E Junioren Trappers maken reclame voor Nederlands ijshockey Zuivel EL s„ - SPORT - SPORT - SPORT - SPORT - SPORT - SPORT - M VURIGE 40 <1^ |Vl«D| FANTASY FM HEUvelpoorT CINecittA Louis ApollO Topbezetting internationaal Willem II CZ-jeugdtoernooi /o Opening IP Computer Training Centrum I tl»*-1 Heijn Davis Cup team in sterkste opstelling jagina 14 Donderdag 27 augustus 1998 - pagina 15 DE TILBURGSE KOERIER ngen waar naar keuze verloot. net zoveel ken naar de unieke i N/- 9 IP Computer Training Centrum. ;omst Bij h< Ook via kabel 95.6 IVI E G iraagtI i studei DEZE VORIGE WEEK WEEK TITEL/ARTIEST TITEL/ARTIEST 2 22 29 2 23 23 24 25 33 26 20 10 28 32 29 10 30 26 H.H.M. Vlak 10 15 31" 25 12 16 32 13 12 22 ’““'.a 13 34 24 15* 18 35 31 36 36 18 21 38 34 19 39 38 20 23 40 39 Datum: 26 ooflustus 1998 Aflevering: 35 Jcmymg: 8 HEUVELRING 108 idv.) HEUVELPOORT 365 over mii- KAATSHEUVEL jn. Anne Heche en Harrison Ford in Six Days Seven Nights. jzen >858 AANTA1 WEKEN 2 Rut libur N W O tsheuvel IM Tilburg TILBURGS BRIDGEHOEKJE zien wij u als gast bij de grote Al- leijn. ADKAMERS ispik MONTAGE Zuid 2R 4SA 6S Oost pas pas pas pas AANTAL WEKEN rie is dat et sanitair, die aan al es. Plein, tival wijLE tal tear streeks West pas pas pas Noord IS 2SA 5SA Hold me now imenwerken met de s en onlangs keeper :bben aangetrokken ie Zweedse club zijn lillende Canadezen, 9653 V853 10632 Z AB874 H7 A1072 H4 106532' A6 HB6 AV8 diapers heeft de $e- aakt van het Zilve- üup Team dat op 25, Captain Michiel Schaf lectie bekend gemaa ren Kruis Davis Cl Corkyr zijn de i Zijn in- eld bete- C'est la vie Postmen Cocktail DeKast Secret Love You're still the one Titanic De film Titanic is gebaseerd op de on dergang van het beroemde passagiers schip Titanic tijdens de eerste reis in 1912. Aan boord wordt de welgestelde Rose Dewitt Bukater verliefd op derde klasse passagier Jack Dawson. Gezagvoerder Patrick Ross zich echter vreemd; hij pmb zoveel mogelijk vrouwen te paren. La ter gaan de autoriteiten vermoeden, dat een buitenaards wezen met het ruimte schip terug is gekomen. programma tsv n.o.a.d. Donderdag 27 augustus, 19.00 uur, be- ker(poule)wedstrijd NOAD 2-01ym- pus2 Zaterdag 29 aug., 17.00 uur, oefen wedstrijd NOAD-SARTO Dinsdag 1 september, 18.45 uur, be- ker(poule)wedstrijd LONGA-NOAD Woensdag 2 september, 18.45 uur, be- ker(poule)wedstrijd ‘t Zand dames- NOAD dames t. Kom dus zeker kij- puter Training Centrum aan de Ring en naai ut uuitke manier van werken baan Oost 116c. tijdens de Open dag. U vindt IP Com- beachvolleybal in oisterwijk Op zondag 30 augustus organiseert Taxandria Volleybal voor de eerste keer een beachvolleybaltoemooi. Dit toermooi valt samen met het Parelfes- 1 en vindt plaats in de achtertuin café La Belle Epoque te Oister- De wedstrijden van een vijftien- ams starten om 10.00 uur en om streeks 16.30 uur zal de finale plaatsvinden. N TILBURG m/v) voor 8 min. 1,5 jr. :t: 46.20.327 s gedraagt probeert met n te paren. I WILLEM II STRAAT 29 I iisa- uvoe ma- maar de eigen ;mpo af. BOUWMEESTERPL. 1 I DEZE VORIGE WEEK WEEK Bound De gebroeders Wachowski zijn er uit stekend in geslaagd een spannende thriller te maken met twee lesbische vrouwen in de hoofdrol. Ex-gedeti- neerde Corky heeft eindelijk weer werk als loodgieter. Als Corky bezig is een appartement op te knappen vraagt trvrouw Violet of ze de gootsteen epareren. Dat wil de stoere pot y wel en voor ze het doorhebben zijn de twee tot over hun oren verliefd op elkaar. Wanneer blijkt dat Violets maffiose vriendje een aanzienlijke som geld in huis heeft, besluiten de da mes hem dat afhandig te maken. RADIO FANTASY VZW - Schoolstraat 66 - B-2381 Weelde-België Telefoon: 00-3214657676 Fax: 00-3214659798 vitron tilburg HSC Vitron Tilburg blijft in het goede spoor. Door afgelopen weekeinde tweemaal van Kinheim/2 te winnen, handhaafde de Tilburgse honkbalfor- matie zijn koppositie. De ploeg van coach Ben Thijssen zet zijn laatste kwartet competitiewedstrijden in met een dubbel tegen Flying Petrels uit Purmerend. Eerst komen de Petrels za terdagmiddag om 14.30 uur in het ge meentelijk sportpark op bezoek. Zon dag volgt de return in Purmerend. Music sounds better with you ,00 1,00 *>oo r,00 1,00 1,00 1,00 >,00 r.oo Roeien, Wemer de Rooy, Joep An dries, Joost Zeebregts, Steve Linders en Jeffrey van lersel lieten zich in Malmö van hun beste kant zien. Zeker als in ogenschouw wordt genomen, dat de junioren van Trappers in eigen stad nauwelijks ijstijd krijgen. Na afloop van de stage toonden vertegenwoordi gers van M.I.F. Redhawks belangstel ling voor alle deelnemers aan de stage. Een pluim op hoed van de junioren van Trappers, die tijdens hun verblijf in Malmö reclame maakten voor het Ne derlandse en Tilburgse ijshockey. Voor de 15-jarige Peter van Biezen heeft deze stageweek een aardig staar tje gekregen. Zijn ouders en hijzelf gin gen graag in op een uitnodiging om een jaar in Malmö te trainen en te spelen. Peter van Biezen is na een kort Verblijf in Tilburg weer afgereisd naar Zwe den. Goede sfeer Ook trainer René de Hondt gaf zijn ogen goed de kost in Malmö. Hij kon kennismaken met de Zweedse rmunu van trainen en de rol van tactiek in het Zweedse ijshockey. Kennis en erva ring die De Hondt graag met de andere jeugdtrainers in Tilburg zal willen de len. De 18-jarige Joost 7 onder de indruk van uv «uv- spelers. “Hun mentaliteit is totaal an ders”, zegt Zeebregts. “Niemand zal klagen als er geschaatst moet worden en bij de meest stompzinnige dingen doet iedereen even fanatiek mee. One nigheid is een ander woord voor ver trekken. En harde onderlinge strijd in een blijvende goede sfeer zijn de nor maalste zaak van de wereld. Als Ne derlanders waren wij meestal het doel wit van de checks. Maar na de training werden bij een licht stootje tijdens de lunch al snel excuses aangeboden.” van deze meteoriet zou het einde van de wereld betekenen. Harry Stamper (Bruce Willis) en zijn team hebben slechts achttien dagen om het ongeluk af te wenden. Het nieuwe ijshockeyseizoen was niet eens begonnen of Tilburg Trappers had zijn eerste succes al binnen. Niet dankzij het eerste team CVT Trappers, maar door de uitstekende prestaties van enkele jeugdspelers tijdens een sta ge in Zweden. De gastheren waren aangenaam verrast over het niveau van de Tilburgse spelers, die hetzelfde programma kregen voorgeschoteld als hun Zweedse leeftijdgenoten. Een zwaar programma met twee of drie keer ijstraining per dag, droogtraining én fitness. Ophaal en ook zilveren s.e.t. bal Zondag 30 augustus wordt de laatste wedstrijd gespeeld om de zilveren S.E.T. bal. Tegenstander is Baardwijk uit Waalwijk, de wedstrijd vindt plaats op het Koos Eras sportpark en begint om half drie. De wedstrijd tegen G.F.C. ‘93 werd een 2-3 overwinning voor de gasten. ^|UMAGENDA_ op de azen in. In de we- te hebben jenofmis- itheteind- Het Magische Zwaard Het meisje Kayley en een jonge blinde man verzetten zich tegen de gemene iber, die probeert het zwaard “Exca- >ur” te stelen van Koning Arthur. Jacht op de Kleintjes Jacht op de Kleintjes is het verhaal van een heel speciaal volkje “bruiklener- tjes”, met personen zo klein als een wijsvinger, dat onder de vloeren en achter de muren van onze huizen woont. De familie Klok woont onder de vloer in het huis van de grote men- sen-familie Lender. Als de Lender’s uit hun huis worden gezet moeten de kleintjes mee om te kunnen overleven of hun oude huis uit handen van de slo per zien te houden. De kinderen van de “bruiklenertjes” beginnen een race te gen de klok om dit laatste voor elkaar te krijgen. 4H9 M VB1042 94 B975 A Siberia Hugo en Goof hebben er een hobby van gemaakt om rugzaktoeristes op te pik ken van het centraal station van Am sterdam. Als het lukt, dan worden de buitenlandse meisjes versierd, om ver volgens beroofd te worden van geld en een paspoortpagina met daarop de foto en nationaliteit van het slachtoffer. In dit spel bepaalt Hugo de regels, terwijl een goeiige Goof hierin gewillig volgt. Als de doorgewinterde reizigster Lara hun pad kruist, is Goof meteen verliefd en hij wil haar meenemen naar het land van haar kindertijd: Siberië. Geheel te- verze] gen de regels in, nodigt Goof Lara uit re|j„ie om bij hen te komen wonen. Nu de confo machtsverhoudingen niet meer vast- opn ip staan, wordt het leven ingewikkeld. i een onderbreking van één jaar or- sinessruimte van het Willem II-sta- liseert Willem II op zaterdag 29 en dion, waar dhr. drs. M.F. A. van Dies- ',n—gustus voor de zesde keer sen, wethouder van sportzaken, het "‘-tschot geeft voor het evenement. n beginnen zowel op za terdag als op zondag om 9.30 uur. De finale bij de D-pupillen vangt zondag middag aan om 14.40 uur, die bij de C- junioren om 15.30 uur waarna om 16.30 uur de prijsuitreiking plaats vindt. De wedstrijden worden ge speeld op het jeugd- en amateurcom plex van Willem II, gelegen op ca. 200 meter van het Willem Il-stadion (naast de ALG). ELKE WOENSDAG VAN 4 TOT 7 FANTASY’S Presentatie: Frank L SomensielKny pglridf «4. tmisei. S Lethal Weapon 4 De bekende rechercheurs Mel Gibson en Danny Glover doen onderzoek naar de mensensmokkel, die georganiseerd wordt door een Aziatische misdaador ganisatie. De helden trekken op hun bekende eigen wijze ten strijde. Nae ganiseert Willem II op zaterdag 29 en zondag 30 augustus voor de zesde keer haar internationaal jeugdtoemooi voor startschot geeft D-pupillen (onder 12 jaar) en C-junio- De wedstrijden 1 ren (onder 14 jaar). CZ Groep Zorg verzekeringen treedt voor het eerst op als hoofdsponsor van het evenement en volgt daarmee Fuji Photo Film op, dat de eerst vijf edities sponsorde. Zoals gebruikelijk hebben de organi satoren gezorgd voor een indrukwek kend deelnemersveld. De teams van Ajax, Feijenoord, PS V en Willem II uit eigen land nemen het op tegen hun leeftijdgenoten van Liers SK (België), Arsenal (Engeland), Schalke’04 (Duitsland) en FC Nantes (Frankrijk). In beide leeftijdscategorieën wordt ge speeld in twee poules van vier teams, zodat het op zondagmiddag tot twee echte finales komt. De officiële opening (voor deelnemers en genodigden) vindt vrijdagavond 28 augustus om 19.00 uur plaats in de bu- Het Magische Zwaard Het meisje Kayley en een jónge blinde man verzetten zich tegen de gemene Ruber, die probeert het zwaard “Exca- libur” te stelen van Koning Arthur. Als Ruber de moeder van Kayley gevan gen neemt, worden de krachten gebun deld om haar te bevrijden. Don't rush Kim'Koy Lilali ke-Play The Soca Boys Madonna Blof Aan de kust Dance the night Ruffneck Bravo All Stars Let the music heal your s Pros Michel Ghetto Superstar Use Delange I'm not so tough Billie Myers Another level De bestemming How do I live I Don't want to miss a thing De Kleine Zeemeermin Het zeemeerminnetje Ariel wordt ver liefd op prins Eric, een aardse sterve ling. De krab Sebestiaan moet Ariel in de gaten houden, maar kan niet verhin deren dat de zeemeermin de prins tij dens een storm te hulp schiet en redt. De Kleine Zeemeermin Het zeemeerminnetje Ariel wordt ver liefd op prins Eric, een aardse stel ling. De krab Sebestiaan moet Ariel in de gaten houden, maar kan niet verhin deren dat de zeemeermin de prins tij dens een storm te hulp schiet en redt. Daarmee is het avontuur niet ten einde. Ariel en Eric moeten samen de strijd aangaan met de boze zeeheks Ursula. Met het rebid van 2SA belooft Noord 12 tot 14 punten. Het antwoord van 5SA or vraag geeft twee azen aan. tenschap de beschikking over alle azen met samen nege schien wel tien troeven wordt bod 6S. Na een antwoord van 5R op het azenvragen (een aas) had Zuid moge lijk nog kunnen afstoppen in 5S. Nu gaat na het antwoord van 5SA de voor keur uit naar het bod van 6S boven een pasbod waardoor Noord 5SA zou heb ben moeten spelen. De uitkomst van West is hier harten vrouw. Bij het maken van zijn speel- i ziet Zuid met zijn tien troeven en en vrouw buitenboord dat de uit troeven bij OW 2-1 zullen zitten om een kans te hebben Mafia! In Mafia! volgen we het verhaal van de onhandige Vincenzo Cortino (Lloyd Bridges in zijn laatste rol), die vanuit Sicilië naar Amerika zwemt om daar uit te groeien tot een grote mafiabaas. Als hij met pensioen wil gaan moet hij één van zijn zonen als opvolger aan wijzen. Maar wie moet het worden? De rechtvaardige oorlogsheld Anthony of de lichtgeraakte psychotische Joey? toerfietstocht til burgse pijl Toerclub Tilburg ‘93 organiseert op zaterdag 29 augustus een toerfietstocht genaamd de Tilburgse Pijl. Er is keuze uit 2 verschillende afstanden. Een tocht over 120 km die start om 8.30 uur wordt verreden achter voorrijders met begeleiding van een volgbus. De ge middelde snelheid is ongeveer 28 km per uur. Deze tocht kan ook op eigen gelegenheid gereden worden. De an dere tocht is een gezinstocht over 40 km. Beide tochten zijn uitgepijld. Voor de 40 km kunt u vertrekken tussen 9.00 en 13.00 uür. Inschrijven voor deze tochten kan v.a. 8.00 uur bij het ver trekpunt Boerke Mutsaers aan de Vij- verlaan 2 te Tilburg. 4 The Cause Stand by me Sparkle real R Kelly Be careful Acda de Munnik Niet of nooit geweest Sashl Mysterious times Wehke^o party (Vengabus) Zelfs je naam is mooi z.v.v. the knowledge Het nieuwe zaalvoetbalseizoen gaat weer beginnen. Team 1 begint dit sei zoen met een toernooi bij z.v.v. De Sa lamander in Dongen, op 2 september van 18.00 uur tot 23.00 uur. Team 2 start dit seizoen met op 2 september een vriendschappelijke wedstrijd te gen z.v.v. Janssens En Jans in Den Bo- gerd in Alphen. TZVB competitie: team 1 komt uit in de 1ste klasse en team 2 komt uit in de 2de klasse omdat ze vorig jaar kam pioen zijn geworden in de 3de klasse en dus zijn gepromoveerd. Jackie Brown Centraal in Tarantino’s film staat een stewardess, die voor een gangster geld smokkelt. Als ze betrapt wordt, be denkt ze een gewiekst plan om de dans te ontspringen. Tarantino baseerde zijn film op een misdaadroman van de legendarische Elmore Leonard. Wie ooit één letter van hem gelezen heeft, weet onmid dellijk hoe het verhaal afloopt. Veel meer dan in zijn eerdere films is Tar antino hier een echte verhalenverteller. Op initiatief van de trainer-coach van CVT Trappers, Nisse Nilsson, trokken acht junioren van Tilburg Trappers on langs voor een stageweek naar Malmö. Samen met trainer René de Hondt en chef d’equipe Ton van lersel. Daar wa ren zij te gast bij M.I.F. Redhawks. Een club die speelt in de elite-divisie in Zweden en waar Nisse Nilsson actief was als speler en coach. Een club die te vergelijken is met clubs uit de NHL. Het is dan ook niet verrassend dat de Zweden nauw samenwerken met de Detroit Redwings en onlangs keeper Mike Vemon hebben aangetrokken van San José. Bij de Zweedse club zijn overigens verschillende Canadezen, Amerikanen en Finnen in dienst. Peter van Biezen, Sander Zeebregts, Ralph truus egberts toernooi Zondag 30 augustus organiseert de da- meskorfbalvereniging ZIGO voor de 27ste keer het Truus Egberts Toernooi. Dit is voor veel speelsters de laatste ge legenheid om te bewijzen dat ze in het selectieteam thuishoren. Vandaar dat ZIGO er steeds weer in slaagt om in de verschillende poules een sterk deelne mersveld bij elkaar te brengen, waar met veel inzet wordt gestreden. De aanvang van het toernooi is om 10.00 uur en de laatste wedstrijden eindigen om 15.45 uur. Het toernooi wordt ge houden op sportcomplex De Kluit aan de Gershwinstraat bij scholengemeen schap Quiruin. FAVORIET: ANOUK SACRIFICE Marinier i. Séchting Impald Species II Het ruimteschip Excursion bezoekt Mars. Als de bemanning terug wil ke ren naar de aarde vallen alle systemen even uit. Zo ziet het er althans uit van af de aarde. Terug op aarde worden de bemanningleden ingehaald als helden. Lethal Weapon 4 De bekende rechercheurs Mel Gibson en Danny Glover met consorten zijn te rug. Zij doen onderzoek naar de men sensmokkel, die georganiseerd wordt door een Aziatische misdaadorganisa tie. Het oprollen van deze Chinese ma- fia-bende is een zware klus, maar de helden trekken op hun bekende eigen wijze ten strijde. De grappen en klap pen wisselen elkaar in hoog tempo af. As Good as it Gets Jack Nicholson als romanschrijver die iedere avond voor het slapen gaan na telt of zijn verzameling neuroses nog compleet is. Hij is volslagen obsessief. Hij gebruikt elk stukje zeep maar één keer en hij neemt plastic bestek mee naar het café, waar hij altijd aan de- - zelfde tafel gaat lunchen. Maar hij is", ook een bijzonder onprettig mens, zo- als zijn buurman zal ondervinden. Jack kreeg voor deze rol een Oscar. Left Luggage In het filmdebuut van Jeroen Krabbé verzet de 20-jarige joodse, maar niet- gieuze studente Chaja zich geheel rform de geest van de jaren ‘70 te-: gen iedere vorm van autoriteit. Maar haar bijbaantje als kindermeisje in het chassidische gezin Kalman, het con tact met de lieve maar sloverige moe- - der en de innige band die ze krijgt met het zwijgende zoontje Simcha, zorgen ervoor dat ze anders gaat denken ovor~ de talloze eeuwenoude joodse gebrui ken en rituelen. Een ontroerend ver- - haal over vriendschap. Sneak Preview Elke dinsdagavond om 22.00 uur een verrassingsfilm. Tegen een geredu-- ceerde prijs kunt u een sprongetje in het duister wagen. Wie wil zich niet een keer laten verrassen? mncesmakenin j AlbCft en daarna (bij de De winkel waarin wij werken staat be kend als de grote Albert Heijn. Dit komt niet alleen door zijn groot as sortiment, de kwaliteit en klantvrien- ,l:jkheid, maar ook door de versheid, er op de zuivelafdeling. jasten, zo noemen we onze klan- en verse p- oenwiji slijk op beachvolleybal in hilvarenbeek Het Vrijthof krijgt er een nieuw evene ment bij. Er zal voor het eerst een be achvolleybaltoemooi gehouden wor den op het groene hart van Beek. Op 29 en 30 augustus zal het Vrijthof veran deren in een groot stand. Het gras zal hier niet onder lijden, want het wordt bedekt met een speciaal zeil. Een helft van het Vrijthof, tot aan de kiosk, zal verdeeld worden in negen speelvelden. Óp het andere gedeelte komt een grote feesttent te staan. De geoefenden spelen met een team van drie personen, de ongeoefenden spelen met vier spelers Op het veld. In totaal zijn er zes categorieën: mannen geoefend en ongeoefend, vrouwen ge oefend en ongeoefend en gemengd ge oefend en ongeoefend. Teams uit heel Brabant zullen aan het toernooi deel nemen. Op zaterdag wordt er in poule- verband gespeeld. ‘s Avonds is er in de tent een grote be achparty voor iedereen die maar wil komen. Ook zal er dan een band optre den. Op zondag is er een nieuwe pou- le-indeling. Teams spelen dan tegen andere teams van hetzelfde niveau. Uit die poules komen dan de winnaars. In schrijfformulieren zijn verkrijgbaar bij café De Verandering en de Hispohal in Hilvarenbeek. Armageddon Wanneer een space shuttle in de ruim te verdwijnt en een regen van meteo rieten op de oostkust van Amerika valt, is dat een voorbode van een veel groter drama. Een meteoriet ter grootte van de staat Texas wordt ontdekt. 2 slag zou het einde van de werel kenen. on. Lethal Weapon 4 igel op te geven De bekende rechercheurs Mel Gibson en. Dat blijft niet en Danny Glover met consorten zijn te rug. Zij doen onderzoek naar de men sensmokkel, die georganiseerd wordt door een Aziatische misdaadorganis tie. Het oprollen van deze Chinese m fia-bende is een zware klus, r helden trekken op hun bekende wijze ten strijde. De grappen en pen wisselen elkaar in hoog ter Six Days Seven Nights De wat norse vrachtpiloot Quinn Har ris (Harrison Ford) is tevreden met zijn leven totdat hij Robin Monroe (Anne Heche) ontmoet, een gedreven blad manager uit New York. Harris moet Monroe naar Tahiti vliegen. Onder weg moeten ze vanwege hevig onweer een noodlanding maken op een onbe woond eiland. 26 en 27 september in het Indoor Sport centrum Eindhoven speelt tegen Ecu ador voor het behoud van een positie in de Wereldgroep. Nederland zal worden vertegenwoor digd door Richard Krajicek, Jan Sie- merink, Paul Haarhuis en Jacco El- tingh. Indien een basisspeler genoodzaakt is zich terug te trekken voor deze ontmoeting, kan Schapers een beroep doen op zowel Sjeng Schal ken, John van Lottum als Dennis van Scheppingen. Het zal voor de beste dubbelcombina- tie ter wereld Haarhuis/Eltingh de laat ste keer zijn dat zij op eigen bodem uit komen in Davic Cup-verband. De KNLTB zal hen op gepaste wijze hul digen na afloop van de dubbelpartij op zaterdag 26 september. Het is nog niet bekend welke spelers namens Ecuador de strijd zullen aan binden met Nederland. De hoogst ge klasseerde Ecuadoriaan is Nicolas La- pentti met een ATP-ranking van 56. The X-Files De film is gebaseerd op de award-win- nende cult-tv-serie The X-Files van Chris Carter. De speciale FBI-' Mulder en Scully raken in een x intriges verzeild. Wanneer zij derzoek instellen naar een mysterieuze bom-explosie in een kantoorgebouw in Dallas komen ze tot de ontdekking, dat hier een groot geheim begraven ligt. Gespeculeerd wordt dat Scully en Mulder het moeten opnemen tegen buitenaards leven, het paranormale en “government cover-ups”. Geheim houding is de code. tweede interpolis trappenloop De Trappenloop is een sportief evene ment voor jong en oud. Er wordt gelo pen in teams van vier personen. Deze lopen een kort parcours door het cen trum van Tilburg, waarna in het Inter polisgebouw het spectaculaire tweede gedeelte van het parcours is: 397 tre den verdeeld over 19 verdiepingen. Het teamlid dat als derde over de streep komt, zet de eindtijd voor zijn of haar team neer. Eenmaal boven kan het team met de lift weer naar beneden, waar zal worden afgesloten met een prijsuitreiking, een loterij en een bor rel. De tweede Interpolis Trappenloop is op zaterdag 12 september vanaf 13.30 uur. Na afloop van de wedstrijd is er bij Interpolis gelegenheid om te douchen. Deelnemen kan in de categorieën wed- strijdlopers of recreanten. De teams vertegenwoordigen onder andere be drijven, studenten en sportverenigi- gen. zowel voor het snelste recreanten team als voor het snelste wedstijdteam liggen er kaartjes klaar voor het bezoe ken van een wedstrijd van de Tilburg se voetbalclub Willem II. De dag wordt georganiseerd door studenten van het TSC St. Olof in samenwerking met Interpolis. Wilt u deelnemen aan de Trappenloop, dan kunt u zich opgeven bij Ólof. Voor bedrijventeams bedraagt het inschrijf geld 80 gulden. Een studententeam be taalt 40 gulden. Adres: TSC St. Olof, Spoorlaan 330-3323, 5038 CC Til burg; tel. 5438828/5438829; fax 5438830. open oisterwijkse biljartkampioen- schappen Van begin oktober tot februari 1999 zal de 23e versie van de O.O.B.K. «Libre» worden gespeeld. In vijf wedstrijden-klassen, waarvan de gemiddelde grenzen tussen 0,25 t/m 5.50 liggen, zal strijd geleverd worden. Alle informatie krijgt men via het in- r schrijfformulier en het bijgevoegde Hij kon wedstrijdreglement. manier Dit formulier is verkrijgbaar in Wijk centrum «Pannenschuur», Lavendel 9, Oisterwijk. Tel. 5219090. Men kan ook bellen naar W. J. Kroeger, tel. 5219188. Kenmerkend voor dit toernooi zijn ge- t Zeebregts was diep zelligheid en sfeer, naast de spanning an de Zweedse elite- waaronder de deelnemers dikwijls lij den. De uiterste inschrijfdatum is 18 september. Marian Liefdevolle, maar tevens aangrijpende film over een jongen die bijna zijn hele leven in tehuizen en jeugdgevangenis sen heeft doorgebracht. Omdat hij vanaf zijn derde al in een weeshuis zat en daarna verhuisde naar een jeugdgevangenis, zijn z’n reacties die van een opgeslotene, en z’n protes ten uitsluitend gericht tegen de kleine (gevangenis)maatschappij waarin hij leeft. Marian is echter geen wilde boef, maar een gevoelig kind, dat zo goed en zo kwaad als het kan probeert te leven. Hij wordt verliefd op begeleidster Eva, maar kan met die gevoelens maar moeilijk overweg. On connait la chanson Claude lijkt voor de buitenwereld ge lukkig getrouwd met Odile. Wanneer haar jeugdvriend Nicolas najaren te rugkeert naar Parijs is hij erg jaloers. De zus van Odile, Camille, wordt he vig verliefd op de knappe makelaar van Odile, die haar evenwel niet echt gelukkig maakt. Diens medewerker Simon, die in zijn vrije tijd hoorspelen schrijft, ontmoet Camille als zij een groep toeristen door Parijs gidst en wordt in stilte verliefd op haar. Inmiddels zoekt Nicolas via de makelaar van Odile een apparte ment om met zijn vrouw en kinderen te gaan wonen, maar wordt doorverwe zen naar Simon. Individuele computer-training je voor een vast laag bedrag r.vu zwwi mag oefenen tot je het kunt. Dit vind je alleen maar bij IP Compu ter Training Centrum in Tilburg, dat zaterdag 29 augustus zijn deuren opent van 10.00 tot 17.00 uur. Sinds begin maart heeft IP Computer Training Centrum een vestiging in Til burg. De tiende alweer. Iedereen kan daar in zijn eigen tempo net zoveel oe- Bij ieder bridgespelletje kan de leider fenen tot hij een programma helemaal niet gaan spelen zonder een speelplan kent. Er worden geen cursussen gege- gemaakt te hebben. Zodra de leider dat ven °P de traditionele klassikale wijze, gedaan heeft kan er in het spel van de maar via efficiënte audiovisuele indi- week bijna niets meer mis gaan. Ja, de viduele trainingen. verdeling zou natuurlijk nog een spaak Onderzoek heeft uitgewezen dat ande- in het wiel kunnen steken. re opleidingsinstituten bijvoorbeeld 15 uur trainingstijd geven en meer niet. Of je het computerprogramma dan wel of niet beheerst is niet relevant. Wil je extra komen trainen dan betaal je extra. IP Computer Training Cen trum geeft zwart op wit dat iedereen net zoveel mag komen trainen als hij of zij nodig acht. Met andere woorden: je gaat niet eer der weg voor je het kunt. U kunt bij IP Computer Training Cen trum terecht voor allerlei computercur sussen zoals Toetsenbordvaardigheid, Windows, MS Office 97; Word, Excel, Powerpoint, Access, Outlook en bin nenkort Internet. Tijdens de open dag wordt onder alle bezoekers een gratis computercursus plan heen staande moeten het contract te maken. Dan nog moet ruitenvrouw gevonden worden. Dit laatste lost zich op door het goede speelplan. Immers Zuid kan zich twee dubbele renc'™ klaveren en in harten er.j 2-1 verdeling van de troeven) van slag gaan in schoppen en rustig afwachten waar Oost of West mee terug komt. Als dit in een van de dubbele renonces is gaat in Noord ruiten 6 weg en is de snit in ruiten niet meer nodig. Een vervolg in ruiten geeft deze snit gewoon cadeau en daarmee ook het contract. Daarom de uitkomst nemen met hartenaas en delijk schoppen 2 naar schoppenaas spelen. Zeker Bij het vallen van schoppenvrouw bij Onze gas Oost kan het gemaakte speelplan uit- ten, eisen verse producten en terecht, gevoerd gaan worden. Daarom doen wij er alles aan om het zo Hartenheer wordt gespeeld met direct Vers mogelijk op onze afdeling te krij- daama ook klaverenheer, klaverenaas gen, zo krijgen we soms zelfs drie le en vrouw. veringen per dag. Nu is het tijd om met schoppen 3 Oost Ook proberen we nieuwe producten zo Zuid doorlopen naarde 10 in rijn eigen “n ^se feta, hand en op len klaveren of hadenfer- V,n “n heCTl»ke ta,"”,se 101 volg doet Zuid in Noord ruiten 6 weg roomboter. om in eigen hand te troeven. Het spel 0°^ IS onze afdeling goed vertegen kan niet mis als de troeven bij OW woordigd in de voordeelstraat met on- maar 2-1 willen zitten en dat is het ge- der meer roomboter en heerlijke toet- val. Het goede speelplan doet de rest. jes- Graag zi bert Hei City of Angels De engel Seth (Nicolas Cage) ontmoet Maggie (Meg Ryan). Hij verlangt er naar om bij haar te zijn en haar te kun nen voelen. Vanwege zijn onzichtbare bestaan is dat onmogelijk. Seth besluit zijn sterfelijkheid als engel op te ge door mens te worder..v_. zonder problemen. Armageddon Wanneer een space shuttle in de ruim te verdwijnt en een regen van meteo rieten op de oostkust van Amerika valt, is dat een voorbode van een veel groter drama. Een meteoriet ter gfootte van de staat Texas wordt ontdekt. De inslag tofferen kan een grote e materialen. Tilburg tel. jps Al enkele weken zijn de manschappen van trainer Come Hutten bezig met de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Zaterdag a.s. om half drie speelt JPS thuis tegen Olympia uit Dongen aan de Debussylaan. I-agenten i web van ij een on- sie in een kantoor amen ze tot de ontc

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1998 | | pagina 15