Pro gramma openbaar carnaval Kruikenstad 1996 J 1 Oplage99.200 Kruiken en Kruikinnen - I Prettige dagen, en maak er geen vodje’ van. B pagina 10 dat •de Naar ik mag hopen vele malen, tot zi Voor meer Carnavalsweetjes zie pagina 5, 6 en 7. i KOSTER de en Donderdag 15 februari 1996 39e jaargang nr. 1943 RJ. van de Ende, Loco-burgemeester icn te, R, 2a, pinnen 's avonds in de residenties met hun activiteiten. Ie kroegendweiltocht in het centrum. 15.00 uur: 22-00 uur: >Vodi 16.50 uur: onecht' verbonden. 18.00 uur: 15.30 uur: 16.30 uur: 14.35 uur: Zaterdag 17 februari 14.11 uur: 15.00 uur: K Het motto voor caraval dit jaar ‘Eège is gin vodje’, is passend I. Want als we in ons ‘eigen’ Tilburg rondkijken kunnen we i K we het zo slecht nog niet doen. Ga maar eens Vrijdag 16 februari Diverse carnavalsverenigingen begi Bovendien is er vanaf 20.00 uur de Donderdag 15 februari Kruikenconcert. Aanvang 20.11 uur in Schouwburg Tilburg. Gérard d’n Irste jS Prins van Kruikenstad 3 Zondag 18 februari 13.00 uur: vertrek van de grote optocht. De route is als volgt: Prinsenhoeven, St. Josephstraat, Korte Heuvel, Heuvelring, Spoorlaan, Stationsstraat, Nieuwlandstraat, Heuvelstraat, Schoolstraat, Schouwburgring, Bisschop Zwijsenstraat, Primus van Gilsstraat, Piusstraat, Piusplein, Heuvelring. prijsuitreiking op de Heuvel. Aan de vooravond van camaval 1996 gun ik mijzelf graag een blik vooruit. Maar niet zonder eerst nog even te kijken naar de afgelopen maanden. Een periode waarin ik heb mogen ervaren op welke wijze carnaval in Kruikenstad gestalte krijgt. Het is hartverwarmend wanneer je tijdens de talrijke evenementen en voorfeesten zoveel enthousiasme ontmoet. Niet zelden ging dat gepaard met welgemeende oprechte adviezen. Daarvoor wil ik op voorhand mijn dank uitspreken. Camaval is feest vóór en mèt elkaar. Van hart tot hart. Een feest voor iedereen, ik hen er trots op daarin voor te mogen gaan en zie uit naar nóg meer ontmoetin gen en nóg meer enthousiaste carnavals vierders. Ontmoetingen met de talrijke verenigingen tijdens de vele bezoeken, maar ook met de toeschouwers tijdens ‘d’n Inhaol’ en ‘d’n Opstoet’, de ‘Kruikenbruiloft’ en de ‘Kènderstoet’. Ontmoetingen met iedereen die houdt van onze stad: Kruikenstad! Carnaval leeft in Kruikenstad. Met de typisch Tilburgse kenmerken: gemoedelijk, gastvrij en vooral sociaal. Kenmerken die echt ‘èège’ zijn voor onze J stad. Ook daarom vind ik het een eer dit jaar Prins van Kruikenstad te mogen zijn, dl waarin het motto‘èège is gin vodje’zo van j| toepassing is op onze èège Kruiken en Kruikinnen. ik wens iedereen, mede namens mijn Adjudant, Raad van Elf, Lijfwacht en Hofkapel, een hartverwarmend, gezellig en feestelijk camaval toe. Maandag 19 februari 12.45 uur: camavalsmis in de Heuvelse kerk 14.30 uur: het Kruikenpaar wordt op de Heuvel 'in den receptie van het Kruikenpaar. Met optredens van o.a. Guus Meeuwis, Ekiepaniek en de Twee Pinten. 'ontbinding' Kruikenpaar op het Piusplein door Gérard d'n Irste. Dinsdag 20 februari 13.30 uur: start Kènderstoet in de Korenbloemstraat. Route: Korenbloemstraat, Korvelplein, Korvelseweg, Zomerstraat, Schouwburgring, Heuvelstraat, Heuvel. prijsuitreiking op de Heuvel door Prins Gérard d'n Irste. Ut Subiet, het einde van carnaval 1995 op de Heuvel. Om 24.00 uur de officiële sluiting en bekendmaking van het motto voor carnaval 1997 door Prins Gérard d'n Irste. gaan ze I teugels wat te laten vieren. Wint af en toe wat stoom afblazen I'- Camaval is daar een uitgelezen gelegenheid voor F bieden heeft om trots op te zijn, is al bekend. 1 voor een stad als Tibtirg. met trots tot de conclusie komen i is kijken bij Interpolis of bij het bekroonde Kromhoutpark. Een kroegentocht door de stad levert bovendien meer nieuwe kroegen op dan ooit. Tilburg ademt sfeer uit en heeft de allure die bij een moderne industriestad past. Natuurlijk is daar op alle fronten door iedereen hard aan gewerkt. Betrokkenheid bij wat ‘eigen’ is, is hiervoor een belarigrijke voorwaarde. Ook in de toekomst zal deze betrokkenheid nodig zijn, want er is werk aan de winkel. De gemeentelijke herindeling staat voor deur, waardoor er veel zal veranderen. Overigens blijft tijdens deze verbouwing de winkel gewoon open voor de burger Voordat we de schouders er verder onder '‘"in zetten, wordt het eersttijd om de i werkt prestatie verhogend. En dat Tilburg u ook met caranaval wat te aankomst van Prins Louis d'n Irste op het centraal station, loco-burgemeester Pierre van den Ende ontvangt Prins Gérard d'n Irste op het PaleisRaadhuis en overhandigt hem de Stadssleutel. Prins Gérard d'n Irste spreekt op de Heuvel de Kruiken en Kruikinnen toe en de Kruikezeiker wordt op zijn sokkel geplaatst. receptie van de Prins en zijn gevolg in de schouwburg.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1996 | | pagina 1