9 'Él A Advocaat aan het woord Nieuw festival: Cement valentijn tuincentrum tilburg.zuid tuis Bijzonder Millennium concert in Concertzaal van tilburg iniek KEUKENS RS UITDAG&NÖE JOBS BIJ CVT KEUKENS ckk Eerste editie gisteren van start Nieuwe Allee 11 SjJU'JWB'J Levenslange partner- alimentatie? et L S' iATER J VE L 0416-279660 MAGAZIJNMEDEWERKER KEUKENMONTEURS KEUKENMONTEURS CHAUFFEURZBEZORGER -1 -DONDERDAG 10 FEBRUARI 2000 - PAGINA 7 DE TILBURGSE KOERIER II 2000 - PAGINA 6' Entree 12,00 8.45 uur. 00 - groten 12,00 ind 00 en 20.30 uur. Nathan Hol verleent als solist zijn medewerking aan het millenniumconcert. r Onbestelbare stukken. 3) >□43 I 12 Februari 00—16:00 op de millimeter nauwkeurig Onderhoudsplicht Einde alimentatie ilvarenbeek dotherapie riscopie Softlaser Sleutel Wet limitering alimentatie astrologie DE VOORT HERMES DE BONT Zomerstraat 49B TILBURG Tel. (013) 5839797 Nederlands Kamerkoor. FOTO: MARCO BORGGREVE inaf fl. 69,50 CVT Keukens daagt u uit! 00-groten 12,00 jnder parkeermeters Kunst in voormalig Huize Padua /tappcgoorweg VM 5022 de tilburg tel; 015-5556991 f Openmo. 10-18 u. di. t/m wo. 9-18 u. vr. 9-21 u. zo. 9-17 u. nsterdam ndhoven aastricht rankfurt Brussel De gestage groei van CVT Keukens gaat gepaard met nieuwe, uitdagende jobs. Op korte termijn zoeken wij... ft be” 149. land juwste i van een heer- net entertain- uur duren zijn 500 personen. benut ten. Vakkur Want e ind 0T ENOUGH mma 811866. tkan :ge- 21.00 uur: o.l.v. Lisette meert van Willeke heeft opzet dan haar vori- i voorstelling met be- liedjes van le- ise tekstdichters geen pauze, en geen ge- ,t ervoor datje ig wilt: meer, 11 februari, jppresentatie t wordt be- meest toon- i van de You is een .atraledans zoek gaan 'ond, waar- dng wordt i Crone en r de itge- :hei- undige keukenmonteurs kunnen bij ons hun hart ophalen, elk karwei is anders. Maatwerk tot op de millimeter nauw lal- 01' „r.r-- lu-Tang gaan door vele t 'Words des uit de jaren u_Ki vermore - gelukkige b< metalen pad i FtVICES 16/02/2000 ilebyte.nl/bioscoop =N PINNENI Vrijdag 11 februari, 20.30 uur: Schönberg Ensemble, Asko Ensem ble en Nederlands Kamerkoor In deze grootschalige productie wordt Louis Andriessens meesterwerk 'De Tijd' uitgevoerd.Daarnaast brengen de drie ensembles werk van Stravinsky ten gehore, waar de componist in zijn archaïserende Mis zijn eigen middel eeuwse geschiedenis uitvindt; en een bewerking van de 'Messe des pauvres' van Satie, waarmee deze een voorschot nam op de conceptuele kunst van de ja ren zeventig van de twintigste eeuw. B Tilburg *oede broedf emansforma... tdoorbassist/zar Of Agony) en 3 groovemetal v Zondag 13 februari, Bat Cave, 16.00 uur: Metalmatinee met Con Grata Metal Lives! Con Grata is één van de bands die bewijzen dat Tilburg een goede broedplaats is voor metal. De driemansformatie werd in 1991 opge richt door bassist/zanger Gert Jan (o.a. Age Of Agony) en gitarist Johan. De vette groovemetal was nog niet com- Donderdag 17 februari, 20.00 uur: Marco Borsato - Try out Als voorloper op de drie uitverkochte shows van Marco Borsato eind maart in 013, laten Marco en zijn band het nieuwe repertoire op 17 en 18 februari los op zijn vrienden. De cd 'Luid en Duidelijk' verkoopt intussen als war me broodjes. De try-out van 18 febru ari is uitverkocht. C a I o n kant zien. Niet alleen is hij een begena digd performer van eigen teksten, ba lancerend tussen het verhevene en het banale, het geestige en het wrede. Ook gunt hij de toeschouwer, door zijn spit se tussenteksten, een blik op de motor van 'Ten oorlog', de evolutie van de taal: van oubollig klassiek naar experi menteel en brutaal eigentijds. Meer dan een videorecorder, drie camcor ders, een royale fauteuil en een micro foon heeft Lanoye niet nodig om een zaal bijna twee uur lang te boeien. 'Ten oorlog-de solo' is een unieke beleve nis: niet alleen door de acteur Lanoye die de tekst tot leven brengt, maar door de auteur Lanoye die zich meet met zijn personages, gebruikmakend i de woorden die hij voor hen heeft dacht. De Vorst, Willem Il-straat 4 Zaterdag 12 februari, 19.30 uur: Welcome in History Dinner party. Een compleet avondje waarbij het woord FEEST echt met hoofdletters geschreven dient te worden. Vijf ge weldige vocalisten, een oogstrelend showballet en een dansorkest nemen u mee op een avondvullend avontuur door de twintigste eeuw vol vaart, ac tie en sfeer. De flashback Radio gaat te rug in de tijd. Met de show 'the Roaring Years' komen wij terecht in de jaren twintig, dertig en veertig met Al Jols- on, de Andrew Sisters en de Can Can. Na het voorgerecht, de show 'It's all in rock and roll'. De tijd van Bill Haley, Elvis Presley, Chuck Berry, Little Ri chard, Fats Domino, The Everley Brot hers etc. Zij zijn er allemaal deze avond. Na het hoofdgerecht de jaren zestig. De tijd van 'beat, hair and soul', de tijd van Roy Orbison, Cliff Richard, the Beatles, Trini Lopez, Tom Jones, Engelbert Humperdinck, Ike Tina Donderdag 10 februari, 21.00 i Jazzika's Feeling Blue met The tones. Blues heeft zich in de loop van de vori ge eeuw ontwikkeld tot een gevarieer de en veel gewaardeerde muziekstro ming. Ontstaan op Amerikaanse plantages waar de slaven hun leed het liefst uitschreewden, zien we eerst een ontwikkeling in thematiek, maar later ook steeds meer crossovers met jazz, rock en soul. In Nederland is een in drukwekkend en toenemend aantal ar tiesten bezig met het maken van blues muziek. Daarom is bij Paradox het idee ont staan van een bluesavond. Een blues- avond waarbij enerzijds door een bluesband een optreden wordt ver zorgd maar waar bovenal de gelegen heid is zelf op te treden naast deze band. Deze maand zullen The Antones een deel van hun repertoire ten gehore brengen, in het open deel van de avond zullen zij de sessie leiden. Ben je een liefhebber van bluesmuziek en wil je zijn met 'Boplicity'. Paradox eens vanuit een andere hoek Paradox, Telegraafstraat 62. Donderdag 17 februari, 20.30 uur: Abel en Vals Licht De Nederlandse taal groeit gestaag naar een lekker in het gehoor liggend gezang. In combinatie met stevige rock springen momenteel twee Brabantse ,llu bands in het vizier. Abel heeft zojuist Mtemative Popular met de sing|e 'Drie Dagen Zon' °P PIAS uit- Zaal: RedZone: Hats Vals Licht,begon met Nederlandstali ge grunge en evolueerde naar volwas sen poprock. Donderdag 17 februari, 20.00 uur: CineCave Tim Burton-avond met 'Edward Scis- sorhands' en 'Ed Wood'. Als eerste Ed ward Scissorhands. Edward is de Fran- kensteincreatie van een oude uitvinder die sterft voordat zijn uitvinding is vol tooid. Edward is helemaal menselijk, alleen heeft hij grote scharen in plaats van handen. Edward D. Wood jr. geloofde als enige in zijn eigen sprookje: carrière maken in Hollywood als filmregisseur. Zijn pogingen leverde hem achteraf de titel 'slechtste regisseur aller tijden' op, maar waarschijnlijk is er in Hollywood nooit iemand meer gedreven met het maken van films bezig geweest dan hij: In beide films speelt Johnny Depp de hoofdrol. i zijn bijdrage voor huis- Berichten van de Straat iiiooMc hij weer een locatievoorstel- 'j schreef zelf de tekst voor een jloog van acteur Pol Pauwels. Sonja Augart studeerde in 1996 af aan de dansacademie Tilburg. Ze is actief als danseres en choreografe. Recent zijn de solovoorstelling Vrouw alleen en haar eigen choreografieën Visiting the Neighbourhood en P wie Mensch. Een proeve van haar nieuwe solovoor stelling Zwischen was al te zien tijdens de Rotterdamse Dansdagen, maar gaat hier in première. Sinds 1 juli 1994 is de maximale ter mijn voor het betalen van partnerali mentatie twaalf jaar. De achterlig gende gedachte hiervan is dat ali mentatie na een zekere termijn behoort te eindigen en de ex-echtge- noot die alimentatie ontvangt, na twaalf jaar in eigen levensonderhoud moet voorzien. De termijn van twaalf jaar geldt niet als het huwelijk Er zijn 1001 verschillende typen magazijnen, maar bij Van Tilburg is het toch weer iets bijzonders. Geen routinewerk, maar afwisselende en boeiende begeleiding van keukenonderdelen. Een greep uit de werkzaamheden: goederenontvangst, bijhouden van standaardvoorraden, signaleren van ontbrekende materialen, begeleiding van laden, lossen en bezorgen. Bd Ï1Ü (013) 583 97 97en vraag naar Sylvia Janssen, of schrijf naar CVT Keukens, Postbus 3046 5003 DA Tilburg t.a.v. Personeelszaken. Echtgenoten zijn krachtens de wet verplicht elkaar financieel te onder houden. De kosten van het huishou den komen naar evenredigheid ten laste van het inkomen van de echtge noten. De echtgenoot die een inko men geniet, is verplicht aan de ander voldoende gelden ter beschikkir stellen ten behoeve van de gewone gang van de huishouding. Na de echtscheiding dienen ex-echtgenoten elkaar in beginsel ook financieel te onderhouden. De verplichting tot levensonderhoud van de ex-echtge- noot stopt, zodra de wederpartij in het huwelijk treedt, een geregistreerd partnerschap aangaat, dan wel is gaan samenleven met een ander als waren zij gehuwd. Gisteren is de eerste editie begonnen van het nieuwe festival Cement. Jonge podiumkunstmakers en hun werk vormen de rode draad, vooral met theater en dans. Voorstellingen zijn te zien op bijna alle bekende podia in de stad, zoals De Vorst, popcentrum 013, jazzpodium Paradox, Fontys dansacade mie, Schouwburg en Zaal 16. Het programma wordt gelardeerd met muzi kale optredens en onder meer een groot feest, morgenavond in 013. Cement duurt tot en met zondag. ding wordt toegekend aan een persoon kleinbedrijf in Tilburg. De belangstel- of instelling die zich op bijzondere wij- ling voor het millenniumconcert is ze verdienstelijk heeft gemaakt voor groot: de concertzaal staat zaterdag als de ondernemers in het midden- en uitverkocht geboekt! oice, pleet zonder drumbeest Toine ('dat 1 Kil- sneller'), die het toch al stuwende heel van een extra turbo voorziet. Het Eindhovense Semtex begeeft zich op het pad waarop zij werden voorge gaan door vele thrash- en speedlegen- jn '80. De heren van Ne- mogen zich eveneens de bewandelaars van dit erg _J noemen. Bereid je voor op een marathon van gitaarriffs, breaks en vooral erg veel metal. Frank is tien jaar getrouwd met Marieke. Hij denkt er hard over na om te gaan scheiden. Hij vraagt zich onder meer af hoe lang hij ali mentatie aan Marieke moet beta- Ikonen is de naam van een expositie beeldende kunst in het Padua-com- plex, dat plaatsvindt van 9 april tot en met 23 april. Kunstenaars exposeren er in tien kamers werk, waarbij ze zich hebben laten inspireren door de titel: Ikonen. Inschrijving kost 125 gulden, inclusief publiciteit en reclame. Vanaf eind februari kan iedere deelnemer voor 75 gulden gebruik maken van de ruimte die hij/zij voorde expositie gaat - utten, door het als atelier in te rich- Coördinator van dit project is in handen van Esther van der Veen. In formatie of inschrijving: tel. 5435334. Het voormalig verzorgingstehuis Pa dua is, in afwachting van nieuwe be stemming door de eigenaar, woning bouwvereniging Wonen Midden- Brabant, tijdelijk overgedragen aan so ciaal werkers en kunstenaars. Zij ma ken er een soort sociaal-cultureel bol werk van, onder de werktitel brandend hart. Vrijdag workshop Eibers. Het is weer zover. Na een half jaar zwe ten en zwoegen boven stapels bladmu ziek maken de workshoppers van Lis ette Eibers hun debuut in Paradox. Naast eigen arrangementen van Liset te en 'op maat' gemaakte composities zullen de woensdag- en zaterdagw- orkshoppers bekende en minder be kende jazz-standards spelen. Het pro gramma zal avondvullend zijn. De woensdagavond- en zaterdagmorgen- groep krijgen hun vuurdoop, zangeres Eelke Buysman en pianist Emo Elsin- ga zullen optreden en ook Peter van Alem, Clemens Bennink, Nol van Trier en Lisette Eibers zullen te horen Zaterdag 12 februari, 23.00 uur: eiuin Beats Beyond t lt The Choice: Alter nf'dj Olaf; Kleine Zaal: RedZone: Hats& Pan Surge; Bat Cave; Hardschool- ",nr‘ ball: DJ Akira (terror/hard industrial tekno) en DJ Garong (Hardcore). CVT keukens blijft stevig doorgroeien. De vooruitzichten voor ons bedrijf zijn zelfs beter dan ooit. Want steeds meer mensen kopen hun droomkeuken in één van onze filialen. Deze moderne consumenten geven de voorkeur aan CVT Keukens vanwege de topkwaliteit die wij bieden tegen de laagst mogelijke prijzen. Daarnaast spreekt onze service en deskundigheid hen enorm aan. We staan er dan ook om bekend dat we "de beste vakmensen op de juiste plek’ hebben. Juist dat schept vertrouwen onder het koperspubliek en legt de basis voor een gezonde toekomst van ons bedrijf. ERVAREN De laatste schakels in het hele traject van verkoop, advies en begeleiding zijn de mensen die de keukens moeten plaatsen. Van hen wordt verwacht dat de keuken precies dat ’’plaatje'' wordt, zoals de klant zich had voorgesteld. maakte voor Theaterfestival Boule vard 1999 en kamerproject maakte hij wi tingsplek, heel Tilburg het. ling. Hij instellingen zijn te zien op monoloo ia, maar ook op verrassen- Js een squashbaan en een Donderdag 10 lebruan, 20.45 uur: Adhoc: Onbestelbare stukken. Hoe geheim is het briefgeheim? Dat heeft u zich vast wel eens afgevraagd. Misschien heeft u bedacht dat er ergens in Nederland een enorm magazijn moet zijn waar alle onbestelbare brie ven liggen. Makers Jan van den Berg en Rien Stegman hebben antwoorden gezocht op deze vragen. Zij stuitten in hun onderzoek op de PTT afdeling On bestelbare Post BV. Het resultaat van hun speurtocht is verwerkt in een the atrale detective over onbestelbare postzendingen, privacy en het 'dame- offer'. Hoe mysterieus is die ene onge opende liefdesbrief? Een vrouw, een man en een brief. Zij geeft hem een brief en vraagt hem om een gunst. Niet openmaken. Zolang je de brief niet openmaakt, blijf ik bij je. Hoe enkele 'onbestelbare stukken' het leven van drie postbeambten volledig overhoop V rijdag 11 februari, 20.45 uur: Tom Lanoye: Ten oorlog-de solo (try- out). Twee seizoenen geleden ging 'Ten Oorlog' in première. Dit was een mara- thonvoorstelling van 12 uur geschre ven door Tom Lanoye. In 'Ten oorlog- de solo' laat Lanoye zich van zijn beste Zo'n 400 Tilburgse detailhandel- en horeca-ondememers met hun partners, leden van de gemeenteraad en be stuursleden van diverse maatschappe lijke organisaties worden zaterdag 12 februari door de ondernemers federatie Tilburg getrakteerd op een bijzonder gala millennium concert 2000. bekijken? Dan ben je iedere tweede donderdag van de maand, van harte welkom tijdens Jazzika's Feeling Blue! Een compleet overzicht van alle voor stellingen tijdens festival Cement staat in het programmaboekje. Daarbij be vinden zich ook een aantal premières. Vanavond bijvoorbeeld Het Jachtsei zoen van Pia Meuthen. Zij maakte na haar afstuderen aan de dansacademie in Tilburg de choreografie voor voor- Gerrie Fiers (afgestudeerd Toneel- stellingen voor het Kruis van Bourg- school Eindhoven 1998), Hans Maas ondië en Productiehuis Brabant. In (Eindhoven 1995) en Kristel van Is- haar nieuwe voorstelling, een chore- sutn (student dramaturgie Theaterwe- ografie voor vier dansers en een ijs- tenschap Utrecht) maken tijdens Ce- beer. maakte ze gebruik van een com- ment hun eerste producties bij binatie van theater en tekst. Productiehuis Brabant, die vrijdag, za- Morgen is de première van See you van terdag en zondag te zien zijn. Hein Verhees. Na het succesvolle lo- catieproject We could be heroes, dat hij foto: joep lennarts. Festival Cement metselt luchtkastelen rondom theater en dans, breekt solide muren tussen de disciplines tot de grond af. Theater De Vorst is de cen trale ontmoetingsplek, heel Tilt’u podium. Voor bekende podit de locaties als café. in het aantrekken en lusiaste mensen die in -anaciteiten en vorderingen het i Rcdkenmonteur. Zó werkt u aan is. Leeftijd bij voorkeur 17-35 jaar. Vrijdag 11 februari, The Choir 20.30 uur: Genius/GZA, Masta K la, Cilvaringz en Funky Styles Genius/GZA had al een succesvol i bum gemaakt voordat hij met The Dirty Bastard en RZA The Wu rr- Clan oprichtte: het soloalbum From The Genius'. Inmiddels hebben alle Wu-T ang Clanleden lucratieve so- lodeals met majors en worden ze door jan-en-alleman voor raps gevraagd. Cilvaringz is de Nederlandse afgevaar digde naar de Wu-Tang Clan. De MC, Tarik, uit Tilburg mag vanzelfspre kend voor zijn grote baas het publiek opjutten. Onlangs werd in New York zijn debuutalbum afgemixt. Te ver schijnen op RZA's Wu-Tang Records. Funky Styles laat kunstjes zien hoe een normaal mens zijn nek breekt. Break dance par excellence. Op het laatste moment is ook Wu-Tang member Masta Killa aan de bill toegevoegd. HULP Groeien is vooruitzien. Daarom steekt CVT Keukens veel energie ir opleiden van keukenmonteurs. Op korte termijn zoeken wij enthou het keukenmontagevak willen worden opgeleid. Als uw capac toelaten, kunt u in deze job doorgroeien naar zelfstandig keu! uw eigen toekomst en aan de toekomst van CVT Keukens Nadat de termijn van twaalf jaar is verstreken, eindigt de alimentatie van rechtswege. De ex-echtgenoot die twaalf jaar alimentatie heeft ont- en, kan de rechter verzoeken de ijn van twaalf jaar te verlengen, reden hiervoor kan zijn dat :ns ziekte of leeftijd (bijvoor- nogelijk is in te voorzien. keëindiging twaalf oek bij Het spreekt voor zich dat CVT Keukens die mooie nieuwe keukens ook correct aflevert bij de klant. Wij zijn daarom op zoek naar een representatieve en ervaren, die in het bezit is van rijbewijs B-C. Leeftijd tot 40 jaar. van partijen korter dan vijfjaar heeft geduurd en er geen kinderen zijn geboren. De alimentatietermijn is dan gelijk aan de duur van het huwe lijk. Stel dat een kinderlooshuwelijk drie jaar heeft geduurd, dan zijn de ex-echtgenoten slechts drie jaar onderhoudsplichtig jegens elkaar. Donderdag 17 februari, 20.30 uur: Fernando Lameirinhas, Paul Stoc ker Juan Pablo Dobal - Cruza- mento 2000 De Portugese hartenkreet, de fado, zit Fernando Lameirinhas in het bloed. Samen met de twee andere heren spe len ze een mix van West-Europese mu ziek en volksmuziek uit hun geboorte landen. Zelden werd op zo'n weergaloze wijze en met zoveel speel- plezier een avond gevuld met fado, tan go, flamenco en klassieke muziek. Vrijdag 11 februari, Bat Cave, 20.30 uur: Crackdown en Disabuse Crackdown knoopt aan waar de sound van landsgenoten en de oudste Euro pese hardcore band Raw Power stag neert. Meer bruut geweld, actueler, maar wel met dezelfde soort gebalde muzikale agressiviteit. Disabuse maakte in 1989 het minial bum 'Sorrow Perdition'. Deze sloeg in als een bom en leverde niet al leen veel optredens op maar ook de verwezenlijking van de debuut-cd .6 x, xv- 'PersonalPath'methetfameuze'lScre- 19.15 uur: Festi- am'logo als labelbron. Initiatiefnemers voor dit concert zijn de Koestraat-ondememers Ben de Hoogen en Piet Philipsen. Hun idee werd warm ontvangen door de onder nemers federatie. Want de Tilburgse ondernemers kunnen niet alleen genie ten van een prachtig concert door Sop hia's Vereeniging en operaverening Bel Canto; na afloop van het concert is er een gezellige borrel-na, waarbij de genodigden elkaar in een informele' sfeer kunnen ontmoeten. Tijdens deze feestelijke avor aan solistische medewerkin verleend door sopraan Astrid violist Nathan Hol, wordt voor tweede maal de Zilvere Pluim uit; reikt. Deze driejaarlijkse ondersef Donderdag 10 februari, grote zaal. 20.15 uur: Aktuel Force - Evolution Aktuel Force, opgericht in 1984, is één van de pioniers van de Franse hiphop- beweging. In 1994 waagde artistiek leider Gabin Nuissier de overstap naar het theater. Het resultaat is een demon stratie van verbluffende acrobatische toeren: locking, pointing, spinning, passe-passe en freezes. Het is er alle maal: geschoren koppies, basketbal- Ischoenen, slobberbroeken en gebrei de mutsen. Zaterdag 12 februari, grote zaal, 20.15 uur: Willeke Alberti - Voor Al tijd Het nieuwe cor een geheel andere i ge. Het wordt een i kende en onbekende 1 gendarische Nederlands en performers. Willeke wil in 'Voor Altijd' namen noemen van mensen die *]et er niet meer zijn, maar waarvan de her- de 1 innering blijft. mo Zaterdag 12 februari, studiozaal, 20.30 uur: Rooyackers, Kamps Kamps De nu nog jongste theatermakers van Nederland reizen door het land met hun eerste productie. Geen cabaret, geen toneel, geen decor, j geen titel, geen opleiding nade. Deze formule zorgt r als publiek maar één ding meer en alleen maar meer. Dinsdag 15 en woensdag 16 februa ri, studiozaal. 20.45 uur; donderdag 17 februari, 22.15 uur: Festival Ce ment n The Woods In 'The Woods' portretteert David Ma met de verdwalende mens, die stunte lige pogingen doet om te ontdekken wat goed is en wat slecht. Ontaard en vervreemd van de natuur als dit schep sel is, leveren de meest simpele le vensvragen verwarring op. Alleen een confrontatie met de natuur kan in deze patstelling een wezenlijke doorbraak forceren. Kaarten voor Festival Cement kunt u reserveren via tel: 013 5433127. Voor meer informatie kunt u terecht op tel: 0135351015. Woensdag 16 en donderdag 17 fe bruari, studiozaal, 19,x^ uu,iwu- val Cement - Zwischen 'Zwischen' is een voorstelling die de mentale en fysieke richtingloosheid in het hedendaagse leven als thema s e mens omringd door de onbegrer mogelijkheden en de keuzes die wor den ingegeven door de voortschrijnen de technologie. Woensdag 16 februari, grote zaal, 20.15 uur: Galili Dance - Beautiful You Oltzik Galili, boegbeeld en artistiek lei der van Galili Dance, schouwd als één van de aangevende choreografen nieuwe generatie. Beautiful Y spectaculaire, fysieke en theat waarin zeven mannen op naar een ideaal zelfbeeld. Vrijdag 11 februari, 19.30 uur: The Turner. De tijd ook van Flower Power let's go Crazy Dinershow. en 'The Love Generation'. Na het toet- De payoff "Let's go Crazy" is al jaren je komen we terecht in de 'disco dance Johnny Kelvin's motto en streven. Met fever'. Dejaren zeventig en tachtig. We veel ervaring opgedaan te hebben in de noemen dan The Pointer Sisters, Sister evenemtenwereld is zijn jongens- Sledge, The Tramps, The Bee Gees, droom eindelijk werkelijkheid gewor- Abbs, Bob Marley, Boney M. Zwaar den; The Let's go Crazy Show. Een ul- gewicht wordt in de strijd geworpen tieme belevenis in de wereld van met Meatloaf. Na zo'n swingende romantiek, vrolijkheid en gekkigheid. 'Time Travel' vragen we on saf wat de Vooral het uit-je-dak-gaan is wat men dag van morgen nog brengen zal. 'A ervaart tijdens de avondvullende Cra- brand new day'. Reserveren: tel. zy momenten. Johnny vormt samen 5811866. met zij twee vrouwelijke muzikale partners Eveline Carels en Sigrid Hof, beiden net zoals Johnny een begrip in de muziekbranche, een perfect trio dat garant staat voor een unieke avond met ondersteuning van de Let's go Crazy band, prachtig decor, perfect licht, kwaliteit topgeluid en vrolijke acteurs. Johnny Kelvin, Sigrid Hof en Eveline Carels. Drie klinkende namen die het hart vormen van een wervelende, avondvullende show van internationa le allure. Reserveren: tel. 5811866. Het februarinummer van Allee Straatmagazine besteedt aan dacht aan de Somaliërs in Til- burg-Noord. Zij komen nu eens Zelf aan het woord. In de nieuwe Sportru- briek: Willem Il'er Jos van Nieuwstadt. Over het Anti Discriminatie- buro komt coördinaotr Coby Katu-Bin-Mara aan het woord. In 'Straatpraat' o.a. de menin gen van Odulphusleerlingen over daklozen. vanger ing te termijr Een r wegens ziekte of leeftijd beeld 50 plus) het niet mog^1 eigen levensonderhoud t Binnen drie maanden na beëii van de alimentatietermijn van t jaar, moet dit verlengingsverzoe de rechter zijn ingediend. Heeft u vragen naar aanleiding van dit artikel, dan kunt u zich wenden tot De Voort Hermes De Bont advo caten, Postbus 3033, 5003 DA Tilburg; tel. 5426400 of tot de redac tie van dit blad. ADV. 'Mister babyface' wordt ie ook wel ge noemd. De 29-jarige Beek Hansen maakt zich er niet druk om. Niet alleen de muziekpers, maar ook menig colle- ga-muzikant, en Bowië en Bono zijn nou niet de kleinste jongens, hangen hem de lauwerkrans om. Als popartiest heeft hij in ieder geval met zijn zeven albums de muziek van dejaren negen tig 'Beckeriaans' gekleurd. Wat je daaronder moet verstaan? Noem het een funk-soul-folk-punk-blues-hip- hop-noise mix doorspekt met vreemde geluidseffecten en samples. Op het ene album wat swingender en groovy (Odelay, 1996) een volgende cd wat soberder en somber (Mutations, 1998). Met Midnite Vultures begeeft Beek zich, naar eigen zeggen, weer op het pad wat hij met Odelay ingeslagen is. Funk is op dit album dé rode draad. Met blazers, countrydeuntjes, hiphopg- rooves, samples en onnavolgbare mu zikale wendingen bewandelt Beek op Midnite Vultures alles behalve de ge baande funkpaden. Swingend en barstensvol ingehouden energie. Elf nummers lang weet Beek je aan zijn muziek te kluisteren, zonder je één minuut te vervelen. Het muzika le wonderkind is er weer in geslaagd om van elke song een juweeltje te ma ken. "Rythm is gonna get you!" (Polydor/MW)

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2000 | | pagina 7