'«PERSONEEL FERK IK Zo Werkt Dat 'UALITY Monteur Mechanisch Technische Dienst Q VAN DER BOOM SCA Allround operators papierverwerking. Allround operators papierfabricage KAR ■VEI De Wwgffê Koerier MARVO Maak van dé bouwmarkt in Tilburg jouw karwei E33 501 (Eerste) Verkoper Verkoper Showroom Verkoopmedewerkers hout-bouw-tuin «Skom hyïn van harte yan Randstad UitzendheStlglngen adressen kunt ndbureau. De UITDAGING! Donderdag 17 september 1998 pagina 20 DE TILI DE TILBURGSE KOERIER the TENA “de sollicitatiebrief”. m/v Wat hij zeker niet moet hebben is een 9-tot-5-mentaliteit. AUTOBEDRIJF het papier aan AU lUütDKljr Vakmanschan an service als traditie RENAULT 50 jaar Marvo Daarnaast zoeken we operators. en ichise endel Acquisitie naar aanleiding van deze stellen wij niet op prijs. (O SCA HYGIENE PRODUCTS .jiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih. Vakmanschap en service als traditie. Goirkestraat 25, 5046 GC Tilburg. Tel. (013) 536 40 11 schrijf d JONGE, AMBITIEUZE ADMINISTRATEUR m/v 50 jaar vakmanschap accuraat en Want wie kent Edet, Libresse en Libero nu niet? Als je bij ons komt werken, zul je die namen dagelijks horen. Net als Tork en Tena. Want het zijn stuk voor stuk merken van SCA Hygiene Products. Dit onderdeel van het Zweedse SCA concern heeft in Nederland fabrieken in Bergum, Gennep, Hoogezand en Tilburg. Het Nederlandse hoofdkantoor, van waaruit tevens de marketing en verkoop plaats vinden, bevindt zich in Zeist. In totaal werken er ca. 1600 medewerkers in de Nederlandse SCA bedrijven. Samen realiseren zij een jaar omzet van ongeveer 1 miljard gulden. SCA Hygiene Products - een divisie van het Zweedse SCA concern waarin wereldwijd ruim 10.000 mensen werkzaam zijn - is binnen Europa een van de belangrijkste producenten van hoogwaardige papier producenten. Deze worden verkocht op consumenten- en grootverbruikersmarkten in 11 Europese landen, in de Verenigde Staten en in Australië. Overigens nodigen wij je ook uit te reageren op bovenstaande functies in geval je niet volledig voldoet aan bijvoorbeeld de opleidingseisen. Bij gebleken geschiktheid zul je dan wel een intern opleidingstraject dienen te volgen. °r Mechanisch Technische Dienst. Je bent bereid jen en indien noedig in ploegendienst te werken. en aan SCA Hygiene lend, Hoofd s gaat onze voorkeur uit jnsen met een Vapro A of tot het produceren van sit. Je bewaakt het Wat ga je doen? Je bent samen met collega's verant woordelijk voor de afdeling hout- bouw-tuin en je zorgt voor verkoop en advies aan klanten. Je bewaakt de voorraad, bestelt bij waar nodig en zorgt voor een perfecte presentatie. Wat ga je doen? Je bent verantwoordelijk voor de verkoop van keukens, sanitair, wand-, vloer- en plafondpanelen, laminaat, kasten en kastsystemen in onze show room. Je denkt mee met de klant en geeft voorlichting en advies over het assortiment. Autobedrijf Van der Boom Tilburg B.V. maakt deel uit van een groep Renault-dealerbedrijven die al 62 jaar actief is in Midden-Brabant. Wat ga je doen? Je bent samen met collega's verant woordelijk voor een afdeling en (mede) verantwoordelijk voor een deel van het assortiment. Je adviseert klanten en geeft productinformatie. Je doet bestellingen en zorgt ervoor dat de schappen er tiptop uitzien. Wat moet je kunnen? Je hebt een klantgerichte instelling en een flexibele houding. Je hebt een commerciële of technische opleiding gevolgd op mbo-niveau. Je houdt van aanpakken en bent praxtisch ingesteld. kunt u zich wenden tot de heer Van Uffelen van Marvo BV, 5048 AC Tilburg, telefoon 013-4671289 Bel dan nu Je functie Onze productie-installaties zijn jouw werkterrein. Jij zorgt ervoor dat ze in goede staat zijn en blijven. Dat betekent dat je preventief onderhoud uitvoert, indien noodzakelijk repareert en storingen verhelpt. Je draagt bij aan een adequate voorbereiding en planning van de werkzaamheden met behulp van een geautomatiseerd onderhoudssysteem. Je werkt in principe in dagdienst en rapporteert aan de Manager om consignatiediensten te loper Heb je interesse? Richt dan je schriftelijke sollicitatie binnen. 10 dager Products Tilburg B.V., T.a.v. mevrouw E.H.D.M. Vrie; Personeelszaken, Postbus 5044, 5004 EA Tilburg. Voor meer informatie kun je bellen (013) 462 69 11 uit tomaten van prodt itels :n en CNC-automaten seerd in versps in een nieuwe u geïnteresseerd in deze uitdagende job in een jong en goed team met toekomstmogelijkheden, I dan naar Autobednjf Van der Boom Tilburg B.V.. Goirkestraat 25, 5046 GC Tilburg. Wat moet je kunnen? Je bent een verkoper in hart en nieren en hebt dit inmiddels bewezen. Ervaring in de branche is een pré. Je hebt een opleiding op mbo-niveau, bent commercieel, hebt technisch inzicht en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Vorselaars Bouwmarkt, Brakman 77, 5037 SV Tilburg Dit is vast niet de eerste keer dat je met SCA Hygiene Products kennis maakt. Met enkele uurtjes op de donderdag kun je per jaar zo'n 10OP gulden verdienen. Wil je meer weten iu 5053596 of 06-53414758 iend, maar jmor”in uw “Zo Werkt Dat” verschijnt wekelijks en wordt verzorgd door Randstad Uitzend bureau bv. Het biedt informatie over ar beidszaken aan bedrijven, werknemers en vooral uitzendkrachten. Het redactio- De kandidaat heeft LTS C-niveau of een gelijkwaardige opleiding of ervaring is geïnteresseerd in verspanende technieken en heeft zin in een nieuwe uitdaging De medewerker die wij in gedachte hebben is niet ouder dan 25 jaar en heeft enkele jaren i opgedaan, bij voorkeur in de autobranche. Hij weet wat er op een boekhouding gebeurt, is heeft gevoel voor cijfers. Een MEAO-opleiding of het praktijkdiploma boekhouden heeft hij op zak, hij is prestatiegericht, kan werken in teamverband en wil de handen uit de mouwen steken. Een computer met de pakketten Windows, Word en Excel is hem niet vreemd. Je profiel Voor de vacature allround operator papierfabricage naar mensen met een Vapro B of MTS diploma. Mer LTS diploma komen in aanmerking voor de functie allround operator papier verwerking. Heb je ervaring in procestechniek en met kwaliteitsringen dan spreekt dat zeker in je voordeel. Als operator ben je de spil tussen verschillen de productieafdelingen, je moet dus om kunnen gaan met druk en beschikken over goede communicatieve en sociale eigenschappen. Daarnaast sta je open voor anderen zodat beide partijen zich kunnen ontplooien en ontwikkelen. Op dond seert Fer stalking. I richten bi lijk rond! foonterre denkbaar zelfs verf geheim at menwerk king (SA ning ov< Plaats: F (tel. 542; Dezeavo Voor inlichtingen kunt u onze administratief manager Peter Postelmans bellen, 013-5364011 of 's avonds, 013-5704019. Vakantie voorbij Geld op Je wilt gaan sparen voor een nieuwe vakantie of een scooter Geen nood Wij bieden interne en externe opleiding een goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden een plezierige werksfeer Voor inlichtingen k Ledeboerstraat 15, V Destichti (voorheel berdejaa v. Stever kunt zich methoevi Gouw, R Tilburg. Wat moet je kunnen? Je bent in staat deskundig advies te geven. Je bent een verkooptalent en je hebt affiniteit met ons assortiment. Je bent een 'doener', energiek, en je werkt graag met mensen. Bij voorkeur heb je een middelbare commerciële of technische opleiding. Voor onze vestiging SCA Hygiene Products Tilburg B.V. (tot voor kort Edet Nederland bv), producent van hygiënische papiersoorten, zijn wij op zoek naar technische mensen. De eerste vacature betreft een: Wat bieden wij? Een uitdagende functie binnen een teamgerichte organisatie. Natuurlijk bieden we je een gepaste opleiding om je te ontwikkelen. Automatendraaiwerk Marvo is als automatendraaierij gespecialiseerd in seriematige produktie van klantspecifieke onderdelen. Marvo levert produkten voor een grote verscheidenheid aan toepassingen zoals printers, copiers, meubels, verwarmingstoestellen e.d. voor afnemers in binnen- en buitenland. Marvo is een bedrijf met 28 medewerkers. Wegens groei van onze activiteiten hebben wij een vacature voor een Automatensteller conventioneel en CNC De werkzaamheden bestaan voornamelijk i afstellen en ombouwen van curve-gestuurde draaiautc tekening lezen en controleren van de maatvoering a slijpen van snijgereedschappen, zoals boren en beit s Feniks sti nieuwe moeders, komen zij toekomst je straks i kemogeli ding te ga ken. De ochtendei van 9.001 nemen of 5421896. opvang ii miapark Ie Op maant hals, psy< Brabant e hol, soft-1 voormen: choses. H (wetten, h nendeGC bied word ruimscho den tot he ma-avonc Ypsilon, den van mensen. I patiënten bijdeGG hof 7. Aai Je profiel. Heb je je opleiding MTS Werktuigbouwkunde aangevuld met applicatiecursus- sen is dat een pre. Je wordt een teamspeler, dus communicatieve en sociale vaardigheden zijn een must. Bovendien ben je enthousiast, servicegericht, vlot en flexibel. Daarnaast ben je bereid om deel te nemen aan diverse over legvormen die bijdragen aan verbeterde werkomstandigheden. zinnen en woorden it over posi- tegatieve erva- let voc“™— svers 1-standaard- n en uitvandHranchise^rganisatie'lntTr^ammV^ I een snel groeiende keten. Er zijn al 67 vestigingen en in verdere expansie is voorzien. De sleutel tot ons succes ligt in het grote, complete assortiment èn in het enthousiasme waarmee onze medewerkers deskundige service verlenen. In verband met uitbreiding van ons assortiment ZOEKEN WIJ VOOR ONZE BOUWMARKTEN IN TlLBURG: Heb je interesse en ben je ouder dan 19 jaar? Schrijf dan een sollicitatiebrief met C.V. binnen 14 dagen naar onderstaand adres, t.a.v. de heer M. Vorselaars. Ben je tussen de 17 en 25 jaar en per direct op zoek naar een goed salaris, leuke collega's, zekerheid, een gezellige werksfeer, afwisseling, goede doorgroeimogelijkheden? Bel voor informatie tijdens kantooruren 038-4224966 Hoewel aan het samen stellen van dit redactio neel de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de uitgever niet aansprake- worden gesteld voor eventuele fouten, noch kunnen aan de inhoud rechten worden ontleend. fouten funest voor een succesvolle sollicitatie. Kopieën van getuigschrif ten en diploma’s mag u meezenden met de sollici- v.i tuwi «i uiiovuuni «VHI.VU.--v.vuuvu., tatiebrief. Het is echter ge heel van deze week staat in het teken van „™en fXtet^oiïidtl- ujn: „u-i-pm nemen naar net soincita De unieke modellenreeks van Renault, alsmede de energieke en creatieve aanpak van ons team, hebben de verkopen de laatste jaren omhoog gestuwd. Daarom willen wij ons administratief team versterken met een Spelfouten, grammaticale fouten en verkeerde woordkeuze zijn uit den - w-'-zijn dergelijke De functies. Als operator vervul je een voorname rol met betrekking tc een optimale hoeveelheid papier van de vereiste kwaliteit productieproces en zorgt voor een gegarandeerde kwaliteit. Daarbij treed je op als troubleshooter, zorg je ervoor dat de productie gehaald wordt en leid je productiemedewerkers op. Als operator opereer je in een team. Samen werk je niet alleen aan een continue verbetering van het productieproces ook lever je er een actieve bijdrage aan. Operators papierfabricage werken in 5-ploegendienst. Als operator papier verwerking draai je mee in een 3-ploegendienst. gewenste vergele- profiel. Het kan zijn dat u de wer- niet aan alle eisen voldoet. een Geef dan duidelijk aan jrkoopbrief. De brief waarom u vindt dat u wel - o ;eft tot doel de lezer te in aanmerking komt voor lijk ligen. De brief moet de functie. Als u vereiste euwsgierigheid op- diploma’s niet bezit, be- kunr tot schrijf dan vaardigheden die belangrijk zijn voor de baan. Als u niet voldoet aan de vereiste werkerva ring of vaardigheden kunt u benadrukken dat u snel leert of kunt u aantonen dat u interesse heeft voor het functiegebied. In de afsluiting van de brief geeft u een korte con clusie (dus géén herha ling) van datgene wat u wenst te bereiken met de brief (bijvoorbeeld een uitnodiging voor een ge sprek). Uiterlijk c /oorgaande brieven worde De werking van een solli- voldoet aan het ge citatiebrief kan vergele- profiel. Het kan zi ken worden met de wer- niet aan alle eisen king van een Geef dan duidelijk verkoopbrief. De brief waarom u vindt dat heeft tot doel de lezer te in aanmerking 1 overtuigen. De brief moet de functie. Als de nieuwsgierigheid wekken en aanzetten verdere actie: een ge sprek. Een aantal tips om de aan dacht vast te houden: - zorg voor een pakkend en creatief begin; geef meteen uw motivering voor de sollicitatie - kom snel tot de kern van de zaak - schrijf zo, dat de lezer het alleen maar met u eens kan zijn - gebruik korte eenvoudige i -schrijf nooit tieve of negatieve erva- Uiterlijk onverzorgde ringen met voorgaande brieven worden direct op- werkgevers zij gelegd. De volgende - gebruik geen standaard- zaken zijn van belang: formuleringen en - typ de brief op A4-pa- clichés pier, wit en ongeli- - schrijf boeiend, maar nieerd; stop geen “humor” in uw - zorg voor een duidelijke brief. indeling Een inhoudelijk verzorg- - voorkom doorhalingen, de brief moet een duidelij- vlekken of fouten in de ke indeling hebben: een brief; begin, een ken en een slot. - beschrijf In het begin van de brief één kant, staat de functienaam en de bron van de vacature. In de kern van de brief komt uw motivatie tot uitdruk king en de mate waarin u boze. Vaak zijt

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1998 | | pagina 20