DE AUSTRALISCHE NU OOK IN NEDERLAND "FAMILYCAR OF THE YEAR" Parkeerbon vast met P Clip Sportieve Toyota Corolla S Interstate Half miljoen Omega's Vierwielaandrijving voor Canta Nu tot ƒ4.200,- actie voordeel op de Gran Move. Een unieke MPV, nu al voor ƒ29.995,- 0 importeur AVON banden Hogere veiligheidsuitrusting standaard bij Volkswagen Speciale Opel Corsa World Cup 'ïv I JU DE TILBU DE TILBURGSE KOERIER DE AUTOMAAT Donderdag 28 mei 1998 pagina 8 PR-HG-46\ ling, ALFl tij- st- Alfa Ron grijs met. 1995/1 Alfa Ron rood,sb, r 1994/8; jmvat onder lichtmetalen wiek zen f van de e pro- Alfa Ron zwart met 1997/1; Alfa Ram 1991/85 Alfa Rom rood,sb,d 1992/14 Alfa Rom rood, Imv, 1992 Alfa Ron zwartlet 1996/91 De uitrusting om' meer een airbag, segment. De auto scoort goede kritieken en kreeg onder meer de prijs voor “Beste Nieuwe Luxueuze Importauto”. i DaiLease en de e kredieten) Actie en wintel jaar over De Corolla S is in principe gebaseerd op de hatchback in Linea Terra uitvoering. Er kan worden gekozen uit de kleuren van de Wouw B.V., Kloosterstraat 20-22, tel. 0416-363412. lymans (subdealer), Bedrijfsweg 2, tel. 013-5282324. Alfa Ram rood, sb, Ir 1991/12 Alfa Rom rood, Imv, 1995/41 Alfa Rom zwart, ledt 1997/8.: Alfa Rom rood met., 1995/ 11 Alfa Rom rood,sb,c 1995/45 Alfo Ron blauw met 1997/15 Alfa Ron groen met 1995/1' Alfa Ron rood met., 1995/4! Polar Silver, Satin Black en Cool Water. De 1,3 liter 16- kleps motor levert 86 pk en de 1,6-16V komt aan 110 pk. Het totale pakket opties zou nor maal bijna drieduizend gulden moeten kosten, maar met een meerprijs van slechts f.1.500,= komt de Corolla S op f.31.990,= met 1,3 liter motor en f.32.990,= als 1,6. Alfa Ron beige met 1993 LOON OP ZAND, Automobielbedrijf A. OISTERWIJK, Autobedrijf J. Pay reeks moderne motoren zoals bijvoorbeeld de 210 pk sterke 3 liter V6 en de direct ingespoten turbodiesel met 16 kleppen. 4x4 krijgt een tweede motor achter in die de achterwielen aandrijft. Dat de Canta daarmee zware omstandigheden aankan bleek tij dens uitgebreide tests op de test baan van DAF Trucks in St. Oedenrode. Kopers van een Canta 4x4 krijgen een dag lang onderricht in terreinrijden om zo de mogelijk- Cran Move Twee airbags en gordelspanners Electrisch bedienbare buitenspiegels Stootlijsten Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Electrisch bedienbare ramen lichtmetalen velgen Multifunctionele interieuropstelling Stuurbekrachtiging Toerenteller Dakspoiler Startblokkering 1.516V motor, 66kW/90pk 3 jaar fabrieksgarantie Prijs ƒ29.995,-j ƒ32.995,- Uw actk o—nteoi ƒ3300,- C200,-^ Je rijdt zeker. DAIHATSU Prijs is ind. BTW en exd. kosten rijklaar maken, de verplichte verwijderingsbijdrag kosten. SE40. U vindt Daihatsu ook op Internet www.daihatsu.nl. Afgebeelde aa optioneel zijn. Informeer ook naar de uitgebreide leasemogelijkheden van I flexibele Daifinfinanderingen (ook mogelijk zonder aanbetaling en/of lopende k loopt zolang de voorraad strekt. *Exd. BTW, per maand op basis van 20.000 km De nieuwe Corolla S vormt een uitbreiding van het huidige leveringsprogramma van deze Toyota middenklasser. Maar de oplage blijft beperkt tot 2000 exemplaren. Er kan worden gekozen uit de 1,3 en 1,6 liter motoren. De uitrusting omvat onder meer centrale vergrendeling, elektrisch bediende portierrui ten, derde remlicht, een gla- schuifTkanteldak met jalou- zie, stuurbekrachtiging en een achterspoiler in de carrosserie- kleur. De Corsa World Cup is te bestellen met vrijwel het volle dige motorenpallet van 1 liter 12-klepper tot 1,5 liter turbo diesel. De prijslijst begint bij £26.750,=. De verschillende modellen van Volkswagen worden binnenkort rijker uitgerust, vooral op het gebied van veiligheid. Dit heeft uiteraard consequenties voor de aanschafprijzen. De wijzigingen in uitrusting en prijs gaan per 1 augustus in. Dat betekent dat auto’s die nu besteld worden, maar na die datum geleverd worden volgens deze nieuwe specificaties en prijzen worden afgeleverd. Alle Polo-varianten krijgen een dubbele airbag en het zoge naamde licht- en zichtpakket bestaande uit mistlampen voor, ten, toerenteller, verstelbare stuurkolom, buitentempera tuurmeter, sportstoelen met de bekleding uit de Corolla G6 en metaallak. Het dashboard is uitgevoerd in antraciet. De Passat-prijslijst start bij £47.465,= voor de sedan en £50.165,= voor de Variant. De Volkswagen Sharan heeft sinds 1 mei standaard ABS, terwijl er enkele kleine wijzigingen wer den doorgevOerd. De Sharan- reeks begint nu bij £59.995,=. De Daihatsu Gran Move is in Australië gekozen tot 'Family Car of The Year"! Als u denkt aan de grote gezinnen, de lange afstanden en het vaak onherberg zame terrein in Australië, begrijpt u wel dat deze titel niet zo maar gegeven wordt. Maar de Gran Move is dan ook een unieke MPV die een zee aan ruimte combineert met geavanceerde, betrouwbare techniek en een ongelooflijk lage prijs. Om dit te vieren hebben wij nu twee Gran Move actiemodellen: de Sydney en de Melbourne. Met actie voordeel van 3.500,- tot f 4.200,-. Geen ander merk biedt zoveel auto voor zo weinig geld!. Inclusief drie jaar fabrieksgarantie en ook leverbaar met automa tische transmissie. Ga dus snel naar uw Daihatsu-dealer en profiteer van zo veel voordeel. heden van hun voertuig beter te leren kennen. De Canta 4x4 is net als de tweewielaangedreven variant eenvoudig aan te passen met bijvoorbeeld een rolstoellift en handbediening van gas en rem. Waaijenberg BV uit Veenendaal levert de Canta 4x4 voor circa £32.000,=. De Golf krijgt in het nieuwe modellenjaar in alle gevallen hoofdsteunen achterin en zij- airbags, waardoor de basis 1.4- 16V £33.835,= gaat kosten. Ook de Passat krijgt standaard Een wereldprimeur is de Canta 4x4 van Waaijenberg BV, het eerste vierwielaangedreven voertuig voor de mindervalide medemens, waar voor geen rijbewijs nodig is. De Canta 4x4 is een nieuwe versie van het reeds bestaande model, waar mee nu ook onverharde paden kun nen worden betreden. De Canta probleem was tot nu toe echter de beschikbaar van de Corsa, waardoor de levertijden lang waren. Samen met de introduc tie van deze speciale uitgave heeft Opel ook gewerkt aan een betere beschikbaarheid. elektrisch verstelbare en ver warmde buitenspiegels en verwarmbare ruitensproeiers. De Polo heeft inclusief deze extra’s een vanafprijs van £24.995,=. Nieuw is bovendien de Polo sedan en Variant met automaat gekoppeld aan de 100 pk 1,6 motor voor respectieve lijk £35.950,= en £36.150,=. De Cadillac Catera werd in juni De Omega werd in 1994 geïnt- 1996 in produktie genomen en roduceerd op de Nederlandse biedt werk aan 1200 mensen. markt en wist meteen een ste in het eerste jaar van verkoop vige positie voor zich op te werden er in de Verenigde eisen. Vorig jaar werden een Staten al meteen 25.000 stuks aantal vernieuwingen doorge- van verkocht, en dat was goed voerd en werd de nieuwe 2 liter voor een eerste positie in het DTI-motor leverbaar. Op 20 mei jl. rolde de 500.000ste Opel Omega v; huidige generatie van de duktieband in het Duitse Russelsheim. Bovendien zag ook het 50.000ste exemplaar van de Cadillac Catera, het Amerikaanse broertje van de Omega, het levenslicht. Beide auto’s worden op dezelfde lijn geproduceerd. De Omega wordt gemaakt als sedan en station wagon met een uitgebreide U hebt netjes een parkeerbonnetje gekocht en het voor de voor ruit geplaatst. Maar by het dichtgooien van het portier waait het net uit het zicht en vindt u bij terugkomst een ‘prent’ onder de ruitenwisser. Zo’n onterechte bekeuring behoort definitief tot het verleden met de P Clip, een handige clip waaronder de parkeerbon keurig op z’n plaats blijft en van buitenaf goed zichtbaar is. De clip bestaat uit een kunststof transparant ven ster en kan eenvoudig op de voorruit van de auto worden geplakt. Parkeerbonnetjes kunnen er dan simpelweg achter geschoven worden. De P Clip is uiteraard bruikbaar in iedere auto, maar kan in huis of kantoor ook dienen om boodschap- penlijstjes of memoblaadjes een vaste plek te geven. De P Clip is verkrijgbaar bij autoshops, tankstations en garagebedrijven voor slechts £4,50. Vooruitlopend op het Wereld Kampioenschap voetballen in Frankrijk introduceert Opel een speciale uitvoering van de Corsa, de World Cup. Opel Nederland is sponsor van zowel het Nederlandse elftal als het Wereld Kampioenschap, zodat de komst van deze speciale uit voering geen verrassing is. Een zij-airbags alsmede cruise-con trol en mistlampen voor. De Passat sedan krijgt bovendien de zogenaamde Isofix voorzie ning, een vergrendelsysteem op de achterbank voor kinderzit jes. Bij de Variant wordt deze voorbereiding later ingevoerd. Het bandenmerk AVON wordt sinds kort officieel in ons land geïmporteerd door Interstate uit Delft. AVON levert al sinds 1933 aan Rolls-Royce en ook Aston Martin en Land Rover kiezen al jaren voor dit merk. Naast de personenwagenbanden importeert Interstate ook de 4x4 banden van AVON, alsmede bestelwagen banden, caravanbanden en winterhanden. Het van oorsprong Britse AVON werd vorig jaar ovérgenomen door Cooper. De pro ductiefaciliteiten zijn helemaal nieuw opgezet en de firma heeft een ISO 9001 certificering. AVON heeft een eigen Racing Development afdeling en een tak die zich bezighoudt met motor fietsbanden. In de Formule Ford en formule 3000 worden raceban- den van AVON gebruikt en bovendien heeft het merk de exclusie ve rechten van diverse Britse kampioenschappen. AVON is ver krijgbaar via AVON-dealers, bandenspecialisten en garagebedrij ven. «fcJD-RB-aj

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1998 | | pagina 32