donder 11, zaterdag 12 zon 10, vrij' september van 14.00 tot 18.00 uur. Mbinbhhiri J y y II ketteren U bent van harte welkom, om een kijkje te komen nemen in onze schitterende sfeervolle bar 3 bruidsuites 6 Themakamers •47 standaard hotelkamers CBR-afdeling Zalenaccommodatie Kegelcentrum en ons geheel nieuwe restaurant *9 Vlissingen metc^e W. van der Meeren Fresh Products, Oisterwijk Groothandel Vers Specialiteiten Frank Verhaaren B.V., Tilburg AGF-Groothandel Gebr. van Gasteren B.V. Containertransport, Tilburg De Milieupartner van de Druiventros Natuursteen Brabant B.V., Udenhout Natuursteen Klijsen Drukkerij B.V., Tilburg Als kleur bij uw drukwerk past... Accountantskantoor De Beer, Tilburg Accountancy Schellekens Schilder- en afwerkingstechnieken, Tilburg Schilder- en afwerkingsbedrijf Echte Bakker van Sprang, Oisterwijk en Haaren Brood en Banketbakkerij H. de Bont Klimaattechniek B.V., Tilburg Klimaattechniek Aannemersbedrijf W. van der Meijden B.V., Berkel-Enschot Aannemersbedrijf K. Mommers B.V. Tilburg Loodgietersbedrijf Teurlings B.V., Oisterwijk Telecommunicatie/HotelTV-Systemen/Kabeltelevisie Citadel Hospitality Automation, Veenendaal Automatisering Sinds begin augustus is het hart van Brabant een bijzonder vier sterren hotel rij ker: De Druiventros. In amper een jaar tijd herrees aan de Bosscheweg in Berkel Enschot een prachtig nieuw hotelcompl Waar de gasten kunnen genieten van de met veel zorg en aan dacht ingerichte standaard-, thema- en bruidskamers. Waar het geheel nieuwe restaurant vele mogelijk heden biedt. In stijl a la carte dineren, gezellig in de brasserie, een lunchbuffet, vergaderarrangementen, een aangeklede borrel... alles is mogelijk bij de Druiventros. Het kopje koffie is er ouderwets goed en het pilsje smaakt er naar meer. Als vanouds kunt u er terecht voor feesten en partijen. Al dan niet in combinatie met de aantrekkelijke kegel-arrangementen die de Druiventros u met eigen kegelbanen biedt. Tot en met zondag staan de deuren aan de Bosscheweg 11 uitnodigend voor u open. Zodat u kunt ervaren wat het echt paar Mutsaers onder gastvrijheid verstaat! Hopmann Liften, Heerlen Liftinstallaties Versteeg's Wildpaleis, Tilburg Groothandel pluimvee/wild/eieren, Po Koeltechnisch Buro Oomen B.V., Raamsdonksveer Voor nieuwbouw, service en onderhoud van koelstystemen Roozen en Van Hoppe, Haghorst Bouwmaterialen, Beton B.V, Betonmortelcentrale, Bedrijfsvloeren en afbouw Selva, Harmelen Hotel- en restaurant meubilair Jac van Ham Exploitatie B.V, Tilburg Audio- video- licht en amusementsautomaten Omnidrink Tilburg, Tilburg Groothandel in dranken CBR, Tilburg Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen Architektenburo Ir. Ad Smeulders B.V, Tilburg Architekt Donders Interieur, Tilburg Interieur RIHO International B.V. Tilburg Sanitair De Tilburgse Koerier, Tilburg Weekblad voor het Hart van Brabant Adviesbureau Markslag B.V, Tilburg Raadgevende ingenieurs voor bouwconstructies 8 Andriesse Tilburg, Tilburg H orecabenodigdheden BelleVue Tegel Design B.V, Tilburg Tegels Blicon Beveiligingen B.V, Tilburg Inbraakbeveiliging/brandbeveiliging/camerabeveiliging Wilti Schoonmaakdiensten, Tilburg Schoonmaakdiensten Jean Arnaud Wijnkoperij, Tilburg Wijnkoperij Blycolin Groep, Zaltbommel Linnenverhuur Hakvoort Horeca, Venlo, A’ dam,Emmeloord, Groningen, Horeca- en grootkeukeninstallaties 't Achterhuis, Udenhout Historische bouwmaterialen De Kok Horecagroothandel, Tilburg Food en non-food voor professionals La Boucherie, Made Speciaalslagerij voor de horeca Wijffels Tilburg B.V, Tilburg Alles voor kantoor Van de Wouw Horecatextiel en Bedsystemen, Zevenbergen Horecatextiel en bedsystemen Slagerij Ben Vorselaars, Tilburg Slagerij H.C.R. De Druiventros Bosscheweg 11 Berkel-Enschot Tel. 013-533 9115 Fax 013-533 14 35

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1998 | | pagina 18