Twan Zebregs T Q. a 1 El I servicegericht met persoonlijke benadering O’ o 0 TwanZebregs 013-581 21 21 ad wr De service van Twan Zebregs Het sociale aspect boeit me enorm De huizenmarkt is rustiger geworden Op locatie met Twan Zebregs - till 2 e c O I kc 1 1 DE TILBUR DONDERDAG 20 JANUARI 2000 PAGINA 10 DE TILBURGSE KOERIER 1 J Lr 'Eendrach Twan Zebregs runt samen met zijn vrouw een kantoor in onroerendgoedbemid- deling. Hij concentreert zich vooral op de koop en de verkoop van huizen op de particuliere en zakelijke markt In zijn benadering staat het persoonlijk contact met de klant voorop. Door een gerichte manier van werken en zijn uitstekend ge heugen is hij in staat tot een optimale dienstverlening. Dat hij het Tilburgse en omstreken van binnen en van buiten kent is daarbij een belangrijke aanbeveling. door krijgt hij een telefoontje over een taxatie, die hij genereus uitbe steedt aan een collega. Als hij de vrouw heeft gerustgesteld vertrekt hij, haar tevreden achterlatend. we goed in. Alle andere transacties, zo als hypotheken en verzekeringen, beste den we uit." Het bedrijf dat hij samen met zijn vrouw runt verhuisde in die periode drie keer. De huidige locatie aan de Goirleseweg is voorlopig de laatste. De combinatie van wonen van werken lijkt hem de meest ideale vorm om inhoud te geven aan zijn dienstverlening. "Deze woning ligt centraal ten opzichte van de uitvalswegen", stelt hij met ge noegen vast. "De verbouwing had nogal wat voeten in aarde en vereiste boven dien een flinke portie lef. Maar ik heb het aangedurft, want ik zag er brood in”. Wat denkt Twan Zebregs van de huidige situatie op de huizenmarkt’ "Ik denk dat de hype er zo langzamerhand af is. De markt is duidelijker rustiger geworden", is zijn ervaring. "De huizen staan duidelijk langer te koop en de mensen worden kritischer. Zij laten zich niet meer gek maken, denken langer na en gaan enkele keren kijken voor ze beslissen.” “Toen de huizenmarkt in de zeventiger jaren instortte was er nog genoeg grond en ruimte. Die grond is nu veel schaarser en dat zal de komende jaren ‘t geval blijven. De huizenbouw kan de vraag nog steeds niet aan. Die vraag zal altijd groter blijven dan het aanbod." De koper van een huis moet dus vooral geduld hebben en alle aspecten goed onder ogen zien. Vooral de financiële kant verdient vanzelfsprekend speciale aandacht. Zebregs heeft de indruk dat sommige kopers hun financiële mogelijkheden overschatten. De bomen lij ken tot in de hemel te groeien. "Je moet natuurlijk van tevoren goed bekijken wat je financieel aankunt en aandurft", is zijn dringend advies. "Maak een duidelijke keuze binnen je financieel pakket. Zorg ervoor dat je ruimte overhoudt voor andere leuke dingen die ook geld kosten. Stel je eigen prioritei ten voordat je overgaat tot de aankoop van een huis. Dat voorkomt.later teleurstellingen". klanten ook persoonlijk te woord staan. "Als jouw broer een huis koopt en er komt iemand anders die namens mijn bedrijf onderhandelt, dan zegt hij mis schien: maar ik had Twan Zébregs ver wacht". Twan Zebregs onderscheidt zichzelf als bemiddelaar in onroerend goed door een zeer servicege- richte instelling. Hij beperkt zich tot de verkoop van woningen en besteedt alle andere aspecten, zoals hypotheken en verzekeringen, uit. Door deze gespecialiseerde manier van werken kan hij zich helemaal concentreren op de huizenmarkt. Uw bedrijf ook in beeld? Bel voor meer inlichtingen naar De Tilburgse Koerier, Dhr J. Donders. 013 536 88 05 PERSOONLIJKE OMGANG Zebregs onderhoudt een zeer persoonlij ke omgang met zijn klanten. Dat blijkt uit de manier waarop hij ze benadert. "Als je een huis binnenloopt moet je het ge voel hebben: dit is het, dat heb ik bij an dere huizen nog niet gehad", houdt hij zijn klanten voor. Hij stelt nieuwe kopers gerust en overtuigt ze van hun juiste be slissing. Die nemen ze vaak pas na lang durig overleg. "Het is gewoon een fan tastisch huis met een degelijke bouw", antwoordt hij een koper met veel over tuiging. "Ik heb de lijst met roerende za ken voor me liggen. Het is toch een hele stap om een huis te kopen. Ja, de huidi ge bewoners zijn blij dat jullie 't gekocht hebben." ONROEREND GOED Twan Zebregs is sinds 1995 zelfstandig bemiddelaar in onroerend goed. Hij con centreert zich bewust op één aspect van de woningmarkt. "Wij doen puur en al leen de koop en verkoop van wonin gen", is zijn uitgangspunt. "Daarin heb ben we ons gespecialiseerd en daar zijn Opknapbeurt Het laatste pand is duidelijk toe aan een flinke opknapbeurt. Zebregs heeft de gave een bepaalde bouwkundige situatie snel te kunnen door zién. Toch kunnen kleine details volgens hem een grote invloed heb ben op de verkoop van een huis. "Ik geef de mensen soms het advies om bijvoorbeeld de voordeur nog een verfje te geven. Dat is toch het visitekaartje van je woning. Of ik adviseer om de kitrand bij het bad nog even te vervangen, voordat een koper je huis komt bekijken. "Dat zijn van die kleine aspecten die ik heel belangrijk vind." DAT KAN IK ZELF OOK "Wat ik vooreen baas doe, dat kan ikzelf ook", was zijn overtuiging nadat hij en kele jaren ervaring had opgedaan bij an dere bedrijven. Hij runde gedurende een jaar een makelaarskantoor in Eindhoven en begon vervolgens voor zichzelf. Hij startte zijn eerste kantoor in de Laar straat, verhuisde naar een karakteristiek pand aan de Spoorlaan en betrok ten slotte het pand aan de Goirleseweg 118. SUCCES Zijn nieuwe woning annex kantoor is een perfecte uitvalsbasis om zijn klanten op timaal van dienst te zijn, vindt hij zelf. Wonen en werken vanuit dezelfde loca tie is voor hem het meest efficiënt ge bleken bij de uitoefening van zijn be roep. Het pand staat precies op de grens van Tilburg en Goirle. Dat is ook het ge bied waar hij de meeste zaken afhandelt. Daarom denkt hij dat de huizenmarkt stabieler zal worden, na de onrust van de laatste ja ren. "Er staat op het moment voldoende te koop en de mensen hebben meer keus. Ze wor den voorzichtiger en kijken liever eerst de kat uit de boom." Zijn advies aan de koper is dan ook niet te snel een beslissing te nemen. “Kijk eerst goed om je heen om een indruk te krijgen wat er te koop staat. Ga veel huizen bekijken voordat je een keus maakt. Vraag jezelf af wat je van een huis verwacht. Wat vind je belangrijk in een huis en wat mis je’ Pas als je helemaal overtuigd bent zeg je op een gegeven moment: yes." TEKST: HENK NAAMKENS FOTOGRAAE: NICO DE BEER PRIMEUR FOTOGRAFIE GOIRLE Kippenfarm De ochtenduren brengt Twan Zebregs door op zijn kantoor aan de Goir leseweg. 's Middags, bezoekt hij zijn klanten op locatie. De eerste rit op een van de eerste dagen van het nieuwe jaar leidt naar een gebouwen complex in het buitengebied.Deze ondernemer is gestopt met zijn kip penfarm en heeft mij de opdracht gegeven zijn woonhuis en bedrijfs ruimten te verkopen. Daar komt nog heel wat bij kijken, want de mestquote maakt ook deel uit van het onroerend goed. Daar zitten heel wat haken en ogen aan", realiseert hij zich. Zebregs inspecteert het woonhuis en de bijgebouwen en maakt eën rondje op het terrein. In tussen schat hij de bouwtechnische situatie in en kijkt wat de mogelijk heden zijn voor eventuele kandidaat-kppers. Een onroerendgoedbe- middelaar moet van alle markten thuis zijn. Binnenstad Later draait hij met zijn auto de smalle straatjes in van de Tilburgse bin nenstad. Daar bekijkt hij met een aannemer een oud pandje. De be woonster is een oude vrouw die hem overstelpt met allerlei zaketijke maar ook persoonlijke vragen. Zebregs is tijdens de verkooponder- handelingen blijkbaar een vertrouwenspersoon voor haar geworden. Hij neemt rustig de tijd en beantwoordt geduldig alle vragen. Tussen- TIP VAN DE SLUIER Zebregs houdt zich al lang bezig met de commerciële dienstverlening. "Ik heb al tijd al in de verkoop gezeten, eerst als vertegenwoordiger. Later ben ik terecht gekomen bij een beleggingsmaatschap pij. Daar werd de eerste tip van de sluier over onroerend goed opgelicht. Mijn va der had vroeger een aannemersbedrijf en de bouwwereld heeft me altijd ge boeid. Oude panden opknappen als broodwinning, dat heeft me altijd al ge trokken." VERTROUWEN Vertrouwen staat hoog in het onderne- mingsvaandel van Twan Zebregs. Zijn klanten komen vooral uit Tilburg en de regio. "Tilburg is net een groot dorp en dan is het kweken van vertrouwen heel belangrijk. Daarom heb ik mezelf geen commerciële firmanaam aangemeten, maar gebruik ik gewoon mijn eigen naam." Zebregs wil altijd bereikbaar zijn en zijn DUIZENDPOOT Zebregs beschouwt zichzelf als een dui zendpoot maar erkent dat hij ook zijn be perkingen heeft. "Je moet doen waar je goed in bent"is hij van mening. "Wij ver kopen veel huizen en kunnen ons in dat opzicht vergelijken met grote kantoren. Maar die doen vaak nog veel andere transacties, zoals het afsluiten van hypo theken en verzekeringen. Ik concentreer me alleen op de huizenmarkt." wan Zebregs laat de da gelijkse drukte even van zich afglijden. Met regel matige tussenpozen rin kelt de telefoon in het kantoor van zijn modern verbouwde woning aan de Goirleseweg. Het is de eerste week van het nieuwe jaar en de eerste klanten melden zich. "De beste wensen voor het nieuwe jaar", re ageert hij op een telefoontje van een klant die op de valreep van 1999 een huis bij hem kocht. “U hebt een geweldig goed jaar achter de rug. Eerst een huis gekocht en vervolgens ook nog een va kantiereis gewonnen? Wat een voor spoed!" ■3 -0 "O .0 ■5 Het buffel in THburi dagelijks artistieki PODIUM VOO "Het nakomen van afspraken is halve zaken doen". Deze uitspraak is voor hem een belangrijk uitgangspunt. Daar- om stelt hij aan zichzelf de eis dat hij in principe altijd be reikbaar moet zijn. Ook buiten de reguliere werkuren staat Twan Zebregs voor zijn klanten klaar. Immers: "veel men- 1 sen werken overdag en hebben alleen 's avonds of tijdens het weekend tijd om een huis te bezichtigen." Zijn jongensachtig imago staat borg voor een persoonlijk benadering. Twan Zebregs heeft van zijn hobby zijn werk gemaakt. Hij voert zijn praktijk als onroerendgoedbemid- delaar met veel elan en straalt dat uit op anderen. Daarbij hecht hij veel waarde aan het sociale aspect van zijn be roep. "We werken met een klein team waardoor we de overheadkosten laag kunnen houden. Op die manier kun nen we veel service leveren en onze klanten een per soonlijke dienstverlening aanbieden." De dienstverlening van Twan Zebregs beperkt zich niet tot de particuliere markt. Ook op de -zakelijke markt heeft hij bedrijfspanden in portefeuille. Verschillende beleggings maatschappijen doen een beroep op zijn kwaliteiten als onroerendgoedbemiddelaar. Omdat hij Tilburg en oms treken kent als zijn broekzak vragen zij hem om panden te kopen ofte verkopen. SOCIALE ASPECT De opgeluchte koper laat zijn euforie over het pas verworven eigendom de vrije loop. Hij heeft de bemiddeling van Zebregs als positief ervaren en tucht even zijn hart. Voldaan legt Zebregs het toestel neer. “Soms moet ik de mensen pushen om de beslissende stap te ne men. Dan valt er iets van ze af en moe ten ze even reageren." "Dat vind ik nou het leuke van dit werk", reageert hij op het telefoongesprek. "Vooral het sociale aspect boeit me enorm. Ik wil de mensen helpen door eerlijk te zijn. Dat betekent dat ik ze wel eens een illusie ontneem. Soms zeg ik liever: wat u zoekt bestaat niet. De men sen stellen vaak hoge eisen die niet al tijd reëel zijn." Vrijdag 21 sentatie cur Donderdag Internation dracht II' (1 Al in 1970ri Pullens de 1 wat men teg noemt ziet c kans om een te geven aai tionele Brab bij komen fl sovaarse da en al wat nie onroerendgoed bemiddeling www.zebregs.nl of woontext pag. 863 Direct: (06) 53227622 Professioneel Tijdens zijn bezoeken handelt hij een aantal dringende telefoontjes af. Zijn vrouw José verbindt hem professioneel door met klanten die vra gen aan hem willen stellen. Twan Zebregs beschikt over een modern doorverbindingssysteem en is daardoor altijd bereikbaar. Deze effi ciënte manier van werken bespaart hem veel tijd. Terug op kantoor kan hij weer beginnen met een schone lei. Zondag 23 Country Mi Als men ov< dan komen e ren: Dolly Pa Wynette ei Brooks en S deze artieste stijl. De één t het Noorden ziek uit de zangers die en er zijn za: vloeden hebl theaters pekt: of Fame'zal: den het vers gen tussen T Rock,Bluegi ■y Voorde muz Desperado, drie van de behoort. Ven sten hun mee Zaterdag 2 Concertgeb m.m.v. Liza Locatelli - in - vioolconce Mozart-dive - divertimen concert in E- - divertimeni De 20-jarige liefde, viook wordt daarbi certgebouwk muziek van I divertimenti wordt van L theatrale uitg Een grondige kennis van de huizenmarkt beschouwt hij als een van zijn belangrijkste kwaliteiten. Zijn activiteiten als onroerendgoedbemiddelaar spelen zich vooral af op het grondgebied van Til burg en omstreken. Daardoor is hij uitstekend op de hoogte van de situatie in de Tilburgse woon wijken en de regio. "Ik doe waar ik goed in ben", stelt hij. "Omdat we veel huizen verkopen staan we vast in die markt. Zodoende kan ik iemand ook altijd adviseren welke buurt het meest geschikt is voor de aan koop van een nieuwe woning." Zaterdag 2'. chard Groe Na'Mindthi nendijk met ling. In het r 'Gluur' gaat weg vol idii rende liede draait het al heid, de guh willen wete; ken. Wat ga wat brenge week, wie s tactadverten ter dat raam: de buren, Brother en bekende pet hemd word' theatersolo dijk handig fenomeen. naar de antv neemt en showbizz op Tijdens de nendijk begt Jeroen Linnt deonje hart Donderdag Job Schurii nog nieuwe; 'Nu nog ni< scherpst van rences, schil in grote muz ry, house, je Donderdag Internation concert (f< Mistoris. Mistoris ont geunerhoofc vindt haar ii Keltische tol klezmer tot ook eigen c bestaand we en weemoed wi f

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2000 | | pagina 10