De ilburgse Koerier •DONDERDAG 4 JANUARI 2001 e wensen voor brengt de regio in beweging L— Talloze verenigingen, werkgroepen, stichtingen en andere instellingen uit stad en streek vindt u regelmatig terug in de kolommen van De Til- burgse Koerier. Zij stellen de lezer op de hoogte van hun bezigheden op uiteenlopend gebied. In dit nieuwe jaar zal dat niet anders zijn. Zij wensen alle lezers in elk geval een gezond en voorspoedig 2001 Een jaar is weer ten einde. Een bijzonder jaar, zoals eigenlijk elk jaar op een bepaalde manier bijzonder is. Een jaar ook met hoogtepunten en dieptepunten. Wereldwijd, maar ook dicht bij huis. Iedereen zal zich bij een terugblik op het jaar 2000 weer allerlei positieve en negatieve din gen kunnen herinneren. Bijzondere gebeurtenissen die we vaak samen met anderen beleven, omdat het de mens nu éénmaal eigen is om op allerlei gebied activiteiten te ontplooien samen met anderen. Of het nu gaat om activiteiten voor ontspanning, persoonlijke groei of een spor tieve uitdaging, de gezamenlijkheid is een bindende factor. Alle instellingen die hieraan een bijdrage leveren zullen in het eerste "echte" jaar van het nieuwe millennium hoe dan ook hun bezigheden voortzetten. Zij doen dat voor ons allemaal als stimulans om datgene te doen wat bij ons past en wat ons vreugde geeft. De vele organisaties die op deze pagina's vermeld staan zullen u ook in het nieuwe jaar via De Tilburgse Koerier als tussenschakel op de hoogte brengen van hun activiteiten, doorgaans vergezeld van een uitnodiging om hieraan deel te nemen. Zij doen dat niet zomaar en u bent dan ook bijzonder welkom. Aarzelt u niet. De betreffende groeperingen zijn er voor u. Zij zorgen er in belangrijke mate voor, dat het Hart van Brabant leeft en zal blijven leven. “.Vo ink 1 Noord 0*

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2001 | | pagina 11