Wegen afgesloten tijdens Olympia’s Tour Tentoonstelling ‘VAAS voor de gelegenheid’ Ssr DONDERDAG 18 MEI 2000 - PAGINA 9 de tilburgse koerier gemeente Tilburg Sportbedrijf Sportinfolijn 013 542 99 99 82 92 het >r. De burg is Premieregeling kinderopvang afge- Inschrijvingen S zake nadeelcom- e uws Vergadering gemeenteraad Informatiebijeenkomsten cursus werkzoekenden REESHOF opni trott Nieuwe telefoonnummers Stads-VVV en informatiecentrum Snellere bus Tilburg - Berkel- Enschot - Udenhout Dit weekend doet de wielerwedstrijd Olympia’s Tour Tilburg aan. Op zaterdag 20 mei is er een tijdrit door de stad, op zondag 21 mei is in Tilburg de start en de finish van de eerste etappe. Maandag 22 mei ten slotte begint de tweede etappe in Tilburg. Een aantal wegen zijn in verband hiermee tijdelijk afgesloten. Bussen rijden een aangepaste route. B en W hebben op 8 mei het voorstel voor een snellere busverbinding tussen Tilburg, Berkel-Enschot en Udenhout goedgekeurd. Tussen deze kernen van Tilburg komt een zogenoemde HOV-lijn. HOV staat voor Hoogwaardig Openbaar Vervoer. Om de snelheid van de bus op deze lijn te garanderen, krijgt het gedeelte van de Bosscheweg tussen de Lovense Kanaaldijk en de Ringbaan Oost een vrije busbaan richting centrum. In het FAXX-gebouw aan de Dunantstraat 1 in Tilburg is van 21 mei tot 30 juni de tentoonstelling ‘VAAS voor de gelegenheid’ te zien. Dat is een gezamenlijk vormgevingsproject van de provincie Noord-Brabant en de gemeenten Tilburg, Breda, Eindhoven, Helmond en ‘s Hertogenbosch. Achttien vormgevers hebben getracht een kwalitatief hoogwaardig relatiegeschenk in de vorm van een vaas te ontwerpen. Was ik maar vast op Stappegoor.. Unieke Airbike voor recreatiebad Stappegoor inzake plan- ng. luseum, iever- se’ vaas van sas Wikken. Sportcomplex Drieburcht 013-455 74 79 lalf juli riolerings- kzaamheden bij laarna op en i t/m 2004; beperking tting inzake i van: i om 15.20 uur il. larvoor voor het reali se gemeente aparte over- - bestaan. vrijdag ■’X. nosafe aan de andig hem aan e. Houd rekening met 5 aging. De ‘Tilburgse Andrea Recreatiebad Stappegoor 013-543 87 59 start voor 1 stappegoor tussen de r de bezwaar- ften af 22 mei tot half in Nemostraat en straat. ingstijden formatiecentrum Matuurmi subsidie tussen )f. van diet voor de de begane grond >or 1 tot Stadswinkel .antoren; •ngsb nszor ings- en et Imanstraat )UW- toor; eidinj plaatsen waai seren met de g eenkomsten be IJssportcentrum Tilburg 013-542 roegangsweg B tot aan nummer 1 tot 1 juni. 3 blijft normaal igwerkzaamheden ina 139 van de tekst Tilburg-TXT TV Krant Tilburg. Informatie Voor meer informatie over de regeling kunt u terecht bij Mw. K. van Meersbergen of Mw. J. Haan van de afdeling Wonen en Welzijn. Telefoon: 013-542 89 55 en 013-542 95 92. Voor informatie over de project groep Accommodaties kinderop vang kunt u tetecht bij mw. J. van Ganzewinkel, afdeling Grondzaken, telefoon 013-542 80 26. IEI 2000 - PAGINA 8 I schadevergoe- a basis van op de aan de heer Voorlopig Stadsprogramma ter inzage Net zoals andere jaren presenteert de gemeente een Voorlopig Stadsprogramma. Volgende week treft u in de Tilburgse Koerier een extra gemeentepagina aan over het Voorlopig Stads program ma 2001 - 2004 en alles wat u moet weten over de procedure en hoorzittingen. Verder wordt per gebied informatie gegeven over een aantal belang rijke dingen die voor het volgend jaar staan zijn gepland. Buro Van der Aa, Coirkestraat 90 naast het Nederlands Textielmuseum, organiseert weer informatiebijeenkomsten met als onderwerp een cursus voor werkzoekende mannen en vrouwen. De bijeenkomsten zijn op de maandagen 22 mei, 29 mei, 5 juni, 12 juni en 26 juni van 1 3.30 uur tot 14.30 uur. Doel is te bekijken wat de mogelijkheden en moeilijkheden zijn bij het verkrijgen van werk wanneer men langere tijd niet gewerkt heeft. In het kader van de rijksregeling Uitbreiding Kinderopvang en Buitenschoolse opvang heeft de gemeente een premieregeling inge steld voor bedrijven en organisaties. De regeling houdt in dat voor elke nieuw gerealiseerde opvangplaats (voor 31-12-2002) een premie wordt verstrekt. Vanaf 1 juni kunnen bedrijven of organisaties zich inschrijven voor een premie in het kader van deze regeling. De toekenning gebeurt op basis van het tijdstip van inschrijving. Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Geopend maandag tot en met woensdag van 8.30 tot 16.00 uur, donderdag van 8.30 tot 19.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur. aamheden, daarna iopelstraat en r nodig eenrich- ïheven. Totale luren tot eind juni. Adressen, opening SïïSif Geopend maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur en zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur. en Piet van uur; Schipbeel iumatrastraat 1 it tussen Tuinstraat en Langestraat en 18 uur; Pres. iTrouwlaan en 13-17 uur; De 1 zijde kerk 10-17 :yserstraat 11- Den Besterd B.-Enschot Burgemeester en wethouders maken, inge volge het bepaalde in art. 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant op 18 april 2000 het wijzigingsplan ‘4e wijzi ging bestemmingsplan Den Besterd'. hebben goedgekeurd. Het wijzigingsplan is een Indoor Sportcentrum Reeshof 013-571 00 74 beroepstermijn een verzoek om een voorlo pige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. U dient uw inschrijving te richten aan: Burgemeester en wethouders van Tilburg t.a.v. mw. K. van Meersbergen Postbus 90157 5000 LL Tilburg Richting Goirle via Noordhoekring Korvelseweg en vice versa. Haltes Spoorlaan, Heuvelring, Stadhuisplein, Schouwburgring vervallen. Deelname is geheel vrijblijvend. Bent u werkzoekend, tussen de 20 en 50 jaar, met een uitkering van Sociale Zaken, kom dan gerust naar Stadswinkel Udenhout Slimstraat 2 Geopend maandag tot en met vrijdag -m 8.30 tot J2.30 uur en extra op g van 16.00 tot 19.00 uur. beroepsopleiding zijn, een korte cursus, leren op de werkplek of het opdoen van werkervaring. Die eerste stap kan een lastige zijn, maar het is de moeite waard om die stap toch te zetten. Als u kinderen heeft, kan Sociale Zaken tijdens de cursus of de persoonlijke begelei ding voor kinderopvang zorgen of de kosten daarvan vergoeden. Wilt u meer informatie bel dan Buro Van derAa, tel. 542 49 13. Kerkenbosplaats 2 Geopend maandag tot en met woensdag van 8.30 tot 16.00 uur, donderdag van 8.30 tot 19.00 uur en vrijdag van 8.30 ;en en omlei- ieze pagina's. i Evenementei Pater van den -Enschot; 19.30-24 at. .30-21 uur Berkel-Enschot en Onder opvangplaats wordt verstaan: - buitenschoolse opvang in een kindercentrum voor minimaal 1050 uur per jaar; - dagopvang in een kindercentrum voor minimaal 2160 uur per jaar. De hoogte van de premie is afhanke lijk van het aantal aanvragen: - f 4.000 bij 500 aanvragen of fval ook zelfbij -amstraat 6 tijden: maandag van 08.00 tot Eerste etappe BS Goïrleseweg en de Broekhovenseweg de hele dag tot ongeveer 18.00 uur afgesloten. De kruisingen zijn geheel afgesloten en het verkeer wordt omgeleid via Goirle en via de A58. Het Elisabeth Ziekenhuis blijft gewoon bereikbaar via de Prof. Van Buchemlaan. De Stappegoorweg is afgesloten tussen de rotonde en de Ringbaan Zuid. Bij alle grote invalswegen van de stad wordt aangegeven dat de Ringbaan Zuid is afgesloten. Nadat een bestemmingsplan door de gemeenteraad al dan niet gewijzigd is vast gesteld, gaat het nadr Gedeputeerde Staten. Die kunnen het plan geheel of gedeeltelijk goedkeuren dan wel goedkeuring onthouden Gedeputeerde Staten geven dac.. 1 aan welke plandelen goedkeuring onthouden. Vervolgens kan in beroep worden gegaan bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Die doet een onher- ligt het bes roepelijke uitspraak. Indien er niet in beroep inzage bij d wordt gegaan, wordt het plan daags na de stadswinke beroepstermijn onherroepelijk. Udenhout. 1 mei t/m 26 mei itelse Hoeflaan t/m raat. eer kan vanaf niet op donderdag Prioriteit bussen De verkeerslichten op de kruisingen Jules Verneweg-Bosscheweg en Bosscheweg-Kerkstraat (Berkel- Enschot) worden uitgerust met een systeem waarmee bussen krijgen. Om dit systeem optimaal laten functioneren, verdwijnen de Zaterdag is de Paleisril Piusplein en Kat Het eindpun bereiken de Zwijsenstras Prinsstraat richting Willem 11-si gekeerd bij de kruit /Stappegoorweg. Daar. I Ringbaan Zuid richting Broekhovenseweg gereden, Piusstraat en Piusplein. Het Ringbaa de Stapi I Buchem Bussen Mg Goirle. minuten vertrag Mg Elisabeth Ziekenhuis. Houc rekening met 5 minuten vertragin Mg Groenewoud via Blss. Zwijsenstraat Broekhovenseweg Groenstraat Prof, van Buchemlaan Elisabeth Ziekenhuis en vice -s. Zwijsenstraat, Voltstraat, In het ontwerp moest het karakter van de betreffende stad en de provincie tot uitdrukking komen. De tentoonstelling bestaat uit zes vitrines waarin de vazen staan die als relatiegeschenk zullen gaan fungeren met daarnaast de twee ontwerpen die niet voor uitvoering in aanmerking zijn gekomen. Het FAXX gebouw is van maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 17.00 uur geopend. Op zondag 21 mei om 15.30 uur is er een zogeheten preview van de tentoonstelling. Wethouder Van Herwijnen opent de expositie. Uw inschrijving moet de volgende zaken bevatten: i - Het aantal opvangplaatsen en /of koppelingen waarvoor premie wordt aangevraagd; - De opvangsoort waarvoor premie i wordt aangevraagd; i - Indien mogelijk de locatie waar de opvang zal worden gerealiseerd; J - De laatste twee jaarrekeningen van de aanvragende organisatie, voor zover die niet bekend zijn bij de 1 gemeente. Bestemmingsplannen In een bestemmingsplan kan zijn bepaald dat de gemeenteraad of burgemeester en wethouders een bepaalde bestemming die is opgenomen in een bestemmingsplan mogen wijzigen. Dit gebeurt om toch vestigingen of bouwplannen mogelijk te maken die niet zonder meer binnen het geldende bestem mingsplan zijn toegestaan. Een wijzigings plan heeft de goedkeuring nodig van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant. Tegen het goedkeuringsbesluit kunnen belanghebbenden in beroep gaan bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. nieuw telefoonnummer: 0900-202 08 15 »r gaat om een complexe technische nummer nog enige tijd in gebruik. in het gemeentelijk informatiecentrum is “’uwe nummer is 0900-202 50 10 (50 jft het oude nummer nog enige tijd in gebruik. jrmatiecentrum en Stads-VVV zijn gevestigd aan isplein 132. I traatspeeldag: imarindestraat 1 at tussen elstraat 8.30- eltplein tussen at en Coba 8 uur; Jan Als de hele bestemmingsplanprocedure is voltooid, wordt een bestemmingsplan onher- I roepelijk. Het bestemmingsplan is vastge steld door de gemeenteraad en geheel of gedeeltelijk goedgekeurd door Gedeputeerde I Staten van Noord-Brabant. Tegen de gehele of gedeeltelijke goedkeuring van Gedeputeerde Staten kan in bepaalde gevallen beroep worden Ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Deze beslist over de beroepschriften en bepaalt daarmee cf bestemmingsplan onherroepelijk wordt Tweede etappe Onder politiebegeleiding vertrekt op maandagmiddag 12.00 uur de tweede etappe vanaf het Willemsplein. In de maand mei worden in Tilburg een aantal aantrekkelijke wieler wedstrijden gereden. Zo is afge lopen zondag de Ronde van de Binnenstad gereden. Dit jaar is Tilburg voor het eerst startplaats voor Olympia’s Tour. Op 28 mei organiseert Wielerclub Hart van Brabant de Grote Wielerprijs Tilbv1 Moderne Industriestad. Op 4 juni in Reeshof een jeugdronde. Meer informatie over Olympia’s Tour staat elders in dit blad. de informatiebijeenkomst over de cursus. Tijdens de cursus kunt u nagaan wat u nodig hebt om aan werk te komen. Dat kan een gerichte Oost 180,182 en 182a (sacra mentskerk en pastorie); - Vaststelling van het bestemmings plan ‘De Blaak, 2e herziening’ (gezinsvervangend tehuis Grebbe); - Verzoek om schadevergoeding op grond van artikel 49 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening van R.A. van Helvert, Kapitein Nemostraat 112 te Tilburg; - Toekenning van een scu ding van f 25.000,- op b artikel 49 van de Wet op Ruimtelijke Ordening at A. van Rijswijk; - Advies van de Commissie voor de bezwaarschriften inzake het Awb- bezwaarschrift van de familie Vermeer gericht tegen het besluit tot onttrekking aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Winkelsestraat; - Advies van de Commissie voor de bezwaarschriften inzake het Awb- bezwaarschrift van de heer P.C.F.M. Heymans, gericht tegen het besluit tot onttrekking aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Winkelsestraat. n aal it en met vrijdag smocar klein in Reeshof. Op rnt u zien op locar bij u in de est achter TV ina 138) kunt u aatnamen raad- op een perceel gelegen aan de Patrijslaan in Berkel-Enschot en beoogt de bouw van een vrijstaande woning op dit perceel mogelijk te maken. Het wijzigingsplan en het goed keuringsbesluit liggen van 18 mei 2000 tot 28 Juni 2000 voor iedereen ter Inzage. Het plan ligt ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum, bij de balie Bouwen en Wonen in Stadskantoor l,,in de stadswinkels Reeshof, Noord, Udenhout en Berkel- Enschot. Gedurende de termijn van terinzageligging kunnen belanghebbenden schriftelijk beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het beroepschrift heeft geen schorsende werking. Dit betekent dat, ondanks het beroepschrift, het goed keuringsbesluit daags na afloop van de beroepstermijn in werking treedt, tenzij gedurende de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Reageren Wilt u schriftelijk reageren, dan wordt u verzocht uw reactie uiterlijk voor 23 juni 2000 te sturen naar: adressen en Het college van Burgemeester en elders op deze Wethouders van Tilburg Postbus 90155 5000 LH Tilburg onder vermelding van ‘Inspraak Voorlopig Stadsprogramma'. Kijken en reageren via Internet kan ook: http://stadsprogramma.tilburg.nl Daar is het Stadsprogramma integraal in te zien. Het hele programma is te i te reageren en/of opmer- ‘downloaden’ en ook inspraakreacties taken. kunnen via dit kanaal worden aangele- verd. Midden-Brabantweg Burgemeester en wethouders van Tilburg maken ingevolge het bepaalde in art. 28, zesde lid, van de Wet Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant op 13 april 2000 het bestemmings plan Bedrijventerrein Midden-Brabantweg, 2e herziening hebben goedgekeurd. Dit plan is op 7 februari 2000 doofde gemeenteraad vastgesteld. Het plan omvat het gebied op het industrie- en bedrijventerrein Kraaiven, dat direct ten westen van de Midden- Brabantweg ligt (tussen de Kraalvenstraat en de Midden-Brabantweg) en heeft betrekking op de ontwikkeling van dit bedrijventerrein richting Wilhelminakanaal. Het goedkeu ringsbesluit met de daarbij horende stt'kken ligt voor iedereen van 25 mei 2000 tot L j_ 2000 ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum, bij de balie Bouwei Wonen in Stadskantoor 1, in dé stadswnm, Reeshof, Noord, Udenhout en Berkel- Enschot. Tegen dit goedkeuringsbesluit kan, gedu rende de termijn van terinzagelegglng, beroep worden ingesteld door - iedereen die tijdig tegen het ontwerp- bestemmingsplan zijn of haar zienswijze bij de gemeenteraad heeft kenbaar gemaakt en tegen het vastgestelde bestemmingsplan bedenkingen heeft ingebracht bij Gedeputeerde Staten, - een belanghebbende die aantoont dat hij of zij hiertoe redelijkerwijs niet In staat is geweest. Het beroepschrift moet worden gericht aan Haag. Het beroepschrift heeft geen schors ende werking. Dit betekent dat, ondanks het beroepschrift, het goedkeuringsbesluit daags na afloop van de beroepstermijn in werking treedt, tenzij gedurende de erslicht. -2t geval in de Kerkstraat, waar de halte (richting Tilburg) direct voor het verkeerslicht vervalt. De halte op de Bosscheweg (richting Tilburg) komt hiervoor in de plaats. Deze halte is momenteel alleen in gebruik voor lijn 140, maar straks dus ook voor de lijnen 49 en 139. De halte op de Bosscheweg voor het verkeerslicht ter hoogte van de Kerkstraat vervalt voor de lijnen 49 en 139 (richting Berkel-Enschot - Udenhout). Deze halte blijft alleen m prioriteit in gebruik voor lijn 140 richting optimaal te Oisterwijk. alleen verstrekt /bedrijven die i aantonen in een financieel ie positie te verkeren. ‘“"t uiteraard aan alle jgingen te worden "’anneer een opvangplaats koppeling niet tijdig is gereali- ird (na 31-12-2002) zal de imie, vermeerderd met de wette- worden teruggevorderd. i van geschikte locaties uwen zal voor een aantal jrganisaties een «ii.: vormen. De gemeente iaarom een projectgroep ‘Accommodaties kinderopvang’ samengesteld die ondernemers kan ondersteunen bij het zoeken van een geschikte locatie voor kinderop vang. Ook kunt u bij deze project groep terecht met vragen rondom praktische zaken, zoals bijvoor beeld de bestemming van een gebouw of locatie. Lijn 142 Richting Eindhoven via Prof, van Buchemlaan Ringbaan Zuid Ringbaan Oost en vice versa. Alle haltes in het centrum vervallen plus Biss. Zwijsenstraat en Broekhovenseweg. Lijn 143 Richting Eindhoven via Prof, van Buchemlaan Ringbaan Zuid Ringbaan Oost en vice versa. Alle haltes in het centrum vervallen plus Biss. Zwijsenstraat tsucnemiaan cnsaoeui ziexennu en Broekhovenseweg. Verder pendelt er een versa. Haltes Biss Zwijsenstraat, extra bus tussen Stappegoor en het Elisabeth Transvaalplein, Gen. Smutslaan, Ziekenhuis. IJssportcentrum vervallen. Mg2Eindhoven via Biss. Zwijsenstraat Broekhovenseweg Groenstraat Prof, van Buchemlaan Elisabeth Ziekenhuis en vice versa. Haltes Heuvelring, Stadhuisplein, Biss. Zwijsenstraat, Broekhovenseweg, Piusstraat vervallen. Richting Eindhoven via Biss. Zwijsenstraat Broekhovenseweg Groenstraat Prof, van De Mortel Burgemeester en wethouders van Tilburg maken ingevolge het bepaalde In art. 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant september 1999 vastgesteld door de gemeenteraad. Het bestemmingsplan heeft betrekking op de bouw van een woning op het perceel gelegen tussen de Stationsstraat 27 en 29 en de bouw van een garage/berging naast het pand Stationsstraat 29. Tegen de euring onthouden. goedkeuring zijn geen beroepschriften Inge- daarbij aan of en diend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak II euring is van de Raad van State. Het bestemmingsplan i in beroep worden is hiermee met ingang van 15 maart 2000 tspraak onherroepelijk geworden. Vanaf vandaag onher- hgt het bestemmingsplan voor iedereen ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen van de I ikel aan de Slimstraat 2 te lijk van het aant; f4.000 bij 500 minder - f 3.000 bij 666 aanvragen - een bedrag tussen f 3.000 en f 4000 bij een aantal aanvragen tussen 500 en 666. Er zal voor maximaal 666 kind plaatsen premie worden verstrekt. Ook voor ‘koppelingen’ gastouder opvang (realisatie wordt leerd op de teldata 31-8-1 10-2002 en 31-12-2002) wordt premie verstrekt. Het gaat hier om f 400 per gerealiseerde koppeling voor maximaal 130 koppelingen. Onder realisatie plaatsen wordt v_._ toename van het aar tatie zijnde c koppelingen aantal op 31 Tour doen in deze maand Tilburg aan. Start en finish van de laatste twee wielerevenementen zijn voor het Recreatiebad Stappegoor. Sportbedrijf Tilburg wil in deze week zijn trouwe bezoekers ook het fietsgevoel ïneegeven. Op 20 en 21 mei staat er een geweldige fietsat- tractie op de stoep van het zwembad. Een 7,5 meter hoge airbike waarbij u wordt uitgedaagd om eens een rondje door de lucht te fietsen. Bezoekers van Recreatiebad Stappegoor kunnen voor slechts f 1,00 deze unieke ervaring onder gaan. Balie Bouwen en Wonen Stadskantoor 1 Stadhuisplein 130 Geopend maandag tot en met woensdag van 8.30 tot 16.00 uur, donderdag van 8.30 tot 19.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur. ing tussen Lijn 43 SS1 renners Via. Bisschop Voltstraat, Winkler Prinsstra at, Generaal _aat, Voltstraat, Winkler Smutslaan, IJssportcentrum vervallen. it en Ringbaan Zuid Lijn 44 /illem li-stadion. Er wordt Richting Zorgvlied vla Noordhoekring .j ising Trouwlaan Korvelseweg en vice versa. Halte' - -lrna worcjt via SpOOr!”''. Menv.lrino CMdhi.ic ng Zwijsenstraat, Voltstraat, ’reden Oerlesestraat vervallen. Piusstraat e n Piusplein. Het Lijn 45 parcours is afgesloten van ongeveer Richting Blaak via Noordhoekring IKïïïa2!.» tussen -ppegoorweg en de Prof, van 46 jchemlaan. Het verkeer wordt R1Jchtlng West draait het Boerhaavepleln omgeleid via de Stappegoorweg, (terug naar station). Alle haltes m het Berglandweg en de Prof, van centrum vervallen. Buchemlaan. Dit wordt aangegeven Lijn 47 met borden. De tussenliggende Richting West draait op het Boerhaavepleln gebieden zijn afgesloten met drang- (terug naar station). Alle haltes m het hekken en schrikhekken. Voor centrum vervallen. noodgevallen zijn er doorsteken in het parcours gemaakt op de volgende plaatsen: Winkler Prinsstraat - Groenstraat, Broekhovenseweg - Groenstraat, Bisschop Zwijsenstraat - Primus v. Gilsstraat, Bisschop Zwijsenstraat - Paleisring. Deze doorsteken kunnen alleen in geval van nood gebruikt worden. De parkeergarages Emmapassage, Koningsplein en Heuvelpoort zijn tussen 17.00 en 22.00 uur niet bereikbaar. In verband met de afsluiting van de Heuvel is het Pieter Vreedeplein bereikbaar via de Willem II straat. Daarnaast krijgt de bus eerder groen bij de verkeerslichten op de kruisingen met de Jules Verneweg en de Kerkstraat. Bij het besluit van 8 mei jl. heeft het college alle eerder ingediende bedenkingen (bezwaren) meegewogen. De vrije busbaan op de Bosscheweg wordt naar verwachting in september en oktober aangelegd. Om de busbaan mogelijk te maken, moet de parkeerstrook aan de noordkant van de weg verdwijnen. Ook worden de twee voorsorteer- vakken gedeeltelijk samengevoegd haltes direct voor het verkeer tot een rijstrook. De bushalte op dit Dit is het geval in de Kerkstra gedeelte van de Bosscheweg verhuist naar het einde van de busbaan. Verder wordt de Bosscheweg tussen de Ringbaan Oost en de Lovense Kanaaldijk opnieuw geasfalteerd en worden de trottoirs en fietspaden herstraat. aamheden vanaf tot en met de van Versmalling itingsverkeer inring. Bent u daarin geïnteresseerd, lees dan gereserveerd van f 500.000 om in het volgende week die extra pagina of kijk jaar 2001 direct in te kunnen spelen nu al op de gemeentelijke op reacties. Internetpagina (adres onderaan dit artikel). U kunt het Voorlopig Stadsprogramma inzien vanaf morgen, vrijdag 19 mei, in alle stads winkels enhet gemeentelijke Informatiecentrum. De adress- openingstijden vind u el_r pagina’s. Het Voorlopig Stadsprogramma 2001- 2004 wordt ruim een maand lang voor alle inwoners van Tilburg bij de verschillende gemeentelijke kantoren ter inzage gelegd, vanaf 19 mei tot en met 23 juni 2000. Daarnaast is het verzonden aan een groot aantal orga nisaties en instellingen met het verzoek om t~ z-- kingen te maken. Ook dit jaar is er weer een bedrag De gemeenteraad vergadert op maandag 22 mei om 17.00 uur. Op de agenda onder meer de volgende voorstellen. - Vaststelling van de Verordening bestuurscommissie openbaar onderwijs Tilburg; - Vaststelling van de overschrij dingsregeling openbaar voortgezet onderwijs over de periode 1 augustus 1992 tot en met 31 december 1995; - Vaststelling van de overschrij dingsregeling openbaar basison derwijs 1991 tot en met 1995; - Evaluatie van de uitvoering van de Wet voorzieningen gehandicapten 1994 tot en met 1999; - Verstrekken van gemeentegarantie aan BVO Willem II; Aankoop van het perceel agrarisch bedrijf gelegen aan de Heibloemseweg 15 te Tilburg; - Aankoop van de percelen met woningen gelegen aan de Magazijnstraat 13,15, 17 en 19 te Tilburg; - Verkoop van het perceel met magazijn, erf en parkeerplaats gelegen achter het pand Wilhelminapark 121 te Tilburg; - Verkoop van het perceel tuingrond gelegen aan de Kloosterstraat 15 te Berkel-Enschot; - Voteren van kredi verbouwing van van Stadskantoo Centrum met kaï - Vaststelling aangepast Bodembeleidsplan 2000 - Vaststellen verordening I drankverstrekking; - Wijziging APV in verband met bestuurlijke ophouding; - Concept-begroting 2001 van de Regionale Brandweer Midden- Brabant en le wijziging begroting 2000; - Onttrekken aan het openbaar verkeer van de onderdoorgang Margriethof 13; - Capaciteitsverruiming van de Bredaseweg tussen Baron van Voorst tot Voorstweg en Baroniebaan; - Nemen van een voorbereidingsbe- sluit voor het gebied Stationszone; - Nemen van een voorbereidin bekostigingsbesluit voor het perceel Generaal Winkelt. 2 ten behoeve van verbot uitbouw woning tot kante - Nemen van een voorbereidingsbe- sluit voor de percelen Ringbaan De Stads-VVV heeft een i (75 cpm). Omdat het hiei ingreep, blijft het oude Het telefoonnummer van het eveneens gewijzigd. Het nieu cpm). Ook hier blijft het oude Gemeentelijk Infor: het Stadhui: De meimaand is fietsmaand in Tilburg. De ronde van de Binnenstad, de klassieker Hart van Brabant en natuurlijk Olympia’s Voorwaarden De premie wordt a aan organisaties/l kunnen - gezonde posiuc Daarnaast dient t wettelijke bepalii voldaan. Wat of koppeling seer«« premie, ver lijke rente, 5X 1-2002,31- bednjven/or wordt knelpunt vor romf heeftdï Het gaat ■eerde koppel «30 koppeling e van opvang- verstaan: een et aantal in exploi- e opvangplaatsen of :n ten opzichte van dat 1 december 1998. Hiervan zijn uitgezonderd die o Wilhelminakanaal. Het goedkeu- ^sbesluit met de daarbij horende stukken iedereen van 25 mei 2000 tot 6 juli luwen en van 8.30 tot adswinkels donderdag Stadswinkel Berkel-Enschot Gen. Eisenhowerweg 2 Geopend maandag tot en met v-“ van 8.30 tot 12.30 uur en extra of donderdag van 16.00 tot 19.00 ui pend

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2000 | | pagina 9