulltime als afroep-, weekend- of vakantiehulp Sti Watje gaat verdienen vertellen we je graag in een persoonlijk gesprek. Of via onze Internetsite, rubriek “Vacatures”: www.scheidegger.nl Naam Straat Woonplaats Postcode Geboortedatum Telefoon Kok 18 of 21 uur per week zijn HM Vanwege de sterk toenemende vraag naar onze diensten zijn wij op zoek naar: voor onze vestiging in Boxtel Maatwerk in industrieel onderhoud K PICT KL6RKX VERTEGENWOORDIGER M/V FILM WEEK I I Orthopedische Schoentechniek PAS Ja, ik kom graag bij Stichting de Wever werken als afroep-, weekend- of vakantiehulp. werken bij diverse afdelingen van Woonexpress lid van een enthousiast jong team verkoop- en kassawerkzaamheden tijdens piekuren in overleg tussen 2 en 12 uur per week Ter versterking van de teams zijn we namelijk op zoek naar: Heb jij een technische opleiding op MBO- of LBO niveau met ervaring en interes se in onderhoud van machines? Wij bieden een vast dienstverband met uitste kende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden plus onbegrensde mogelijk heden om jezelf te ontwikkelen in de techniek. Numac Nederland heeft vestigingen in: Boxtel, Breda, Culemborg, Doetinchem, Dordrecht, Eindhoven, Geleen, Nijmegen, Oss, Venray en Weert. Dat kan bij Stichting de Wever. Bij ons kun je als afroepmedewerker (bijvoorbeeld in het weekend en 's-avonds) maar ook als vakantiehulp in de directe cliëntenzorg werken als je zelf tijd over hebt. Je helpt dan bij alle voorkomende verzorgende, I verplegende en begeleidende werkzaamheden op I een van onze verpleegafdelingen.Ook ervaar je I hoe het is om in een gemotiveerd team te werken. Het profiel Wij zoeken collega's vanaf 16 jaar met een servicegerichte instelling die klantbewust en commercieel denken en doen. Je bent vooral op de drukke winkeluren inzetbaar, het werken op koopavonden en gedurende het weekend mag dan ook geen probleem voor je zijn. Reacties Voor meer informatie en een sollicitatie formulier neem je telefonisch contact op met Corine in 't Veld, tel. 0416 673405. Reageren kan ook via onze site: www.pietklerkx.nl. Numac is een succesvol snel groeiend bedrijf met meer dan 400 medewerkers in Nederland en vestigingen in Duitsland en België. Als Numac-monteur voer je bij verschillende opdrachtgevers in de vestigingsomgeving zelf standig of in teamverband industrieel onder houd uit aan productiemiddelen. Vooraanstaande en bekende bedrijven kiezen voor Numac vanwege de kwaliteit van onze monteurs en dienstverlening. De Numac mon teurs scoren hoog op eigenschappen als initia tief, zelfvertrouwen, verantwoordelijkheidsge voel, klantgerichtheid en flexibiliteit. Mijn voorkeur gaat uit naar locatie Interesse? Stuur de ingevulde, onderstaande coupon in en je ontvangt per omgaande ons uitgebreide informatiepakket. Bellen of mailen kan ook: Ons telefoonnummer is 0478 - 578444, ons e-mailadres: info@numac.nl. Onze contactpersonen zijn Stefan Broens en Richard Dolders. Kijk ook op onze website: www.numac.nl. Wil je graag wat bijverdienen, volg je een opleiding in de verzorging of verpleging en heb je interesse, vul dan snel onderstaande antwoord coupon in. Ook als je al gediplomeerd bent ben Je welkom. Stuur de antwoordcoupon of een korte brief naar de dienst P&O van Stichting de Wever, Antwoordnummer 63016, 5000 VE Tilburg. Wij hebben de postzegel al voor je betaald. Wil je meer informatie, dan kun je iedere ochtend contact opnemen met de personeelsfunctionaris van de locatie waar je graag gaat werken. Wij bieden: verantwoordel interne salaris Steunpunt Padua Ontmoetingscentrum o Den Herdgang 013 584 01 00 met videoband waarin de baan van NUMAC MONTEUR uitvoerig wordt weergegeven. Stichting de Wever Instellingen voor verzorging, verpleging en reactivering 5480 AA atiegesprc NUMAC Hoofdkantoor: Keizersveld 59, 5803 AP Venray tel. 0478-578444 fax 0478-578448 www.numac.nl e-mail: info@numac.nl Out Aai Tilbi Bij E Caravt Rijksw hoo$ ne‘ Ne In particul kledi tal plaats k de s De Kievitshorst Zorgcentrum De Hazelaar Verpleeghuis De Heikant Zorgcentrum Reyshoeve Zorgcentrum Den Herdgang 1 Stuur mij het informatiepakket Vervaardigd orthc voet- en/of looppr "burg en Oss. Buchrnhornen zijn 45 mensen werkzaam. o De Hazelaar 013 464 41 00 U kunt uw sollicitatiebrief met CV vacaturenummer 589 naar het v lopedische producten ten bate van mensen met aroblemen. Zij heeft vestigingen in Eindhoven, o De Heikant 013 458 11 00 Wij bieden g| Een functie met uitdaging, met gezellige collega's U en prima arbeidsvoorwaarden, zoals een salaris- groeiregeling en personeelskorting. o De Kievitshorst 013 467 39 1'0 o Reyshoeve 013 578 57 85 p de Nederlandse meubelmarkt één van de >elboulevards in Waalwijk en Amersfoort. 1 o De Bijsterstede 013 543 78 75 Z zenden, onder vermelding van verkoopkantoor van: De Bijsterstede Zorgcentrum Numac is werkzaam in de volgende industrieën: Voeding^ en Genotsmiddelen; Metaalbewerking; Electrische-jen Optische apparatei Papier en Kanton; Automotive. SCHEIDEGGER OPLEIDINGEN B.V. T.a.v. Mevrouw M.E. Pijpers Ir. D.S. Tuijnmanweg 5 4131PN VIANEN Iedereen 1 Jean, een onts wil kost wat k< dochter Marv; schrikt er niet landse topzanj ren en met ha eendealtesluil profijt moet op dia spelen daai want de kijkc door het menst lijk te exploite dere heeft er ee maakt. Sneak Pr Elke dinsdag c duceerde prijs niet in de bios rassin (trainee plv. site manager) Zij is op zoek voor haar hoofdvestiging te Eindhoven naar een: SCHACHTEN STIKSTER/STIKKER deeltijd baan Dit betreft geen seriewerk. Bij ons is ieder paar schoenen weer anders. Wie durft deze uitdaging aan? Het beschikken over basisvaardigheden met betrekking tot stikwerk is vereist. Sleutelwoorden bij de functie zijn: handig, nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken. Onze interne schachtenmakerij is gevestigd in de hoofdvestiging te Eindhoven. Op deze afdeling zijn 4 mensen werkzaam. Telefonische informatie voor deze functie bij mevrouw A. Buchrnhornen, 040-2448836. Alle stijlen van de wereld. Voor onze amusementscentra regio Tilburg zijn wij op zoek naar een parttime, 19 uur HALMEDEWERKER(STER) Onze gedachten gaan uit naar een nette man/vrouw tussen de 25 en 45 jaar, die: zelfstandig kan werken; initiatief toont en betrouwbaar is; doortastend kan optreden en sterk in zijn/haar schoenen staat; graag met mensen omgaat; goede algemene ontwikkeling heeft; geen problemen heeft met werken op onregelmatige uren bereid is extra uren te maken. De geschikte persoon bieden wij een leuke, afwisselende, goedbetaalde job. Gaarne uw schriftelijke reactie aan: JVH amusementscentra B.V. H Exploitatie van amusementscentra Kraaivenstraat 17,5048 AB Tilburg In het Sint-Liduinaklooster in Tilburg wonen ongeveer.15 religieuze zusters van de congregatie en verblijven 15 broeders en paters. Wegens vertrek van een van de medewerkers ontstaat de vacature voor: Knip deze aanvraag uit en stuur hem naar: Naam: Numac Nederland BV, Antwoordnummer 4051 5800 WX Venray (Postzegel plakken is niet nodig) Piet Klerkx is op de Nederlandse meubelmarkt één van de grootste aanbieders met haar meubelboulevards in Waalwijk en Amersfoort. Tot de Klerkx Groep behoren Piet Klerkx Meubelwereld, Woonexpress, Keukenwereld en Sanitairwereld die samen het 'Themapark Wonen' vormen, een nieuwe winkelervaring als het om alle stijlen van de wereld gaat. Adres: I Postcode: 8 Woonplaats Telefoon: U bezoekt aan de hand van ingestuurde aanvragen de belangstellenden, om hen te informeren over de opleidingen waarnaar de interesse uitgaat. Dit vindt meestal plaats in de middag- en avonduren. Hij/zij is zo verant woordelijk voor de samenstelling van de cursusgroepen. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré, maar geen vereiste. Scheidegger Opleidingen is een begrip op het gebied van kwalitatief igwaardige kantoor- en computeropleidingen. Met een uitgebreid tetwerk van docenten is Scheidegger Opleidingen in staat in geheel Nederland tot in de kleinste gemeenten opleidingen te verzorgen. ,1 de afgelopen decennia groeide Scheidegger uit tot één der grootste ‘:culiere onderwijsinstellingen in ons land. Actomat b.v. is een dochtermaatschappij van BP Nederland b.v. en exploiteert ruim 100 BP-stations waar circa 1.000 medewerkers werkzaam zijn. In Tilburg behoren de 2 BP-stations aan de Kempenbaan tot het netwerk. Voor het tankstation aan de uitgaande zijde (het gehele jaar 24 u. open) is plaats voor een enthousiaste en ambitieuze U werkt drie tot vier dagen per week van 8.00 uur tot 14.30 uur of 11.00 uur tot 17.30 uur. Om toerbeurt zijn daarin weekenddiensten opgenomen. In verband met de voorgenomen sluiting van het klooster in 2003 wordt de arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd aangegaan. Uw taken: U bereidt zelfstandig de warme maaltijd voor ±30 personen. Tevens verricht u werkzaamheden rondom de broodmaaltijd. U verzorgt bestellingen en u verricht schoonmaakwerkzaamheden. Wij vragen een relevant diploma of aantoonbare ervaring. Verder verwachten wij affiniteit.met oudere religieuzen. Tot slot vragen wij een collega met teamgeest. Wij bieden een boeiende en afwisselende deeltijdbaan. Het salafis afhankelijk van opleiding en ervaring. Verdere arbeidsvoorwaarden geregeld in het knr-rechtspositiereglement. Interesse gewekt? Verdere informatie opvragen bij mevrouw M. van Beers, leidinggevende.. Tel. 013-53.50.55 5. Uw sollicitatiebrief kunt u voor 24 februari richten aan: Congregatie Zusters van Liefde T.a.v. mevrouw M. Mooren, Hoofd personeelszaken. Postbus 6, 5480 AA Schijndel. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 1 maart. wvjordelijke baan met volop uitdagingen e opleidingen is in overeenstemming met de zwaarte van de functie alsmede opleiding/ervaring prima overige arbeidsvoorwaarden zoals spaarloon- en premiespaarregeling en interessante bonusregeling, etc. carrièremogelijkheden binnen het BP-concern. Als u interesse heeft kunt u telefonisch reageren met de sitemanager de heer Olaf van Zon. BP Kempenbaan I, Kempenbaan 35, 5022 KC TILBURG - telefoon 013-5360201 Congregatie Zusters van Liefde De werkzaamheden: adviseren/promoten en afrekenen van onze producten de shop tip top er uit te laten blijven zien overige voorkomende werkzaamheden Wij verwachten: goed in teamverband kunnen werken (teamplayer) bereid zijn in een wisselend dienstrooster te werken leeftijd minimaal 20 jaar MBO opleidingsniveau (bijv. Middelbare Detailhandel School) representatieve en klantvriendelijke uitstraling ervaring in supermarkt of horeca is een pre ambitie om door te groeien binnen ons bedrijf Wij vragen: f een overtuigende persoonlijkheid doortastendheid, doorzettingsvermogen en zelfdiscipline aantoonbare verkoopkwaliteiten ■k een representatief voorkomen eigen auto en telefoon W Wij bieden: ff een zelfstandige, uitdagende functie U «een hoog inkomen een interne verkoop/producttraining continu persoonlijke training en begeleiding vff uitstekende doorgroeimogelijkheden goede secundaire arbeidsvoorwaarden - een prettige werksfeer in een klein team Himalaya In een dorp ir noordwesten 1 hoogte van 40 nen al eeuwen belangrijkste 1 I zout uit de na ben. De film twee zoutkara I strijd terecht k weersomstand Tevens zoekt Buchrnhornen voor haar filiaal te Tilburg een SCHOENMAKER fulltime Voorkeur gaat uit naar een kandidaat die bekend is met de basisvaardigheden van het schoenmakersvak en deze vaardigheden wil uitbreiden. Er wordt gewerkt in een team van 6 mensen. Voor telefonische informatie voor deze functie kunt u contact opnemen met de heer E. Smits, 013-5432648.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2001 | | pagina 4