n Vrouwke, ’t is Vastenaovend zalen van Cinecil Expositie 33 jaar carnaval Kruikenstad 895 RIENVANDUN NS Korvet Zwarte Pieten actief tijdens intocht Sinterklaas 15 tel f B Liefst 7500 kleurplaten uitgedeeld ±TT INSCHRIJVEN KAN DAGELIJKS Zuid-Amerika in foto’s JES Repetitie Salto Vocale Blèrconcours )or KOZIJNEN Europatuin houdt open dagen Boutkan OVEN Bartels technische dienst vernieuwd Nederlands eerste erkende zonneconsulente Jubileum-actie Sparidans-Loos Certificering voor Meijdenberg-Tierolff AAB Beveiligingen b.v. 013 - 5426447 aa B - pagina 18 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 21 november 1996 pagina 19 T T »r langs de winkels trekken en een 424 ING 1X 9 De kerstshow van Europatuin is ieder jaar de moeite waard! den vergezeld do i i exact de uit- di verse I Salto Vocale. Voor in- en verkoop van gebruikte meubelen Hout, Kunststof, Aluminium' NERGENS BETER EN GOEDKOPER BOVENDIEN 10 JAAR GARANTIE 1-207a 121516 BURG heten.dat de Sint zijn Pietermannen nogal eens uit klotteren stuurt op Korvel. Maar dat mag niet verder worden verteld. DANSSCHOOL Dansmanie in CVA 3URG ALIST Timmerbedrijf/fabriek machinale houtbewerking Hart van Brabantlaan 25 - Tilburg Tel. 0I3 - 543 22 I7 Deze, lingen af int. die da1 we Vocale sa- Missa Bre in Henk Ba- werd t ge perioi hoogste Korvelseweg 117a 5025 JB Tilburg Tel. 013-5368085 GELING mogelijk Barthels technische dienst, Bester- dring 91, Tilburg. Tel. 5436100. ;lobe Korvelseweg 159-TILBURG Tel. 013/5359858 Showroom geopend ma/vr 9.00-17.30 uur do 9.00-20.00 uur zat 10.00-13.00 uur FRANS VAN AARLE -J.ook voor andere bedrijven gerepareerd. Al les wordt op zeer vakkundige wijze hersteld. Kitty Jonkers, SummerTan adviseuse, is de eerste Nederlands officieel erken de en gediplomeerde zonneconsulente. Deze apparatuur wordt met garantie verkocht tegen zeer lage prijzen. Tijdens de openingsweken zijn er vele aanbiedingen. U kunt o.a. uw videore corder aanbieden voor een complete servicebeurt tegen een zacht prijsje tot 1 december 1996. technische dienst repareert le merken met 3 maanden untie. 500 m2 boordevol kwaliteitsmeubelen voor belachelijk lage prijzen. Om nader kennis te kunnen maken met het ensemble en zijn repertoire wordt er een open repetitie georganiseerd op dinsdag 26 november van 19.45 tot 2.00 uur in Maranatha, Prof. Cobben- laan 19. Voor meer informatie n met de secre- Arjan van Ba- (overdag) of chop tns K< irplaat mooi ink' >kaartjes. Doe o« Op de foto worden de gelukkige prijs winnaars terzijde gestaan door dhr. van Ierse! en dhr. Sparidans, beiden Woninginrichting Sparidans- Ook werden de jongeren niet vergeten. Zij werden uitgenodigd de jarige een originele verjaardagskaart te sturen. in Berkel Enschot is zo’n tuin- iten en bloemen alleen te- a.s. zondag en op 8 decem- '"'c rondneuzen tussen alle niden er beide dagen aller- De presentatie van het Blèrconcours is in handen van Rinus van Berkel, sinds Ixl 1- jaaren dag al tonpraoter en presentator laval van dit concours en Walter Vermeer. lijke Kaarten voor dit evenement zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij Kurco, Op 23 november organiseert het Pro vinciaal Overleg Amateurdans, de koepelorganisatie voor amateur-dan- sers in Noord Brabant, de Dansmanie. Vanaf 10.00 uur 's ochtends kunnen amateurdansers hun hart ophalen door uït volgen van lessen, het kijken naar _7en Podium en door te genieten van 2 voorstellingen. VÓÓR HET TE LAAT IS! hui mimi n AAB Beveiligingen - Als u voor security kiest Technisch Beveiligingsbedrijf Besterdring 85; Best Wishes, 5 burgring 11 en op de avond zei kassa van de Stadssporthal. 'Van gletsjer tot bolhoed'; Zuid-Ame- rika zoals Jan van Eerd het zag. Dat is de naam van de expositie van 21 foto's, waarmee Tilburger Jan van Eerd in no vember en december een stukje Zuid- Onlangs werd aan de kwaliteit van de SummerTan-formule een bijzonder perspectief gegeven. Dit hield verband met het feit dat één van de medewerk sters van SummerTan als allereerste van Nederland het diploma van erkend professioneel zonneconsulente be haalde. Het gaat om Kitty Jonkers van SummerTan Tilburg. Eén en ander volgens de recent tot stand gekomen Omstreeks 1955: vermoedelijke eer sportpark naar huize Nazareth en t club Sportpark, (privé-archiefl Langs de winkels Overigens loopt het winkelend publiek één dezer dagen ook de kans om andere Zwarte Pieten tegen te komen als hij of zij een bezoek je brengt aan Korvel-Winkelstraat. Niet alle Zwarte Pieten gaan klotteren op Korvel. Sommige Pietermannen zullen ergens in december langs de winkels trekken en een Afgelopen donderdag was het dan zo ver bij Woninginrichter Sparidans- Loos in Tilburg. Deze firma had, om iedereen de gelegenheid te geven te delen in de feestvreugde van haar 75- jarig bestaan, diverse acties georgani seerd. De jarige woninginrichter nodigde de en als i mensen uit de oudste rekening van het Aniqu bedrijf in te leveren. De 3 oudste reke- ningen werden beloond met een kado- bon van ƒ500,-. Ruim 300 reacties kwamen op deze originele actie bin nen. Juist op de sluitingsdag van de ac tie werd de oudste rekening ingeleverd door mevrouw Botermans. De datum Van van haar rekening was 9 juli 1939. Loos. burg. Voor informatie kan een iedv. recht bij De Jong, 5360976 of Theo Clijsen, 5360574. Gezien het 3x1 jaar bestaan van het openbaar camav; Tilburg wordt het een extra feestelijk editie van het leuteren. Alle kinderen hebben tijdens de intocht van Sinterklaas afgelopen zondag kunnen zien dat ondernemersvereniging Korvel Vooruit de bisschop van Myra een warm hart toe draagt. Verschillende Zwarte Pieten deelden namens Korvel Winkelstraat liefst 7500 kleurplaten uit. Kinderen die deze kleurplaat mooi inkleuren en op tijd inleveren, maken kans op het winnen van twee bioscoopkaartjes. Doe dus je best, want naar de film gaan is natuurlijk altijd erg leuk. Amerika in bioscoop Cinecitta creëert. Het zijn beelden van kouwe, blauwe gletsjers, de vlakke Argentijnse pam pa, steile Incapaden, Peruaanse myste ries, de hoge kale Andes, Boliviaanse Indianenceremonies, stomende gei sers, Chileense gezelligheid. Zondagmiddag 24 november is er een diapresentatie over deze Zuid-Ameri- 77 maand in één van de linecitta. De beelden wor- ucu vergezeld door bijpassende mu- ziek. Kaarten a ƒ5,-zijn te koop aan de OTiahuanaco, Bolivia, 1996. Viering van het Aymara-nieuwjaar tijdens de zons- kassa van Cinecitta. Vooraf kaarten Op21juni, de dag dat de dagen weer gaanl engen. kopen is aanbevolen. FOTO: JAN AN EERD Op de foto ziet u de gelukkige win naars: mevrouw Botermans, mevrouw Bastings en dhr. en mevr. Verschuur- i's winnaars met de oudste facturen. ..lique Buskens, Marieke van de Dries en Sofie Petit wonnen de strijd om de mooiste verjaardagskaart. In januari 1995 richtte Lia van Moer- mengd koor. gastel-Ligthart het mannen-ensemble Op dit moment werkt Salto Salto Vocale op. Salto Vocale heeft men met Cantemus aan de H een breed repertoire. Naast werken van vis voor gemengd koor van Henk Ba- VicNees, Henk Badings en Louis Toe- dings. Voor de realisatie van dit bosch omvat het repertoire zowel com- project, maar ook voor andere projec- posities van Brahms en Mendelssohn ten in de nabije toekomst, heeft Salto als werken van Orlando di Lasso en Vocale, dat op dit moment uit negen het volgen van lessen, het Clemens non papa. Bij de uitvoering mannen bestaat, nieuwe leden nodig, eikaars werk op het Open van deze werken staan de dictie van de '1""' tekst en het streven naar een heldere homogene koorklank centraal. Bij op- Schouw- tredens werkt Salto Vocale waar mo- :elfaande gelijk nauw samen met het andere koor van de dirigente, het Tilburgs Vrou- 22d wenkoor Cantemus. Deze samenwer- hagenk king heeft het afgelopen jaar geleid tot kunt u contact opnemen enkele gevarieerde concerten waarin taris van Salto Vocale: fi beide koren niet alleen zelfstandig op- est, tel. 013/4662667 traden maar ook gezamenlijk als ge- 013/4556683 ('s avonds). Met Sint Nicolaas en Kerst voor de deur, biedt een tuincentrum een keur aan presentjes en artikelen waar men niet alleen anderen, maar ook zichzelf kan verrassen. Europatuin aan de Heukelomseweg i moor 11111 waar u voor vee' meer dan plant lomi- recht kunt. Tijdens twee open dagen, die a. lag in ber gehouden worden kunt u eens heerlijk t begin presentjes en kerstartikelen. Bovendien vind rk dat lei demonstraties en activiteiten plaats. officiële normen voor verantwoord zonnen. Het is een extra zekertieid voor de con sument dat zonnen bij SummerTan en Van Beurden volgens de hoogste en veiligste standaard plaatsvindt. Sum merTan heeft vestigingen in Tilburg (Telegraafstraat 13/15), Goirle (Van Beurden, Tilburgseweg 103), Breda, Den Bosch en Leiden. Het 33-jang bestaan van het openbaar Deze, ook landelijke unieke verwikke- camaval in Tilburg is door de Cama- lingen omtrent carnaval speelden zich valsstichting Tilburg aangegrepen om af in het Tilburg van 1857. De indruk een boek uit te brengen over de ge- die dat toen in de stad heeft gemaakt schiedenis van dit feest in Tilburg. Uit werkte zeer lang door. Toen het open- het boek 'Vrouwke, 't is Vastenaovond' baar carnaval in andere Brabantse ste- blijkt dat Tilburg een zeer oude en ver- den als Den Bosch en rassend rijke camavalshistorie heeft, nieuw kon gaan ontwik In het midden van de vorige eeuw bij- in Tilburg verboden. voorbeeld liep een poging van de cle- den achtte het geme rus het carnaval te verbieden uit op en rijp om voor het ee volksopstand. Door de vele nieuwe fei- geven voor een openbaar c ten levert het boek een bijdrage aan de Het feit dat het openbaar geschiedschrijving van Tilburg in het jaar bestaat is aanleiding bijzonder en van het Nederlandse car- heti7 naval in zijn algemeenheid. Het altijd vertelde verhaal als zou de -telijkheid in het Brabantse ge- en om het carnaval vanaf 1 te verbieden, blijkt in Til- g bewaarheid te zijn ge- t dat betreft is het onthul- lezen in 'Vrouwke, 't is Stadssporthal het jaarlijkse id' hoe pastoors en kape- cours plaatsvinden. Dit Blèr n Den wordt vaak het feest van de v gen genoemd, alleen al omdat er zo'n groot aantal verenigingen aan deelne- I n;'.jaar maar liefst 21 verenigin- I rkesten. Een aantal wat garant I zodoende I het grootste cama- I sfeest" in Brabant! P gingen nemen deel s: De Buntstekers, Lijntrekkers, de •ie Buskes.de Bis- De lessen starten om 10.00 uur, tot in de na-middag. De lunchvoorstelling wordt gegeven door Mahdy Emara en dansers. Ze brengen een programma van autentieke Egyptische dans. Het POA biedt een unieke voorstelling aan ter afsluiting van de Dansmanie, om 19.00 uur, die door niemand die geïnteresseerd is in nieuwe dans-ont- wikkelingen gemist mag worden. Het gaat om Meditation #2, door dans groep Hardbeat in een choreografie, van Yusuf Daniels. In Meditation #2,’ verwekt Daniels een serie dansscènes met vloeiende overgangen tussen so-* lo's, pas de deux en groepsdansen. Kenmerkend voor Daniels is zijn sculpturele benadering van beweging en dans. De danstaal die hij daarbij, sa men met zijn dansers, ontwikkelt geeft uitdrukking aan de bewegelijkheid en dynamiek van het leven in een moder ne stad. In deze choreografie zoekt Da niels naar danstaal waarin klassieke en moderne dans gecombineerd worden - met een bewegings-vocabulaire wat voortkomt uit diverse etnische dans-' vormen en verschillende straatdans stijlen. De belangrijkste inspiratiebron daarbij is zowel traditionele als moder ne zwarte muziek. De Dansmanie vindt plaats in het Cen- trum voor Amateurkunst, Ringbaan Oost 8. De voorstelling Meditation #2 begint om 19.00 uur. De Sint is op Korvel een graag geziene gast. De winkeliers op Korvel hebben elk jaar wel een Sinterklaasactie op het programma staan. De Goedheiligman op zijn beurt steekt graag de loftrompet uit over Korvel Winkelstraat. Daar is ook alle reden toe want op Korvel vindt de kindervriend alles van zijn gading. Het is een beetje een geheim, maar alle pakjesboten van Sinterklaas bieden samen net niet genoeg plaats om de kadootjes voor alle kleine en grote kinderen in stad en land te vervoeren. Het mag dan ook geen verrassing Inschrijven Leuterconcours Carnaval s- w sameriv"*’-- s een galerij van Ring met CV De Fènpruuvers Communicaties 3x11 Kruikenstad van de Prinsen van Kruikenstad aan. Ee plaats op zaterdag 18 januari, de Camavalsstichting Tilburg is in groot aantal foto’s heeft betrekking op wordt bepaald wie zich Opperleuterèr nauwe samenwerking met het Ge- hoogtepunten van activiteiten, die in van Kruikenstad mag noemen. Tevens meentelijk Informatiecentrum tot de loop van dejaren hebben plaats ge- wordt ook de Publieksprijs en de prijs stand gekomen. vonden. Er zijn foto's te zien, die nog voor de beste nieuwkomer uitgereikt. Bij de inrichting van de tentoonstelling niet eerder werden vertoond. Naast een Voorafgaand aan het Leuterconcours is gebruik gemaakt van foto's en attri- overzicht van camavalsemblemen, iserjaarlijkshet Vurleuteren. Datge- buten uit het eigen archief van de car- camavalsprijzen uit optochten, feesten beurt op 14 december in café de Fènpr- navalsstichting, maar ook van interes- e.d. zijn maquettes van prinsenwagens uuver aan de Bredaseweg. Iedereen die 20.00ut santé documenten en beelden uit en een echte prinsenstaf te bewonde- aan het Leuterconcours mee wil doen slag bek archieven van carnavalsverenigingen ren. kan zich voor 1 december inschrijven en particulieren. Tijdens de expositie- Een expositie die bij menig Tilburger bij Harrie de Jong, Eikstraat 63 in Til- periode wordt ook een dia-serie ge- nostalgische gevoelens zal oproepen. burg. Voor informatie kan een ieder te- toond. De organisatie van de tentoon- Het Gemeentelijk Informatiecentrum stelling heeft beslag weten te leggen op is geopend op maandag van 13.00 tot een aantal belangrijke documenten, 17.00 uur; op dinsdag t/m vrijdag van dat met de ontstaansgeschiedenis van 9.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van {iét openbaar carnaval in Tilburg te ma- 12.00tot 16.00uur. Kerst KI:.t 2ï±jk staat de kerstmarkt centraal tijdens de tweede open dag die Euro patuin voor 8 december op de kalender heeft staan. De nieuwste kleuren, decoraties en kerstartikelen liggen al sinds medio november te pronken op de kerstshow. es een ui- Toch maken de meeste mensen pas de i zijn. laatste weken voor kerst hun definitie- 1 en 17.00 ve keuze. Bartels Audio Video heeft zijn techni- Daarnaast is er ruimte gecreëerd om de- Ook op deze tweede open dag zijn sche dienst totaal vernieuwd. Aange- alle nagekeken inruil-apparatuuraan te kaarten knip- glasblazer, kaartenknipster en bloem- past aan de eisen van de toekomst, met kunnen bieden. In deze unieke inruils- chikken en schikker aanwezig. Deze keer staat in moderne meetapparatuur, kunnen hop vindt u o.a. kleuren-TV's, video's, hun werk kerst centraal. Bijzondere Frank, Mark en Paul de klanten nog be- camera's en diverse hifi-apparatuur. kerstballen in schitterende kleuren sie- ter en sneller van dienst zijn dan voor ren de tafel van de glasblazer. De kerst- heen, kaarten die ter plekke geknipt, geplakt Bartels en vervaardigd worden zijn stuk voor vrijwel alle stuk juweeltjes. Voor de muzikale om- Uneto garan lijsting van deze Kerstmarkt zorgt het Apparatuur die niet bij Bartels Audio Oisterwijkse koor Polofylie met sfeer- Video is gekocht, kunt u bij de techni- volle kerstliederen. sche dienst aanbieden. Er wordt nl. ook En gewoontegetrouw zorgt Europa tuin ook deze zondag voor koffie, glühwein en hapjes. kleinigheidje uitdelen aan met name de kinde ren. De Korvelseweg heeft zo aan het eind van het jaar weer een feestelijk aanzien. Dat zijn we ook gewend. De meeste ondernemers spelen met hun presentatie in op de actualiteit. Of dat nu Sinterklaas is of Kerstmis.Alle reden dus om weer eens ouderwets gezellig te gaan winkelen op Korvel. Voor de goede orde: de koopavonden in verband met Sint Nicolaas zijn maandag 2 december, dinsdag 3 december en woensdag 4 december. Op donderdag S december zijn de winkels gesloten om 17.00 uur. Speciale Korvel-Pieten deelden afgelopen zondag kleurplaten uit tijdens de intocht van de Sint, namens de ondernemers op Korvel geassisteerd door mensen van de firma Koppelmans. Foto: Frans van Aarle dan vier eeuwen in de tijd wordt terug gegaan. In het Tilburg van toen werd volop gefeest tijdens de voorloper van 1 heeft gemaakt het hedendaagse carnaval: Vastenao- Toen het open- vond, een gebruik dat in de titel van het e Brabantse ste- boek terugkomt. 'Vrouwke, 't is Vaste- Breda zich op- naovond' is geschreven door de jour- ■ikkelen, bleef het nalist/publicist Paul Spapens. Als Pas 33 jaar gele- schrijver heeft hij zich gespecialiseerd neentebestuur de tijd in de Brabantse volkscultuur. serst toestemming te 'Vrouwke, 't is Vastenaovond' telt 96 carnaval. pagina's en een aantal nooit eerder ge- r carnaval 33 publiceerde foto's. Het boek kost ir bestaat is aanleiding geweest tot ƒ14,95 en is te koop bij boekhandel uitgeven van dit boek waarin meer Gianotten en Het Nieuwe Centrum. trste carnavalswagen, die illegaal trok van het 8eest®*'J burg volledig-- worden. Wat dat betreft is het onthul- Op zaterdag 23 november zal in de lend om te lezen in 'Vrouwke, 't is Stadssporthal het jaarlijkse Blèrcon- Vastenaovond' hoe pastoors en kape- cours plaatsvinden. Dit Blèrconcours laans en zelfs de bisschop van Den wordt vaak het feest van de verenigin- Bosch tactische besprekingen hielden gen genoemd, alleen al omdat er zo'n om het carnaval voor eens en voor al- groot aantal verenigingen a tijd in Tilburg te verbieden. Hoewel het men. Ditjaar maar liefst 21 o in Tilburg onder meer tot opstootjes gen en orkesten. Een aantal wat garant I kwam, wist de clerus de strijd met ge- staat voor een groot succes, zodoende I mak te winnen. is het Blèrconcours he* valeske "binnenhuisfe De volgende verenigir-J“' aan het Blèrconcours: Fiesta Servessa, de I Vipkus, de Naagers, de 1 te Bend(e), de Gaotenblaozers, de I eriwer- Fènpruuvers, de Bourbonnekes, de vindt Dreuve, de Vèrrekesstauwers, de i. Dan Görkese Turken, de Slabbers, Zuutjes Aon, de Tunnukus, de Buitenbintjes, de Blaokpappers, de Kruikse Nachte- gaoltjes, 013 en de Oberelfpilskapelle. I Of 3x 11 ook bij de deelnemers vanzelf gaat zal zaterdag duidelijk worden. Het Blèrconcours begint om “v<‘-* 1 20.00 uur. In de pauze en nadat d slag bekend gemaakt is zullen diverse i artiesten optreden. ken heeft. Een bijzonder document is een besluit uit de vijftiger jaren. Het toenmalige College van B en W geeft in dat besluit aan, de tijd voor het open- 1 galerij van ad aan. Ee heeft betrekking op activiteiten, die in Op 12 november jl. was het een grote drukte op de bouwplaats van Meijden berg-Tierolff BV aan de Kraaiven- straat te Tilburg. In een grote tent, naast de in volle gang zijnde nieuwbouw, heeft de voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fa brieken Midden-Brabant, dhr. J. Me lis, Meijdenberg-Tierolff BV als eer ste glas- en verfgroothandel in Nederland de certificaten uitgereikt nodige ve voor de normen ISO-9002 (kwaliteits- Met een Omzti van mm., zorg), BS 7750 (milieuzorg) alsook door totaal 42 medewerkers zowel in Natuurlijk heeft ook Eur VCA-detachering voor het in onder- Tilburg als Roosendaal wordt gereali- sfeervolle kerstmarkt binuv aanneming verrichten van glasmonta- seerd, bezet Meijdenberg-Tierolff een ren.Maardaardraaithetz gewerkzaamheden. positie als marktleider in de Zuid-Ne- vember niet alleen om. Na de uitreiking van de certificaten derlandse markt. klaas voor de deur doet het 1 een keur aan ideetjes voor leuke pre sentjes aan de hand. Waarbij natuurlijk kerstballen en kerstdecoraties een ui terst geschikt cadeau kunnen Zondag kunt u tussen 10.00 uur bij Europatuin genieten van uc- monstraties glasblazen, kaarten kr~ pen, droogbloemen schikken brooddeeg. De glasblazer biedt diver se olielampjes en glasfiguurtjes te koop aan. Daarnaast blaast hij ook in opdracht. Een van de deelneemsters aan de creatieve markt maakt poppe- kleertjes voor poppen in allerlei maten en soorten. Een andere exposante heeft karakterpoppen en wel heel bijzonde re theemutsen in haar verzameling. Dankzij een trio is er gezellige muziek. Natuurlijk ontbreken koffie, hapjes en glühwein niet tijdens deze-gezellige open dag. een spec sdeMidd I tijdens één van de schaarse dro- sriodes van de laatste tijd aan het noogsie punt van de nieuwbouw de Europ£ Nederlandse vlag gehesen door dhr. Mel is, die in deze werd bijgestaan door 1 en'rul de Tilburgse wethouder van Econcrpc sche Zaken, dhr. P. v.d. Ende. Vlag i» - o— top was tevens het teken voor het begi van een spectaculair vuurwerk dat itiuvm langs de Midden-Brabantweg voor de nodige verkeersopstoppingen zorgde. Cadeautjesmarkt 42 medewerkers zowel in Natuurlijk heeft ook Europatuin een Natuurlijk -te binnen de deu- tijdens de t zondag 24 no- i. Met Sinter- centrum u leuke pr<*- Tilburg als Roosendaal wordt gereali seerd, bezet Meijdenberg-Tierolff een positie als marktleider in de Zuid-Ne- derlandse markt. Met talrijke foto's, documenten en car- navalsattributen wordt tot en met 30 december 1996drieëndertig jaar open baar carnaval in beeld gebracht in het in dat besluit aan, de tijd voor het open- Het Leuterconcours dat de Gemeentelijk Informatiecentrum, baar carnaval nog niet rijp te vinden, stichting Tilburg houdt in Deze expositie van de Commissie De bezoeker treft voorts een galerij van king met CV De r?-- Communicaties 3x 11 Kruikenstad van de Prinsen van Kruikenstad aan. Ee plaats op zaterda stichting Tilburg is in groot aantal foto's heeft betrekking op wordt bepaald iwerking met het Ge- hoogtepunten van activiteiten, die in van Kruikenst „rtot de loop van dejaren hebben plaats ge- wordt ook de Publieksprijs vonden. Er zijn foto's te zien, die nog voor de beste nieuwkomer niet eerder werden vertoond. Naast een Voorafgaand aan het T overzicht van camavalsemblemen, is er jaarlijks het Vurk camavalsprijzen uit optochten, feesten beurtop 14december' e.d. zijn maquettes van prinsen wagens uuver aan de Bredaset o en een echte prinsenstaf te bewonde- aan het Leuterconcours'mee kan zich voor 1 december ins :‘biPLÖMA“ -

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1996 | | pagina 19