fi O HE PICTURE 2 We willen Heerenveen flink de les lezen' Mark Schenning Willem II in cijfers E3 S Danny Landzaat tekent contract pagina 16 DE TILBURGSE KOERIER Spelerscontactavond Mark Schenning Foto: Fotoburo A. Damen elftal door de diverse invalbeur- Radio Paloma Clubartikel van Willem II clubshow Wat kan de Supporters Service Unit voor U doen? de wedstrijd I Willem II zoekt vrijwilligers G H J Willem II is op zoek naar vrijwilligers die zich voor de vereniging en haar supporters willen inzetten. [Willem~ïï| [Willemlï] Erwin Hermes o 19 0 0 Foto: Fotoburo A. Damen Harrie Verhoeven voetballers maar misten het Peter Année 19 M Hans Verel verlengt contract 1 o 2 U h Betis Terug naar een moment in de wedstrijd in Sevilla. 'Ik zie Arno staan als afspeelpunt, de bal □rijs is geen Seizoen jrting meer van toe- 16 1 12 5 6 0 B 6 0 3 11 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 o o o o o o 1 Vanavond is tussen zeven en ne gen uur weer een prominente Willem ll'er te gast bij Radio Palo ma in De Willem II Club Show. De presentatie van deze interactieve radio talkshow is in handen van Katja van der Linden. De telefoon is een belangrijk onderdeel van het 'live' programma. Luisteraars kunnen bellen naar de studio om de gast vragen te stellen of om mee te doen aan een spelletje, waarmee kaarten voor de ko- Vastigheden in systeem Willem II voetbalde vanaf het be- dat rotmoment. Zo zie je maar weer, tegen die jongens is een moment van twijfel fataal. Echt grote voetballers komen snel over zo'n dieptepunt heen en scoren daarna weer. Trouwens, jongens van het kaliber Jan Wouters, Jari de oplossing, staan meestal op de goede plaats, voelen alles haarfijn aan en zijn slim. Wat dat betreft kan ik - en velen met mij - nog heel wat leren.' 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 o o o o o o o o o o o o 2 3 0 0 0 0 0 o o o o o o o o o o o o o 2 o o o K 0 Tweede elftal De wedstrijd van het tweede elftal tegen Eind hoven is verplaatst naar 18 februari. ten en plaatswisselingen iets ver zwakte. Daarbij wil ik de jongens die invielen niets tekort doen, want ook die hebben hard ge- ledereen weer bij de les 'De groep is op dit moment fitter Willem II heeft samen met haar sfeersponsors gezorgd voor sfeerartikelen in het stadion voor de resterende thuiswedstrijden. Op deze manier wil Willem II met haar supporters een nog betere sfeer en entourage in het stadion creëren. Een belangrijk onderdeel vormen chamelijke conditie en doorzet tingsvermogen; Zwak: mijn koppen is niet best; Beste voetballer met wie gespeeld: Marcel Valk. Met hem speelde ik ook bij FC Den Haag; Favoriete club: ik heb geen voorkeur voor een club; Mooiste shirt: het thuistenue van Willem II; Mooiste stadion: de ArenA vind ik heel indrukwekkend; Supporters: kunnen een club de trommelaars. Inmiddels heb ben zij op zaterdag 30 januari in het stadion uitvoerig geoefend onder aanvoering van een profes- sionel op dit gebied. Maar Willem II heeft nog meer in petto. Wat dat allemaal is, laten we nu na tuurlijk nog even in het midden. Maar spectaculair wordt het! doorzettingsvermogen of maak ten elders carrière waardoor zij geen profvoetballer werden puur om financiële redenen; Favoriettelevisieprogramma's ik kijk naar het Nederlands elftal vanwege mijn betrokkenheid als Nederlander, naar Ajax vanwege het aantrekkelijke voetbal dat zij meestal spelen en naar de politie- I serie 'Baantjer'; Het meest geleerd van: veel mensen, onder meer bij de CIOS opleiding van Joop Brand, in het betaald voetbal van Co Adriaanse; Kampioen van Nederland ik geef Feyenoord weer eens een kans met Ajax in een favorietenrol; Voetbalhumor het is een deel van het dagelijks bestaan van een Ambitie: ik zoek mijn grenzen in het voetbal. Ik wil weten hoe groot mijn nut is voor Willem II. unit. Daar kunt u ook terecht voor uw entreebiljet. De suppor- tersservice unit is geopend van maandag t/m vrijdag van 14.00 uur tot 19.30 uur en op zaterdag van 11.00 uur tot 14.00 uur. Maandagavond 8 februari om 20.00 uur organiseert de suppor tersclub een spelerscontactavond met een grote hypnoseshow. Le den kunnen bij de supportersser- vice unit een gratis entreekaartje afhalen. Niet-leden betalen 5,-. Op 4 september van het vorig jaar opende Co Adriaanse de Supporters Service Unit (SSU) in het Wil lem II Stadion. De unit omvat het supporterscafé, de Willem II Clubwinkel en de Supportersbalie. Het supporterscafé is geopend van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 19.30 uur en op zaterdag van 11.00 tot 14.00 uur. Hier kunt u terecht voor een kopje koffie en Tilburgse gezelligheid. De Willem II Club winkel biedt een breed assortiment aan Willem II artikelen en is geopend van maandag t/m vrijdag van 14.00 tot 19.30 uur en op zaterdag van 11.00 tot 14.00 uur. De supportersbalie in de SSU is maandag t/m vrijdag geopend van 14.00 tot 19.30 uur en op zaterdag van 11.00 tot 14.00 uur. Hier kunt u terecht voor de volgende zaken: verkoop Club Card Willem II verkoop Seizoen Club Card Willem II (geen sponsorkaarten en bedrijfskaarten) verkoop entreekaarten voor thuis- en uitwedstrijden van Willem II verkoop entreekaarten voor overige wedstrijden in het betaald voetbal verkoop van bus-passepartout voor alle uitwedstrijden van Willem II in de KPN Telecompetitie verkoop van losse buskaarten voor leden en niet-leden van de supportersclub van Willem II lidmaatschap van de supportersclub afhandeling van fanmail ook voor algemene informatie over de supportersclub, busreizen, wedstrijdprogramma en uitsla gen van het 1 e, 2e en A1 -jeugdelftal en het laatste nieuws kunt u terecht bij de supportersbalie. Wanneer ik niet in de basis sta of op de bank zit heb ik er de pest in. Een bankzitter kan tenminste Op 18 en 23 januari speelde Ous- mane Sanou met het vertegen woordigend elftal van Burkina Faso tegen Togo en Senegal. Ook Adil Ramzi trad eind januari twee keer als international op. Voor Ma rokko kwam hij op 20 en 24 janua ri uit tegen Frankrijk en Guinee. Amstel Cup Doelpuntenmakers: - Aantal toeschouwers: 2080 nog een directe of indirecte bij drage leveren aan het team; Arbitrage: het verschil tussen de topscheidsrechters en de mindere góden is te groot. Onbegrijpelijk dat men nog geen videobeelden gebruikt bij het nemen van een belangrijke beslissing. Bijvoor beeld bij twijfel of de bal de doel lijn is gepasseerd; Co Adriaanse heeft een voet balvisie die mij erg aanspreekt. Zijn trainingen zijn zeer wedstrijd- gericht met een grote variatie; Frank Rijkaard: ik vind het knap dat men in ons land zonder een trainingsachtergrond op een der gelijk niveau kan en mag functio neren. Voor mij onbegrijpelijk. Dit doet niets af aan de enorme waardering die ik heb voor de persoon en voetballer Rijkaard. 3 0 0 2 0 8 0 0 0 0 0 0 4 0 4 0 0 0 0 3 0 0 3 NEC-Willem II Door renovatiewerkzaam heden aan stadion De Goffert, is het voor Willem ll-supporters niet mogelijk de wedstrijd NEC - Wil lem II op woensdag 17 februari te bezoeken. Daardoor vervalt ook de geplande busreis. Kaarten UEFA Cup Geel: Abdellaoui, Heering, Hill, Hyypia en Schenning 1 Rood: - 98395 (gemiddeld 10932) 12 voor en 9 tegen 8 voor en 4 tegen Videoband Sevilla Supporters die de videoband hebben besteld van het Euro pacup avontuur van de Tricolores kunnen deze bij de wedstrijd te gen Heerenveen tegen contante betaling van 25,- afhalen in de supportersservice unit. stewards Als u geïnteresseerd bent, neem dan telefonisch contact op met Edo Peterse. U kunt hem bij Willem II bereiken onder het nummer 013-5490590. vrijwilligers medische dienst Bent u geïnteresseerd, neem dan schriftelijk contact met ons op. Gelieve uw brief te zenden naar: Willem II ta.v. dr. L. Ooms Postbus 235,5000 AE Tilburg Wedstrijdbal De bal, waarmee de wedstrijd te gen SC Heerenveen wordt ge speeld, is beschikbaar gesteld door het CDA. UEFA Cup Doelpuntenmakers: Ramzi 2; Arts, Bombarda, Ceesay, Schenning en Valk 1 Aantal toeschouwers: 24750 (gemiddeld 12375) Foto: Fotoburo A. Damen Spectaculaire sfeerverbetering in stadion Sevilla op 3 november maar liefst 16 officiële wedstrijden in 11 we ken. Dan zijn de oefenpartijen niet eens meegerekend. Een veel- werkt en konden het ook niet helpen. Toch blijf ik alle ver trouwen houden in het vervolg van de competitie.' 'Ik spreek natuurlijk voor mezelf, want voor andere jongens kan ik niet praten en ook niet over de wedstrijden waarbij ik niet aan wezig was. Maar een zekere wis selvalligheid was er wel. Toch hebben we over het algemeen goed gevoetbald, met name in de Litmanen of Danny Blind lijden Europacupwedstrijden, maar ook geen balverlies, zien van tevoren in verschillende competitiewed strijden. Soms misten we nèt dat beetje geluk, vaak niet te definië ren, een kwestie van gevoel. Bij mijzelf begon de frustratie in Sevilla. Op de speeldag kreeg ik last van vocht in mijn knie, maar ik wil daar niet alles aan ophan gen. Later bleek dat er kraakbeen gin van dit seizoen op 23 augus- weg was, dat daarna weer moest tus tegen Ajax tot en met Betis aangroeien.' patronen. Die kwamen onvol doende uit de verf. Bovendien waren we door dat zware pro- dat weet ik maar al te goed. Toch gramma gevoeliger voor bles- moet je verder in de wedstrijd ter- sures en het gevolg was dat het wijl je als een stekker baalt van Willem II kende de eerste helft van het seizoen een frappant wis selvallig karakter. Enerzijds wedstrijden om van te smullen, zoals bijvoorbeeld tegen PSV, anderzijds gigantische zeperds, bijvoor beeld tegen FC Twente. Goede wedstrijden met slechte afwisse len, het ontberen van geluk en verliezen tegen FC Zwolle: dat had anders gemoeten. Aanvoerder Mark Schenning filosofeert. Y.Abdellaoui A.Arts M.Bombarda J. Ceesay J.v.Fessem T.Galések M. Heering R. Hendriks E. Hermes D.Hill 5. Hyypia J. Koskinen F. v.Kouwen H. Loeffen K. Mampaey J.v.Nieuwstadt M.Promes G. Prommayon 17 A. Ramzi O.Sanou M. Schenning D.Schulp I. Szekér M.Valk R.Victoria 0 1 0 0 Leeftijd: 28 jaar; burgse Boys; Woonplaats: Berkel en Rodenrijs; Zaakwaarnemer die heb ik Burgerlijke staat: ongehuwd. Ik woon samen met Martine Wubben; Broers en zussen: ik heb één zus. Zij is 25 jaar; Opleiding: Mavo en CIOS; Huidig beroep: manager van acht sportcomplexen en prof voetballer. Door een perfecte planning kan ik beide beroepen goed combineren; De 22-jarige Danny Landzaat tekende in de winterstop een contract dat hem vanaf 1 juli 1999 voor vier jaar aan Willem II bindt. De middenvelder speelt nu nog voor MW en volgde de Ajax-jeugdopleiding. niet. Ik regel mijn zaken zelf; Contractduur: één jaar. Willem II maken en breken. In Den Haag heeft een optie voor nog een jaar; Lengte: 178 centimeter; Gewicht: 71 kilo; Positie: ik speel bij voorkeur in de aanval; Speelt voor Willem II sinds 1 juli 1998; lezen. Als het aan mij ligt, gaan de Friezen na afloop met een flin ke kater naar huis. Ik hoop op een vol stadion, want het raakt je kopen bij de supporters service natuurlijk enorm als iedereen in positieve zin achter ons staat. De sfeer is tegenwoordig zo goed, daar ligt het niet aan. Wij werken keihard om er een enorme winst- partij van te maken en om de supporters na afloop met een goed gevoel naar huis te laten gaan. Willem II heeft voldoende kwaliteit. Zaterdag moeten we dat maar eens omzetten in en klinkende overwinning', aldus aanvoerder Mark Schenning. Assistent-trainer Hans Verel ver lengde zijn contract bij Willem II. Hij is nu voor nog eens drie jaar Peter van Son aan Willem II verbonden. Buskaarten Fortuna Sittard De wedstrijd Fortuna Sittard - Willem II is verplaatst naar woensdag 24 februari. Buskaar ten voor dé reis naar Sittard kunt u tot vier dagen voor de wedstrijd Internationals KPN Telecompetitie Doelpuntenmakers: Bombarda 8; Ramzi 6; Arts 3; Abdellaoui, Galasek, Heering en Schulp 2; Ceesay, Hyypia, Loeffen, Sanou, Schenning en Valk 1 Aantal toeschouwers: Doelpunten richting Goirle: Doelpunten richting Korvel: Kaarten KPN Telecompetitie en Amstel Cup Geel: Hill 5; Galasek, Valk 3; Hyypia, Ramzi en Victoria 2; Ceesay, Van Fessem, Hendriks, Hermes, Koskinen, Loeffen en Schenning 1. Rood: Abdellaoui 2; Galasek, Hendriks, Prommayon en Schenning 1 Statistiek per speler A 8 19 9 6 19 18 11 8 6 16 11 3 0 3 0 0 0 Donderdag 4 februari 1999 pagina 17 kaar blindelings kunnen vinden. We zijn allemaal weer volledig bij de les en zeer gemotiveerd om alsnog goed te maken wat we in de eerste helft van dit seizoen hebben laten liggen. Ons ver trouwen is zo groot, omdat we maar zes punten achterliggen op nummer vijf. Het zit allemaal heel dicht bij elkaar. Met een beetje geluk - maar dat moeten we dan wel afdwingen - staan we na en kele wedstrijden weer op de vijf de plaats. Wij doen er alles aan om de aansluiting te vinden en te houden, om te beginnen aan staande zaterdag tegen Heeren veen. Wij zijn erop gebrand om Heerenveen eens flink de les te SEIZOENSOVERZICHT 1998-1999 (stand per 31 december 1998) tweede seizoenshelft in topcon ditie, de achterhoede is compleet en we blijven met drie spitsen spelen. Op Cyprus hebben we hard gewerkt aan de conditie, aan teambuilding en aan de vas tigheden in het spel, zodat we el- De Willem ll-clubwinkel heeft voor de wedstrijd tegen Heeren veen een Willem ll-slaapmuts in de aanbieding van 24,95 voor slechts 19,95. (Op deze speciale aanbiedingsprijs is geen Seizoen Club Carf korting meer van toe passing). 0 0 0 o wilden sommige bedrijven zich naar mijn mening niet langer identificeren met FC Den Haag door het supportersgedrag; Amateurvoetbal: ik voetbalde in de bollenstreek. Daar kwam veel publiek. Veel spelers beschik- voetballer; ten over de technische en tacti- Clubs: TOGB, Xerxes, Rijnsburgse Sterk: ik ben redelijk snel en mul- sche eigenschappen van prof- Boys, FC Den Haag, Lisse en Rijns- tifunctioneel, heb een goede li- Verklaring van de tekens: A aantal keren in basis in PTT Telecompetitie B invalbeurten in PTTTelecompetitie C keren in basis in Amstel Cup-toernooi D invalbeurten in Amstel Cup-toernooi E doelpunten in PTT Telecompetitie F doelpunten in Amstel Cup-toernooi G gele kaarten in PTTTelecompetitie en Amstel Cup H rode kaarten in PTT Telecompetitie en Amstel Cup I keren in basis in UEFA Cup-toernooi J invalbeurten in UEFA Cup-toernooi K doelpunten in UEFA Cup-toernooi 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 10 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0-0 1 0 6 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 De openingstijden van de club winkel zijn: maandag t/m vrijdag van 14.00 uur tot 19.30 uur en zaterdag van 11.00 uur tot 14.00 mende wedstrijd te winnen zijn, uur en tijdens de thuiswedstrij- Radio Paloma is te vinden op de den van Willem II. Dan zijn ook de frequentie 106 FM. Radio Paloma verkooppunten bij vak B en M ge- is telefonisch bereikbaar via het opend. nummerOO-3214659192. D E 1 2 0 0 2 0 3 0 0 0 0 8 1 1 0 0 0 1 0 2 0 3 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 5 0 2 eisende start, zeker als daarbij ook de reisuren worden opge- komt mijn richting in, maar ik ver- teld. 'Inderdaad hebben we veel lies Arno uit mijn gezichtsveld. gespeeld, misschien wel te veel. Daardoor bekruipt me een gevoel Met zo'n druk bezette agenda van onzekerheid, de bal stuit van doen we wel veel ritme op en mijn borst, Finidi pikt de bal op en conditie, maar we konden weinig dan ooit. Iedereen begint de scoort. In eerste instantie probeer doen aan het systeem, aan vaste ik me nog te herstellen, maar dat mislukt. Niemand hoeft mij te vertellen wat ik fout heb gedaan: 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 10 3 0 0 0 0 2 0

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1999 | | pagina 17