INE 1, CZA HE PICTURE - 5 5 ER ers^j 3 XnterpoZzs SPOREL S I Ook Ar ie Haan weet nog niet wat Feyenoord echt kan GOEDBETERB£RT£NS|j VanBoekelAccountants g 1 A Voor winterstop twee duels tegen PSV, Feyenoord en NAC 7UI[QOSTbv FEYENOORD cz pagina 12 Donderdag 16 oktober 1997 pagina 13 DE TILBURGSE KOERIER Competitieprogramma Willem II loodzwaar Woonplaats: I Statistische Feiten strijd op last van de KNVB ver- er uitwedstrijden van ons ver- Fotoburo: A Damen Speelschema tot winterstop Fotoburo: A Damen Maarten Wijffels geld 'vies Ier Connolly en de jonge Brazili- en Korneev voorin uit de voeten Voor de BESTE voorzet. Walker”' Branko Eijssen Chelsea bezorgde Haan een Marino Promes verk van *0.7 Itr. HoaHsponso. Waiwnlll Peter Année Foto: Persburo van Eijndhoven «ttr Sportprijzen? f 42.95 I-j Ja, ik meld mij als kandidaat voor de Supporters AdviesRaad Supporter van de week IALE V LEN ikelen i 72- Zondag Vrijdag Zaterdag Zaterdag Dinsdag Vrijdag Zondag Zondag Vrijdag Zondag omdat ik rechtsbenig ben, op links gaat het ook en spelen ach ter de spitsen is geen probleem. sinds 1 juli 1997. De eerste wed strijd tegen Eindhoven voor de Amstel Cup. Speelde tot nu toe vijf competitie en bekerwedstrij den. Eén doelpunt. Beste voetbaleigenschap: ge bruik maken van mijn snelheid. Zwakke voetbaleigenschap: op door ik in het eerste van Haarlem kon spelen. Bondscoach: Guus Hiddink is een echte persoonlijkheid. Huidig Willem II: heeft een pri ma elftal dat meer punten moet kunnen pakken. Feyenoord: een team met min der uitstraling dan enkele jaren geleden. Het mist de vertrouwde gezichten zoals Heus, Blinker en Taument. Ambitie: een basisplaats in het eerste team veroveren. Eerste divisie: veel kick en rush en een achterstand op tactisch ni veau. Kampioen van Nederland: Ajax. Collega's: als ik zou stoppen met voetballen zou ik ze missen. Voetbalhumor: leuk, daar houd ik van. Co Adriaanse: een trainer die goed uitlegt wat hij precies be doelt. Ik leer daardoor elke dag veel bij. Publiek: moet nog meer achter het elftal gaan staan. Willem II wil graag komen tot de oprichting van een Supporters AdviesRaad. Deze klankbord groep tussen supporters, bestuur en management vervult een advi serende- en controlerende taak. De belangrijkste doelstelling is de behartiging van wederzijdse be langen. Een aantal supporters heeft in middels aangegeven in deze raad zitting te willen nemen. Per vak zoekt Willem II één of twee kandi daten. Ook u kunt zich nog opge ven. Zodra alle namen bekend zijn zal een definitieve verkiezing plaats vinden. Uw inbreng is van groot belang. Vandaar het verzoek onderstaan de antwoordstrook nog vandaag naar ons toe te sturen. 6 35 45-127 Willem II - Feyenoord 14.30 uur MW- Willem II ZONDAG 19 oktober 14.30 UUR Ringbaan West 306, Postbus 413,5000 AK Tilburg Telefoon 013-4633533 Telefax 013-4638812 Uit 24 4 Totaal 48 Uit 0-1 2-1 6-1 0-0 98.95 Touch iet een smaak 294.95 1,95 3,50 1,75 9,90 6,90 )7,90 4,95 Leeftijd: 20jaar. Woonplaats: Amsterdam. Nationaliteit: ik heb een Neder lands paspoort. Mijn vader is 100% Surinamer, mijn moeder half Italiaanse. Burgelijke staat: ik ben onge huwd maar ik heb wel al drie jaar een leuke vriendin. Opleiding: MAVO en één jaar MEAO. Zaakwaarnemer: Mino Raiola. Hij is een Italiaan en woont in Heemstede. Contractduur: driejaar. Lengte: 1.76 meter. Gewicht: 74 kg. Clubs: ik speelde twee jaar in de jeugd van EDO maar daarna van af mijn 17e voor Haarlem. Tilburg Naam: Straat: Postcode: Telefoon: Afgevaardigde van vak: Voor meer informatie kunt u bel len naar supporterscoördinator Peter van den Boom, telefoon: 013-5332467. Thuis 24 3 5 16 1-2 0-1 0-2 0-5 1-2 0-1 3-2 1- 4 0-2 2- 1 1- 2 2- 2 0-2 0-2 3- 2 6-1 5-1 4- 0 2- 0 3- 2 4- 0 3- 2 5- 0 4- 1 0-1 3- 0 2-0 0-2 2-0 4- 1 ie whisky I* 59.95 i malt natie van s gesp. gew. gel. doelsal. r 10,00 6,90 10,- 6,90 9,90 st 10,- s $420537 eurmakerij arige F iduele actie en strek verbeterde GROEP ZORGVERZEKERINGEN Hoofdsponsor Willem II CITROEN BERTENS TILBURG BV Geminiweg 39, TILBURG (industrieterrein Oost), telefoon 013-5423030 Kandidaten gezocht Supporters AdviesRaad Positie: ik ben aanvaller en heb een voorkeur voor de rechterkant tactisch gebied moet ik me beter ontwikkelen. Beste voetballer: Ronaldo, om dat ik van Braziliaans voetbal Willem II: ik speel voor Willem II houd met zijn technische hoog standjes. Beste persoonlijke tegenstan der: toen ik bij Haarlem speelde moest ik tegen het 2e van Ajax spelen. In Reiziger had ik een hele sterke tegenstander. Mooiste shirt: het witte shirt van Real Madrid. Mooiste stadion: de Arena in Amsterdam. Sportief hoogtepunt: de over- gang van Haarlem naar Willem II. Ik hoop dat het een doorbraak is in mijn carrière. Sportief dieptepunt: de laatste plaats in de eerste divisie met Haarlem. Reiziger voor een felbegeerd Wonderen of Paul Bosvelt op plaatsje in de WK-selectie van 1955756 1956757 1958759 1959/'60 1960761 1961762 1962763 1965'66 1966767 1979780 1980781 1981782 1982783 1983784 1987788 1988789 1989790 1990791 1991792 1992793 1993794 1994795 1995796 1996797 Als Feyenoord de stijgende lijn doorzet, wordt het dit seizoen landskampioen. Na een vierde plaats in 1995, een derde in 1996 en een tweede stek afgelopen seizoen zou een hossen de Coolsingel een logisch gevolg zijn. Maar de realiteit is an ders. De ploeg van Arie Haan staat al zeven punten achter op het ongenaakbare Ajax en dat doet pijn in Rotterdam. Met ook nog eens een zwaar programma in de Champions League voor de boeg lijkt het onwaarschijnlijk dat een veertiende ti tel binnen bereik is. Willem II - Feyenoord Thuis 1- 2 3-3 2- 1 0-4 0-4 0-0 3- 4 0-3 19 24-54 21-73 enorm prol wereldforr Stuur deze antwoordstrook naar Willem II, Sponsor AdviesRaad, Antwoordnummer 60014, 5000 VB TILBURG Jammer: we zien op de velden steeds minder grote persoonlijk heden zoals Cruyff, Van Hane- gem en Pele. Vrije tijdsbesteding: in de zo mer tennissen, strandvoetbal, basketbal, een bioscoopje pikken en uitgaan met vrienden. Hobby's: ik lees graag een boek over de evolutie óf een fantasie verhaal. Laatst gelezen boek: De heer der wolven. Kranten en sportbladen: ik Ipes ze weinig al groeit mijn belang stelling wel voor politiek en we reldnieuws. Hekel aan: koud weer, bruggen die open staan. Muziek: Cronic en soul, R&B. Favoriet gerecht: moksimiti, een Surinaams vleesgerecht. Wereldclub: Ajax. Favoriete televisieprogram ma: de satirische soap Seinfeld. Trainer: Ben Hendriks bij Haar lem. Het meeste geleerd van: Henny Lee en Marcel Bout. Zij ga ven mij hun vertrouwen waar- Kapelmeesterlaan 112a (Stokhasselt) Tilburg 013-4561199 Naud J.vanderVen Harrie Verhoeven itjes Hoevenseweg 92d, TILBURG - 013-5321405 Verkoopadressen: Voor Willem II Oub tard-houders op de wddrijddog «maf 12.00 uur om de stadtonkasso 's Co-sponsers: 19 oktober 31 oktober 8 november De Graafschap - Willem II 1/16 finale Amstel Cup 15 november Willem II - FC Twente, 19.30 uur 18 november NAC-Willem II 21 november Roda JC - Willem II 30 november Willem II - NAC 14.30 uur Donderdag 4 december NEC-Willem II 7 december Willem II - PSV 14.30 of 18.00 uur 12 december Sparta - Willem II 21 december Feyenoord - Willem II met Ferdy Vierklau en Michael de immer hardwerkende Kees van vaarlijk duo. Lengte en kopkracht belangrijke graadmeters zijn voor gekoppeld aan techniek en snel- een lege of een volle Rotterdamse rechts en Giovanni van Bronck- heid. Maar Vos is zo wisselvallig Coolsingel, straks in mei 1998... Guus Hiddink. Hij heeft alvast zijn horst op links. Ook de laastste lijkt als het weer. En Cruz, de duurste Willem II - Feyenoord 13 april 1997; Jean Paul van Gastel en Tomas Galisek terwijl we daarvoor twee wedstrij- ben afgewerkt.we met ons allen één belangrijk den in 26 dagen spelen.” De oorzaak ligt volgens Van Geel aspect over het hoofd zien: de bij de steeds groter wordende toeschouwer weet straks niet Ontevreden commerciële belangen in de voet- meer waar hij aan toe is met al die Willem II is niet de enige club die ballerij. "Je merkt dat je als clubs verschuivingen en doordeweekse ontevreden is over het competitie- onderling geen vuist meer kunt wedstrijden. En dat terwijl we programma. Van Geel: "Overal maken tegen een onevenwichtig toch allemaal hetzelfde doel voor zie je dezelfde situatie: clubs die competitieprogramma, want ie- ogen hebben: spelen voor een vol drie keer achter elkaar thuisspelen dere club kijkt eerst naarhet eigen stadion. of die voor de winterstop al uit- en belang. Ik denk dat dat een ge- thuisduels tegen de topclubs heb- vaarlijke ontwikkeling is, omdat Bongers Aulo lease Hummel Jat <an Ham groep Interpairs Verzeberrngen MoM Tilburg De supporter die óp bijgaande foto omcirkeld is, zal tijdens de wedstrijd Willem ll-Feyenoord uit geroepen worden tot 'Supporter van de week'. De supporter van de week krijgt een mooie plaats op de hoofdtribune en ontvangt een rondleiding door het stadion, een blijvend aandenken en een uitnodiging voor het bijwonen van een busreis van de suppor tersclub. Bovendien mag de sup porter samen met een speler naar keuZe of trainer-coach Co Adri aanse op de foto. Deze blijvende herinnering wordt aangeboden door Fotoburo A. Damen. De ge lukkige kan zijn toegangskaart af halen aan het loket Inlichtingen en wordt vervolgens een half uur voor aanvang van de wedstrijd verwacht bij de administratie van jrobleem. Een keeper van tweede plan verwezen. Ook over jarige Molukker kan met zijn indi- grote druk. Alternatieven zijn de Willem II. «rmaat vervang je niet het centrale verdedigingsduo kent vic zomaar één, twee, drie. De Pool Haan geen twijfels. Aanvoerder vrije trap een wedstrijd beslissen, aan Glaucio, terwijl ook Sanchez Jurek Dudek mag het al een tijdje Henk Fraser kan vaak mee in- Het altijd graag gewilde nummer proberen, maar hij heeft nog geen schuiven, omdat zijn maatje Fer- tien is weggelegd voor Pablo San- kunnen, punten kunnen pakken. Nog lang nando Picun de spits meestal aan chez, de stilist uit Argentinië. Hij is niet iedereen is overtuigd van de banden legt. Aan de linkerkant misschien wel de beste voetballer Aan kwaliteit dus geen gebrek, kwaliteiten van Dudek en dat heeft de Argentijn Patricio Graff van het stel, maar moet nog con- maar wanneer komt het er echt geldt ook voor zijn stand-in Zsolt eigenlijk geen concurrentie. stanter worden. Op zijn positie, uit? Hoe lang heeft Haan nodig Petry, de oude Hongaar. Ze heb- die van schaduwspits, kan ook de voordat er een echt team op het Toch staat Feyenoord in groep B miljoenen in het uitgebreide bal ben nochtans een betrouwbare Ex-Willem ll'er Jean-Paul van Gas- Rus Igor Korneev spelen. veld staat? Testcases zijn er ge- van de prestigieuze Champions der kampioenen, waardoor ook verdediging voor hun neus. tel is de regisseur op het midden- noeg. Manchester United en Ju- League gelijk met Juventus, maar de nummers twee in de competi- veld. De international kan met zijn Arie Haan geeft in de voorhoede ventus in de Champions League dat zegt eigenlijk niets over de tie mee mogen doen, moet alles Op rechts wil de van Southamp- splijtende pass of goedgemikte meestal de voorkeur aan Henk en Ajax en PSV in de competitie, werkelijke kracht van het Rotter- uit de kast worden gehaald. En ton teruggehaalde Ullrich van vrije trap een wedstrijd openbre- Vos en Julio Ricardo Cruz. Zo op Het legioen kijkt ongeduldig uit damse team. Vier gezichtsbepa- het hondstrouwe legioen wacht al Gobbel de concurrentie aangaan ken. Hij wordt geflankeerd door het eerste gezicht een levensge- naar die confrontaties. Het zullen lende spelers (Ronald Koeman, sinds 1993 op een nieuwe lands- Gaston Taument, Ed de Goey en titel. Tijd heelt alle wonden, maar Henke Larsson) verlieten de Maas- die tijd heeft Feyenoord nauwe- stad, waardoor Arie Haan weer lijks. vanaf nul moest beginnen. Maar Het vertrek van Ed de Goey naar teamgenoten George Boateng en een vaste waarde te worden voor aankoop in de clubgeschiedenis, dat kan niet. In de dans om de Chelsea bezorgde Haan een Clemens Zwijnenberg naar het het keurkorps van Hiddink. De 22- presteert ook niet goed onder de Spelerscontactavond Dinsdag 4 november om 20.00 uur organiseert de sup portersclub Willem II een spe lerscontactavond in het sup- porterscafé. Er is deze avond volop gelegenheid om onder het genot van een hapje en een drankje vragen te stellen aan spelers, technische staf, bestuursleden en de suppor terscoördinator. Kortom een uitstekende mogelijkheid om uw favorieten weer eens van dichtbij te zien. MVV-Willem II De wedstrijd MW-Willem II wordt in tegenstelling tot eer dere berichten gespeeld op vrijdag 31 oktober. Buskaar- ten voor deze wedstrijd kunt u kopen bij de wedstrijd Wil lem II - Feyenoord in het kan toor van de supportersclub. De bussen vertrekken om 17.15 uur vanaf hetsuppor- terscafé. Jack de Gier Willem II en De Gier hebben met Lierse SK overeenstem ming bereikt over de transfer van de 29-jarige spits. Hij te kende tot 1 juli 2000. Artikel van de wedstrijd Zondag in de aanbieding de Willem II minidress thuis en uit. U kunt dit tenue in kleine uitvoering in de clubwinkel kopen voor de speciale prijs van 9,95. 25.95 e Twee keer PSV, een keer Ajax en dubbele ontmoetingen met PSV en NAC. Verder zien we Feyenoord en NAC. Dit vermeldt het competitieprogramma van graag dat onze thuiswedstrijden Willem II nog vóór de winterstop. Tel daarbij op een cyclus van daadwerkelijk afgewerkt worden vijf wedstrijden in zestien dagen en een leek begrijpt dat ma- op de data die daarvoor zijn vast- nager Martin van Geel spreekt van een 'waardeloos competitie- gesteld. Dat ben je gewoon ver- programma'. plicht ten opzichte van je suppor ters en sponsors, vinden wij. De wedstrijd Willem ll-Feyenoord in de herfstvakantie. Dat betekent Van Geel is zich er echter terdege van aanstaande zondag stond dat veel mensen niet in de gele- van bewust dat de KNVB een hele aanvankelijk op de rol voor zon- genheid zijn de wedstrijd te zien", kluif heeft aan het maken van een dag 9 november. Maar door een zegt Martin van Geel. acceptabel competieprogramma hele reeks veranderingen in het voor alle clubs. "Natuurlijk kun je competitieprogramma is de wed- Hele kluif niet al je wensen gehonoreerd Van Geel geeft aan dat iedere zien. We proberen bijvoorbeeld zo plaatst naar komend weekend, club voor aanvang van het seizoen goed mogelijk mee te werken als "Wij hebben daar fel tegen ge- een lijstje met wensen kan opstel- protesteerd omdat Willem II er de len met betrekking tot de samen- plaatst moeten worden. Maar zo- dupe van is. De wedstrijd tegen stelling van het competitiepro- als de KNVB nu omspringt met de Feyenoord, toch één van de hoog- gramma. “Wij willen bijvoorbeeld wedstrijden tegen Feyenoord en tepunten van het seizoen, valt nu niet tegelijkertijd thuis spelen met NAC, daar zijn wij het absoluut niet mee eens. De wedstrijd NAC- Willem II wordt bijvoorbeeld zo maar even naar 12 november ver zet. Dat betekent dat wij dan in een periode van 23 dagen zes wedstrijden moeten afwerken.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1997 | | pagina 13