1 HE PICTURE Baas in eigen huis n interpol A raab karcher Jf COMPACT zéér zuinig Supporter van de week MS Weer grandioos optreden Willem II LOON OP ZAND F 1 bouwstoffen Subaru DEKKERSSSS CHRYSLER W k 1 pagina 12 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 1 oktober 1998 pagina 13 Hoofdsponsor Radio Paloma Willem II Club show JNT Peter van Son S :uning J EF Foto: Fotoburo A. Damen Foto: Fotoburo A. Damen Statistische Feiten Willem II - Roda JC Mariano Bombarda 3-0 Harrie Verhoeven Peter Année Foto: Fotoburo A. Damen L E tu# >6 Het mooiste kodootje voor Uw sportvrienden Kapelmeesterlaan 112a (Stokhasselt) Tilburg 013-4561199 Importeur: Subaru Nederland, Postbus 277, 1430 AG Aalsmeer iRIEUR M2 kelstuk van een heel andere orde. Roda JC heeft tot nu toe een voor Willem II Pauze Cup In de vierde wedstrijd van de eer ste ronde om de Willem II Pauze Cup staan vanavond basisschool St. Jozef uit Rijen en basisschool D’n Opstap uit Lage Mierde te genover elkaar. Willem II heeft het ook in Tbilisi geflikt: een eclatante overwin ning met dezelfde cijfers als in eigen huis. En dat, terwijl optimisten voorzichtig rekening hielden met een kleine nederlaag en pessimisten een hele hete avond voorspel den. Hadden daar in het verre Georgië immers niet al diverse ge louterde topploegen in het stof moeten bijten? En waren de Ge- orgiërs niet al in het bezit van een heuse Europacup ll-bokaal? Martin van Geel, de huidige di recteur voetbalzaken van Willem II die zeven seizoenen ('81 t/m '88) furore maakte in Kerkrade, vindt dat aan de reeks thuisverlie- zen van Willem II tegen Roda maar eens een einde moet ko men. 'Mag ik eerst ons publiek complimenteren met hun in breng in onze wedstrijden. Vanaf het begin van dit seizoen kent Willem II geen gewone toeschou wers meer maar echte fans met ontzettend veel beleving. En dat is vanaf de tribunes ook te mer ken. Een echte twaalfde man en dat stimuleert onze voetballers enorm. Dynamo Tbilisi werd on der het geweld bedolven. Ik hoor van tegenstanders dat ze met knikkende knieën naar Tilburg komen vanwege de fanatieke aanhang. Ik hoop dat Roda zater dagavond zodanig wordt aange pakt, zowel door onze fans als door het team, dat aan de reeks thuisnederlagen tegen Roda een einde wordt gemaakt. We moe- Uit 18 3 4 ge consumptie van yoghurt en wijn een zeer hoge leeftijd berei- ten baas te blijven in ons eigen stadion.' Geen handel maar visie Sinds 1962 gaan Roda Sport en Rapid JC samen door het leven als Roda JC. Vanaf 1972 acteert de ploeg in de hoogste afdeling van de vaderlandse competitie. De subtopper, speelde twee jaar geleden zelfs Europacup onder trainer Huub Stevens. Toen Ste vens vertrok naar het Duitse Schalke zakte Roda enigszins weg en ook dit seizoen is de ploeg niet sterk begonnen. Van Geel: 'Dat is het grote verschil tussen Roda en Willem II. Roda laat het beleid afhangen van een trainer of een bestuurslid die een aan- en verkoopbeleid hanteert zonder visie op de lange termijn Bij ons is dat onmogelijk. Voetbal is geen handel, maar een bedrijf. Willem II werkt gestructureerd aan de hand van een visie op de lange termijn en met mensen die zich conformeren aan het tech nisch beleid.' Karrenvracht aan informatie 'Een nieuwe speler moet passen in onze visie en wordt door de hele technische staf beoordeeld. Bij Willem II zijn in het verleden Programma 2e elftal (aanvang 18.30 uur) maandag 5 oktober maandag 12 oktober RBC-Willem II Willem II - NEC Willem II - Feyenoord Willem II - Ajax Gewicht: 87 kilo Sterk: doelgerichte acties,sco- rend vermogen, sterk linkerbeen en zorgen voor dreiging Zwak: rechterbeen Conditie: op niveau Wisselspeler: niet leuk, ik wil al tijd spelen Debuut Willem II op 8 septem- twijfeld spannende vliegreis weer met twee benen op de grond te gaan staan. Want de nationale competitie heeft nog altijd priori teit. Zaterdag zal kortom de nuch terheid moeten zegevieren. Kranten: Algemeen Dagblad Politiek: daarin ben ik niet geïn teresseerd Kwaliteit sportbladen: in Ne derland goed Magazine Tricolores: leuk om te lezen Muziek: Zuid-Amerikaans Favoriet gerecht: vleesgerech ten Hekel aan: mensen die het ach ter de elleboog hebben ma's: economisch nieuws (RTL) en Studio Sport Frank Rijkaard: verrassende keuze als bondscoach. Of hij daarvoor geschikt is kan ik niet valt, wie het ook is, dan hebben wij meteen een vervanger in beeld. Deze voorwaarden waren al aanwezig maar Co Adriaanse heeft het allemaal nog scherper op de vloer gezet. Onze spelers liggen voor langere tijd vast, heb ben een gemiddelde leeftijd van beoordelen Het meest geleerd van: mijn AUTOMOBIEL BEDRIJF Vanavond is weer een prominen te Willem ll'er, dit keer Kris Mam- paey, tussen zeven en negen uur te gast bij Radio Paloma in De Willem II Club Show. De presen tatie van deze interactieve radio talkshow is in handen van Katja van der Linden en Marco Hee- ring. De telefoon is een belangrijk aanse op de foto. Deze blijvende herinnering wordt aangeboden door Fotoburo A. Damen. De ge lukkige kan zijn toegangskaart afhalen aan het loket Inlichtingen en wordt vervolgens een half uut voor aanvang van de wedstrijd verwacht bij de administratie van Willem II. tersclub. Bovendien mag de sup porter samen met een speler naar 399,- ƒ729,- ƒ769,- 1-0 1- 0 2- 1 2-0 4-1 1- 0 0-0 2- 0 0-1 Uit 1-0 1-2 Programma zaterdag 17 oktober zondag 25 oktober woensdag 28 oktober Vitesse-Willem II Willem II - PSV Willem II - FC Zwolle (Amstel Cup) Spelerscontactavond Op maandag 12 oktober organi seert de supportersclub van Wil lem II in samenwerking met de spelersgroep een spelerscontact avond. Een nieuw verrassend programma zal er voor zorgen dat u de spelers van Willem II op een geheel andere wijze leert kennen. De avond begint om 20.00 uur in het supporterscafé. 0 11 gesp. gew. gel. verl. 18 6 5 Thuis 2-0 1- 0 4-2 2- 2 1-2 0-0 2-2 1- 0 2- 2 2-0 0-2 1- 0 0-3 0-0 0-1 2- 4 Huidig Willem II: heel sterke se lectie Ambitie: voetballen zo lang ik er plezier in heb, proberen het maxi male eruit te halen. Na mijn voet- balloopbaan een eigen im- en ex portbedrijf starten waarbij ik gebruik kan maken van mijn ta lenkennis. Ik spreek Spaans, Itali aans, Portugees, Engels, Neder lands en redelijk Frans Jeugdvoetballers: zorg ervoor datje door middel van studie niet alleen afhankelijk bent van voet bal Kampioen: Ajax Voetbalhumor: flauw, maar je kunt er soms toch vrolijk van wor den Co Adriaanse: een strenge trai ner met veel verstand van voet bal. Tilburg ma. Luisteraars kunnen bellen naar de studio om de gast vragen te stellen of om mee te doen aan een spelletje, waarmee kaarten voor de komende wedstrijd te winnen zijn. Radio Paloma is te vinden op de frequentie 106 FM. Radio Paloma is telefonisch be reikbaar via het nummer 00- 3214659192. keukens, tegels, sanitair, zand, grind, stenen... NG- US" JKE Geminiweg 45, Industrieterrein Loven, 5015 BP Tilburg Postbus 2153, 5001 CD Tilburg Tel. 013-5354435, fax 013-5366558 Sportprijzen van SPOREL Vivio GLi 3 drs. vanaf 14.995,- SUBARU 1971- 1972 1972- 1973 1979- 1980 1980- 1981 1981- 1982 1982- 1983 1983- 1984 1987- 1988 1988- 1989 1989- 1990 1990- 1991 1991- 1992 1992- 1993 1993- 1994 1994- 1995 1995- 1996 1996- 1997 1997- 1998 Programma A1 jeugd (aanvang 14.30 uur) zaterdag 10 oktober zaterdag 17 oktober Het was een lust voor het oog. Van de eerste tot de laatste mi nuut hield Willem II zijn technisch ken. Maar dinsdagavond is de uiterst vaardige tegenstanders onder controle. Het heet dat de Georgiërs dankzij de overvloedi- Leeftijd: 26 jaar Nationaliteit: Argentijn Woonplaats: Tilburg Burgerlijke staat: gehuwd met Michelle. We hebben een doch ter van enkele maanden Clubs: Huracan in Argentinië, de amateurclub ACV, FC Groningen, FC Metz, nogmaals FC Gronin gen en nu dus Willem II Opleiding: een vierjarige HEAO- opleiding International Business School en een cursus 'Buiten lands bedrijf' Contractduur vier jaar Positie: centrumspits op positie 9 Lengte: 187 centimeter overige clubs in het betaalde voetbal samen in totaal 331 con tracten aflopen - als we Voetbal International mogen geloven - loopt bij ons alleen het contract van Heering af. Dat is het verschil, onderdeel van het 'live' program- Baas blijven in eigen huis.' - De supporter die op bijgaande foto omcirkeld is, zal tijdens de wedstrijd Willem ll-Róda JC uitge- keuze of trainer-coach Co Adri- roepen worden tot 'supporter van de week'. De supporter van de week krijgt een mooie plaats op de hoofdtri bune en ontvangt een rondlei ding door het stadion, een blij vend aandenken en een uitnodiging voor het bijwonen van een busreis van de suppor- Zaterdagavond is Roda JC de te kloppen tegenstander in de arena aan de Ringbaan Zuid. De ploeg uit Kerkrade is altijd een moeilijke tegenstander voor Willem II. Van de 18 thuiswedstrij den werden er slechts drie gewonnen. De laatste keer dateert alweer van het seizoen 1992/1993: het werd toen een magere 1-0 door een doelpunt van John Feskens. Alle reden dus om za terdag de statistieken een wat beter aanzien te geven. plaatselijke bevolking minstens vijftien jaar ouder geworden.Voorop de geplaagde coach, die in anderhalf uur tijd zijn pensioengerechtigde leeftijd met minsten tien jaar bekort zag. Willem II voetbalde alsof het al sedert jaar en dag in Europees verband allerlei gerenomeerde tegenstanders pleegt te bestrij den en maakte drie klasse doel punten die de volgende tegen stander te denken zullen geven. Olympisch elftal naar Tilburg Het olympisch elftal speelt op 9 oktober de eerste kwalificatie wedstrijd voor de Olympische Spelen van 2000 in Sydney tegen Is raël in het Willem ll-stadtonDe wedstrijd begint om 18.00 uur. Merchandising catalogus Op 5 oktober brengt Willem II een Merchandising catalogus uit. Hierin staan overzichtelijk alle artikelen die in de vernieuwde dub- winkel verkocht worden. Belangstellenden kunnen in de Supporters Service Unit deze catalogus gratis afhalen. Buskaarten Vitesse - Willem II De supportersvereniging van Willem II reist op ber naar Arnhem voor het bijwonen van de weds lem II. Het is op dit moment nog onduidelijk of hc De Hoogt 12A 5175 AX Loon op Zand Telefoon (0416) 36 39 93 Fax (0416) 36 19 89 Totaal 36 9 9 18 doelsal. 22-24 12-27 34-51 Clubartikel van de wedstrijd De Willem H-winkel heeft voor de wedstrijd tegen Roda JC een heuptas in de aanbieding voor slechts 5,50. (Op deze speciale aanbiedingsprijs is geen Seizoen Club Card korting meer van toe- passing).De openingstijden van de dubwinkel zijn: maandag t/m vrij dag van 14.00 uur tot 19.30 uur, zaterdag van 11.00 uur tot 14.00 uur en tijdens de thuiswedstrijden van Willem II. Dan zijn ook de ver kooppunten bij vak B en M geopend. ■'O zaterdag 17 okto- •dstrijd Vitesse - Wil- het een verplichte combireis wordt. Raadpleeg daarvoor tijdig pagina 673/2 van tele tekst of informeer bij de supporters service unit.Buskaarten voor de wedstrijd Vitesse - Willem II kunt u kopen bij de supporters service unit. Tevens kunt u daar terecht voor uw entreebiljet. De suppor- tersservice unit is geopend van maandag t/m vrijdag van 14.00 uur tot 19.30 uur en op zaterdag van 11.00 uur tot 14.00 uur. plaats van de topscorerslijst met 19 doelpunten Dieptepunt: vorig seizoen speel- vader. Hij leerde me zelfstandig de ik te weinig ondanks dat ik na te denken en mijn eigen weg voor FC Groningen topscorer was te volgen Jammer: dat Argentinië geen wereldkampioen werd Vrije tijd: lezen en studeren Laatst gelezen boek: een boek ber viel ik in tegen Heerenveen en over de Spaanse geschiedenis scoorde mijn eerste doelpunt voor Willem II Eindrangschikkking: vijfde plaats Spelershome: is goed ingericht en gezellig Beste tegenstander: Frank de Boer Favoriete club: Boca Juniors in Argentinië Mooiste shirt: van het nationale team van Argentinië Mooiste stadion: de ArenA. Het Favoriete televisieprogram- meest seervolle stadion waarin ik speelde is van Olympique Mar seille Hoogtepunt: het seizoen 1995- 1996. Ik eindigde op de tweede I E mensen vertrokken die alle ken nis meenamen. Nu staat alles op papier. Willem II heeft een pro fessionele jeugdopleiding en scouting. We weten precies wel ke contracten waar aflopen en het schaduwteam wordt weke lijks bijgewerkt. Onze computers beschikken over een karrenvracht 24 jaar en bezitten de potentie aan informatie. Als iemand weg- om door te groeien. Terwijl bij de Met twee benen op de grond II heeft ook op eigen veld van Zaterdagavond wacht een spekta- ouds her de grootste problemen met de ploeg van Sef Vergoossen. Alle reden dus om na het feestje Limburgse begrippen uiterst scha- van dinsdagavond en de onge- mel aantal puntjes bijeen ge sprokkeld en zal alles in het werk stellen om de beroerdè positie op de ranglijst een wat vrolijker aan zien te geven. Daarin worden zij gesterkt door de historie: Willem s ILBURG

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1998 | | pagina 13