B HE PICTURE RhiS 9 InterpoZts Ik doe mijn hele leven al niks anders Yassine Abdellaoui \$&*polis Supporter van de week r ik 'Ik kan me 90 minuten te barsten werken' F MEUBELHUIS O "Jackie Goal" is fitter dan ooit jcmeesS”S’ies 1 1999 pagina 12 Donderdag 9 decemberpaginal 3 DE TILBURGSE KOERIER Hoofdsponsor f ide aangevuld Iman Fawzi Foto: Fotoburo Toin. Damen Yassine had nog een goede re- Foto: Fotoburo Toin Damen Buskaarten Vitesse iWijs 1 en een grote overigens wel prima. Hij is zeven tot het afleggen Ron van Berkel Ferd van Odenhoven Thuis Uit Totaal ijd en ervaring. kits, P&0- Harrie Verhoeven Tilburg Het mooiste kodootje voor Uw sportvrienden |J0«I/gg,| Speciale Kerst-koopavonden Willem ll-dubwinkel 3.000 andere De vraag naar atiebrief naar' - am, adviseur aiding van het- de Geus, of inschot. >n) ken) teel itaat de Tilburgse dub zevende in de competitie. Volgens Yassne Abdellaoui zal de club dit jaar zeker bij de top vijf ein digen en zullen zij ook volgend jaar Europees voetbal spelen. Op woensdag 15 december speelt Willem II in Arnhem de uitwedstrijd tegen Vitesse. Wit u deze wedstrijd bijwo nen dan kunt u tot vier dagen vobr de wedstrijd een bus- kart kopen bij de supporters [service unit. Daar kunt u ook [teecht voor uw entreebiljet. Pssepartouthouders dienen ern (gratis) buskaart af te ko- inen halen. p supporters service unit is gopend van maandag t/m vijdag van 13.00 uur tot ■R.OO uur en op zaterdag van 1.00 uur tot 14.00 uur. Wij vrwijzen u voor actuele in- Irmatie naar pagina 677 van lletekst. 1964-1965 1974-1975 1979- 1980 1980- 1981 1981- 1982 1982- 1983 1984-1985 1986-1987 1989- 1990 1990- 1991 1994- 1995 1995- 1996 1996- 1997 1997- 1998 1998- 1999 15 5 5 5 0-0 0-3 0-3 ner goed. Ik heb het daar erg naar mijn zin gehad. Vooral het feit dat ik weer naar Nederland terugkon maakte veel goed.' Jack de Gier woont nog steeds bij onze zuiderburen. Binnenkort hoopt hij te verhuizen naar de omgeving van Nijmegen. Niet dat hij het slecht naar zijn zin heeft in Belgie. Integendeel. Ook bij NEC voelt hij zich prima thuis. 'Zoals de sfeer hier is, dat heb ik nog nooit meegemaakt. Zelfs niet in de eerste twee jaar bij Willem II. NEC is een club van het volk, met geweldige supporters. Dat spreekt mij enorm aan. Laatst, na de overwining op PSV, kwam voorzitter Van Delft op me af, kuste me plotseling op het voor hoofd en zei: "Jack, bedankt! Dat zegt toch iets over de sfeer. Vriendenploeg Volgens Jack hebben zelfs de heeft met Willem II geeft al aan hoe goed hij is.' Onlangs gaf Ad- riaanse aan dat Yassine nog veel een zeer goede ploeg, we heb ben alleen nog niet in de ideale opstelling kunnen spelen. Boven dien was vorig seizoen bijna elke kans een doelpunt. Nu scoren we Wat vindt u aantrekkelijk van deze functie: het is gevarieerd en dankbaar werk; Oorzaak meeste blessures: overbelasting en verkeerde trai ningsmethoden; Rode kaarten zijn soms nood zakelijk; Grootste fout: kan ik niet be- moet leren alvorens hij echt een vaste plaats krijgt binnen het ere- divisieteam. De aanvaller is het hier gedeeltelijk mee eens. 'Je kunt wel hele goede dingen doen, maar er valt altijd wel iets op aan te merken. Er zijn ook wel een paar dingen die ik aan mezelf niet veel en krijgen we makkelijk goals tegen.’ Fit als een hoentje Over zijn eigen prestaties is Jack nog niet tevreden. Hij scoort te andere kant: maak ik in een wed strijd twee doelpunten, zoals denken; Sterke eigenschap: communi catie; Hekel aan: oneerlijkheid; Boek voor een onbewoond ei land: de Celestijnse belofte; Top CD: Paul de Leeuw encore; Medische staf: zit bij Willem II goed in elkaar; Werelddub: Barcelona; Favoriete televisieprogramma: sportjour naal en Studio sport; Theater: Yoep van 't Hek; Stadionkrant: gaat wel; Hobby: golf en ik zit graag ach ter mijn personal computer; moet verbeteren. Mijn scorend vermogen bijvoorbeeld. Ook zou ik wat beter met rechts moeten le ren trappen en mijn omschakeling en kopkracht wat leren verster ken. Maar deze dingen ontwikke len zich meestal vanzelf. Sommige dingen kan je ook niet verbeteren. ieder geval een mooie wedstrijd. En ik hoop een kleine overwin ning voor ons.’ Ze zijn menseigen en die kunnen niet veranderd worden.' Over de toekomst wil Yassine het nog niet hebben. Hij ziet wel wat er komt. Voorlopig blijft hij nog bij de Tricolores voetballen. De supporter die op bijgaande foto omcirkeld is, zal tijdens de wedstrijd Willem ll-NEC uitgeroe pen worden tot supporter van de week. De supporter van de week krijgt een mooie plaats op de hoofdtri bune en ontvangt een rondlei ding door het stadion, een blij vend aandenken en een uitnodiging voor het bijwonen van een busreis van de suppor- Willem II Pauze cup Ook hun prijzen zitten heel comfortabel. Geniet nu dankzij onze vlijmscherpe prijzen van de zuiverste vorm van zalig ontspannen. De JR-3280 vertegenwoordigt een elegante combinatie van esthetische fijnzinnigheid en technologisch vernuft. Van 1 november tot en met 15 december 1999 kunt u van onze exclusieve kortingen genieten. Het loont dus zeker de moeite eens langs te komen. >nd de derde en in de tweede Hem II Pauze rend van 13.00 uur tot en met 19.30 uur uur tot en met 14.00 uur. hooghouden' uit de voorronde eveneens door naar de halve finale. 2-2 4-0 30 11 11 8 54-39 Radio Paloma Willem II Club show Vanavond is tussen zeven en negen uur weer een promi nente Willem ll'erte gast bij Radio Paloma in De Willem II Club Show. De presentatie van deze interactieve radio talkshow is in handen van Katja van der Linden. De tele foon is een belangrijk onder deel van het 'live' program ma. Luisteraars kunnen bellen naar de studio om de gast vragen te stellen of om mee te doen aan een spelle tje, waarmee kaarten voor de komende wedstrijd te win nen zijn. Radio Paloma is te vinden op de frequentie 106 FM. Radio Paloma is telefo nisch bereikbaar via het num mer 00-3214659192. Kapelmeesterlaan 112a 013-4561 Thuis 6-2 0-1 3-2 0-0 0-1 2- 2 1-3 1-3 3- 1 1-0 Nationale competitie: aantrek kelijk; Magazine Tricolores: prachtig; Sportbladen: ik lees Voetbal In ternational en Sport International; Mooiste shirt: Willem II en New Castle United; Mooiste stadion: Nou Camp van Barcelo na; Kampioen van Neder land: PSV; Co Adriaan- se: staat voor kwaliteit. Peter Année JR-3210 - Bridge i Design Product j Uit 3- 2 0-0 2-3 4- 0 0-4 2-2 1-0 1- 4 2- 2 0-2 2-2 Sportprijzen van SPOREL 99/100 en chten aan de us 1173, 5004 lingscentra iance (60 BEZOEK-TIP Kom op weekdagen meer aandacht, minder drukte. (Stokhasselt) Tilburg >1199 rzorging iximaal 10 uiii’ ht op een vasl r‘ ie is uitermate' zorg voor hun g-Zuid, Berkek i overeenkom^ nt deskundige tersdub. Bovendien mag de sup porter samen met een speler naar keuze of trainer/coach Co Adri- aanse op de foto. Deze blijvende herinnering wordt aangeboden door Fotoburo Toin Damen. De gelukkige kan zijn toegangskaart afhalen aan het loket Inlichtingen en wordt vervolgens een half uur voor aanvang van de wedstrijd verwacht bij de administratie van Willem II. 15 6 6 flsal. 26-21 28-18 uur). Inzet en een goed teain. isen, G Goirle. {enk Hensen. Leeftijd: 37; Woonplaats: Son; Burgerlijke staat: gehuwd; Kinderen: ik heb drie kinderen: Bas, Jip en Annelouke; Opleiding: lichamelijke opvoe ding fysiotherapie; Functie bij Willem II: fysiothera peut en hersteltrainer; Aardige pot Of het komende zaterdag genie ten wordt, weet Jack niet. Willem II is in zijn ogen een goed team. 'Ze spelen aanvallend voetbal, zijn in een prima conditie. Elke club heeft het in Tilburg moeilijk. We moeten ons zeker niet ingraven, dan loopt het fout af. Het is beter om Willem II voetballend en met agressiviteit te bestrijden. Dan kan het een aardige pot worden.' Is hij tegen zijn "oude" club nog extra gebrand? 'Vorig seizoen wel', zegt Jack eerlijk. 'Nu is dat voorbij. Er zijn in Tilburg weinig voor de beker tegen Heerenveen, spelers meer met wie ik lang heb dan voel ik me ineens heel lek- komt vooral, omdat we een echte ker.' Lichamelijk voelt Jack zich vriendenploeg zijn. Bij andere clubs zou de bom al lang zijn ge barsten. Wij beseffen gewoon dat we elkaar nodig hebben om de punten te pakken. We hebben kracht, nu ben ik zo fit als een hoentje. Ik kan me 90 minuten te punten. Wat het gaat worden? In barsten werken. Mede daarom geniet ik nog elke dag van het voetbalwereldje.' nooit gedacht dat hij het zou gaan maken als profvoetballer. 'Pas op mijn vijftiende begon ik er sterk in te geloven.' Hij ging naar NAC en heeft daar twee en een halfjaar gespeeld voordat hij naar Spanje vertrok. Daar speelde hij voor Rayo Vallecano, waarna hij voor vijf maanden aan NEC werd verhuurd. 'Ik vond NEC een en te zware straf is voor de over- leuk ploegje en ik kende de trai- reding die ik heb begaan. Van nij had de scheidsrechter best jeel mogen geven.' Maar Abdel- aoui gaat natuurlijk wel kijken hoe zijn teamgenoten het doen dit weekend. 'Het is verplicht om naar de wedstrijden te gaan kij- kerralsje niet meespeelt. Maar als het niet verplicht zou zijn was ik ook wel gaan kijken hoor.' Leuk ploegje Van jongs af aan speelt voetbal een belangrijke rol in zijn leven. Ik doe mijn hele leven al niks an ders. Ik ging naar school en 's middags zodra ik thuis was ging k trainen.' Hij speelde toen bij de satie spreken me wel aan.' Maar eugd van Willem II, maar had slechte resultaten geen invloed op de rust binnen de club. 'We zijn begonnen met vier uitwed strijden, waaruit we één punt haalden. Toen wisten we al dat het een moeilijk seizoen zou wor- dan wil ik soms forceren. Van de den, zeker in combinatie met onze waslijst aan blessures. Toch is er nooit paniek geweest, de stemming is niet aangetast. Dat gevoetbald. De wedstrijden te gen Vitesse zijn in Nijmegen veel belangrijker. Supporters bedan- kilo lichter, heeft zelden blessures ken ons nog steeds voor de over- en speelt alle wedstrijden makke- winning in de thuiswedstrijd van lijk uit. 'Bij Lierse had ik nooit vorig seizoen. Tegen Willem II is het gewoon voetballen om de rvi ce® atie u.a. JR-3280 (boog, standaard, laag) t Development: Christophe Girand. In verband met de december-feestmaand zijn de openingstijden van ïj de Willem ll-dubwinkel verruimd. 1 Van 13 december tot en met 23 december isde winkel dagelijks op maandag t/m vrijdag geop"- en op zaterdag van 11.001 I Een bezoekje aan de dubwinkel is zeker de moeite waard want Wil lem II heeft een aantal verrassende aanbiedingen voor u in petto. TILBURGSEWEG 64 (slaapwinkel) Zandkuilstraat 23 (woonwinkel) POPPEL-BELGIË Alle dagen open van IO tot 19 uur. Zaterdag en zondag open van lOtot I8 uur. Dinsdag gesloten. i, stellen waar» juiste voeding a's vereist: statistische feiten i/illem II - NEC jesp. jew. pel. Verl. poels Menseigen Inmiddels speelt Abdellaoui weer bij zijn oude clubje. Als hem ech ter wordt gevraagd waarom hij weer terug is gegaan naar Willem II moet hij toch even nadenken. 'Dat is een goede vraag. Waarom ben ik terug gegaan naar Willem II? Omdat ik voelde dat er sportie ve successen zóuefen komen. Ze hadden Europees voerbal ge haald en het beleid en de organi- Clubartikel van de wedstrijd De Willem ll-clubwin kei heeft voor de wedstrijd tegen NEC een Tricolores-shawl in de aanbieding van Fl. 25,- voor Fl. 19,95 (Op deze speciale aanbiedingsprijs is geen Sei zoen Club Card korting meer van toepassing). De openingstijden van de clubwinkel zijn: maandag t/m vrijdag van 13.00 uur tot 18.00 uur (vrijdags koop avond tot 19.30 uur) en za terdag van 11.00 uur tot 14.00 uur en tijdens de thuis wedstrijden van Willem II. Dan zijn ook de verkooppun ten bij vak B en M geopend. Eelt sprake van 'we' is er in dit geal helaas niet. De 24-jarige aavaller zal zelf komend week- eid niet mee spelen. Tijdens de ompetitiewedstrijd van het treede tegen het tweede van Sarta kreeg hij een rode kaart vaan/Qor hij nu geschorst is tot ia de vVinterstop. Dat valt hem iet mee. 'Ik vind zelf dat rood Willem II heeft "Papa Goal”, NEC heeft sinds vorig seizoen "Jac kie Goal". De voormalig centrumspits van de Tricolores zit in de lente van zijn loopbaan. Jack de Gier (31) is fitter dan ooit, voet balt beter dan een paar jaar geleden en speelt met veel meer plezier. Desondanks bungelt zijn team vrijwel onderaan de KPN Telecompetitie. Met de wedstrijd tegen Willem II voor de deur voldoende reden om af te reizen naar het Belgische Zandhoven, weinig, heeft te veel kansen no dig en mist scherpte. ‘Ik moet doeltreffender worden. Van na ture ben ik geen echte centrum spits, daar ben ik te voorspelbaar voor. Ik doe dingen tien keer het zelfde. Als de acties niet lukken, ie samen rriet sin van woon- be-organisatie iden-Brabart, Zaterdagavor laatste wedstr ronde van de cup. Basisscholen 't Schrijverke uit Goirle en de St. Jozefschool uit Rijen maken in een onder ling duel uit wie er doorgaat naar de halve finales. Van de drie verliezers in de tweede ronde gaat het team met de hoogste score bij het 'bal Aangaande zaterdag speelt Willem II thuis tegen NEC. Momen- den om bij Willem II terug te ko men. De trainer, Co Adriaanse. Daar kon hij nog wel wat van le ren.'Het is een goede trainer. 'Wcmoeten spelen zoals we altijd doen. Thuis hebben we bijna Wat hij allemaal gepresteerd geet wedstrijd verloren. We moeten NEC gewoon onder druk zeten, aanvallend voetballen en zo snel mogelijk scoren. Dan not een keer en misschien wel een derde of een vierde keer. Ik gaar vanuit dat we gewoon winnen.'

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1999 | | pagina 13