r CZA HE PICTURE Goed voetballend PSV kijkt al naar volgend seizoen ?de cz JW SPOREL A CHRYSLER l-Lfi Supporter van de week IZEN Voor de BESTE voorzet. Jeugdig talent kiest nog steeds voor Willem II VanBoekelAccountants 1 cz- GOEDBETERBEftTENS O ken - IiW&i ’Iwilïem nj— “SE LOON OP ZAND UI Donderdag 4 december 1997 pagina 11 DE TILBURGSE KOERIER pagina 10 Genodigden Wijkactie Sa mi Hyypia en Jaap Stam in de wedstrijd Willem II-PSV op 17 november 1996 Foto. A. Damen »m mes namo Kiev nog als plaaggeest vaak om te zetten in doelpunten. gen en dat alle zeilen bijgezet Fotoburo: A Damen haakt en mag alleen maar hopen Iers en supporters. In hoeverre Gian Santegoeds de na dit seizoen transfervrije Phi- porter wakker van ligt. Statistische Feiten "Iedere vereniging legt andere ac- Willem II -PSV Maarten Wijffels. dien een goede naam opge- als op maatschappelijk terrein. Harrie Verhoeven Peter Année Foto: Persburo van Eijndhoven 8 ittr Sportprijzen? Radio Paloma Willem II Club Show FM- FOON acht andere profclubs in Bra- om spelers zelf op te leiden", bant." Na het Bosman-arrest en meent Van Mierlo. "De jeugdop- II kiezen. Als je bedenkt menwerken met het Italiaanse daar praten we tenslotte over ride regio nog acht prof- Udinese. In het kader van die echt niet in de weg." muziek maar ook van Marco Bor- sato. Favoriet gerecht rijst met vlees en een goed klaar gemaakte saus. Huidig Willem II: wij hebben een uitstekend team. Tegenstander PSV: die ploeg is heel sterk maar niet onoverwin nelijk. Wij gaan voor de winst! Ambitie: ik wil net als elke ande re speler nog eens voetballen bij een grote dub. Daarvoor moet ik eerst bij Willem II goed presteren. Kampioen van Nederland: Ajax. Co Adriaanse: hij leert me hoe ik sterker moet worden en verbetert mijn tactisch inzicht. Ik moet de bal sneller leren spelen. Tilburg: mooie stad. Afrika: wanneer ik niet meer voetbal wil ik terug naar Afrika. 4 16 3-4 0-2 0-2 35 50-130 7 december 7 februari 7 maart Het Goirke Tilburg en Gilze De Reit Tilburg en Udenhout Loven Tilburg en Rijen Ousmane Sanou Leeftijd 19 jaar. Woonplaats: Tilburg. Burgelijke staat: ongehuwd. Land van herkomst: Burkina Faso. Clubs: in Burkina Fasso speelde ik tot mijn 16e jaar in wijkclub KIKO FC, daarna in USFA. Lengte: 176 cm. Eerste wedstrijd in jeugd Wil lem II: in september 1995. Positie: ik speel in de spits of op de rechtervleugel. ik niet. Mooiste stadion: de Arena in Amsterdam. Het Marakacana sta dion voor 155000 toeschouwers in Rio de Janeiro lijkt mij fantas tisch. Het San Siro in Milaan trou wens ook. Twee hoogtepunten vorig sei zoen scoorde ik met het 2e elftal tegen RBC 2 zes maal. Toen ik in de A1 jeugd speelde werd ik top scorer. Sportief dieptepunt: tijdens de uitwedstrijd tegen NAC bleek ik totaal uit vorm te zijn. Heel jam mer! Vrije tijd ik kijk veel naar de sportprogramma's op televisie en lees ook graag romans en detec tives. Kranten en sportbladen Bra bants Dagblad en Voetbal Inter national. Muziek: ik houd van Afrikaanse gesp. gew. gel. saldo 1-6 0-1 1-2 0-1 0-6 Uit 25 2-1 2-5 1-0 Radio Paloma heeft voor van avond Pieter-Jan Wassing van Schrobbelér uitgenodigd. Hij zal in het programma Willem II Club Show vanaf 19.30 uur uitvoerig aan de tand worden gevoeld over het Schrobbelér-vak in het Willem II Stadion. De telefoon is een be langrijk onderdeel van het 'live' programma. Luisteraars kunnen bellen naar de studio om de gast vragen te stellen of om mee te doen aan een spelletje, waarmee vrijkaarten voor de komende wed strijd te winnen zijn. Radio Paloma is te vinden op de frequentie 106 FM. Radio Paloma is telefonisch bereikbaar via het nummer 00- 3214659192. Ringbaan West 306, Postbus 413,5000 AK Tilburg Telefoon 013-4633533 Telefax 013-4638812 ZONDAG 7 december 18.00 UUR Thuis 2- 4 0-6 1-0 3- 4 3-2 1-2 0-2 0-0 3-4 3-2 2- 0 3- 0 Totaal 49 Uit 1- 2 3-1 3-0 2- 2 1-2 3- 2 5-2 5-2 3- 0 4- 0 4-0 2-0 7-0 3-0 3-0 V h leuren ieuw tijen >n meen Ovidiu Stinga lijkt de aange wezen man om de erfenis op de rechtshalfpositie te gaan invullen. Doelman Waterreus lijkt door de korte maar hevige concurrentie strijd met de Duitser Georg Koch te zijn wakker geschud en lijkt ein delijk de belofte van standvastige goalie te gaan inlossen. Arnold Bruggink zit in een leerjaar maar heeft al bij tijd en wijlen aange toond het hoogste niveau aan te kunnen. Chris van de Weerden lijkt de logische opvolger van Vampeta op de rechtsbackpositie. De Pool Tomeck Iwan tenslotte begint langzaam maar zeker naar zijn oude Roda-vorm toe te groei en. Stagion Kapelmeesterlaan 112a (Stokhasselt) Tilburg 013-4561199 CITROEN BERTENS TILBURG BV Geminiuieg 39, TILBURG (industrieterrein Oost), telefoon 013-5423030 100 sn r het hele id, aardige Vol L /fax st bedie- Aantal gespeelde competitie en bekerwedstrijden voor Wil lem II: 34. Gescoorde doelpunten voor Willem II 6. Eerste wedstrijd in het eerste team op 28 augustus 1996 moest ik (invallen tegen RKC en maakte mijn debuut. Beste voetbaleigenschap ik kan een aardige dribbel maken en goed schieten. Zwakke voetbal eigenschap het koppen kan een stuk beter. Ik scoor weinig met het hoofd. Dribbelen: in Afrika wordt meer gedribbeld dan hier. Nationaal elftal ik speelde tot nu toe zes interlands met Burkino Fasso. Favoriete speler: Weah van AC Milan. Mooiste shirt: Willem II. Favoriete wereldclub: die heb De supporter die op bijgaande van de supportersclub. Bovendien foto omcirkeld is, zal tijdens de mag de supporter samen met een wedstrijd Willem ll-PSV uitgeroe- speler naar keuze of trainer-coach pen worden tot 'supporter van de Co Adriaanse op de foto. Deze week'. blijvende herinnering wordt aan geboden door Fotoburo A. Da- De supporter van de week krijgt men. De gelukkige kan zijn toe- een mooie plaats op de hoofdtri- gangskaart afhalen aan het loket bune en ontvangt een rondleiding Inlichtingen en wordt vervolgens door het stadion, een blijvend een half uur voor aanvang van de aandenken en een uitnodiging wedstrijd verwacht bij de admini- voor het bijwonen van een busreis stratie van Willem II. 19 27-60 23-70 1955/56 1956/'57 1958/'59 1959760 1960/61 1961/'62 1962/63 1965/'66 1966767 1979/80 1980/81 1981/82 1982/83 1983/84 1987/88 1988789 1989/90 1990/91 1991/92 1992/93 1993/94 1994/95 1995/96 1996/97 1997/98 24 PSV hoopte deze voetbaljaar- gang verder te bouwen aan nieuwe successen na het suc cesvolle kampioensjaar '96-'97. Prolongatie van de titel en overwinteren in het prestigi euze Champions League toer nooi heetten in augustus de doelstellingen. Er was ook geen reden om bescheiden te zijn. Het ingespeelde team van Dick Advocaat bleef in tact daar waar aartsrivaal Ajax be langrijke spelers zag vertrek ken en met de intocht van een waar vreemdelingenlegioen alleen maar mocht hopen op betere tijden. Nu de competitie bijna halverwege is liggen theorie en praktijk voor PSV echter ver uit elkaar. Kosso’s gesloten r thuisge- )dpi in ij Image alistische :l. zw/w drivers 3 jaar Tweede vriendschappe lijk tegen Feyenoord Maandag 8 december speelt het tweede elftal een oefen wedstrijd tegen Feyenoord-2. De aftrap is om 18.00 uur in het Willem II Stadion. Adil Ramzi en de selectiespelers die zondag niet in actie zijn geweest spelen mee in dit vriendschappelijke duel. GROEP van niet. "Je ziet tussen steeds andere clubs zich tussentijds voor meer clubs samenwerkingsver- deze spelers melden, zullen ze een banden ontstaan. Voor Willem II is behoorlijke vergoeding moeten talentjes nog steeds vrij snel voor die niet met miljoenen kan smij- centreren ons vrijwel uitsluitend deze constructie gewoon enorm betalen. Maar we hopen natuur- Willem II kiezen, ook al zijn er nog ten, blijft het toch aantrekkelijk op talenten uit Brabant en net interessant, want de club krijgt zo lijk dat die jongens in de toekomst over de feelgische grens. Die jon- een groot talent tot haar beschik- gewoon in ons eigen stadion te gens kupnen we optimaal bege- king voor wie het vrijwel niets bewonderen zullen zijn." het Sport7-echec namen de mees- leiding van Willem II heeft boven- leiden, zowel op het sportieve vlak hoeft te betalen. Bovendien staat te profclubs in Nederland hun dien een goede naam opge- als op maatschappelijk terrein." de komst van zo'n jongen de Kassa's gesloten Zondag aanstaande zijn de kassa's gesloten. (Seizoen) Club Card-houders hebben tot en met zaterdag 17.00 uur de mogelijkheid via SENS een kaart te kopen. Eén van de tientallen SENS Service Points in de regio is het Supporterscafé. Dit is op maan-, dins-, donder- en vrij dag geopend van 09.00 uur tot 16.00 uur. PSV (Seizoen) Club Card-hou- ders dienen contact op te ne men met de PSV-supporters- vereniging. Goed voetballen en toch achter de feiten aanlopen. Dat is de tra giek van PSV dit seizoen. De Eind hovenaren staan in de PTT Tele- competitie inmiddels een straat- Op het vinkentouw lengte achter op aartsrivaal Ajax. In de Champions Leao Het goede spel van afgelopen jaar voor PSV eigenlijk hetzr is weliswaar voortgezet en zelfs - verbeterd maar voor mooi en kansen het grote euvel. Overwin- United en Internationale op het pende contract opengebroken en De Oekrainse goed voetbal alleen krijg je nog tering in dit met dollartekens vinkentouw. En ook trainer Dick verlengd terwijl Luc Nilis zelf heeft Shevchenko, die in de ontmoetin- steeds geen punten. Dick Advo- doordrenkte toernooi lijkt met Advocaat worstelt met twijfels aangegeven vanwege snelheids- gen tegen PSV met zijn team Di- caat en de zijnen creëren legio nog alleen de thuiswedstrijd te- over zijn toekomst bij PSV. Het gebrek voor Zuid-Europese com- kansen maar vergeten deze te gen Barcelona op het programma vertrek van laatstgenoemde be- petities te kort te komen. Hij wil fungeerde, staat inmiddels op de slechts een utopie. De ijskoude zorgt de doorgewinterde suppor- daarom in Eindhoven blijven. Het nominatie om naar Eindhoven te Het gevolg is een half dozijn gelij- thuisnederlaag tegen Dinamo ter nog niet de meeste kopzor- niet in vorm zijn van Gilles de Bil- komen. Je kunt je afvragen hoe- ke spelen en een zwaar vertroe- Kiev en de, gezien het vertoonde gen. de hoeft voor PSV niet alleen een veel zin het heeft om toekomstbe- beld zicht op prolongatie van de spel, teleurstellende remise in en Oud-spelers Eric Gerets (die de vloek te zijn. Het kan ook beteke- 'spiegelingen te houden zo vroeg nationale titel. Daarbij moet wor- tegen Barcelona zijn uiteindelijk Nederlandse trainerscursus wil nen dat het goudhaantje van vo- in het seizoen. Veel valt of staat den aangetekend dat Ajax-coach net iets teveel van het goede ge- gaan volgen) en Huub Stevens ne- rig seizoen door de 'headhunters' met het resultaat. Dat resultaat Morten Olsen zijn team verras- bleken. men maar al te graag Advocaat's van de diverse Europese topclubs leert ons dat PSV ver weg is van de send snel op de rails heeft gekre- Inmiddels knaagt de onzekerheid erfenis over. Nee, in de opvulling over het hoofd wordt gezien. Er- vooraf uitgesproken doelstellin gen. Feyenoord is allang afge- over de toekomst bij beleidsbepa- van de technische staf ligt hem de nest Faber groeit langzaam maar pijn niet. Na Cocu ook verder zeker naar Oranje-niveau, Boude- moeten worden om het lopende dat heelmeester Beenhakker zijn blijft dit PSV na deze voetbaljaar- moeten zonder Stam en Numan wijn Zenden zat daar al maar seizoen alsnog te redden, ploeg met 'turbotaalpraatsessies' gang bij elkaar? Het vertrek van dat is hetgeen waar de PSV-sup- kreeg door een hamstringblessure weer aan het voetballen krijgt. de na dit seizoen transfervrije Phi- porter wakker van ligt. even een terugslag en de Roe- De Hoogt 12A 5175 AX Loon op Zand Telefoon (0416)36 39 93 Fax(0416)361989 Niet alleen de hoofdmacht van jeugdopleiding eens kritisch onder bouwd in Brabant. Wij merken Vorige week werd bekend ge- doorstroming van de allergrootste Willem II boekt momenteel aan- de loep. Ook Willem II vroeg zich dat talentjes nog steeds vrij snel maakt dat Willem II nauw gaat sa- talenten uit de eigen opleiding -en sprekende resultaten. Ook de ver- in eerste instantie af of het wel zo- Willem II schillende jeugdteams doen van veel geld in de opleiding moest dat er in zich spreken. Zo strijden de A-en blijven steken. Immers zolang er clubs met een eigen jeugdafdeling overeenkomst komt de 20-jarige Die toptalenten worden dan ook B-jeugd in hun competities om de na het Bosman-arrest geen harde zitten, dan denk ik dat wij het Marokkaanse jeugdinternational met zorg gekoesterd, zegt Van ZORGVERZEKERINGEN bovenste plaatsen, en liet de C- afspraken liggen tussen clubs on- goed doen." Van Mierlo wil liever Adil Ramzi vanuit Udine naar Til- Mierlo. "We hebben deze zomer noof(jSpQnsor Willem II Clubartikel van de wedstrijd Zondag in de aanbieding Wil lem II cap met ingeweven logo. U kunt deze in de club- winkel kopen voor de specia le prijs van 15,00 in plaats van 25,00. In de maand december is de clubartikelenwinkel niet al leen op woensdag, donder dag en vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur open maar ook op zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur. Op maandag 22 en dins dag 23 december is het bo vendien koopavond van 18.00 tot 21.00 uur. Speciale "Surprise" aanbie ding Origineel Willem II thuis- of uitshirt van 99,95 voor 75,-. Een extra aanbieding van Willem II in deze, toch al zo dure, feestmaand. Sluipschutter Ook op de spelersmarkt zit PSV niet stil. De Eindhovenaren hopen stilletjes nog steeds op oud-speler Georghe Popescu die bij het Turk se Galatasaray verpietert. En met lip Cocu staat vast. Zoveel is zeker. Headhunters het aantrekken van de Russische igue geldt Voor Arthur Numan, Jaap Stam en Diezelfde fan heeft echter nog A-international Dimitri Khoklov zelfde ver- de Braziliaan Vampeta zitten res- geen last van slapeloze nachten, heeft de club uit de lichtstad een haal. Ook hier is het missen van pectievelijk AS Roma, Manchester Wim Jonk heeft onlangs zijn lo- potentiële topper in huis gehaald. United en Internationale op het pende contract opengebroken en De Oekrainse sluipschutter goed doen." Van Mierlo wil liever Adil Ramzi vanuit Udine naar Til- Mierlo. "We hebben deze zomer jeugd twee weken geleden een derling, kunnen spelers uit de op- geen vergelijking trekken tussen burg. Een slechte zaak voor de een aantal jeugdspelers een lang- recordscore van maar liefst 32-0 leiding zomaar verkassen naar een Willem U's jeugdopleiding en die jeugdopleiding? Van Mierlo vindt jarig contract aangeboden. Als noteren. De jeugdopleiding stéét, andere BVO. Zonder dat daarvoor van andere clubs als NAC en PSV. meent hoofd jeugdopleiding Toi- één cent betaald hoeft te worden. ne van Mierlo. "We merken dat "Maar vooreen club als Willem II, centen jn de opleiding. Wij con- V

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1997 | | pagina 9