Ge Stadswïnkel Noord officieel po open Proef met winkelen via Internet Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg 11/ Gem hom DE TILBURGSE KOERIER ■DONDERDAG 10 FEBRUARI 2000 PAGINA 10’ DE TILBURC Verkeersbesluiten :ns 10 i opende 4 februari de Stadswinkel Noord officieel. 1P, Commissies Wet mi Op de agenda onder meer: Verordeningen 1998/ lburg.nl/hamming igs- emeenteme i Stads-VVV Tilburg Werken aan de weg Vliegende start voor Stads-VVV lur, splaat indag Gemeentelijke telefoonnummers ‘Chatten’ met wethouder Hamming Tilburgers Gemeente Internet (v Publieksv cijfer’ beh Twee med februari ii hondenpo voor hond werkterre j van lur “i al iuur het c van De Reit Prof. Cobbenhagenlaan. Armhoef Spoorlaan, Tivolistraat. loven wvenseweg, Piusstraat. Onderstaand' milieubeheer en meldinger Publiekszake 16.00 - ïat, :rg, ari tot eind taf de Korte ivelring riolerings- Kraaiven Burg. Baron van Voorstweg, Swaé Zevenheuvelenv G. van Spaendonckstraat Tot eind februari riolerings- en bestratingswerkzaamheden. - Hornbac dwangso novembt Zeusstrat Kranenbert. Baron van stweg Commissie voor de bezwaar schriften Promotie Tilburg Een belangrijke taak van de Stads-VVV is de promotie van Waar? www.till e.o. tot schilgebied; - Bouwplannen Vaartlaan. Broekhc Broekho’ Van Balenstraat Kzaamheden aan de losmolenplein tot SPOI meel, organisatie en Maandag 14 februari om 9.00 uur in de Paleiszaal. Korvel Oude Goirleseweg, Kruising Gen. Winkelmanstraat en Laarveld West en -Oost en Hans Klok i de Stadssporthal 2weg op zaterdag .00 uur. Toegangsprijs f 45. •Gerard Joling (illusionist) in aan de Goirlesev 22 april om 20.( - Incidentele subsidie aanvragen stelposten 4e kwartaal 1999. Adres Publii 12.00 en 14.C as» S3! IB.OOuur Stokhasselt Stokhasseltlaan, Heikantlaan, Goirke Kanaaldijk, Gounodpad i Voorst tot lardvenstraat, iweg Kanaalzone Riolerin; zaamhet Merwede begii Openbare hoorzitting inzake bezwaarschriften van: Maandag 14 februari om 16.30 uur in de Paleiszaal. Burgemeester Stekelenburg heeft vrijdag 4 februari de Stadswinkel Noord officieel geopend. Tegelijkertijd gaf hij het startsein voor een proefproject ‘winkelen via Internet’. Daarmee opent de gemeente ook een, weliswaar nog zeer bescheiden, virtuele stadswinkel. Die is bereikbaar via www.tilburg.nl/stadhuis/winkel. Tussen Heibloer over een rij een tijdelijl latie. Ver' houdeni Tilburg: Tilburg internet: http://v iecentrum /erlening P. Borstraat/ V Rioleringswerk^ kant van het Rc eind februari. Maandag 14 februari om 19.30 uur in de Paleiszaal. jke informatie vindt u ook op pagi- 200 van teletekst achter TV Krant ;-TXT. Gemeentelijke site op Zwww.tilburg.nl Tot 18 maart iedere dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur live chatten met wethouder Hamming. Investerii De afdelinj gemeente 1 Here burea buitengewi naren te Ie1 is vergelijk parkeercor bedrijf in 1 Politie Mid intensief o haalbaarhe Dongenseweg Gesworenhoekseweg en imseweg wordt het verkeer n rijstrook geleid d.m.v. '-lijke verkeersregelinstal- srkeer moet rekening met grote vertraging. De Blaak Dollarpad, Gilzerbaan, Dongepad. Commissie S (Sport, persor informatie) Voorzitter: wethouder F. Puls. Secretaris: mw. F. Thijssen, Stadszaken, tel.: 542 87 84. perst rstel jsadvies voor door- Spoorlaan Verkeer op de zuidelijke rijbaan moet bij het Interpolisgebouw over een rijstrook. Er is een aparte strook voor (brom)fietsers. >ach Bouwmarkt bv, inzake sombesluit d.d. 30 Der 1999. Door werkzaamheden is een aantal wegen voor bepaalde tijd geheel of gedeeltelijk afgesloten voor doorgaand verkeer. Voor meer informatie over wegafslui- tingen kunt u bellen tel. 540 81 32. Alle deelne Gemeenter na wil iede de toekom: bekijkt 95 maandeli worden de berichten: 68 geïnte wegwerkza over Burge bekeken, p heden dooi Over de me men voldo, uit het ond meer wijkii berichten wil meer p< derheid va matie duid De vormge goed beooi circa 15 Gemeenter wrings en bestratingswerk- “heden in Goirke Kanaaldijk, wcdestraat en Rijnstraat tot in maart. Het Zand Goirke Kanaaldijk, Dongenseweg, Rueckertbaan, Taxandriebaan, Dr. Ahausstraat, Wandelboslaan Digitaal spreekuur, discussie, bewonersbrieven uit uw wijk, prikbord, informatie over wijken, buurten en jongeren. Vossenberg Oudenstaart, Rodenberg, Ki Pallastraat, Burg. Voorst tot Voorst’ Het Wandelbos Dongense Kanaaldijk, Pad tussen Dongenseweg en Taxandriebaan, Langendijk, Kruising Karei Boddenweg- Langendijk - Burg. Baron van Voorst tot Voorstweg, Baden Powelllaan, Reeshofdijk. Damstraat Van maandag 14 februat februari afgesloten vana Heuvel tot aan de Heuv (Julianastaete) i.v.m. ri en bestratingswerkzaamheden. Frans Bauer in de Stadss aan de Goirleseweg dag 1 juni (Hemelva om 20.00 uur. Toegang. f 47,50 voor een zitpla f 42,50 voor een staanf ssporthal g op donder- /aartsdag) aangsprijs ...plaats, itaanplaats. Aan het scl namen 117 Internet kv binnen. Hit de belangri aantal deel vragen bea Algemeen De procedure ISSSS opstellen var ning of nader kunnen met r worden ingei: wethouders Publiekszake procedure bi aparte brief a uiteindelijke vervolgens gi definitieve b< - degenen die bracht teger - de adviseur: Vondelplein e.o. Riolerings- en bestratingswerk zaamheden in Alberdinck Thijmstraat tussen ingang school en Vondelplein. Wet. Eijkemansstraat Afgesloten van maandag 14 februari tot ongeveer half maart i.v.m. riolerings- en bestratings werkzaamheden. Kruising met Jan van Rijzewijkstraat van 14 t/m 16 februari afgesloten. Via een inv klachtensy Centraal M matie van en de reini. deze probl inmiddels medewerki voor het ht uitlaatrege Zij zijn aar opereren a sief optred om honder gedrag (ho hondenpoe met een ‘bt tegoedbon speciaalzal Van Hogendorpstraat Afgesloten tot begin mei wegens herinrichting. De werkzaamheden beginnen bij de Goirkèstraat. Aanbod compleet Met stadswinkels in Berkel Enschot, Udenhout, Reeshof en Noord is het aanbod van gemeen telijke diensten overal in de stad nu compleet. De aloude ‘winkel’ in Stadskantoor 1 wordt nog verbouwd. Alle balies in de stad onderhouden uiteraard nauwe banden en zorgen voor een compleet informatieaanbod. Op het gebied van de publieksvoor lichting vindt er een integratie plaats tussen het Gemeentelijk Virtuele winkel In de virtuele stadswinkel kan men terecht voor het bestellen en betalen van een aantal producten van Burgerzaken. Het gaat dan oi uittreksels uit de gemeentelijke basisadministratie zoals een verklaring van Nederlanderschap een bewijs van opneming in het Aanvullende hoofdwegen Dongenseweg, Midden Brabantweg, Stokhasseltlaan, Gilzerbaan, Bredaseweg, Baroniebaan Commissie SAM (Sociale zaken, arbeidsmarkt- en minderhedenbeleid) Voorzitter: wethouder W. Luijendijk Secretaris: H. Hamers, Publiekszaken, tel. 542 97 64. Lage Witsiebaan Kruising met Reitse Hoevenstraat afgesloten i.v.m. aanleg rotonde tot half april. Tijdelijke wijziging voor de busdiensten 41 en 127. Lijn 41 rijdt via Dillenburglaan - Informatiecentrum en de stads winkels. Zoals bekend is sinds 14 januari ook de Stads-VVV geves tigd in het Gemeentelijk Informatiecentrum. Sinds april 1997, toen in Reeshof in het Wijkcentrum Heyhoef de eerste stadswinkel de deuren opende, werkt de gemeente aan Informatie over commissies vindt u ook op pagina 182 en 185 van de gemeentelijke teletekst Tilburg- TXT op het kanaal van TV Krant Tilburg. Tollensstraat Riolerings- en bestratingswerk zaamheden van maandag 14 februari tot ongeveer eind maart. Toelichting verkeersbesluit De gewijzigde regelgeving geldt alleen voor bromfietsen, niet voor snorfietsen, invalidenwagens die op het fietspad moeten rijden enz. In het RVV 1990 is onder l.i de begripsbepaling ‘bromfiets’ opgenomen: Voertuig op twee of drie wielen, met een door de constructie bepaalde maximum snelheid van niet meer dan 45 km per uur, uitgerust met een verbrandingsmotor en met een cylinderinhoud van ten hoogste 50 cm3 of met een elektromotor en niet zijnde een invalidenvoer tuig; voertuigen die op de krach tens artikel 5.6.1, tweede lid, van het Voertuigreglement vastge stelde wijziging zijn voorzien van een of twee in dat artikel bedoelde gele platen of gele vlakken, worden voor de toepassing van dit besluit gelijkgesteld met bromfietsen. persoonsregister, een uittreksel met vermelding van gezinssamen stelling, een uittreksel met vermelding van bewoners op adres en een bewijs van in leven zijn. Op korte termijn komen daar de producten van het Gemeentelijk Informatief bij. Deze online dienstve zal de komende jaren verder worden uitgebreid. Burgemeester Stekelenburg i (Foto MultiVision en Partners) Jan Backstraat Tussen de Mechtildestraat en de Van der Coulsterstraat afgesloten tot half februari i.v.m. riolerings- werkzaamheden. Op de agenda onder meer: - Vaststelling bomenverordening en instellen bijdrageregeling waardevolle en monumentale bomen; - Voorbereidingsbesluiten Schoorstraat 29 Udenhout, Kuil 1 Udenhout; - Vaststelling bestemmings plannen ‘Pieter Vreedeplein e.o.’, ‘Tivoli, le herziening’; - Voorbereidingsbesluiten en bekostigingsbesluiten voor hoek Heuvel zuidzijde - Damsstraat oostzijde, diverse locaties in plangebied Theresia/Loven/Besterd en locatie bedrijventerrein Quirijnstok e.o.; - Vaststelling bestemmingsplan ‘Oude Warande 111’ en bekosti gingsbesluit Oude Warande/Bredaseweg; - Vaststelling bestemming plannen ‘Winkelcentrum Eikenbosch, 4e herziening (De Schalm)’, ‘Bosscheweg Zuid, 2e herziening’ en ‘De Oude Heikant, 3e herziening’; - Voorontwerp-bestemmingsplan ‘Surfplas’; - Aanwijzing gebied Houtstraat Een vernieuwing van de VVV- bewegwijzering heeft de aan dacht. Verdere ambities van de Stads-VVV zijn: de ontwikkeling van avontuurlijke en sportieve arrangementen in Tilburg en omgeving en de opbouw van een bestand grote vergader- accommodaties. Per 15 december ‘99 is de lande lijke regelgeving voor het wegver keer zodanig gewijzigd, dat brom fietsers binnen de bebouwde kom geen gebruik meer mogen maken van de fietspaden langs de weg en van solitaire fietspaden, maar gebruik moeten maken van de hoofdrijbaan. De gemeente Tilburg is echter van mening dat uit het oogpunt van veiligheid en/of een te grote omrijroute op enige punten uitzonderingen moeten worden gemaakt. Op 2 februari 2000 heeft de direc teur van Openbare Werken Tilburg namens burgemeester en wethouders voor de hieronder vermelde wijken een verkeersbe sluit genomen waarin deze uitzonderingen zijn omschreven. Deze uitzonderingen betreffen met name de verplichting van bromfietsers om gebruik te maken van een met een bord G12a van bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 (RVV 1990) aangeduid ‘fiets/bromfietspad.’ In de Tilburgse Koerier van 9 december 1999 zijn de verkeersbesluiten voor de overige wijken in Tilburg gepubliceerd. Uit praktische over wegingen zijn de verkeersbe sluiten per wijk casu quo deelge bied ingedeeld. Er zullen G12a borden van bijlage 1 van het RVV 1990 geplaatst worden in: Nassauplein - Ringbaan West - Dr. Deelenlaan en vice versa. De haltes in de Lage Witsiebaan en de Postelse Hoeflaan (bij de kruising Rueckertbaan) vervallen tijdelijk. De streekbus 127 rijdt tijdelijk via Ringbaan West - Wandelboslaan - Postelse Hoeflaan - Rueckertbaan en vice versa. De haltes in de Lage Witsiebaan en de Ringbaan West (tussen Wandelboslaan en Lage Witsiebaan) vervallen tijdelijk. Quirijnstokstraat e.o. Bundersestraat Zwaluwstraat Quirijnstokstraat tot en met week 8 afgesloten in verband met voor bereidende werkzaamheden Noordoósttangent fase 2. Commissie ROV (Ruimtelijke ordening, openbare werken, verkeer en vervoer en integratie stadszaken) Voorzitter: wethouder F. Horvers Secretaris: P. van Bragt, Stadszaken, tel. 542 85 61. Bereikbaarheid Het telefoonnummer van de Stads-VVV is 0800-0234004. De bereikbaarheid van dit nummer is door aanloopproblemen nog niet zoals die moet zijn. Het personeel van de Stads-VVV doet er alles aan om verbetering in de situatie te brengen. Mocht op bellen een keer niet lukken, dan bieden de WV-medewerkers bij voorbaat hun excuses aan. Subsidieverordening Subjectsubsidiering Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 7 februari 2000 heeft besloten tot vaststelling van een Verordening tot wijziging van de Subsidieverordening 1998. Dit besluit werd reeds gepubliceerd in het gemeenteblad (2000/2) en werkt terug tot 1 februari 2000. In de Stadswinkel Noord kan men terecht aan de balie Burgerzaken en Belastingen, Bouwen en Wonen en Arbeid, Inkomen en Scholing. De openingstijden van de stads winkel in Tilburg Noord zijn maandag tot en met woensdag van 08.30 tot 16.00 uur, donderdag van 08.30 tot 19.00 uur en vrijdag van 08.30 tot 12.3( uur. Het adres is Brucknerlaan 20a. Het is de bedoeling dat op niet al te lange termijn op deze locatie ook een dependance van het Centrum voor Werk en Inkomen wordt gevestigd. St. Janstraat Tussen de Korte Hoefstraat en de Hoefstraat afgesloten i.v.m. riole- ringswerkzaamheden. Bezoekadressen Stadskantoor 1 Stadhuisplein 130 Burgerzaken Belastingen 0800-023 30 03 Bouwen, Wonen Leefomgeving 542 92 00 Openingstijden: maandag t/m woensdag van 08.30 -16.00 uur, donderdag van 08.30 -19.00 uur Stadskantoor 2 Openingstijden: maandag t/m donderdag 08.30 -16.00 uur, vrijdag van 08.30 -12.30: Stadswinkel Reeshof 572 84 00 Kerkenbosplaats 2 Openingstijden: maandag t/m woensdag t 08.30 - 16 uur, donderdag 08.30 -19.00 ui vrijdag 08.30-12.30 uur Stadswinkel Berkel-Enschot 540 81 00 Generaal Eisenhowerweg 2 Openingstijden: maandag t/m vrijdag var 08.30-12.30 uur, donderdag extra van 1( 19.00 uur Stadswinkel Udenhout 511 84 00 Slimstraat 2 Openingstijden: maandag t/m vrijdag 08.30 12.30 uur,donderdag extra van 16.00 -19.00 uur. Stadswinkel Noord 458 17 77 Brucknerlaan 20a Openingstijden: maandag t/m woensdag 08.30 -16.00 uur, donderdag 08.30 - 19.00 uur, vrijdag 08.30 -12.30 uur. Openingstijden: maandag van 13.00 - uur, dinsdag t/m vrijdag van 09.00 - II zaterdag van 12.00-16.00 uur. een voor de burgers eenvoudiger dienstverlening. Diensten dicht bij huis, korte wachttijden en snelle resultaten via een efficiënt computersysteem zijn de grond slagen voor een betere aanpak. - Effectiviteit werkgelegenheids subsidies, de stand van zaken; - Afwijzen subsidieverzoek van De Vuurdoop voor het project ‘Werken met Talent’; - Voorstel ‘Onderzoek naar flexi bele inzet van personeel’; - Projectvoors' ‘Investerings starters’; - Subsidieverzoek 2000 van Stichting Maatwerk Tilburg; - Subsidieverzoek 2000 van de Stichting de Muze t.b.v. Sirene II; - Versterking aanpak etnische minderheden en ouderen in het arbeidsmarktbeleid; - Inkoop trajecten 2000 ‘Oriëntatie op werk’ bij Buro Van der Aa; - Subsidieverzoek 2000 van de Stichting Solidariteit; - Conctracten Educatie 2000 met ROC Midden Brabant; - Inkoop mts. begeleiding en trajectbewaking inburgering 2000; Op de agenda onder meer: - Incidentele subsidies 1999 en 2000 verdeelposten; Subsidieverzoek Europees Kampioenschap Libre 2000; - Hockey in Tilburg; - Internationale Wielerwedstrijd Olympia's Tour; - Subsidieverzoek Festival Mundial. Informatie over wegwerkzaam heden vindt u ook op pagina 139 van de gemeentelijke teletekst Tilburg-TXT op het kanaal van TV Krant Tilburg. Sinds de opening enkele weken geleden heeft de Stads-VVV een vliegende start gemaakt. Veel Tilburgers weten de balie in het gemeentelijk informatiecentrum al te vinden. Ook al verkeert het r.;" :n het opbouwstadium, het heeft al het nodige te bieden. Tilburg. Bezoekers van een stad zijn vaak geinteresseerd in wandelroutes die een beeld geven van wat een plaats te bie den heeft. In Tilburg is dat niet anders. Verbetering en uitbrei ding van de wandelroutes heb ben dan ook een grote prioriteit bij de Stads-WV. De algemene stadswandeling wordt herzien, evenals de historische route. Ook al is er minder vraag naar, de beeldende-kunstroute en de architectuurroute krijgen even eens aandacht. Nieuwe routes over bijvoorbeeld de cultuur historisch interessante Warande zitten in de planning. Hard wordt gewerkt aan de ontwikkeling van arrangementen. Naar voorjaars-, moeder en vaderdagsarrangementen, bij voorbeeld een etentje met of zonder overnachting, is veel vraag. Om daaraan tegemoet te komen wil de Stads-WV zakelij ke overeenkomsten met diverse Tilburgse ondernemingen af sluiten. Combinaties met de hotelbon en het Tilburgse spaar systeem Citychip passen hier goed in. Besluiten van het gemeentebe stuur die algemeen verbindende voorschriften inhouden, worden steeds gepubliceerd op de gemeentepagina van de Tilburgse Koerier. Daarnaast worden deze voorschriften op grond van artikel 139 van de Gemeentewet ook gepubliceerd in het gemeen teblad. Het gemeenteblad ligt voor iedereen ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum en in de stadswinkels in Berkel- Enschot, Udenhout en de Reeshof en is daar ook verkrijgbaar. Tafelbergstraat Herbestratingswerkzaamheden tussen Oerlesestraat en Verenigingstraat tot half februari. Noordhoek Hart van Brabantlaan Gemeente Koerier Voorverkoop Staatscircus Moskou op 1 Dotterveld in Oisterwijk vrijdag 11 tot en met zondag 13 februari. Voorstellingen vrijdag 16.15 en 20.00 uur, zaterdag 15.00 en 20.00 uur, zondag 13.00 en 16.15 uur. Loge volwassenen f 50, kinde ren f 45, parterre f 40 en f 35, le rang f 30 en f 25, 2e rang 20 en 15. Ook dagelijks voorverkoop vanaf 11.00 uur bij de tent. Binnenstad Spoorlaan, Heuvelring, Piusplein, Piusstraat, Kruising Paleisring- Piusplein. Voor elke wijk is een afzonderlijk verkeersbesluit gemaakt, met uitzondering van de wijken Fatima, Jeruzalem en St. Anna. In deze wijken worden geen G12a borden geplaatst. De volledige tekst van deze besluiten ligt vanaf maandag 14 februari 2000 gedu rende zes weken ter inzage op het Gemeentelijk Informatiecentrum, Stadhuisplein 132. Iedereen wiens bejang rechtstreeks betrokken is, kan op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen de genoemde termijn een bezwaar schrift indienen. Een bezwaar schrift moet in ieder geval worden voorzien van een datum, naam en adres van de bezwaarmaker, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden waarop bezwaar wordt gemaakt. Een eventueel bezwaarschrift kan worden gericht aan burgemeester en wethouders Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Tilburgse VVV-kantoor nog in het opbouwst Vakanties in Nederland kunnen worden geboekt, er is informatie voorhanden over alle provincies en natuurlijk beschikt men aan de balie over veel streekinforma- tie. Er zijn WV-bonnen te koop, evenals bioscoop-, diner- en theaterbonnen. De Stads-VVV verzorgt de voorverkoop van een aantal Tilburgse en streek- evenementen. Souvenirs zijn ruim beschikbaar. Op den dui krijgt de collectie een meer Tilburgs karakter, maar nu al is er het ’leesplenkske’ te vinden, evenals een beeldje van Peerke Donders en het Trappistenbier. Bij de Stads-VVV staan kasten vol routekaarten, videobanden en plattegronden. Ook beschikt men over een actuele voorraad ansichtkaarten. Natuurlijk is er een groot aanbod aan gratis fol ders over attractieparken, dierentuinen, musea en dergelij ke en er staan in een aparte kast folders over het Tilburgse aanbod. 542 8811 Gemeente Tilburg 542 88 11 Stadszaken 542 86 18/ 542 92 85 Economische Ontwikkeling, Grondzaken 542 87 67 Structuurplanning,Stedenbouw, Milieu 542 98 07 Projectbureau Binnenstad 542 95 63/ 542 95 71 Afdeling Onderwijs 542 95 71/ 542 95 63 Cultuur, Sport en Zorg 542 88 11 Wijkzaken 542 91 41 Gebiedsteam Zuid 540 83 28 Gebiedsteam Noord 542 91 56 Gebiedsteam Oud-Noord 572 84 14 Gebiedsteam West 0800 1920 Centraal Meldpunt 542 88 11 Publiekszaken 542 88 11 Sector Sociale Zaken 542 91 43 Sector Werk en Scholing 542 93 03 Buro Kleinschalig Werk 542 96 21 Serviceburo Budgetadvisering 542 99 11 Bureau WVG of 542 99 12 Bureau WVG 549 99 54 Klantenservice Deeltaxi 542 88 11 Sector Burgerzaken 542 88 11 Sector Belastingen 542 88 11 Sector Bouwen en Milieu 542 91 98 Kadaster/bouwarchief 583 93 93 Brabants Afval Team om.: huishoudelijk afval, milieu- straat.ongediertebestrijding 542 33 17 Grofhuisvuillijn 542 88 11 Bedrijven 542 94 70 Gemeentearchief 542 99 99 Sportbedrijf/Sport-infolijn 542 99 93 Huren gymzalen en sportvelden 542 99 94 Huren sporthallen 542 99 87 Huren zwembaden/IJssporthal 536 74 75 Nederlands Textielmuseum 542 22 41 idem Infolijn 542 94 63 Evenementenbedrijf 540 83 00 Openbare Werken Tilburg 542 87 72 Parkeerbedrijf 464 19 11 Diamantgroep 532 63 26 Brandweer 595 88 00 Politiedistrict Tilburg 458 05 80 team Tilburg Noord 465 88 00 team Tilburg West 532 85 00 team Tilburg Binnenstad 532 66 00 team Wilhelminapark 534 91 11 team Leijdal 595 89 00 team Vreemdelingenzaken 464 39 11 GGD Midden Brabant 1-1-2 Alarmnummer Maandag 14 februari om 10.00 uur in de bestuursvleugel van stadskantoor 1. jersoonsrej t vermei Hing, verm adres

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2000 | | pagina 10