Koninklijke onderscheidingen s:s%f2ormatiecen,rum Geopend maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur en zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur. Openbare Werken borstelt onkruid -DONDERDAG 4 MEI 2000 - PAGINA 13j DE TILBURGSE KOERIER 2000 - PAGINA 12 ews gemeente Tilburg Sportbedrijf Sportinfolijn 013 542 99 99 82 92 Kunst nog Foto Peter v/d Kerkhof. notitif volgt e uws Bestemmingsplannen Werken aan de weg Adressen, openingstijden CENTRUM on van geb. 7 '°rd!e‘ /uil dag m 19 zaterdag 6 Tilburg en Vergadering Contactgroep Reeshofpark Informatie avonden Loonse en Drunense Duinen e uitgaansma t Tilburg en incerten, expo nenwerking u ruim van De afdeling Cultuurtechniek van Openbare Werken Tilburg begint maandag met de verwijdering van onkruid op de verhardingen in Tilburg. In eerste instantie worden er vier borstelmachines ingezet in het centrum van Tilburg (binnen de ringbanen). Het Brabants Afval Team ruimt het vrijgekomen onkruid en zand met twee veegmachines op. »rs van op grote Combifit dubbel fit In dit hectische tijdperk van druk, druk, druk is er veel aandacht voor het werk,het gezin en de omgeving. Maar hoe zit het met de aandacht voor uzelf? De verzorging van uw lichaam? Het Sportbedrijf Tilburg biedt u de helpende hand om ook uzelf enkele kwaliteitsuurtjes te geven. tie .ucderenzone irecte 30 J >ek eer Minde paroc. •aat ioleringswerk- ...i verzoekt tijdens de we raat tijdelijk der in één magazine (hoek-, (geweest). Binnenstad Bestratingswerkzaamheden op de Korte Heuvel aan de kant van de Recreatiebad Stappegoor 013-543 87 59 van jniestraat sfalterings- Leharstraat zondag 7 mei van 07.00 jtmans-Biljouw, ■burg, geb. 28 maart *i maar op valcontai ichtbankte lursrecht, 30 RA Breda. kan pas :n bezwaar- IJssportcentrum Tilburg 013-542 met 13 >irle - Oranje Vrijstaatpleii Tot half juli afgesloten rings- er. heden. 7. dhr. J.A.M. van de Kant, r ine.o. f juli afgesloten i.v.m. riole- >n bestratingswerkzaam- Presentatie Structuurvisie Landguederenzone Bredaseweg Lijnsheike, Braderie op zo tot 19.00 uur. I Zorgvlied, de I Enschot, Uder I Noord worder j- I laats I reint hede 21. dhr. F.A.J.M. Verbunt, Tubantenstraat 38, Tilburg, geb. 27 september 1933. Ridder in de orde van Oranje-Nassau. Hij heeft zich langdurig (bestuurlijk) het up, gevolgd De individuele De een ri ningenc Ud in de orde va n Oranje Nassau. Hij heeft zich langdurig (bestuurlijk) verdienstelijk gemaakt met name voor de Tilburgse Ontspanningsvereniging voor Mindervaliden ‘Onderling Contact’ en de parochiekerk van Broekhoven II. Ook anderszins was hij lang actief o.a. voor de Stichting Centraal Sint Nicolaas Comité in 1 iteit is opgezet ter e gezondheid reatieve doel- v. t.L.M. van Ham-Voeten, lestraat 28, Tilburg, geb. 21 maart Ridder in de orde van Oranje-b Hij heeft zich langdurig (bestuurl..,.., verdienstelijk gemaakt o.a. voor de Monseigneur Zwijsenstichting, Verzorgingscentrum ‘t Laar, Sociëteit De Philharmonie, Golfclub Heidepark, het Tivolifonds, de'Rabobank en Stichting Het de Stichting Beheer Wijkcentra Tilburg, Kinderopvang ‘t Dijke, het Kruikenconcert Stichting Jazz-meefing te Tilburg. februari 1931. verdienstelijk gemaakt o.a. voor de vakbe- I weging (NKV, later de Industriebond van de Kettingstraat Woensdag 10 mei bij Textielstraat afgesloten van 13.00 tot 17.00 uur i.v.m. festiviteiten. Meer informatie over wegwerk zaamheden vindt u op pagina 131 van de gemeentelijke teletekst Tilburg-TXT op het kanaal van TV Krant Tilburg. /bujrg’ Sportcomplex Drieburcht 013-455 74 79 Generaal Smutslaan Tot half juni afgesloten Trouwlaan tot Kaapkolor i.v.m. bestratings- en asf werkzaamheden. Geopend maandag tot en met woensdag van 8.30 tot 16.00 uur, donderdag van 8.30 tot 19.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur. indoor Sportcentrum Reeshof 013-571 00 74 Katsbogten e.o. Zondag 7 mei stremmingen rond vertrek (10.00 uur) en aankomst (18.00 uur) Trucktour Brabant op bedrijventerrein. Als de hele bestemmingsph. VOltOOid, Wordt een bestemmingsplan unner- roepelijk. Het bestemmingsplan is vastge steld door de gemeenteraad en goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant. Tegen de goedkeuring van Gedeputeerde Staten kan in bepaalde gevallen beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Deze beslist over de beroepschriften en bepaalt daarmee of het bestemmingsplan onherroepelijk wordt. Ridder in de orde van Oranje-Nassau Hij heeft zich langdurig belangeloos (bestuurlijk) verdienstelijk gemaakt voor de Canonie van Berne en voor diverse organi saties, die actief zijn in uiteenlopende sectoren van het maatschappelijk leven, zoals: zorg (Huize Poels), wijkopbouw (met name in Tilburg Noord), behoud Monument De Schans, kleurrijk Noord, vrede en solida riteit. Stadswinkel Reeshof (Wijkcentrum Heyhoef) Kerkenbosplaats 2 Geopend maandag tot en met woensdag van 8.30 tot 16.00 uur, donderdag van 8.30 tot 19.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur. 24. mw. A.P.J.M. Vissers-Geurts, Korhoenstraat 83 A, Tilburg, geb. 17 Lid in de orde van Oranje-Nassau. Zij heeft zich langdurig ten bate van de samenleving ingespannen en verdienstelijk I gemaakt o.a. voor de parochie van de Pius X-kerk, voor het buurt-wijk-overleg en als I collectante voor het Anjerfonds. Door werkzaamheden is een aantal wegen voor bepaalde tijd geheel of gedeeltelijk afgesloten voor door gaand verkeer. Voor meer infor matie over wegafsluitingen kunt u bellen tel 540 81 32. Het Zand Burge—"tier ■■ethevde:-’r!"- maken ingevolge het bepaalue m au. jl van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant het bestemmingsplan 'Het Zand, partiële 27 september 1999 door de gemeenteraad vastgesteld. Het plan omvat het gebied dat globaal wordt omsloten door de spoorlijn Tilburg-Breda aan de zuidzijde, de Ringbaan-West aan de oostzijde, de Hij heeft zich geruime tijd verdienstelijk gemaakt voor POG, Brabants centrum voor gehandicapten, waardoor de provincie Noord-Brabant beter toegankelijk is geworden voor mensen met een handicap. Zijn initiatieven zijn ook landelijk opgepikt. Ook dank zij zijn bouwkundige adviezen zijn gehandicapten in hun woning kunnen blijven wonen in plaats van te moeten verhuizen. ;i,bdu^ Lid in de orde van Oranje-Nassau. Hij heeft zich langdurig (bestuurlijk) verdienstelijk gemaakt met name voor de protestante gemeente van Tilburg en Goirle en de raad van kerken in Tilburg. Ook anderszins heeft hij zich ingezet zoals voor de Stichting ‘De Thuishaven’ (in welke stich ting ook het protestants-christelijke zorg centrum ‘Zonnehof participeert). r bij het college I en wethouders ens een orlopige voor- ndissements- iend kan van as gebruik ladat op het chrift indienen burgemeester JOLH^flburg. l om een voor indienen bij de Lid in de orde van Oranje-Nassau. Hij heeft - naast zijn werk als projectont wikkelaar - geruime tijd op verschillende terreinen activiteiten ontplooid (o.a. voor sportverenigingen, Stichting voor het ^^^P»)en daarmee een substantiële bijdrage geleverd aan het sportieve en culturele leven in de 1938. Lid in de orde van Oranje-Nassau. Zij heeft zich in de politiek (o.a. als gemeenteraadslid van de voormalige gemeente Berkel-Enschot van 1986 tot 1997) en daarbuiten (als lid van de Vrouwenraad Tilburg en van de Provinciale Vrouwenraad Noord-Brabant) verdienstelijk gemaakt voor de bewustwording/emanci- patie van de vrouw. Trouwlaan Inrichting 30 km/uur gebied. Tot eind mei kruisingen beurtelings afgesloten vanaf St. Annaplein tot aan Ringbaan Zuid i.v.m. aanleg drempels en wegversmallingen. Werkzaamheden op dit moment bij de Hesperenzijstraat, vanaf 8 mei bij het St. Annaplein. In het Indoor Sportcentrum Reeshof is een nieuwe sportactiviteit van start gegaan: Combifit. Het is een activiteit die op twee locaties in he* sportcentrum zal plaatsvinden. Dc mogelijkheid wordt geboden om een uur actief aan conditie en ils u nu lakt u kans op jzen. En met •n kortingen :ment binnen rugverdiend! magazine in of :mentenlijn: mplaren van js van f 4.65 te rkooppunten, neentelijk 14. dhr. ir. L.J.M. Prins, Mortelhof 8, Tilburg, geb. 5 november 1938. Ridder in de orde van Oranje-Nassau. Door een bijzondere uitoefening van zijn hoofdtaak (lid van de raad van bestuur van Fontys Hogescholen) en het daarnaast vervullen van tal van nevenactiviteiten heeft hij grote verdiensten verworven voor het onderwijs. 4. dhr. drs. F.M.M. van Dijck, Burgemeester Storimanslaan 13, Hij heeft zich in zijn hoofdfunctie (voor zitter raad van bestuur Stichting Integraal, voorheen directeur Stichting Guldenberg) op bijzondere wijze ingezet om fusies tot stand te brengen. Daarnaast heeft hij zich vanaf 1971 in diverse sectoren van het maatschappelijk leven (welzijn, onderwijs, politiek en sport) in het belang van anderen ingespannen. Reitse Hoevenstraat Tussen Wandelboslaan en Rueckertbaan op diverse plaatsen tijdelijk afgesloten i.v..m. aanleg 2. dhr. H.C.A.M. de Brouwer, Oerlesestraat 142, Tilburg, geb. 7 Lid in de orde van Oranje-Nassau. Hij heeft zich geruime tijd al dan niet op bestuurlijk niveau verdienstelijk gemaakt in het bijzonder ten behoeve van de Jeugd in Tilburg o.a. voor de Stichting Vakantietoernooien Tilburg en voor buurt- Rueckertbaan aan de noordzijde en de Taxandriebaan aan de westzijde en heeft betrekking op de voorschriften behorende bij de aanduiding ‘Bouwklasse E.7.’ in het huidige bestemmingsplan. Deze voor schriften worden in de vastgestelde partiële herziening van overeenkomstige toepas- i sing verklaard op ‘Bouwklasse E.5.’. Als gevolg hiervan is een derde woonlaag mogelijk op woningen in de Bouwklasse E.5. Tegen de goedkeuring is geen beroep inge steld. Het bestemmingsplan is hiermee met ingang van 31 maart 2000 onherroepelijk geworden. Vanaf vandaag ligt het bestem mingsplan voor iedereen ter inzage bij de Balie Bouwen en Wonen in Stadskantoor 1. zijn gedecoreerd en hun onderscheiding in k'operij Jean Arnaud Beheer BV) als in Tilburg kregen uitgereikt. daaruit voortvloeiende bestuurlijke activi teiten (vereniging van wijnhandelaren, commissie voor wijn van het hoofdproduct schap voor Akkerbouwproducten etc.) heeft hij zich bijzondere verdiensten verworven in de wijnbranche. Lid in de orde van Oranje-Nassau. Hij heeft als directeur een betekenisvolle bijdrage geleverd aan de ontwikkeling en uitbreiding van Van Raak Staal en Van Raak Metaalrecycling en aan de lokale werkgele genheid. Daarnaast hij door zijn inzet op verschillende terreinen (met name op sportief en maatschappelijk gebied) een wisse- bijdrage geleverd aan de continuïteit van n. loop- diverse verenigingen. Stadswinkel Udenhout Slimstraat 2 Geopend maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en extra op donderdag van 16.00 tot 19.00 uur. «...I. iïï'i’dïorde van Oranje-Nasss Door het langdurig vervulle functies (o.a. voor de VOGG, ROZ, Huize Assisie en de CCR van Prisma) heeft hij zich belangeloos ingezet voor de emancipatie van mensen met een verstan delijke handicap en hun verwanten. Blaakweg Asfaltwerkzaamheden tot en r mei op de N 261 (Tilburg - Goi België). Weggedeelten enkele nachten afgesloten. Van 8 mei 19.00 uur tot 9 mei 06.00 uur: afsluiting afrit Blaakweg richting Ringbaan - Zuid. Van 12 mei 19.00 uur t/m 13 mei 06.00 uur: afsluiting aan het bedrijventerrein Katsbogten (Joke Smitsweg). Club Regte Heide, Studieclub van Brabants- se Werkgevers, Stichting De volgende vergadering van de Contactgroep Reeshofpark wordt gehouden op woensdag 24 mei. Agendapunten voor deze vergadering kunt u voor 10 mei aanleveren bij de voorzitter van de contactgroep, mw. A. Vaartjes, Gebiedsteam West gemeente Tilburg, postbus 90157, 5000 LL Tilburg of depo neren in de brievenbus van stadswinkel Reeshof (Kerkenbosplaats 2). In stads winkel Reeshof kunt u ook de afsprakenlijst van de vorige vergadering inzien. ng van deze ergunningen ikeningen wilt ;en over de :unt u contact eer P. de Rooij zaken, tel. 542 ^^S^urg.geh.LO Ridder in de orde van Oranje-Nassau. Hij heeft zich -naast zijn beroep als makelaar- lange tijd belangeloos ingezet voor het algemeen belang. Met name in de dorpsgemeenschap van Berkel-Enschot was hij bij tal van zaken een initiator en een onmisbare schakel. Op verschillende -- terreinen heeft hij bestuursfuncties vervuld Hij heeft zich langdurig (bestuurlijk) (politieke partij, KNOV, hockeyclub, Kamer verdienstelijk gemaakt o.a. voor het Oranje --- van Koophandel, huis-aan-huis verspreid Comité Tilburg, de Stichting Tilburgse Taol weging (NKV, later de Industriebond van de blad ‘De Nieuwe Schakel’ etc.) en carnavalsvereniging ‘De Kielen’. Ook als FNV), de volkshuisvesting (woningbouwcor- columnist, tonproater en vinoloog heeft hij poratie) en wijkorganisaties (‘t Wandelbos, zich ten bate van de samenleving ingezet. de Reit en 't Sant). verdienstelijk gemaakt door het vervullen van diverse functies in de sport (o.a. als lid van de Tilburgse Sportraad). Ook buiten de sport heeft hij zich ingezet: Rode Kruis, oudervereniging van school, Tilburgse Müziekfederatie, CNV, Kamer van Koophandel etc. De Structuurvisie Landgoederenzone Bredaseweg wordt maandaga vond 1 5 mei om 20.00 uur gepresenteerd in Hofstede De Blaak aan het Dussenpad 1-3. Tijdens deze avond worden globaal de meningen gepeild ten aanzien van de Structuurvisie en de notitie. I Burgemeester en wethouder Tilburg hebben op 17 april lijnen ingestemd met de f Structuurvisie en de notiti 1 betreffende dë Landgoede Bredaseweg met de dir omgeving. De gemeenteraad, de bewoners en gebruikers van het gebied, maar ook de overige inwoners van Tilburg hebben de mogelijkheid om zich uit te spreken over de toekomst van de landgoede renzone. Tijdens de openbare vergadering van de raadscommissie ROV op 29 mei 2000 zal om 16.30 uur in een eerste ronde de Structuurvisie en de ie behandeld worden. Daarna een inspraaktraject middels discussie avonden. Hiervoor Lid in de orde van Oranje-Nassau Hij heeft zich in de dorpsgemeenschap van Berkel-Enschot langdurig (bestuurlijk) ingezet als secretaris van de Stichting wielerronde Berkel-Enschot-Heukelom, als correspondent van een dagblad, van Omroep Brabant en van het huis-aan-huis verspreid blad ‘De Nieuwe Schakel’, als lid van de gemeenteraad, als scheidsrechter voor de KNVB en als lector in de Willibrordusparochie. Paleisring Zondag 7 mei van 07.00 tot 19.00 uur is de zuidelijke rijbaan tussen Kantongerecht en achteringang AtotZ afgesloten i.v.m. Fietsfeest. worden ter zijner tijd uitnodigingen gestuurd. De structuurvisie en de notitie liggen ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum, bij de balie Bouwen en Wonen in Stadskantoor 1, in de stadswinkels Reeshof, Noord, Udenhout en Benkel-Enschot. Zie voor opening stijden en adressen de colofon. Meer informatie: mw. M. Cratsborn (telefoonnummer: 542 88 09) of dhr. J. Horsman (telefoonnummer: 542 88 10). 1942. Ridder in de orde van Oranje-Nassau. Naast zijn hoofdfunctie bij PON, instituut voor advies, onderzoek en ontwikkeling in Midden-Brabant, heeft hij zich door het langdurig vervullen van bestuursfuncties voor de samenleving ingespannen. Voorbeelden: carnavalsvereniging de Tivolistraat en in de Heuvelstraat drempels en afronding werkzaam- vanaf de Oude markt tot de Willem heden. De buslijnen 41 en 127 II straat. Het werk in de rijden tijdelijk een andere route. Heuvelstraat wordt uitgevoerd over de gehele breedte van de straat. Rond het beheer en inrich tingsplan (BIP) van Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen i.o worden binnen kort twee informatieavonden georganiseerd. De bijeen komsten zijn op donderdag 18 mei om 20.00 uur in Cultureel Centrum ‘t Plein, Tongerloplein 1 in Udenhout en op donderdag 25 mei om 20.00 uur in Ontmoetingscentrum de Haven, Leefdaelhof 8 in Waalwijk. Tijdens deze bijeenkomsten wordt het BIP gepresenteerd, het verder verloop van de procedure toegelicht en belangstellenden en geinteresseerden kunnen reageren en vragen stellen. Het BIP ligt vanaf 8 mei ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum, Stadhuisplein 130 in Tilburg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mw. R. van Goethem, 073-681 28 64. 20. dhr. A.J.M. van der Ven, Auteurslaan 116, Tilburg, geb. 13 mei 1934. verdienstelijk gemaakt ten behoeve van de voetbalsport (voetbalvereniging Willem II). Met name heeft hij een betekenisvolle bijdrage geleverd aan de PR-activiteiten - en daarmee ook aan het voortbestaan - van de vereniging Willem II. Gerard Brandtstra; Afgesloten i.v.m. rici zaamheden. lUVXffiï X""k“k Lid in de orde van Oranje-Nassau. Na zijn loopbaan als directeur van laatste lijk de Harense Smid en na het afsluiten van 25. dhr. A.J. Wesdorp, Dussekstraat 12, zijn maatschappelijk carrière is hij diverse Tilburg, geb. 12 april 1939. bestuursfuncties gaan vervullen. Met name Lid in de orde van Oranje-Nassau. is hij zich persoonlijk gaan inzetten voor Hij heeft zich geruime tijd (bestuurlijk) i instellingen die humanitaire hulp verlenen verdienstelijk gemaakt voor voetbalvereni- aan kinderen (in weeshuis, doveninstituut, ging JPS en voor de personeelsvereniging kinderziekenhuis, kinderkamp en tehuis van zijn werkkring, de Katholieke voor zwerfkinderen) in de Oekraine. Universiteit Brabant te Tilburg. 8. dhr. L.F.M. van Kasteren, Heikantsebaan 5, Tilburg, geb. 23 Ridder in de orde van Oranje-Nassau. Zeeuwse Werkgevers, Stichting Hij heeft als zelfstandig agrarisch onder- Bedrijfspensioenfondsen. Ook in de sport nemer een belangrijke rol gespeeld in het (hockey en golf) is hij bestuurlijk actief Stamboekvarkensfokprogramma, zowel -- regionaal als landelijk en internationaal. Hij zette zich o.a. in voor de vereniging bedrijfshulp voor agrarische bedrijven, de NCB en voor werkgroepen van de gemeente Tilburg en de ZLTO. 28. mw. M.A.J. Weijtr Heidestraat 26, Tilbt Lid in de orde van Oranje-Nassau. Zij heeft zich langdurig verdienstelijk gemaakt o.a. voor woningbouwvereniging St. Lambertus te Udenhout, voor de Parochiekerk aldaar, alsmede voor ouderen en allochtonen. Ook heeft zij zich voor de samenleving ingezet als collectante voor geldinzamelingsacties. 12. dhr. mr. J.J.H.G.M. de Pont, Koningslaan 54 A, Bussum, geb. 3 van Oranje-Nassau. Hij heeft zich in de voorbije jaren belange loos en persoonlijk inspanningen getroost voor charitatieve en culturele doelen waarmee ook op (inter)nationaal niveau Me^name^n te noèmln? d^LH.^èVo^t Burgemeester en wethouders bereiden een Stichting (collectie voor hedendaagse kunst ontwerp-bestemmingsplan voor, dat door de te Tilburg), Stichting Robert Holman gemeenteraad wordt vastgesteld. Voor die (huizen voor muliti-gehandicapte blinde vaststelling wordt het ontwerp-plan gedu- kinderen in Italië), Stichting voor Fotografie rende 4 weken ter inzage gelegd en kan (museum voor fotografie te Amsterdam). iedereen, gedurende die termijn, schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. In een speciale commissie kan men de tijdig ingediende zienswijzen mondeling toelichten. De gemeenteraad zal bij de vaststelling van het bestemmingsplan Hen van bestuurs- tevens een besluit nemen op de ingediende ;_G_,_het RfyO.de zienswijzen. Het Leijpark Burgemeester en wethouders van Tilburg maken, ingevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat van 8 mei 2000 tot 5 juni 2000 het ontwerp-bestemmingsplan Het Leijpark, 3e herziening, medische boule vard voor iedereen ter inzage ligt. Het ontwerp bestemmingsplan omvat het gebied voor dé entree van het St. Elisabeth ziekenhuis en heeft betrekking op een uitbreiding ten behoeve van een medische boulevard. Nicolaas Pieckstraat Vanaf de Besterdring tot huis nummer 11 afgesloten tot begin juni i.v.m. bestratingswerkzaam heden. een spel. Vervolgens krijgt u 15 minuten om u om te kleden en gereed te maken voor het zwem water. Hier kunt u op aangeven van de sportinstructeur deelnemen aan het programma voor dië dag of rustig ontspannen bijkomen van de sportinspanning. Ook kunt u samen met de sportinstructeur werken aan de techniek van uw zwemslagen. Voor Combifit kunt u wekelijks terecht op woensdagavond van 19.00 - 21.00 uur. De deelname bedraagt f 6,50 per keer. Een 5 rittenkaart kost f 30,00 en een 10 rittenkaart f 55,00. U hoeft niet vooraf in te schrijven en bent u een t keer verhinderd dan heeft u ook geen kosten! Indoor Sportcentrum Reeshof is gelegen aan de Heereveldendreef 8 in Tilburg. Meer I j informatie: tel. 013 - 571 00 74. Balie Bouwen en Wonen Stadskantoor 1 Het ontwerp bestemmingsplan ligt ter Stadhuisplein 130 inzage in het Gemeentelijk Geopend maandag tot en met woensdag Informatiecentrum, bij de balie Bouwen en van 8.30 tot 16.00 uur, donderdag van Wonen in Stadskantoor 1, in de stadswin 8.30 tot 19.00 uur en vrijdag van 8.30 kels Reeshof, Noord, Udenhout en Berkel tot 12.30 uur. Enschot. Gedurende de termijn dat het plan ter inzage ligt kan iedereen schriftelijk zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp- bestemmingsplan kenbaar maken aan de. Gemeenteraad, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg. I Vanaf 22 mei komen er vier extra I borstelmachines voor de wijken: Groenewoud, Broekhoven, Wandelbos, ‘t Zand en de Reeshof. -';-J de Blaak, de Reit, Berkel- _2nhout en Tilburg Noord worden vanaf week 25(19 juni) onkruidvrij gemaakt. Als laatste volgen de bedrijventer- ien. Slechte weersomstandig heden, technische storingen en afsluitingen kunnen leiden tot vertraging in de uitvoèring. In de week van 15 augustus zijn de werk- I zaamheden naar alle waarschijnlijk- I heid klaar. I Openbare Werken verzoekt u vrien- I delijk uw auto tijdens de werkzaam- I heden in uw straat tijdelijk ergens I anders te parkeren. Onkruid dat I tegen de gevels van de woningen I staat, wordt niet verwijderd. Dit om I schade aan gevels te voorkomen. Klachten over onkruid op verhar dingen kunt u doorgegeven aan het centrale meldpunt, telefoon nummer 0800 -1920. Beukenstraat Afgesloten bij Hart van Brabantlaan i.v.m. riolerings- en bestratings werkzaamheden tot aan nr. 60. Boksdoornerf en Boomstraat blijven via Hart van Brabantlaan bereik baar. Besterdring e.o. Op 7 mei diverse straten op wisse lende tijden afgesloten i.v.m. loop- wedstrijden Ronde van den Besterd. kracht te werken in de sporthal om vervolgens nog een uur in het zwembad te ontspannen en/of i wat extra te trainen. Het geheel vindt plaats onder leiding van een gediplomeerde instructeur. Hij geeft aan welke oefeningen er gedaan worden. De zwaarte van de oefeningen en het aantal herha lingen bepaalt u zelf. Iedereen kan dus deelnemen op zijn/haar eigen niveau! Deze nieuwe activite bevordering van de g gekoppeld aan recree einden. De lessen zullen opge bouwd worden uit ongeveer 15 minuten een gezamenlijke warming olgd door 30 minuten met „Je keuzemogelijkheden, richt zich op de circuittrai- de ander neemt deel aan 23. dhr. C. Visser, Huzarenstraat 4, verdienstelijk gemaakt voor de judosport. Hij zette zich in voor judovereniging JKT (lokaal als bestuurslid), voor Judo Bond Nederland district Zuid-Nederlhnd (organi- sator op nationaal en districtsniveau) en sportinstituut Ooms te Tilburg (begeleider l bij toernooien). ’bësti Uv°,( /an Pnsr planprocedure is Stadswinkel Berkel-Enschot mmingsplan onher- Gen. Eisenhowerweg 2 -'an is vastge- Geopend maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en extra op donderdag van 16.00 tot 19.00 uur. ;n goedge nNoord- I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2000 | | pagina 13