Mode en verzorging ra Slank won APollQ Van Beurden heeft dé oplossing voor uw gewichtsprobleem. Schoonheidssalon Beau Visage 9 Louis Zoromy Damesmode T> MU ikkeld? "LILIANNE" Huidproblemen? ody Wrap 2000 heeft gunstige effecten op de huid. De andeling met het 100% zuivere natuurproduct reinigt, ten regenereert huid en lichaam aan de hand van een oude natuurwetenschappelijke methode, (QfvioQchoenen 4 I I j gegarandeerd in 1 uur" slanker én strakker! FJ^iAGENDA- ICINECITTABIEUVELPOORT voor exclusieve /communie o.a. Indigo, ZiZiBo, Tia-Tla, Anne k, Otakar 1 xxx- DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 18 JANUARI 2001 - PAGINA 17 Tl HEUVELPOORT 365 WILLEM II STRAAT 29 |l. BOUWMEESTERPL. 1 7 KAATSHEUVEL Probeer en ervaar het zelf. VAN BEURDEN De regisseur is vooral bekend van zijn film Lock, Stock and two Smoking Trouwlaan 299 - Tilburg HEUVELRING 108 OW in eren bij E BEL VOOR INFORMATIE KUK OP ONZE WEBSITE OF 'N AFSPRAAK www.lautrevisace.nl Tom Hanks en Helen Hunt in Castaway. I3) 542 43 61 College bezoekt Gesworen Hoek Voettocht voor War Child Tevens gevestigd in: Oisterwijk - Berkel Enschot - Reusel - Hapert - Rozenburg en Rotterdam (2x) -gebied, het ilaya op een ramp, en spa om !5.00uui sworen Hoek. ’Max 013-5343130. ag van 9.00-17.00 Door uw lichaam in speciale doeken met natuurlij grondstoffen te wikkelen, neemt uw lichaamsom pijnloos en moeiteloos af. Bovendien wordt uw It gezuiverd, ontgiftigd én verstevigd. De resultaten zijn haast te mooi om waar te zijn, maar de feiten liegen er niet om. Normaal meten we na een eerste behandeling 30 tot 50 cm afname van lichaamsomvang. lege brenj Def 00,- >n. re overlevende van een veptvrager renwoordig rand zoveel L'autre Visage Dr. Tombrocklaar ',1 5056 NL Berkel Ei.» Tel.: 013 - 533 55 63 Schoonheidsinstituut Voor uw gelaats-, lichaams-, hand-, ook kunstharsnagels en voetverzorging. Shiatsu en bindweefselmassage. Elektrisch epileren (ziekenfonds vergoed). Tevens zonnebankkuren. Depositaire van: Dr. Renaud, Biodermal, Jean D'Estrées, Heröme, Henriëtte/Faroche, Hannah. Koestraat 70, 5014 EE Tilburg Tel./fax 013-5353046 (op afspraak) J een verbaal en sspel tussen doch- ïkeerder. Zijn be- zonne-apparatuur - zwembaden - sauna's - whirlpools - bewegingsbanken - stoomcabines Tilburgseweg 103, 5051 AB Goirle, telefoon 013-5341308/5344682, openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00-21.00, zaterdag i www.vanbeurden.nl Power Fit: afslanken zonder dieet! Langdurig lijnen is niet meer nodig. Unbreakable Spannende suspense-thriller. Bruce Willis is de enige overlevende van een treinramp. Dat roept vragen pp bij dok toren en vertegenwoordigers van de media. Kan iemand zoveel geluk heb ben of schuilt er meer achter? Optreden Blues Happens -; The Blues Connection orga- p zondag 21 januari een con- '■“ri met de formatie Blues Happens in café-bar Fourty’s, Stationstraat 27 in Tilburg. Het optreden staat in het teken van het 1-jarig bestaan van Fourty’s Aanvang om 16.00 uur. De toegang is gratis Henry is een man van aanzien, strak in het pak, een gerespecteerd heerschap, operatekeKtdag‘' op het eiland Puerto Rico, en getrouwd ieven helemaal ver met een mooie, jonge vrouw. Dan wordt hij beschuldigd van moord en verkrachting op twee jonge meisjes. Vlak voor een liefdadigheidsdiner on- /ictor hem aan een verhoor en peutert beetje bij beetje het laklaagje van deze publieke per soon af. met huidproblemen kunnen zich ook alleen voor huidstructuurverbeteringen laten behandelen, ing heeft inmiddels bewezen gunstige invloed te hebben op diverse huidaandoeningen als acné, cellulitis, striae, psoriasis, eczeem, etc Coyote Ugly Op het eerste gezicht lijkt Coyote Ugly een oppervlakkige en platte film over vijf meiden die geld verdienen door als serveerster te dansen op de tapkast van de bar waar de film haar naam aan ont leent. Wie verder kijkt ziet een roman tische komedie "met het hart op de goe de plaats". \RI 2001 - PAGINA 16 Op een dag ontvangt een brief van zijn gr Daarin staat dat z’ ziek is. Knap kan alleen nog gered wor den door medicijn dat getrokken moet worden uit een speciale plant die uit sluitend in het bos van Plop groeit. 'Al onze "ontwen zijn moraal ^ogeMo A la verticale de l'été Intiem portret van drie zussen in Viet nam. Terwijl ze het ene na het andere gerecht op tafel toveren, delen ze hun verlangens en geheimen. Toch blijven er ook zaken onbesproken. Liên, de jongste, woont nog samen met haar broer die ze stiekem als haar ideale echtgenoot ziet. De middelste zus heeft hoge verwachtingen van haar prille hu welijk, waar de oudste zus wel beter weet. Zij heeft een buitenechtelijke re latie en zo het vermoeden dat haar man ook vreemd gaat. The Luzhin Defence De wereldvreemde schaakgrootmees ter Alexander Luzhin arriveert in een Noord-Italiaans hotel om de partij van zijn leven te spelen. In zijn jeugd is er weinig liefde geweest. Dan ontmoet hij de Russische Natalia. Ze worden ver liefd op elkaar, maar er is veel tegen werking van Natalia's familie en bo vendien verschijnt Alexander's oude schaakmentor ten tonele, die nog een appeltje met hem te schillen heeft. Soms is liefde niet genoeg om iemand te redden. SCHOENMODE WAAR jE MEE WEG LOOPT! Maken we onze beloften niet waar dan betaalt u helemaau^^ Meet the Parents Greg Focker is helemaal verliefd op zijn vriendin Pam en wil niets liever dan haar binnenkort ten huwelijk vra gen. Hij wil de vader van Pam ontmoe ten en haar officieel om haar hand vra gen. Maar Pam's vader Jack is niet van plan om het Greg gemakkelijk te ma- Huidverzorging Zonnestudio Lichaamspakking Nagelstyling Plop in de Wolken ;t Kabouter Plop Sneak Preview zijn grotvader Knap. Elke dinsdag om 22M uur t ÏÏiIXSXop duceerde prijs een nieuwe film die nog in n noe eere wor bioscoop te zien is. Een ver rassing dus. The Family Man Hilarische romantische komedie. De steenrijke Wall Street Yup Jack (Nico las Cage) heeft het prima voor elkaar. Hij heeft een luxe appartement in Man hattan, een Ferrari en meer geld dan hij ooit kan opmaken. Hij kan doen en la ten wat hij wil want hij is single. Als hij J x wakker wordt is zijn eranderd. Een eerste behandeling bij ons is zeker goed voor minimaal 18 cm afname in lichaamsomvang (verdc, over de verschillende meetpunten op uw lichaam). Dat beloven we niet alleen... dat garanderen we u! Meten we na uw eerste behandeling dus W geen 18 cm, dan betaalt u niet voor de behandeling» baat bij de Body Wrap Methode: ieder die zijn lichaam wil ontslakken wen en mannen met een verslapte huid ren met zwangerschapsstriemen (striae) vrouwen en mannen met cellulitis een de een dieet volgt en die daarbij op gerichte specifieke plaatsen wil afvallen mensen met een bijzonder droge/ruwe huid (psoriasis) mensen met eczeem of een schubbenhuid •mensen die tot dusver op geen enkele wijze succes hadden met afslanken Plop in de Wolken Op een dag ontvangt Kabouter Plop een brief van zijn grotvader Knap. Daarin staat dat z'n grootvader heel erg ziek is. Knap kan alleen nog gered wor den door medicijn dat getrokken moet worden uit een speciale plant die uit sluitend in het bos van Plop groeit. Charlie's Angels Ze zijn mooi, briljant en ze werken voor Charlie.... Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) en Alex (Lucy Liu) zijn drie detectives die zich samen met hun trouwe luitenant Bosley (Bill Murray)-in het avontuur storten om de wereld te redden van een Een snelle film vol actie, humor Mining. The Watcher The Watcher is een superspannende thriller, waarin Keanu ReeVes als ech te bad-guy moorden tot zijn hoofddoel heeft gemaakt. James Spader geeft ge stalte aan de overwerkte FBI-agent, die geen grip krijgt op deze serie-moorde- naar. In dit kat-en-muis spel draait al les om obsessie, instinct en de persoon met de langste adem. Zwoegen, sjouwen, lopen en genie ten. Na maanden voorbereiding komt het vertrek steeds dichterbij Eind maart halen ze de fiets uit dt schuur, op weg naar Schotland. Nog een laatste maal omkijken en zwaaien naar familie en vrienden en dan... begint het avontuur. Nieuw in de Benelux! De 'Hannan Body Wrap 200tf, een nieuwe én speciaal ontwikkelde afslankmethode die ongekende resultaten geeft! Sinds november heeft een nieuwe kledingzaak zijn deuren aan de Trouwlaan geopend: Zoromy Young Style Damesmode. De eigenaresse Zohra Badrour heeft veel aandacht besteed aan de inrich ting van haar zaak. Het moet een plek zijn waar het fijn vertoeven is en je in rustige sfeer smaakvolle kleding en accessoires kunt uitzoeken. Zoromy heeft kleding irt diverse prijsklassen, van diverse merken. Om er maar enkele te noemen: Tark, Jane Doe, Moschino Jeans, Morgan, Indian Rose, Tata mi. len Jab, Axara, Tension broeken en Tabac- co. Iedere week gaat eigenaresse Zohra naar de beurs om haar collectie up to date te houden en aan te vullen. Diverse accessoires zijn verkrijgbaar, zoals: sieraden, sjaals, riemen en tassen. Zohra heeft service-verlening hoog in haar vaan del staan. Een klantvriendelijke benadering is haar handelsmerk met kleding voor elke beurs en in elke maat (ook grote maten). Persoonlijk advies wordt gegeven indien dit gewenst is. Tussentijds even rusten in een van de twee sfeervolle zithoek- jes is mogelijk, met thee en koffie binnen handbe reik. Ook aan het vermaak van de kleine-kinderen is gedacht, speciaal voor hen is een kleine kinder hoek ingericht. Kortom een winkel die een be zoekje waard is! Zoromy is goed bereikbaar. Par keren voor de deur is mogelijk. Tevens stopt een lijndienst in de directe nabijheid (Oerlesestraat). Openingstijden: op maandag van 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 10.00 - 18.00 uur, op donderdag van 10.00 - 21.00 uur en op zaterdag van 10.00 -17.00 uur. 18 januari - t/m 24 januari Heuvelpoort 356, TILBURG, 013-5369181 Betferdring 181,TILBURG, 013-5365248 Dorpsstraat 39, OISTERWIJK, 013-5282626 En regelmatig gebruik van de Power Fit geeft een blijvend resultaat en een gestroomlijnd lichaam. TheGrinch •itzie- jn whoville wonen de Who's en zij zijn nogal gek op Kerstmis. Iedereen vindt het ;rd en een heerlijke tijd, behalve een groene griezel die ten noorden van het dorpje op de Dumpelberg woont. Hij heeft een hekel aan de Who’s en een nog gro tere hekel aan Kerstmis. Waarom? Dat weet niemand. Cindy Lou zou het toch weleens willen weten. Une Affaire de Goüt Intrigerend drama over manipulatie. Op een dag vraagt de restaurantgast Frédéric Dumont aan ober Nicolas om zijn voorgerecht te proeven. De rijke industrieel wil dat hij zijn persoonlijke voorproever wordt. Nicolas laat zich overhalen door het enorme honorari um, maar de eisen worden al snel curi euzer. Hij verzwijgt de nukken van zijn werkgever voor zijn vriendin, maar zij heeft direct in de gaten dat er iets duis ters kleeft aan Frédéric Dumont. The Family Man Hilarische romantische komedie. De steenrijke Wall Street1 las Cage) heeft het prima Hij heeft een luxe appartement in Man hattan, een Ferrari en meer geld dan hij ooit kan opmaken. Hij kan doen en la ten wat hij wil want hij is single. Als hij op eerste kerstdag wakker wordt is zijn leven helemaal veranderd. Dinosaur Met Dinosaur hebben de filmstudio's van Walt Disney een ongelooflijke film gemaakt. Aladar, een iguanodon- dinosaurus groeit als enige van zijn soort op bij de apenstam op een afgele gen eiland. Als het noodlot toeslaat vlucht hij naar het vasteland en merkt hij dat er nog meer dino's zijn. Vurige meteoren verwoesten het land, de wa tervoorraad slinkt en nog hebben de di no's hun veilige broedplaats niet be reikt. Steenlawines en aanvallen van camotaurussen zorgen ervoor dat Ala dar een zijn vrienden een zware strijd moeten leveren om de vallei te berei ken waar ze een nieuw leven kunnen beginnen. In huj^tóÉtgingssalon Beau Visage wordt een breed scala aan behandelingen en oplossingen voor diverse huidproblemen aangeboden. Specialisaties van de sa lon zijn: natuurlijke rimpelcorrectie waaraan geen ap paraat of stroom te pas komt), anti-stress behandeling, aroma-therapie, bruidsmake-upen behandeling van de man. Daarnaast biedt de salon als één van de weinigen in Tilburg een acné-behandeling aan die vergoed wordt door het ziekenfonds. De overkoepelende brancheor ganisatie Ambos heeft hierover een overeenkomst af gesloten met de ziektekostenverzekeraars. Professionele huidverzorging onder het genot van ont- spanningsmuziek, (eigen muziek meebrengen is mo gelijk) met veel persoonlijke aandacht. Er wordt ge werkt met de merken: Courtin, Neoderma. Cosmactive en Laneche. Behandeling na een vooraf gemaakte af spraak tijdens de volgende tijden: van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur en op dinsdag en woensdag eveneens in de avonduren tot 22.00 uur. Adres: Vlettevaart 14, telefoonnummer 5910099. Chinatown - klassieker De tactloze detective J.J. Gittes (Jack Nicholson) wordt door een vrouw in- Under Suspicion geschakeld om haar man te betrappen Henry is een man van aanzicr., strak HetJukt een eenvoudige zaak maar al he( een teerd heersch£ opheteilandRuenoRico.engelroii sfeer van het Los Angeles van de jaren - - '30 ontspint zich een duister web van wordt hij beschuldigd moord, corruptie en grondspeculatie. verkrachting op twee Roman Polanski maakte met China- Vlak voor een liefdadight town een indrukwekkende ode aan de derwerpt commissaris Vi Amerikaanse Film Noir. Door zijn heeft Chucl zijn vriendin Kelly. Chuc leven wordt abrupt onderbroken wan neer hij slachtoffer wordt van een vliegtuigongeluk. Hij overleeft en strandt op een onbewoond eiland. Chuck's visie op zijn leven verandert ingrijpend. haal van een roof vast aan van een boksp moet het meer prestaties dan van het verhaal. Zo is Brad Pitt hilarisch als een volstrekt on verstaande Ierse zigeuner. Daarnaast werkt ook het spervuur van politiek in correcte grappen over domme Engelse schurken, opgefokte Russische maf fiosi, asociale woonwagenbewoners en zelfingenomen joodse diamantairs op de lachspieren. Een ongewone film. Dinosaur Met Dinosaur hebben de filmstudio's Snatch van Walt Disney een ongelooflijke p-:-n-.ij--- film gemaakt. Aladar, een iguanodon- fmii OIUVK miu iwu O11 dinosaurus groeit als enige van zijn barrejs. Hij knoopt in deze film het ver- gTe-iÏÏ dKSiT^ haa; - - dirr vlucht hij naar het vasteland en merkt roof vas‘aan de dubleuz" pr*t,£en hij dat er nog meer dino's zijn. Vurige van ee" bokspromotor. Maar de film meteoren venvoesten het land, de wa- moet het meer hebben van de acteer’ tervoorraad slinkt en nog hebben de di no’s hun veilige broedplaats niet be reikt. Steenlawines en aanvallen van. camotaurussen zorgen ervoor dat Ala dar een zijn vrienden een zware strijd moeten leveren om de vallei te berei ken waar ze een nieuw leven kunnen beginnen. Himalaya In een dorp in het Dolpo-g noordwesten van de Himals, hoogte van 4000 tot 5000 meter, wo nen al eeuwen dezelfde families die als belangrijkste bron van inkomsten het zout uit de nabij gelegen meren heb ben. De film vertelt het verhaal van twee zoutkaravaans, die in een zware strijd terecht komen met de bergen, de weersomstandigheden en hun leiders. Vandaag zal een delegatie van het col lege van B en W een werkbezoek ngen an de buurt Gesworen Hoek, bedoeling van dit werkbezoek is dat de college-leden in een ontspan nen sfeer, maar wel ter zake doende, van de ontwikkelingen, knelpunten en goede kanten van deze buur One- men. Het werkbezoek begint c op basisschool De Gesv De directeur van deze basisschool zal dan een korte impressie geven van hel onderwijs in de Gesworen Hoek en de knelpunten in de omgeving van de school. Daarna zal het college van B en W diverse plaatsen in de buurt be zoeken en volgt een gesprek met win keliersvereniging Buurmalsenpleir. en scoutinggroep Rey de Carle. Om circa 17.00 uur zal het ouderensigna lement overhandigd worden. Dit is op initiatief van de wijkraad opgesteld om met name de knelpunten voor se nioren in kaart te brengen. Om 19.30 uur zal in OBS Gesworen Hoek een mini-conferentie worden gehouden met als thema: 'Gesworen Hoek, een buurt om goed te houden' Aan deze conferentie kunnen bewo ners uit Gesworen Hoek deelnemen. Om circa 21.00 uur is er een geza menlijke afsluiting van wethouders en deelnemers van de mini-conferen tie. Belangstellende bewoners die deel willen nemen aan de mini-conferentie zijn vanaf 19.15 uur welkom in de Openbare Basisschool Gesworen Hoek, Bemmelstraat 6. Karlijn Roest en Leon van Keuler gaan van John O’Groats in Schotland naar de Griekse hoofdstad Athene lo pen, een afstand van zo'n 7000 km. Te voet dus met zo'n 30 kg bagage, veel vrij kamperen, kompas bij de hand en iedere dag opnieuw dichter bij .hei einddoel komen. Oorlog even vergeten Leon en Karlijn willen via hun tochi geld inzamelen voor de internationale organisatie War Child. Deze organi satie zet zich in voor kinderen in on der meer voormalige oorlogsgebie den. Door middel van muziek wordt getracht de oorlog even te doen ver geten. Want kinderen blijven kinde ren en oorlog is een strijd tussen vol wassenen. Leon vertelt: "War Child is een sympathieke, jonge organisatie die vooral bestaat dankzij donateurs en sponsoracties. Vandaar dat zij ook erg enthousiast reageerden op ons plan. En wij willen hen niet teleurstel len.” Aanvullende actie Mogelijkheden zijn er genoeg om deze Walk for War Child te onder steunen. En nog even voor alle duide lijkheid: alle kosten van de tocht wqr- den door de lopers zelf gefinancierd, dys 100% van het sponsorgeld gaai naar War Child. De initiatiefnemers zouden het erg leuk vinden als bijvoorbeeld scholen nog een aanvullende actie doen, door met een sponsorloop geld bijeen te brengen. Bedrijven kunnen financieel steunen in ruil voor het bedrijfslogo op kleding of materialen. En particu lieren kunnen bijvoorbeeld één cent per km sponsorén. Er is geen mini- n)um maar ook geen maximum. Wilt u sponsoren? Stort uw bijdrage op gironummer 8964502, ter attentie van K.T. Roest, onder vermelding van Actie voor War Child. Verdere inlich tingen: bel 06-24849896. What Lies Beneath In deze bovennatuurlijke thriller heb ben Dr. Norman Spencer, vertolkt door Harrison Ford en zijn vrouw Claire (Michelle Pfeiffer) alles wat hun hartje begeert. Tot het moment waarop hun leven wordt bedreigd door allerlei on verklaarbare gebeurtenissen. Claire hoort mysterieuze stemmen en wordt geconfronteerd met een geestachtige verschijning in huis.... Holy Smoke Een Australisch gezin probeert hun dochter te redden uit de handen van een Indiase sekte. Ze roepen daartoe de hulp in van de ervaren sekté-ontrukker P.J. Waters. Er volgt erotisch kat-en-muissp ter Ruth en haar bekeerder. Zijn proefde strategie is het beïnvloedbare slachtoffer afzonderen in de woestijn, erop inpraten en dan de sari afnemen. Hij houdt echter geen rekening met de intelligentie, de arrogantie en de per versie van de zelfbewuste en rebelse jonge vrouw, hunkerend naar de roes van authenticiteit. Een ludieke zoek tocht van het postmoderne individu naar de zin van het leven. -I O Brother, Where Art Thou? Everett Ulysses McGill iseenpraatzie- t Yup Jack (Nico- ke, gladde kruimeldief. Hij heeft no—' rima voor elkaar, pech gehad want hij is gearresteer veroordeeld tot een werkkamp. Het le ven daar bevalt hem helemaal niet en hij besluit te ontsnappen. Dat is lastig want hij zit vast geketend aan de sim pele maar lieve Delmar en de sukkel Pete. Hij. zal dus samen met hen moe ten ontsnappen. Everett belooft de Coyote Ugly twee een aanzienlijk deel van zijn schat Op het eerste gezicht lijkt Coyote Ugly die hiJ heeft verdiend met de berovinë een oppervlakkige en platte film over van een geldwagen. De twee sukkels vijf meiden die geld verdienen door als happen toe en het trio ontsnapt. Ze serveerster te dansen op de tapkast van 8aan °P weg naar Ithaca waar de schat de bar waar de film haar naam aan ont- van Everett begraven ligt. Aan het be leent. Wie verder kijkt ziet een roman- gin van hun reis voorspelt een blinde ti sche komedie "met het hart op de goe- profeet dat ze een fortuin zullen vinden de plaats". maar niet het fortuin waa ze naar op zoek zijn. U doet oefeningen in een doorzichtige cabine die door middel van een infra- roodstraler verwarmd wordt tot circa 37 graden. De temperatuur in de cabine stimuleert een snelle verbran ding en voorkomt spierpijn. Met een verbluffend resultaat. Door de snelle vetverbranding slankt u centimeters af. U slankt af op de plaatsen waar u dat wenst. Dinosaur Met Dinosaur hebben de filmstudio's van Walt Disney een ongelooflijke film gemaakt. Aladar, een iguanodon- dinosaurus groeit als enige van zijn soort op bij de apenstam op een afgele gen eiland. Als het noodlot toeslaat vlucht hij tiaar het vasteland en merkt hij dat er nog meer dino's zijn. Vurige meteoren verwoesten het land, de wa tervoorraad slinkt en nog hebben de di no's hun veilige broedplaats niet be reikt. Steenlawines en aanvallen van camotaurussen zorgen ervoor dat Ala dar een zijn vrienden een zware strijd moeten leveren om de vallei te berei ken waar ze een nieuw leven kunnen beginnen. Castaway ;n drukke werkzaamheden ick Noland weinig tijd voor Stichting 1 idin Kelly. Chuck's hectische niseert op certnic' café-b; Iburg. Hetoptr in het 1-jarig 1 nvangom 16. tis.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2001 | | pagina 17