BUK - j** ■ijl Wjt HAMERS a N Yassine Abdellaoui persoonlijk 99,- IERS 'Het publiek moet vermaakt worden' \uterpoZz\ AZ-trainer Gerard van der Lem: ►p Supporter van de week SJE MIS inkeltje ,o. de kerk SPOREL a 2000 - PAGINA 12 2000 - PAGINA 13 -DONDERDAG 30 NOVEMBER OE tilburgse koerier Sfeer in het stadion Hoofdsponsor De prijzen zijn als volgt: Ta rik Sektioui in actie tijdens Feyenoord-Willem II. Foto: Fotoburo Toin Damen 2-2 jrepay Harrie Verhoeven halfjaar NAC en bijna Foto: Fotoburo Toin Damen wacht bij de Supporters Service Kim Dijcks Foto: Fotoburo Toin Damen et van de ils in een ook voor ruste keuze en goed de wind iteit koppelt /ice, maken voor de r wel erg h 543 42 68 Vrijwilliger Itegoed VERPLAATSBARE KACHELS F L Koop nu een seizoenkaart voor de 2e helft van de competitie tegen gereduceerd tarief. l bouwen berging loveren gevel L bouwen garage aatsen dakkapel 1967-1968 1971-1972 1979- 1980 1980- 1981 1981- 1982 1982- 1983 1983- 1984 1987-1988 1996-1997 1998- 1999 1999- 2000 De club uit Alkmaar heeft grootse plannen, maar huist -met alle res pect- nog altijd in één van de kleinste en lelijkste stadions van Nederland. Last van een cultuur- shock had Van der Lem niet toen hij naar AZ verkaste. 'Het gaat mij om het gevoel dat ik bij een club heb. Bij AZ is dat goed. Wij spelen als laatste club in de eredivisie in een stadion als dit. Maar het was veel, maar niet genoeg voor Europees voetbal. De club moet Bij de Alkmaarse club vertrokken aan het eind van vorig seizoen enkele routiniers. De plaatsen van onder meer Ricksen en Hernan dez moeten met jonkies worden opgevuld. 'Maar we hebben veel contracten die met de club mee kunnen groeien,' aldus Van der Lem' de bouw van een nieuw stadion. Ik heb de maquette gezien en dat stemde me tevreden.' nieuw doen, vanwege zijn gezin. 'Sportief gezien ging het prima in Spanje, maar m'n dochters had den grote aanpassingsproblemen. Ik denk dat je als trainer het beste naar het buitenland kan vertrek ken wanneer je kinderen of nog heel jong zijn, of het huis al uit Hij zat een tijdje op de bank bij de Tricolores, maar speelt de laatste paar wedstrijden weer erg sterk in het eerste. Reden om Yassine Abdellaoui weer eens in the picture te zetten. moeten laten en daar weer nieuwe te maken. Toen rn'n doch ter 18 werd, pakte ze haar koffers; en zei: ik ben nu oud genoeg om op eigen benen te staan. Ik ga te rug naar Nederland.” Bewondering Komend weekeinde wacht de wedstrijd tegen Willem II, een club waar Van der Lem veel be wondering voor heeft. 'De op- hnars van het team is begonnen door Calderwood en verder uit gebouwd onder Adriaanse. Er zit zo veel voetbal in. De club heeft Favoriete club: 'Op dit moment is dat Manchester United.' Favoriete speler Moeilijke vraag. Eigenlijk is dat Ronaldo, maar die is geblesseerd, dus dat telt niet. Ik zou het verder niet weten, er springt er op dit mo ment niet één met kop en schouders boven de rest uit.' Sportieve hoogtepunt: 'Het behalen van de Champions League. Het is geweldig om met een club als Willem II vice-kam- In de 2e helft van de competitie komen er onder andere nog twee toppersen niet te vergeten de derby Willem II - NAC. Er zijn nog enke le plaatsen beschikbaar. Wees er snel bij. Inschrijven kan vanaf maandag 4 december op maandag tussen 13.00 en 18.00 uur en verder op dinsdag en donderdag van 17.30 tot 20.00 uur bij de Supporters Service Unit, (op dinsdag 5 december zijn wij ge sloten). Vergeet niet uw legitimatiebewijs mee te nemen. Voor de eerste thuiswedstrijd (31 januari 2001na de winterstop ont vangt u uw seizoenskaart. Heb je leuke ideeën voor de sfeer- sponsors, stuur dan een e-mail naar sfeersponsors@wi I lem-i inl Alle reacties zijn welkom. t/m 12 jaar en 65+ t/m 12 jaar en 65+ t/m 12 jaar en 65+ t/m 12 jaar en 65+ t/m 12 jaar en 65+ Totaal 22 3 9 10 24-47 taald voetbal tot en met seizoen 1999/2000 188 wedstrijden, waarin hij 21 keer het net raakte. Clubs: 'Als prof ben ik begonnen Voor actuele informatie over de busreizen zie pagina 677 van NOS- teletekst of Supporters Service Unit telefoon 013-5490590. gesp, gew. gel Thuis 11 3 Thuis 0-0 0-6 0-2 2- 3 0-3 3- 0 2-2 2- 0 3- 1 Uit 2- 2 7-1 3- 1 3-3 2- 0 3- 0 4- 0 0-0 1-0 Willem II is op zoek naar vrijwilligers die wedstnjdaffiches in de binnenstad, omgeving Besterd en in Goirle willen rondbrengen. Info: 013-54905 90. kadootjes kking leegebracht )or ons ter leblikt. ƒ235,- ƒ205,- ƒ180,- 165,- ƒ145,- ƒ195,- ƒ175,- ƒ145,- ƒ140,- ƒ115,- van een busreis van de supporters- SPORTPRV2EN RELATIEGESCHENKEN Het mooiste cadeau voor de beste prestatie Kapelmeesterlaan 112a Tel. 013 - 456 11 99 5049 NL Tilburg Fax 013 - 455 08 01 Ml Openingstijden SSU Je kunt terecht bij de SSU op maandag van 13.00 tot 18.00 uur en op dinsdag en donder dag van 17.30 tot 20.00 uur. Ook is de Supporters Service Unit twee uur voor aanvang van iedere thuiswedstrijd open tot een kwartier voor het begin van de wedstrijd. Korvelseweg 174, 5025 JM TILBURG Tel. 013-5457534 Fax 013-5426796 www.boekelier.am-s.nl 'Heb ik niet, ik volg eigenlijk alles wel. Voornamelijk sport en comedyseries.' Beste film: 'The Shawshank Re demption. Die was erg goed. Ik huur overigens liever een film om die lekker thuis op de bank te bekijken dan dat ik naar de bio scoop ga.! Favoriete gerecht: 'Ik ben niet zo'n moeilijke eter, maar als ik moet kiezen? Ik lust graag macaroni. Die kan ik zelf overi gens erg lekker klaarmaken.' Beste boek: 'De ontvoering van Freddy Heineken was erg goed.' Laatst gekochte cd: 'Café del Mar 7. Maar ook wat muziek be treft heb ik een brede smaak.' Auto: 'Ik ben op dit moment niet in het bezit van een auto. Ik leen er eentje van een vriend of iemand brengt me, maar ik zal er binnen kort wel weer een gaan kopen. Kampioen van Nederland sei zoen 2000/2001 Feyenoord gaat het dit jaar redden. Ik zou tenminste niet weten wie het an ders zou moeten worden.' Uitslag Willem ll-AZ: 'Tegen AZ gaan we winnen met 2-0. We Van stadion Camp Nou naar stadion De Alkmaarderhout. Van ruim 100.000 toeschouwers naar 8.317 toeschouwers. Een gro ter contrast is bijna niet voor te stellen. Voormalig FC Barcelona assistent-trainer Gerard van der Lem vond AZ geen stap terug. 'Het gaat mij om de filosofie van de club. Het aantal toeschou wers maakt niet uit.' Ambitieus AZ is een ambitieuze club en heeft in Dirk Scheringa een ge dreven voorzitter en geldschieter, wordt beter. Er zijn plannen voor Óver enkele jaren wil de club tot de Nederlandse subtop behoren en Europees voetbal spelen. Na' een slechte seizoensstart begint AZ nu lekker te draaien. 'Vorig seizoen eindigden we op de ze vende plaats met 55 punten. Dat Ere-Noord/Zuid ƒ260,- G E/H O B/M A LS (senioren 65+) 135,- K(ouder) ƒ125,- C ƒ135,- kinderen t/m 12 jaar 55,- t/m16jaar ƒ75,- uitstraling en zoekt daar de juiste spelers bij, zoals Abdellaoui, Shoukov, Landzaat en Caluwé. Ook voor de mensen die niet op het veld staan bij de Tricolores heeft hij bewondering. Met name een persoon. 'Altijd als ik bij Wil lem II ben, wil ik de stem van de stadionspeaker horen (Van der Lem doelt op Peter Année, die in middels is gestopt). Ik heb hem denk ik nog nooit gezien, maar aan zijn stem hoor ik dat het een goed mens is. Hij is vast een goe de vader of opa.' Corné Dalebout Statistische feiten Willem II-AZ Supportersclub Op maandag 18 december, aan vang 20.00 uur, organiseert de supportersclub in het supporters^ café een grote kerstbingo. Iedereen is van harte welkom. Klachten of suggesties Heb je iets op of aan te merken over supportersaangelegenheden, zoals seizoenkaarten, kaarten voor uitwedstrijden, klachten in zijn al gemeenheid of ideeën, mail dan naarssu@willem-ii.nl. g 536 01 28 ;ne wet bestuurs- ^efrokken^hïer- >mkleed i. Dit moet dan ken na de dag t hebben verzonden. i van een bezwaar- en toestemming of ie president van de ,dXrdXsd,ïr i gedaan als het j Wedstrijdmascotte De wedstrijdmascotte van zater dagavond is de 10-jacige Davey van Spaendonk uit Goirle. Clubartikel van de wedstrijd De Willem ll-clubwinkel heeft voor de wedstrijd tegen AZ een Tricoloressjaal van 25,- voor 14,95 in de aanbieding. Op deze aanbieding is de Sëizoen Club Card korting niet van toe passing. Je kunt hiervoor terecht bij de dubwinkel van Willem II, onder de lange zijde bij vak F bij de receptie en bij de verkooppun ten op de promenade bij de vakken B en M. De openingstij den van de clubwinkel die is gevestigd op de 2e etage van de V&D in de Heuvelstaat zijn: maandag t/m zaterdag van 12.30 tot 17.00 uur (donder dag koopavond tot 20.30 uur). Extra Kerstkoopavonden van 12.30 tot 20.30 uur op 19, 20, 21 en 22 december. Naam: Yassine Abdellaoui. Geboortedatum 21 juni 1975. Geboorteplaats: Den Bosch. Nationaliteit: Marokkaans. Debuut: seizoen 1992/1993. Interlands: Drie interlands, nul De supporter die op bijgaande van een busreis van de supporters- doelpunten. foto omcirkeld is, wordt tijdens de club. Bovendien mag de supporter Aantal wedstrijden in het be- wedstrijd Willem II - AZ uitgeroe pen tot supporter van de week. Deze supporter krijgt een mooie plaats op de hoofdtribune en ont vangt een aangepaste (in verband samen met een speler naar keuze of trainer/coach Hans Westerhof op de foto. Deze blijvende herin nering wordt aangeboden door Fotoburo Toin Damen. De gelukki- bij Willem II, toen volgde tweeën met de verbouwing van het hoofd- ge supporter wordt een half uur gebouw) rondleiding door het sta- voor aanvang van de wedstrijd ver- anderhalf jaar bij het Spaanse dion, een blijvend aandenken en een uitnodiging voor het bijwonen Unit van Willem II. Uit 11 0 5 6 doelsal. 14-19 10-28 Voor alle -kille en koude dagen Is de energiezuinige Zibro Kamin kachel een uitkomst. In voor- en najaar kunt u de centrale verwarming uit laten, 's Winters is het een prima- bijverwarming. Voortaan snel, voordelig en aangenaam warm in uw woonkamer, keuken, studeer- of hobbykamer... precies daar, waar u dat maar wilt. Een afvoer Is niet nodig. Zibro Kamin kachels branden op Zibro Plus (kerosi ne) en hebben een rendement van bijna 100%. Uw dealer zal u de diverse modellen graag laten zien. U voelt dan meteen de sfeervolle warmte. Er ligt een brochure klaar en we steken de kachel ook graag voor u aan. ■3 Na twee jaar onder Louis van Gaal FC Barcelona te hebben ge traind, vond Van der Lem (48) het nog groeien. Dat heeft zijn tijd welletjes bij de Catalaanse club. nodigi Dit seizoen willen we tus- 'Ik had een'contract voor één jaar sen de 45 en 55 punten halen.' en een optie voor nog twee. Ik had kunnen blijven.' Maar Van der Lem wilde zelf aan de slag als hoofdtrainer na dertien seizoe nen als assistent-trainer te heb ben gefungeerd. De ras-Amster- dammer koos begin vorig seizoen jonge spelers met langdurige voor AZ vanwege het aanvallend Spel van de ploeg. 'Willem van Hanegem heeft hier het systeem met buitenspelers ingevoerd en dat ligt me natuurlijk goed van wege m'n Ajax-achtergrond. Het 'belangrijkste is dat het spel aan trekkelijk is voor de toeschou wers. Het publiek moet vermaakt worden. Ik win liever met 5-4 dan rnet 1-0.' p^loOEHETZEU: PRINSENHOEVEN 5 - TILBURG Rayo Vallecano. Het seizoen heb ik afgemaakt bij NEC. Maar het jaar erop, seizoen 1998/1999, ben ik teruggeko men naar Willem II.! Trainers: 'Poeh, even denken hoor. Laten we beginnen met Westerhof, Adriaanse en Calderwood. Daarvoor had ik Rijsbergen en Spelbos als trainer. Een favoriete trainer heb ik niet. Het klinkt afgezaagd, maar je lee’rt van elke oefenmeester, ook als je iets niet of niet goed leert.' 33 verwijderen ïdekking 89 verwijderen jdekking SK'w'/uM “i»“ erwijderen asbest- ng V akkoord gegaan gen van bouw- iedereen meteen open.' De twee jaren in Barcelona be- Spanje schrijft Van der Lem als een avon- Van der Lem werkte negen seizoe- tuur. Toch zou hij het niet op- nen als assistent-trainer onder Louis van Gaal. Ondanks het scheiden van hun wegen houden de twee nog steeds contact. 'We lopen de deur niet plat bij elkaar, maar we spreken elkaar geregeld over de telefoon. Wat wil je, we hebben negen jaar op eikaars lip gezeten. Ik heb bewondering voor zijn. Mijn dochters waren 14 en Van Gaal als trainer en als mens. 17 jaar. Het valt niet mee om op Hij is veeleisend, maar ook heel so- die leeftijd al je vrienden en vrien- ciaal. Alleen stelt hij zich niet voor dinnen in Nederland achter te Radio Paloma Willem II Club show Iedere donderdagavond voor een thuiswedstrijd van de Tri colores zendt Radio Paloma de Willem II Club show uit. Radio Paloma is té vinden op de fre quentie 106 FM. Radio Paloma is telefonisch bereikbaar via het nummer 00-3214659192. Busreis Roda JC en SC Heerenveen Op zaterdag 9 december speelt Willem II in Kerkrade tegen Roda JC en op wownsdag 13 december in Friesland tegen SC Heerenveen. pioen van Nederland te worden. Die ervaring neemt niemand me meer af.' Hobby's: 'Kaarten, het maakt niet uit welk spelletje. En verder ga ik graag winkelen. Alhoewel: winkelen is een groot woord. Het moeten er voor de winterstop is meer een beetje slenteren door nog even helemaal voor gaan, de stad en een kopje koffie drin- Wie de doelpunten maakt. Ik gok ken. Ik heb geen favoriete winkel erop dat Bombarda beide in Tilburg, want daar loop ik zei- goals erin knalt.’ den of nooit door de stad.' Favoriet televisieprogramma Willem II Pauze Cup Zaterdagavond strijden de ba sisscholen 't Schrijverke uit Goirle en De Coppele uit Ois- terwijk tegen elkaar in de eer ste ronde om de Willem II Pau- zecup. De winnaar gaat door naar de volgende ronde.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2000 | | pagina 13