CZA HE PICTURE kies de juiste buitenzonwering Europa lonkt! ïnii Xnterp olis PARTA W/ I Roland Jansen leeft op bij Sparta il tel. eS, Iputz- n met pla- v.o. afzuig- SS klink^joint pagina 16 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 7 mei 1998pagina 17 Afscheid CZ als hoofdsponsor -EGEN 1 Komt dat zien, komt dat zien! Clubartikel van de wedstrijd Foto: A. Damen I Ook in Rotterdam is het leven mooi met doelman Jansen in de kooi Statistische Feiten Willem II - Sparta Thuis Uit tijd tot de betere keepers in de PTTTelecompetitie behoort. haha.' Maarten Wijffels 2-0 il GASTVROUWEN -HEREN Van minimaal 18 jaar Harrie Verhoeven I Peter Année touwtjes strak in handen hield. Foto: A. Damen UIS Tilburg nkr telefoon (013) 543 42 68 WillemJI L Win gratis toegangskaartjes Affichebezorgers te gast Shell Jeugdvoetbaldag 1998 in Willem II stadion Bij een modern klantvriendelijk stadion hoort een goed gastheerschap! Piet de Jong Bokaal jangskaart- liswedstrijd Totaal 49 12 14 23 65-83 1-0 1-0 0-2 3- 1 4- 1 eens van een buitenlands avon tuur, maar niet meer ten koste Willem II betaalt een gepaste vergoeding. Informatie bij de heer G. Picokrie, tel. 013 - 5490 590 Aanmelding kan ook geschieden bij Willem II, postbus 235, 5000 AE Tilburg Willem II zoekt ter uitbreiding van haar suppoostenkorps Kranten en sportbladen: Bra bants Dagblad, NRC, de Tele graaf, de Stem, de Tilburgse Koe rier, Stadsnieuws, Magazine Tri colores. Hekel aan: wanneer mensen problemen negatief benaderen. Daarom richtte ik een club op van positieve denkers: CPD. Muziek: ik houd van musicals. Ze hebben vaak een zinvolle bood schap. Favoriet gerecht: een goed klaar gemaakte visschotel. Werelddub: Ajax. Favoriete televisieprogram ma: NOVA. Het meeste geleerd van: mijn ouders. Bondscoach: aardig. Huidig Willem II: biedt perspec tief voor de toekomst. Ambitie: Europees voetbal voor Willem II. Co Adriaanse: meer dan goed. Publiek: is prima. Toch moeten er meer mensen naar het stadion komen. Supportersvereniging doet goed werk. Dat is belangrijk voor het imago van Willem II en de stad. Competitieprogramma niet best. Alle wedstrijden moeten naar de zaterdag en/of zondag. Iedere dag voetbal is op den duur funest. Studio Sport: de spanning van het voetbaldeel op zondagavond ontbreekt door de chaotische pro grammering van de competitie. Speciale gasten bij de wedstrijd te gen Sparta zijn de affichebezor gers en de mensen bij wie het hele seizoen de wedstrijdaffiches ge hangen hebben. Zij nemen plaats op de vakken C en O en zien ho pelijk een enerverend duel Op 31 mei wordt voor de eerste keer het veldvoetbaltoernooi om de Piet de Jong Bokaal gespeeld op het amateurcomplex van Wil lem II. Aan dit evenement nemen teams deel van Interpolis, CZ groep, het eerste team van de Willem ll-amateurs en oud-Willem II met Bud Broeken, Clemens Bas- tiaansen en Frank de Brouwer. De aanvang is 14.00 uur. Uiteraard reikt Willem ll-topscorer aller tij den, Piet de Jong, na afloop zelf de hoofdprijs uit aan de winnaar. Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 17.00 uur Zaterdag van 9.00 uur tot 12.00 uur ZONDAG 10 MEI 14.30 UUR Thuis 24 10 9 5 47-28 Uit 25 2 18 18-55 4-3 0-0 0-0 3-3 0-1 1- 2 3-0 2- 2 Kapt. Hatterasstraat 23, 5015 BB Tilburg Tel. 013 536 00 96. Fax. 013 535 35 54 gesp. gel. doelsal. 6-1 0-2 5- 0 1-0 6- 0 0-3 1-0 3-1 3-0 2- 0 3- 0 4- 2 2-1 0-1 2- 0 4-0 3- 0 Bijzondere ideeën in bouwbeslag Exclusiviteit in bouwbeslag sden. her en in één. 3900,- It U7), ir. 17 ENEN n Isdeel Tongelre), oom V S Tilburg ND GLAS Doe mee aan de Willem II- voorspellingsquiz op Internet en win twee toega""'’1'”'* jes voor een thuis van Willem II. Surf naar de Willem ll-homepage (http://www.willem-ii.nl). GROEP ZORGVERZEKERINGEN Hoofdsponsor Willem II Zaalvoetbaltoernooi Zaterdag 16 mei organiseert de supportersclub van 10.00 tot 18.00 uur in sporthal de Haspel in Goirle een zaalvoet baltoernooi voor supporters verenigingen. U bent van har te welkom. De toegang is gratis. Zondagmiddag moet het gebeuren. Bij een overwinning op Sparta gaat Willem II, vijfendertig jaar na zijn laatste internatio nale bekeravontuur tegen Manchester United, weer Europa in. Het spreekt voor zich dat heel voetbalminnend Tilburg daarbij aanwezig moet zijn. 1954-1955 1956-1957 1958- 1959 1959- 1960 1960- 1961 1961- 1962 1962- 1963 1965- 1966 1966- 1967 1979- 1980 1980- 1981 1981- 1982 1982- 1983 1983- 1984 1987- 1988 1988- 1989 1989- 1990 1990- 1991 1991- 1992 1992- 1993 1993- 1994 1994- 1995 1995- 1996 1996- 1997 1997- 1998 dat ik moest concurreren met de de gro jeugdige keepe'r van het tweede, en hef wist ik dat het allemaal wel los Sparta gepakt. Ik vind dat ik een zou lopen. Dat is wel gebleken, goed jaar achter de rug heb.' want ik heb dit seizoen nog geen wedstrijd gemist." naar de Goirleseweg meer dan die nergens méér voelbaar is nando Derveld en Henri van der waard. dan op een stadionstoeltje, als u kortom in bent voor een fantastische ambiance in een waar voetbalfeest, dan bent u deurkrukken knoppen grepen meubelbeslag voordeurbeslag garderobes sanitaire accessoires modern en klassiek in messing chroom RVS kristal hout hton. in vele htheid. 5500.- erra. >or een isduur. I 2400.- De strijd om de CZ groep Penalty bokaal vindt dit seizoen haar ein dde. Geen triest einde, want 17 jaar ïis er met inzet en met succes door •de enthousiaste schooljeugd ge intreden om de bokaal. De initia tiefnemers van het eerste uur kun nen terugzien op een geslaagd ja renlang durend toernooi waarvan CZ groep de laatste zeven jaren de sponsor was. De nu 63-jarige Gie- dus van Roosendaal verdedigde Jan Melis vanaf de eerste tot de laatste pe nalty het doel op soms onnavolg bare wijze, terwijl Jan Boor de laat- Leeftijd: 54 jaar. ste tien seizoenen uitstekend de Woonplaats: Tilburg. Burgerlijke staat: gehuwd met Ellyvan den Assem. Kinderen: ik heb drie volwassen zoons. Opleiding: middelbare school. Beroep: directeur van het bedrijf Melis Gieterijen Tilburg BV. Maatschappelijke functies voorzitter Kamer van Koophandel en voorzitter CDA fractie van Pro vinciale Staten. Positie bij Willem II: lid van de Raad van Commissarissen. Afscheid Jammer maar waar. Voor de aanvang van de wedstrijd Willem ll-Sparta kan het pu bliek afscheid nemen van en kele gewaardeerde voetbal lers. Velen zullen Joonas Kolkka missen om zijn magni fieke dribbels en voorzetten, Henri van der Vegt om zijn goede techniek en Fernando Derveld om zijn inzet. Wij wensen hen veel succes toe bij respectievelijk PSV, Udine- se en Haarlem. De Willem ll-winkel heeft voor de wedstrijd Willem ll-Sparta een polsbandje in de aanbie ding. Voor slechts f 2,50 wordt dit fraaie bandje uw bezit. De clubwinkel is iedere woens dag-, donderdag- en vrijdag middag open van 14.00 tot 16.00 uur en bij de thuiswed strijden. Dan zijn ook de ver kooppunten bij vak B en M ge opend. Tevens houdt de Wil lem ll-clubwinkel uitverkoop, zolang de voorraad strekt. Kassa's op wedstrijddag geopend Bongers Auto Lease Rabobank Tilburg CZA «I 111 I DEFENDER knikarmscherm met KEMA-keurj Achteraf bezien hadden de trico- gerukt zal eerst Sparta moeten lores afgelopen zondag de tickets worden bedwongen. En dat is ~al kunnen verdienen, maar het geen wedstrijd die met twee vin- uitgekookte Roda - toch enigszins gers in de neusgaten kan worden een Angstgegner - gooide roet in afgewerkt. Weliswaar leverden de het eten. Omdat het ernstig geha- thuisontmoetingen de laatste ja- vende Heerenveen in Volendam ren klinkende cijfers op (de lijst op een nog grotere nederlaag vanaf 1990 laat overwinningen werd getrakteerd, heeft de equi- zien met onder meer 6-15-0, 5-1 pe van Co Adriaanse het lot nog en 6-0), maar de meest recente altijd in eigen hand. Een mooiere ontmoeting in Rotterdam maant afsluiting van het seizoen is kort- tot terughoudendheid: toen liep om niet denkbaar. Willem II tegen een kansloze 4-1 Op zaterdag 6 juni wordt voor de veld worden de finales om het tiende keer de traditionele Jeugd- kampioenschap van Nederland voetbaldag gehouden. Shell ver- schoolvoetbal voor jongens en bindt zijn naam sinds twee jaar meisjes gespeeld. Het parkeerter- aan dit evenement dat voor de rein is de geëigende plaats voor tweede achtereenvolgende keer de finales van het straat- plaats vindt in en rond het Willem voetbal.Spelers van de selectie van II stadion. Het voetbalprogramma het Nederlands elftal zullen aan begint om half elf op het hoofd- wezig zijn om zich door de dui- veld en bestaat uit de finales om zènden bezoekers aan deze voet- het kampioenschap van Neder- baldag te laten uitzwaaien naar land C en B junioren. Op het bij- de WK in Frankrijk. ’t „zolderke”! Nassaustraat 6F Tilburg L (kruising Ringbaan West Dillenburglaan) Radio Paloma Willem II Club Show Radio Paloma heeft voor van avond Jimmy van Fessem uit genodigd. Hij zal in het pro gramma Willem II Club Show vanaf 19.30 uur uitvoerig aan de tand worden gevoeld. De telefoon is een belangrijk on derdeel van het 'live' pro gramma. Luisteraars kunnen bellen naar de studio om de gast vragen te stellen of om mee te doen aan een spelle tje, waarmee vrijkaarten voor de komende wedstrijd te win nen zijn. Radio Paloma is te vinden op de frequentie 106 FM. Radio Paloma is telefo nisch bereikbaar via het num mer 00-3214659192. om een andere reden gedenk- een forse bijdrage hebben gele- lemaal wenst over te geven nederlaag op. De adrenaline-pro- waardig. Voor de laatste keer im- verd aan de successen, is de gang aan een zinderende spanning Afscheid ductie zou zondag derhalve zowel mers maken Joonas Kolkka, Fer- Voordat de (verse) bloemen, de op het veld als op de tribunes wel (nieuw leven ingeblazen) ballon- eens tot recordhoogte kunnen Vegt deel uit van de Willem ll-se- Als u wilt genieten van een nen en de (weer koud gezette) oplopen. lectie. Alleen al het afscheid van champagne kunnen worden aan- De wedstrijd tegen Sparta is ook deze rasvoetballers, die alle drie sfeervol stadion, als u zich he- zondag van de partij! Contractverlenging Het sterke optreden van Jansen is Opgewekt bij de clubleiding van de Rotter- Roland Jansen klinkt opgewekt, dammers niet onopgemerkt ge- Het dramatische laatste seizoen bij bleven, want afgelopen vrijdag Willem II, waarin hij al na acht sprak de doelman over verlenging wedstrijden op de bank terecht van zijn nog één jaar doorlopende kwam en na de winterstop zelfs contract. Jansen: 'Het was een po- werd verbannen naar de tribune, sitief gesprek. Ik zou me kunnen lijkt te zijn verteerd. 'Ja, dat is zo. voorstellen dat ik bij Sparta mijn Maar dat heeft wel even geduurd carrière afsluit. Ik droom nog wel hoor. Nu denk ik amper meer aan het vorige seizoen, maar vooral de eerste weken bij Sparta legde ik van alles. Als ik naar het buiten- Penalty Bokaal mezelf de nodige druk op om te land ga, dan alleen naar een club Na twaalf jaren trouwe dienst scheidden eind vorig seizoen de op het hoogste niveau in een aan- steeds contact met een aantal wegen van keeper Roland Jansen en Willem II. Even vreesde de sprekend voetballand. Ik heb bij- Willem ll'ers. Wat me trouwens al- 30-jarige sluitpost voor een abrupt einde van zijn profloopbaan. voorbeeld geen trek meer in een tijd zal bijblijven is dat schitteren- Maar juist toen de nood het hoogst leek, kwam de redding in de Engelse first-divisionclub. Die tijd de spandoek dat een tijdlang in vorm van een tweejarig contract bij Sparta. In Rotterdam be- is voorbij.' het stadion hing. "Wat is het le- wees Roland Jansen de afgelopen 33 wedstrijden dat hij nog al- Zondag, op de laatste speeldag ven mooi met Jansen in de kooi", van het seizoen, komt Jansen stond erop. Dat vond ik wel aar- weer oog in oog te staan met zijn dig. Ik heb ze er bij Sparta ook wel Jansen:'Ik werd bij Sparta binnen- presteren. Ik wilde ten opzichte voormalige ploeggenoten bij Wil- eens op attent gemaakt, maar gehaald als opvolger van de ge- van Willem II heel graag bewijzen lem II. Het geeft hem naar eigen hier heeft tot nu toe geen enkele stopte Edward Metgod. Trainer dat ik nog makkelijk op eredivisie- zeggen een speciaal gevoel. 'Ik supporter zo'n doek voor mij op- Hans van der Zee gaf me niet de niveau meekon. Ik denk dat ik vind het leuk om weer even terug gehangen. Onbegrijpelijk hè, garantie dat ik eerste doelman daar dit seizoen aardig in ge- te zijn bij Willem II. Een belangrijk zou worden, maar toen ik hoorde slaagd ben. Ik lag meteen goed in deel van mijn loopbaan heeft zich roep, maakte weinig fouten hier afgespeeld en ik heb nog eb een aantal punten voor Supporters kiezen speler van het jaar Uit de tussenstand na 14 thuiswedstrijden blijkt dat Sami Hyypia, Geoffrey Prom- mayon en Tomas Galések de meeste kans maken om te worden genomineerd voor de titel Speler van het Jaar. U als supporter kunt tijdens de Speler van het Jaar-avond op maandag 11 mei vanaf 20.00 uur in het supporterscafé zelf bepalen wie volgens u het meeste aanspraak maakt op deze titel. Verder zullen be halve het talent van het jaar ook de pechvogel en club man van het jaar in de bloe metjes worden gezet tijdens deze door de supportersclub georganiseerde gala-avond. Raad van commissarissen: toe zicht houden op algemeen- en fi nancieel beleid van Willem II. Lengte: 178 centimeter. Gewicht: 89 kilo. Clubs: ik speelde een tijd bij de veteranen van Willem II en was 15 jaar hun voorzitter. Gescoord: meegewerkt aan het voorwaardenscheppend beleid voor de totstandkoming van het stadion. Beste voetbaleigenschap teambuilding. Beste voetballer Jan van Roes- sel. Hij was een spits die veel scoorde met het hoofd. Mooiste shirt: Willem II. Mooiste stadion: Willem II. Jammer: dat mensen niet zonder maatregelen een kaartje voor een wedstrijd kunnen kopen. Vrije tijdsbesteding: Hockeyen tennis en het verrichten van be stuurlijke activiteiten. Laatst gelezen boek: over de te verwachten maatschappelijke problemen rond het jaar 2000. CZ groep neemt afscheid als hoofdsponsor. Interpolis neemt de wacht over. CZ blijft gelukkig wel co-sponsor. Het zou jammer zijn wanneer juist deze sponsor definitief zou afhaken. Maar liefst 12 1/2 jaar lang sloten CZ groep en Willem II elkaar in de armen. CZ was een betrouwbare hoofd sponsor waarmee goede afspra ken te maken waren. Bovendien beschikte deze sponsor over lei ders met een goed luisterend oor dat Willem II geen windeieren leg de. Wij denken allereerst aan de man van het eerste uur, de helaas te vroeg overleden Ben Weustink. Hij legde samen met Stan van de Wouw de basis voor een langdu rige samenwerking met Willem II die daarna door Mike Leers met succes werd voortgezet. Het af scheid van hoofdsponsor CZ groep zal niet ongemerkt voorbij gaan want het vak E zal tijdens de wedstrijd Willem ll-Sparta gevuld zijn met medewerkers van deze zorgverzekeraar. Omdat u geniet van de stijlvolle details voor uw woning, hierin ook voor uzelf een bewuste keuze wilt maken, een goed advies niet in de wind slaat en kwaliteit koppelt aan goede service, maken wij uw keuze bij het zoeken naar een goede buitenzonwering-specialist wel érg makkelijk... IN DE MAAND MEI: GRATIS MONTAGE (op begane grond)

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1998 | | pagina 17