I individuele huursubsidie Aanvraag voor nieuwe periode CCD Meer Gemeentenieuws op pagina 12 Nieuws in Turks en Marokkaans CCD l l Donderdag 2 mei 1996 - pagina 11 DE TILBURGSE KOERIER - pagina 10 gemeen te Tilburg I muli of ni Sportbedrijf gemeente Tilburg het hoofd- Drieburcht Reeshof Stappegoor VEILIG EN SCHOON gesloten open van .30-15.00 gesloten gesloten gesloten gesloten is gesloten gesloten Informatie hoevee werket Commissies zwembad Reeshof zwembad Drieburcht zwembad Stappegoor )0 2 mei 12.00-15.30 Rekeningcommissie 3 mei 13.00-15.00 4 mei 12.00-17.00 5 mei 11.30-15.00 8 mei 12.00-15.30 11 mei 12.00-17.00 12 mei 11.30-15.00 15 mei 12.00-15.30 Verkeersbesluiten Reden voor Thuiszorg en GGD om Uitslagen Competitie “Buiten Bedrijf* Badminton dinsdag 23 april Poule A gespeeld games tegen games voor euws Poule C gespeeld games tegen games voor Tennis maandag 22 april Poule C Poule A iurg- Co 1 Ik heb de volgende opmerkingen/suggesties over de gemeentelijke diensten en produkten: Poule D Poule B goed/voldoende/onvoldoende Hoe waardeert u onze dienstverlening in het algemeen: Als u uw naam en adres invult ontvangt u altijd antwoord >rg. vrede Deze week geen Nieuws in Turks en Marokkaans Naam: de heer/t Adres: Postcode: Woonplaats:. Telefoonnummer:. Datum:. dr». L.Verhcijcn gedeputeerde provincie Noord Br.tb.tiH Denkt u dat het beter kan? Zeg het dan! Plaatsing fietsen in voetgangersgebied verboden vanaf 1 juli van “UW Poule gespt 2 2 2 imenade). tgegeven 17 10 10 12 14 16 2 2 1 18 12 2 8 15 12 11 10 geeft op de Tilburg-TXT ar diensten. Drijvende glijbaan in net zwembad ter... w de wor huursi wisarts. epkaart jisarts overeên tele- :kst, kan jen. zondag 5 mei bevrijdingsdag donderdag 16 mei hemelvaartsdag maandag 27 mei 2e pinksterdag Openstellingstijden voor recreatief zwemmen voor de komende feestdagen zondag 26 mei le pinksterdag schapswei zwanger die in he* resseer-, op deze -- voorlichtingsbij dinsdag 7 mei or Thuiszorg Mi Witsiebaan 2< open van 10.00- 17.30 open van 10.00-18.30 Wat is zwang< woordt 1. de Twern 2. Welzijnsdienst II 3. Publieke Werken 4. Vormenfabriek 5. Erico II sidie m kunt len op het ■rant van het Denkt u dat het beter kan, Antwoordnummer 71, 5000 WB Tilburg. Hoe zit dat nu precies met folium zuur vóór en aan het begin van de zwangerschap? Ie B teeld games voor games tegen burgemeester en wethouders heeft besloten de prijs dit jaar te bestemmen voor een bedrijf (zowel profit als non-profit). De prijs bestaat uit een kunstwerk gemaakt door een Tilburgse kunstenares. Jag 7 mei gsbijeen- zwanger- >r GGD .zorg Inschrijving in het bevolkings register De voorwaarde van inschrijving in risie af op het :rant. De voorlichtingsbijeenkomst wordt verzorgd door mevrouw Heleen Berkelmans, diëtiste bij Thuiszorg Midden-Brabant. Zwijsenstichting I - Uitgeverij Zwijsen I 5-5 3-4 G.G.D. - Uitgeverij Zwijsen II 6-0 6-2 Pepping Bouw - Welzijnsdienst II 3-6 3-5 mdjuli 1996 jze huursub- toet u zo ivraagfor- /erband ngsplein 9, eningstijden: nsdag (op 17.00-20.0( ens avon- i, bel de telefoon Drie weken lang, vanaf zaterdag 27 april, kunnen kinderen in de Tilburgse zwembaden ravotten met een opblaasbare glijbaan die in het water drijft. Voorzitter: de heer W. van Herwijnen Secretaris: de heer J. van lersel (telefoon 5428942) Op maandag 6 mei om 9.00 uur in kamer 401/402 van Stadskantoor 3 Op de agenda onder andere: -jaarverslagen DAZ en Concernstaf; - idem Welzijnsdienst. open van 10.00-17.30 1. Interpolis 2. Mytylschool/Charlotteoord 3. van Eerd Grafische Industrie 4. Aljojanis’s DAZ Erico 1 - Jongeneel 1-6 0-6 Publieke Werken II - Publieke Werken 14-6 0-6 Welzijnsdienst 1 - Ericsson 16-1 6-1 hiervoor in de gelegenheid gesteld. In dat geval ontvangt u de huursub sidie met terugwerkende kracht tot 1 juli 1996. Aanvragen die na 30 september worden ingediend, worden niet meer in behandeling genomen. Huurders die na 1 juli verhuizen, kunnen tot drie maanden nadat de huur is ingegaan, nog een aanvraag indienen. ;t beurtelings in ;oor, in zwembad ""embad Reeshof. cht. Informatie Indien u wilt laten uitrekenen of u in aanmerking komt voor een bijdrage individuele huursubsic”" of u wilt nadere informatie dan u terecht bij de dienst Publieke Werken, Stadhuisplein 130. Voor telefonische informatie kunt u bellen: 013 - 542 87 70. Zwijsenstichting III - Vitron III 5-5 3-4 Vitron II - De Jokers 6-1 6-0 Erico II - Ericsson II6-3 3-3 anuari een het verzoek :ument aan af aange- i april zijn it jaar heeft !.000 voor de igjaar waren in heeft toen ie actie. raat, aterdag 4 idag 7 mei terinrich- nrichting- anaf de g naar het e. Het terdag 4 idag 7 mei n alleen groepen - vormt het personeelsbestand een redelijke afspiegeling van de samenleving - hoeveel vrouwen zitten in het bestuur. Zwijsenstichting II - Welzijnsdienst III 6-2 6-3 Stichting Schouwburg - Vitron 14-6 0-5 de Twern - Aarts Co 1-6 0-6 Voorlichtingsbijeen komst over voeding en zwangerschap(swens) Op 1 juli aanstaande gaat de nieuwe periode van de huursubsidie in. Iedereen die in aanmerking wil komen voor huursubsidie voor de periode 1 juli 1996 tot 1 juli 1997 kan vanaf 1 mei een nieuw aanvraagformulier afhalen. Huurders die in het afgelopen tijdvak al huursubsidie ontvingen, krijgen óf rechtstreeks een aanvraagformulier van het minis terie óf krijgen een uitnodiging mingcorporaties om opniet subsidie te komen aanvragen. Een oproep gekregen? Laat een uitstrijkje maken! Als u een vrouw bent tussen de 30 en 60 jaar krijgt u eens in de vijf Emancipatieprijs 1996 Bedrijven aan zet Eind juni wordt de Emancipatieprijs voor de vierde keer uitgereikt. Het college van de pagina's s te Berkel- laaren, lergestel, Formulier afhalen Wanneer u geen bericht or*-* kunt u een nieuw aanvraagform- afhalen bij: de dienst Publieke Werken, Stadhuisplein 130. De balie voor huursubsidie is geopend op maandag t/m woensdag van 08.30 tot 16.00 uur, donderdag van 08.30 tot 19.00 uur en vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur of bij het Gemeentelijk Informatiecentrum, Stadhuisplein 132. Ook bij de woningcorporaties zijn aanvraagformulieren verkrijgbaar. 16 mei 12.00-17.00 17 mei 12.00-17.00 18 mei 12.00-17.00 19 mei 12.00-17.00 Tilburgse zwembaden veilig en schoon Noonl-Br.ib.un het ’Veilig «ehoon-vignct gekregen: Midden-Brabant. Vrouwen met een zwanger- p=wens, vrouwen die net ‘"er zijn en verder iedereen u het onderwerp is geïnte- ?erd, zijn van harte welkom sze gratis toegankelijke lichtingsbijeenkomst op dag 7 mei om 20.00 uur bij *1idden Brabant, Lage la in Tilburg. Het «wembitd voldeed in 1995 aaaalle ,tye kwiüiteit van her water - dt warbjkse impcme d<»oj, pnn-t.UK. bh.k In en de utslaan ido tellestr ipkoloniestr irstr :as Meijerstr :alstr ■lesestraat injevrij staat in de rleseweg il Krugerstr t Retiefstr sident ijnstr toriastr gbaan-Zuid talk Burgerstr ve Bikohof ëlbergstr nsvaalplein nsvaalstr >uwhof luwlaan Imaransstr idrivierstr Het correspondentieadres van de jury is Jury Emancipatieprijs Tilburg, ter attentie van mevrouw A.Lamers Welzijnsdienst, Postbus 90118, 5000 LA Tilburg. Aangiftebiljet of jaaropgave 1995 Bij het indienen van uw aanvraag- formuliermoet u een kopie van uw aangiftebiljet inkomstenbelasting 1995 verstrekken. Doet u geen aangifte dan kunt u volstaan met de jaaropgave van uw inkomsten over 1995. i de inneer op >i de nieuwe illaties in de kruising ;/Midden olledig erkeer in Er wordt steeds meer belang gehecht aan een ‘goede’ voeding vóór en tijdens de zwangerschap. Dit zijn vragen die aan de orde Een juiste voeding zorgt ervoor dat kunnen komen op dinsdag 7 mei het ongeboren kind een gezonde tijdens een voorlichtingsbijeen- groei doormaakt en dat de moeder komst over voeding en zwanger- in een goede conditie blijft. schap georganiseerd dooi Midden-Brabant en Thuis: is goede voeding voor een igere vrouw? Wat is een.verant- de gewichtstoename? Dit speelobject ligt zwembad Stappegoor, Drieburcht en in zwem Hieronder een overzicl gaat. Het onderzoek is kosteloos voor ziekenfonds en particulier verzekerden. Als u vragen heeft over de oproep dan kunt u contact opnemen met de GGD, telefoon 4643274. Als u vragen heeft over het onderzoek kunt u zich wenden tot uw huisarts. Maximum huurgrens voor jongeren tot 23 jaar De maximum huurgrens waarbij jongeren van 18 tot en met 22 jaar nog in aanmerking kunnen komen voor subsidie, bedraagt per 1 juli 1996 ƒ545,41 per maand. door verkeersborden en zal worden geëffectueerd op 1 juli 1996. De volledige tekst van dit besluit ligt vanaf maandag 6 mei 1996 gedurende zes weken ter inzage op het Gemeentelijk Informatiecentrum, Stadhuisplein 132. Iedereen wiens belang rechtstreeks betrokken is kan op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen de genoemde termijn een bezwaar schrift indienen. Een bezwaarschrift moet in ieder geval worden voorzien van een datum, naam en adres van de bezwaarmaker, een omschrijving van de beslissing waartegen het bezwaar is gericht en de gronden waarop bezwaar wordt gemaakt. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155,5000 LH Tilburg. moeten hun formulier inleveren bij Publieke Werken, Stadhuisplein 130. Gedurende de openingstijden zijn er mensen aanwezig die direct kunnen kijken of uw aanvraag goed is ingevuld. De verhuurdersverkla- ring moet vooraf volledig ingevuld en ondertekend zijn door de verhuurder. Bij een onjuiste huur prijs of onvolledige specificatie van de huurprijs wordt de aanvraag niet in behandeling genomen. Bewoners die voor de eerste maal huursubsidie aanvragen voor een particuliere huurwoning, dienen een verklaring over de huurgege- vens te vragen bij de voorzitter van de huurcommissie. Deze formu lieren zijn bij de balie Huursubsidie van de dienst Publieke Werken verkrijgbaar. De gemeente Tilburg vindt de kwaliteit van haar dienstverlening belangrijk en wil die goed bewaken en steeds verbeteren. U staat daarbij natuur lijk centraal. Hoe u als klant denkt over de produkten en diensten die de gemeente u levert is de gemeente een voortdu rende zorg. Bent u tevreden, heeft u opmerkingen of sugges ties? Laat het ons weten door gebruik te maken van de suggestieformulieren die u in de stadskantoren aantreft. Of knip onderstaande bon uit en stuur deze in een ongefrankeerde envelop aan: gemeente Tilburg, jaar een brief met oproepkaart om een uitstrijkje te laten maken. Hierdoor kan baarmoederhals kanker in een vroeg stadium worden opgespoord. De kans op genezing is dan praktisch 100 Als u een brief met oproepkaart krijgt, is het dus belangrijk om een afspraak te maken met uw hu‘- Vervolgens dient u de oproepk mee te nemen als u naar de hui door middel van deze voorlich tingsbijeenkomst aandacht te besteden aan onderwerpen als foli umzuur, misselijkheid, bloedar moede, toxoplasmose, vitamine A en vitamine D. b) Huurders van particuliere woningen Huurders van particuliere woningen Waar aanvraagformulier inleveren? a) Huurders van woningcorporaties Huurders van de woningcorporaties (Woonstad, SVW, TBV en TIWOS) die de huursubsidie in mindering op de intvangt, huurprijs (huurmatiging) gebracht agformulier willen hebben, dienen hun aanvraagformulier in te leveren bij hun woningcorporatie. Zij die de vorige periode reeds huursubsidie ontvingen, krijgen automatisch een uitnodiging van de woningcorpo ratie. In de uitnodiging staat waar u de aanvraag kunt indienen. Meestal is dat op een adres bij u in de wijk. Indien u geen uitnodiging ontvangt, moet u (telefonisch) een afspraak te maken met de woningcorporatie. Huurders die de huursubsidie om de 3 maanden op hun giro- of bank rekening willen ontvangen, dienen hun aanvraagformulier bij de dienst Publieke Werken in te leveren. Gedurende de openingstijden zijn er mensen aanwezig die direct bekijken of uw aanvraag goed is ingevuld. open van 10.00- 18.30 Bedrijven kunnen zichzelf opgeven of voorgedragen worden voor de prijs bij de jury die bestaat uit mevrouw M.Maas (Kamer van Koophandel), mevrouw Chr.Toolen (voorzitter Stedelijk Centrum voor Emancipatie Feniks) en de coördine rend wethouder emancipatie de heer A.de Wolf. De sluitingstermijn vooraanmeldingen is 15 mei 1996. 1. Welzijnsdienst I 2. Zwijsenstichting 3. Ericsson 4.1.F.F. 5. Pepping Bouw 6. Erico I log bestra- en worden trottoir en tan de en de het bevolkingsregister is in de wet op de individuele huursubsidie opgenomen. Deze voorwaarde houdt in dat alle personen die op het subsidie-adres wonen en op het aanvraagformulier zijn opgegeven, moeten zijn ingeschreven in het m bevolkingsregister van de gemeente Tilburg. Op het subsidie-adres mogen geen andere personen in het bevolkingsregister staan inge schreven, dan op het aanvraagfor mulier vermeld zijn. Indien u niet, I91 niet correct, staat ingeschreven komt u niet in aanmerking voor huursubsidie. Passende woonruimte na verhuizing Wanneer u gaat verhuizen naar een woning waarbij een huursubsidie hoort die hoger is dan 300,- per maand, wordt er in principe geen huursubsidie toegekend. De woning wordt dan als “niet passend” beschouwd omdat de huur in dat geval te hoog is in verhouding tot het inkomen. Wanneer u van plan bent te verhuizen en u wilt een beroep doen op de wet individuele huursubsidie, doet u er verstandig aan vooraf te informeren of de woning passend voor u is. Gezien de sterk toegenomen arbeidsparticipatie van vrouwen is Voor telefonische informatie kan men terecht bij mevrouw A.Lamers, telefoonnummer 542 95 93, aanwezig maandag tot en met donderdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. De Tilburgse zwembaden Reeshof, vignet “veilig en schoon Stappegoor en Drieburcht hebben gekregen.Zie ook Tilbui van de provincie Noord-Brabant het pagina 132. een vrouwvriendelijk personeelsbe leid voor vrouwen van essentieel belang. Een bedrijf dat zich op dit gebied positief onderscheidt zou door middel van een Emancipatieprijs hiervoor beloond kunnen worden. Bij de selectie komen daarom de volgende aspecten aan de orde - wat doet een bedrijf om vrouwen binnen te krijgen - wat doet een bedrijf om vrouwen binnen te houden en te laten door stromen binnen het bedrijf - hoeveel mannen en vrouwen werken er in de hogere salaris- Aanvraagformulier vóór 1 oktober inleveren Wanneer u voor de maar weer op de normale wij: sidie wilt ontvangen, m< spoedig mogelijk uw aanvr mulier inleveren. Dit in ve. met tijdige administratieve verwer king van de aanvragen. Indien u niet in staat bent om voor 1 juli uw aanvraagformulier in te leveren, wordt u nog tot 1 oktober Op 25 april heeft de hoofddirec teur van de Dienst Publieke Werken namens burgemeester en wethouders besloten om het plaatsen van fietsen in het voet gangersgebied te verbieden. Deze maatregel geldt voor de Heuvelstraat, Oude Markt, Monumentstraat, Stadhuisplein, Paleisring (ged.), Juliana van Stolbergstraat, Zwaanstraat, Langestraat (ged.), Telefoonstraat (ged.), Willem II- straat (ged.), Kerkpad, Alexanderstraat en Schouwburgring (pror De maatregel wordt aan; Sportbedrijf

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1996 | | pagina 11