TBIf K Kunnen we u van dienst zijn? JU c? Openingstijden veranderen o Wij wensen U een heel fijne kerst en een prachtig 2000 toe. Directie en medewerkers van de TB V .3 'PCeyienty ewMept /A I L DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 23 december 1999 pagina 18 DE TILBUF Hoofd Rayon Centrum/Zuid: Hoofd Rayon Noord/West: Dhr. J.C. de Laat Mw. Y.M. Meijer WONINGCORPORATIE Woonconsulent Korvel: Woonconsulent Wandelbos: Mw. B.A.L.M. Kennes Mw. B. Looijen Dhr. J.H. Okhuijsen Dhr. A.B.G.M. van den Nieuwelaar Kantoor: Hal Dennenrode Kantoor: HalZuidkaap Dhr. J.H.A. Huurdeman Dhr. J.H. van Oirschot Kantoor: Gen. Smutslaan 654a Dhr. A.C.D.M. van lersel Kantoor: Fokkerhof vanaf medio 2000 tot eind 1999 Woonconsulent Binnenstad: Dhr. F.C.M. Haenen Dhr. J.H.A. Driesen Kantoor: Hal Brouwerslaken 2 Woonconsulent Kasteel: Dhr. P.W.M. Willems Dhr. F.T. Berkelmans Dhr. J.H.A. Huurdeman Woonconsulent Merode: Mw. C.E. Roordink Woonconsulent Noord: Voortaan kunt u bij ons binnenlopen van: Mw. A.W.M. Hoens-Smulders Dhr. J.H.A. Huurdeman Kantoor: hal Piusstraat Dus ook tussen de middag en op vrijdagmiddag staan we voor u klaar. Dhr.P. J.J. van Ooijen Kantoor: Hal van Malsenhof vanaf 2000 Dhr. G.F.C.M. Góvers Kantoor: Hal Hoffmannflat Dhr. P. A:E. van der Meijs Woonconsulent Zuid: Mw. D.M. Kleijn TBK Dhr. J.H. van Oirschot Kantoor: Gen. Smutslaan 654a Huismeester: Steve Bikohof WONINGCORPORATIE Dhr. F.T. Berkelmans Kantoor: Hal Steve Bikohof Rayon Centrum Zuid Rayon Noord West Korvel Wandelbos Binnenstad Kasteel Merode Noord Zuid Huismeester: Merode 122 t/m 100, n400 Huismeester: Schubertstraat Kantoor: Hal Schubertstraat, blok 356 t/m 450 lijsterhof n aanwezig op afspraak) - Technische storingen: via huismeester lijks 9.00-17.00 Huismeester: Dehnenrode, Auteurslaan, Bieslookweg, Marie Koenenlaan en Reinevaarstraat Woningzoekenden Het telefonische spreekuur voor woningzoekenden vervalt. Wanneer u een woning zoekt, kunt ons gedurende de hele werk dag bellen via de woningzoekendenlijn: (013) 594 05 00. Kantoor: Hal Bij (alleen Telefonische bereikbaai Tijdens de bovenstaande uren ki Technische storingen: dagelijks telefonisch .van 08.30-12.30,uur, tel. 594 05 55 Huismeester: Gen. Smutslaan 228a t/m 654a even Huismeester: Dross. Bemagiestraat Huismeester: Hoffmannflat Huismeester: De Korvelse Hofjes Huismeester: Traverse, Barbacane en Bastion Huismeester: •Bijsterhof Dhr. J.H.A. Huurdeman Spoedeisende storingen In de avonduren en tijdens de weekenden is de storingslijn altijd bereikbaar voor spoedeisende storingen, (013) 594 05 55. iarheid i kunt u ons ook bellen. Het centrale nummer van de TBV is: (013) 594 05 94. Huismeesters De huismeesters hebben voortaan allemaal op dezelfde tijd spreekuur. U kunt bij hen aankloppen tussen 9.00 en 10.00 uur. Voor spoedgevallen buiten kantooruren tel. 594 05 55 bewonerscommissies in het woongebied. Daarnaast leveren zij een bijdrage aan de invulling van de beheerplannen voor "hun" woningen. Bovendien onderhouden zij contacten met gemeen telijke en sociale instellingen. En omdat ze goed thuis zijn in hun gebied, hebben ze ook een signaalfunctie met betrekking tot de leefbaarheid en verhuurbaarheid van de woningen. Kantoor: Hal Barbacane alleen aanwezig op afspraak) Nimrodstraat 30 5042 WX Tilburg tel.(013)594 05 94 Postbus 1120 5004 BC Tilburg Woningzoekendenlijn: dagelijks telefonisch van 09.00-17.00 uur. tel. 594 05 00 Huismeester: Baden Powellaan Huismeester: De grote Eik Brouwerslaken 12 en 3 De TBV is vanaf 1 januari2000 langer open. Hieronder zetten we alle belangrijke tijden en telefoonnummers nog eens voor u op een rij. Huismeester: Piusstraat nr 11 t/m 291 oneven Huismeester: Gen. Smutslaan 2 Edisonlaan 2 t/m Nimrodstraat 30 5042 WX Tilburg tel. (013) 594 05 94 Postbus 1120 5004 BC Tilburg Huismeester: De Zuidkaap President Mandelahof, Korvelplein Woonconsulent Iedere huurder heeft een eigen woonconsulent bij wie hij te recht kan met vragen over de woning, de woonomgeving of de TBV. De woonconsulent is verantwoordelijk voor een goed be heer van een bepaalde groep woningen en is daardoor goed op de hoogte van het reilen en zeilen in het eigen woongebied. Binnen hun woongebied verzorgen de woonconsulenten de ver huur, de inspecties bij verhuizing, de woningtoewijzing en de huurincasso voor "hun" woningen. Zij voeren overleg met de Dhr. H.J.M.E. Lafèbre Kantoor: Domein 48a I tot 10.00 is hij in elk geval in zijn kantoor aanwezig. Dan kan hij via /an de storing. Wie in een complex woont zonder huismeester, kan storingen te melden. Binnenkort ontvangen deze huurders meer in- Huismeester Aan veel complexen is een huismeester verbonden. Deze huis meester kan de huurder helpen met zaken die met het complex te maken hebben. Bovendien kunnen bij hem storingen worden gemeld. Elke huismeester heeft spreekuur tussen 09.00 en 10.00 uur. Gedurende deze tijd zit hij in elk geval in zijn kan toor en kan hij storingsmeldingen, via de PC, direct inplannen. Hij spreekt dus meteen af wanneer de vakman langskomt. Woningzoekenden: dagelijks telefonisch van 08.30 -12.30 uur, of op afspraak, tel. 594 05 00 Woongebieden Alle TBV-woningen zijn ondergebracht in de Rayons Noord/West en Centrum/Zuid. Deze Rayons zijn verder onder verdeeld in 4 woongebieden, die op hun beurt weer bestaan uit verschillende complexen. In elk woongebied zijn een wooncon sulent, de huismeesters van de betreffende complexen en zoveel mogelijk ook een vaste allround vakman werkzaam. Daarnaast hebben beide Rayons een hoofd. Zij zijn verantwoordelijk voor de zaken die met meerdere woongebieden te maken hebben. Op deze pagina kunt u zien wie er allemaal klaarstaan voor onze klanten in de verschillende woongebieden. Uiteraard krij gen onze huurders deze informatie binnenkort ook thuisge- stuurd. lantgericht werken staat hoog in het vaandel van de TBV. We streven er dan ook naar het KWH-label te behalen. Dat label staat garant voor een klantvriendelijke organisatie met een goede dienstverlening. Dagelijks zijn de 120 medewerkers van de TBV aan het werk, zodat onze klanten daadwerkelijk plezierig kunnen wonen. En uiteraard zoeken we steeds naar wegen om onze dienstverlening verder te verbeteren. Om het onze huurders nog makkelijker te maken, pakken we de zaken vanaf 1 januari 2000 anders aan. Vanaf deze datum krijgt iedere huurder zijn eigen woonconsulent bij de TBV. Openingstijden Wij staan huurders én woningzoekenden graag persoonlijk te woord. U kunt bij ons terecht van: maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Dus ook op vrijdagmiddag en tussen de middag. Wanneer u uw 5T- eigen woonconsulent wilt spreken is het verstandig om vooraf even te bellen. U loopt anders het risico dat hij of zij niet aan wezig is of al met iemand anders in gesprek is. Openingstijden: Het kantoor is dagelijk (ma t/m vrij) geopend van09.( Buiten deze tijden alleen in spoedgevallen (ook ‘s avonds en in het weekend): tel. 594 0555 maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Openingstijden: Het kantoor is geopend dagelijks (ma t/m do) van 08.30 -12.30 en van 13.00-17.00 uur Op vrijdagen van 08.30-12.30 uur Storingen Storingen kunt u melden via uw huismeester. Van 9.001 de computer direct afspraken maken voor het verhelpen va vanaf 1 januari ook terecht bij een vaste huismeester om st formatie hierover. REESHOF ZUID KASTEEL W*fW«***‘ BINNEN STAD Z04"»»» 'korvel Mw. M.J. Timmermans Dhr. K.Brahdes Reeshof Kantoor: Kalenbergplaats l Kantoor: Borculolaan (alleen aanwezig op afspraak)

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1999 | | pagina 18