De nieuwe gemeente Tilburg Waar moet u zijn? Meer informatie Om de dienstverlening nog beter te maken is de gemeentelijke organisatie geheel vernieuwd. Publiekszaken: Stadszaken: N t! Dit is een publikatie van het gemeentebestuur van Tilburg De medewerkers van de gemeente Tilburg zijn er voor alle inwoners van de stad. Dus ook voor ‘nieuwe’ inwoners uit o.m. Berkel-Enschot, Udenhout en Hulten. Vanaf 1 januari 1997 zijn er geen dienst Publieke Werken, Milieudienst, Welzijns dienst en dienst Algemene Zaken meer. Daarvoor komen vier nieuwe diensten in de plaats: Bedrijven: Wijkzaken: ins Q Donderdag 19 december 1996 - pagina 15 DE TILBURGSE KOERIER 6 pagina 14 113-5432835 ;e werken aan de leefbaarheid in uw wijk. und ntrale eren, Gemeentemeuws iert. is einer em iche ichrift. em tes an wensen jaar. de balies van de gemeente vindt u bij deze dienst. Of het nu bijvoorbeeld gaat om reisdocumenten, huwelijken, kwijtschelding, bouwaanvragen, uit keringen of werk, u kunt ervoor terecht bij Publiekszaken. Wij houden u op de hoogte. Voor de kerst heeft u de nieuwe stadsgids van Suurland in uw brievenbus. In het Gemeentenieuws van 3 januari meer over de nieuwe organisatie. Of kijk eens in Tilburgtxt. Heeft u vragen of opmerkingen dan kunt u terecht bij het Gemeentelijk Informatiecentrum, telefoon 535 85 75. is verantwoordelijk voor gemeentelijk beleid ‘in het groot’, voor de totale stad. Denk aan milieube leid, economische ontwikkeling, voorzieningen op het gebied van cultuur, sport, onderwijs en de ontwikkeling van de Reeshof en Tilburg Noord oost. Verder is deze dienst verantwoordelijk voor de ontwikkeling en het beheer van de binnenstad. Voor de gewone boodschappen die u bij de gemeente doet verandert er niet zoveel. Op de begane grond van Stadskantoor I (Stadhuisplein 130) kunt u nog steeds terecht voor zaken als aangifte van geboorte en overlijden, pas poorten, rijbewijzen en gemeentelijke belastingen. Wel nieuw bij deze balies is dat u er vanaf 1 januari ook naar toe kunt voor alles wat te maken heeft met bouwen, wonen en uw leefomgeving zoals bijvoorbeeld bouwaanvragen en sloopvergunningen. In Stadskantoor II (Koningsplein 8) kunt u nog steeds terecht voor alles wat met Sociale Zaken te maken heeft, waarbij het vooral gaat om dienstver lening rond werk en inkomen. De mensen in Berkel-Enschot en Udenhout kunnen voor alle zaken op de vertrouwde adressen terecht aan respectievelijk het Eikenbosch en de Slimstraat. en u ■n een 997 in deze dienst vindt u onder andere het Sportbe- drijf, het Nederlands Textielmuseum, het Gemeen tearchief, Openbare Werken Tilburg en het Evene- mentenbedrijf Tilburg. Is verantwoordelijk voor de leefbaarheid in het bestaande stedelijk gebied. Het gaat dan bijvoor beeld om volkhuisvesting, bestemmingsplannen, bodem, geluid, toezicht, jeugd- ouderenbeleid, minderhedenbeleid, wijk- buurtwerk en de streekeconomie. De dienst wil samen met u I b.v. sinds 1917 RG 5374

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1996 | | pagina 15