d L 'i ;e I pagina Voetbalvereniging S.V.G. Tilburg Parochie H. Kruis Wandelbos kolom- Badmintonclub Tilburg BCT t kleine Stichting Tilburgse Najaarscompetitie nisaties Openbare Bibliotheek Tilburg ?zers in ’1996. Stichting VIDO Tilburg Jongerenbeweging ATTAK SBT, Stichting Coördinatie Ouderenwerk Tilburg Kunstijsbaan Tilburg Pellikaanhal V.V. Zouavia Minderbroeders Kapucijnen Parochie Tilburg Noord-Oost 9 10 Verzorgingscentrum de Heikant Tilburgse Sportraad T.S.R. TSV NOAD Nederlands Textielmuseum Stichting Het Oude Kerkje Middelbeers Jeugdcircus ll Grigio Haaren R.K. Parochie Broekhoven- Fatima- Pius X St. Maartenkommuniteit Vereniging Dekenaat Tilburg- Goirle Centrum voor Amateurkunst Noord-Brabant (CVA) Missionair Servicecentrum "De Baanbrekers" Duikschool Dive College Oisterwijk - V K Parochie Gerardus Majella (Trouwlaan) Werkgroep Tanzania Tilburg Elimgroep Bureau Ondersteuning Tilburgse Sport (BOTS) Het Nederlandse Rode Kruis afd. Tilburg e.o. Avondvierdaagse Tilburg A.V.D. Albeweging voor ontwikkeling van lichaam en geest, Chinese gezondheidsoefeningen Stichting Centraal St. Nicolaas Comité Tilburg Bestuur en leden PTT Harmonie Tilburg Stichting Noordhoek Buurtcentrum in de Boomtak Sportinstituut Ooms B.V. Tilburg/ Hilvarenbeeks Accordeonorkest Apollo '77 Het Til burgs Leerlingen Orkest De Twern, instelling voor sociaal- cultureel werk Tilburg. Je partner in wijk- en buurtwerk Concertserie "Verrassende Ontmoetingen" Kerk Broekhoven Tilburg De Seniorensoos 't Hazennest. KBO Heikant/ Quirijnstok/Tilburg-Noord Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden Brabant Parochie Binnenstad/Kerk van de H. Dionysius't Heike DE TILBURGSE KOERIER Een nieuw jaar is weer begonnen. We zijn aardig op weg naar dat magische getal 2000. Zoals eigenlijk altijd was ook 1995 een jaar met hoogtepun ten en dieptepunten. Wereldwijd, maar ook dicht bij huis. Iedereen zal zich bij een terugblik op het jaar het nodige wel en wee kunnen herinneren. Bijzondere gebeurtenissen die we vaak samen met anderen beleven, omdat het de mens nu éénmaal eigen is om op allerlei gebied activiteiten te ontplooien samen met anderen. Of het nu gaat om verenigingen, stichtingen, werkgroepen of andere instellingen, één ding blijft overeind: zij zullen hoe dan ook doorgaan met hun activiteiten. De wereld draait immers door en zo ook het leven. En kijken we niet allemaal vooruit? De toekomst ligt open. Laten we hopen dat het een goede toekomst is voor iedereen. De vele organisaties die op deze pagina's vermeld staan zullen u ook in het nieuwe jaar via De Tilburgse Koerier op de hoogte brengen van hun activiteiten, doorgaans vergezeld van een oproep of uitnodiging om hieraan deel te nemen. U bent dan ook bijzon der welkom. Aarzelt u niet. De betreffende groeperingen zijn er voor u. Zij zor gen er in belangrijke mate voor, dat het Hart van Brabant klopt en blijft klop pen. Jaar in, jaar uit. Donderdag 4 januari 1996 pagina 13

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1996 | | pagina 13