7 nen dt u van »gte niet >rdt sen rier 998 pagina 12 DE TILBURGSE KOERIER Tilburgse Accordeon Vereniging “Les Musiciens Joyeux” Parochie H. Dionysius ‘t Goirke Tilburgs Mannenkoor La Renaissance Bureau Ondersteuning Tilburgse Sport E.H.B.O. Ver. Petrus Donders Vogelvereniging “De Vink” Heemkundekring “Tilborch” Zwijsenstichting, voorzieningen voor mensen met een verstandelijke handicap Voetbalvereniging S.E.T. De Bocht Stichting Centraal Sint Nicolaas Comité Tilburg St. Tilburgse Najaarscompetitie Heuvels gemengd Koor van de Parochie St. Jozef Tilburg Gymnastiek en Turnvereniging Dionysius Voetbal Vereniging S.V.G. Tilburg Buurtcentrum in de Boomtak Parochie H. Kruis Wandelbos Openbare Bibliotheek Tilburg Minderbroeders-Kapucijnen, Missieprocuur en medewerkers Het Oude Kerkje Middelbeers Noorderligt, Bat Cave, Muziekkantenwinkel Galerie “Bremmer” De Rooi Pannen- Tilburg, Breda en Eindhoven Theologische Faculteit Tilburg Parochie Broekhoven-Fatima-Pius X R.K. Parochie St. Maarten-’T Zand Tafeltennisvereniging Perfection Indoor Sportcentrum Irene “Vrienden van L’Echo” De Sprengk Handbalvereniging White Demons T.S.V N.O.A.D Een jaar is weer ten einde. Een bijzonder jaar, zoals eigenlijk elk jaar op een bepaalde manier bijzonder is. Een jaar ook met hoogtepunten en dieptepunten. Wereldwijd, maar ook dicht bij huis. Iedereen zal zich bij een terugblik op het jaar 1997 weer allerlei positieve en negatieve dingen kunnen herinneren. In een bepaald jaar kunnen in je eigen kring van familie en bekenden bruiloften en sterfgevallen hand in hand gaan. Zo is het leven. Het hoort er allemaal bij. Hoe verdrietig dat ook kan zijn. Alle gebeurtenissen in de loop van een jaar beleven we meestal samen met anderen. De mens is een sociaal wezen. Het is de mens eigen om op allerlei gebied activiteiten te ontplooien samen met anderen. Met de mensen die ons het meest nabij staan en ande ren, met wie wij een deel van onze vrije tijd zinvol en plezierig doorbrengen. Of het nu gaat om verenigingen, stichtingen, werk groepen of andere instellingen, één ding blijft overeind: de mensen in deze organisaties zullen hoe dan ook doorgaan met hun bezigheden. De wereld draait immers door en zo ook het leven. In goede tijden en in slechte tijden. De vele instellingen die op deze pagina’s vermeld staan zullen u ook in het nieuwe jaar via De Tilburgse Koerier op de hoogte brengen van hun activiteiten, doorgaans vergezeld van een uitnodiging om hieraan deel te nemen. Zij doen dat niet zomaar. U bent bijzonder welkom. Aarzelt u niet. De betreffende groeperingen zijn er voor u. Zij zorgen ervoor, dat het Hart van Brabant blijft kloppen. Woensdag 24 decemberpagina 13 Jeugdcircus II Grigio - Haaren /ml

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1997 | | pagina 13