Ve bi Volgende week onderzoek naar gebruik parkeergarages I Con Dit is een publikatie van het gemeentebestuur van Tilburg Nit Milieujournaal en I *1 Pieter Vreedeplein Bestemmingsplannen Gemee ien- Werken aan de weg Hoogtedwarsstraat Dr. Ahausstraat Julianapark Verordeningen emeenteniei* Geachte Wij zoudi het artikc Wij danki De redact laan 5429999 5429993 5429987 ïtadvisering 5429000 5429010 5429010' 5429011 leu 542901 I 5429009 5429009 5323300 4641911 4643911 06-1 1 Alarmnummer ),95 Ter inzage Actuele tentoonstellingen Informatiecentrum: lVUURWERK; OOGVERBLINDEND Gemeentelijk informatiecentrum SocialeWerkvoorziening GGD Midden Brabant Gemeentelijke telefoonnummers Samenstelling bureau Bestuurs- en publiekszaken DAZ' gemeente Tilburg In de week van maandag 11 tot vrijdag 1 7 december gaat de gemeente Tilburg onderzoek doen naar het gebruik van de gemeentelijke parkeergarages. Het onderzoek wordt uitgevoerd door medewerkers van het IVA Tilburg, Instituut voor sociaal wetenschappelijk Beleidsonderzoek en Advies. Burgerza om identi Tevens co Op maani paleis/ra Stadhuisplein 1 30 5Ó38 TC Tilburg Telefoon 01 3-5358575 Hogeschoollaan, Ie herziening onderzoek januari van amen. Aan de .5326326 5429764 Stadhui maanGv dinsJ-- van 5428711 5428597 5428610 5428610 5428770 5428772 4673765 542 851 1 5428411 5429576 Diverse bestemrr bouwplanprocet Brandweer Seniorenraad (ambtelijk secretariaat) stelstr straat Het kan z opgenom 5428911 4580580 5326600 5328500 5349111 4658800 Bestratingswerkzaamheden Lijnsheike imingsplan- en edures Comm (openbare Voorzittei Secretaris bureau Budget Bureau WVG Nederlands Textielmuseum Rosmolenplein/Van Meteren- straatopen voor verkeer, Besterdring bereikbaar Op ander onder me gemeentt tijden vai een speel Uit Samei contract, De gemet kingsgeg wet geme wet CBA). Om die be noodzake Verordening begraafplaatsrechten 1996. Deze infc Marokkat Zeven heuvelen weg/ Kraaivenstraat ïsten kkihg Verordening Brandweerrechten 1996. Hiernaas naar deze Welzijnsdienst Sector sociale zaken Sector onderwijs Sportbedrijf Algemene informatie, de Sport- infolijn Huren Sporthal/gymzaal, sportvelden, wielercircuit en atletiekbaan Huren van zwembaden :rlaan wordt nog wel gewerkt aan de zuidzijde van het Julianapark bij de aansluiting met het Bart van de Peltplein en de Pater Ruttenstraat. De datum van ingang van de heffing is 1 Januari 1996. rages. «Keren in, Louis apassage i verschil- Het vuur verkocht decembe vuurwerl vinden oj van 10.01 02.00 uui In de Tilbi december luisplein 1 32, telefoon 01 3-5358575 idag van 13.00 tot 1 7.00 uur, isdag tot en met vrijdag n 9.00 tot 1 7.00 uur en zaterdag van 1 2.00 tot 16.00 uur. Op de age - evaluate - wijziging verordei - luchtspo - organisa - rechtspo - stappeni De datum van ingang van de heffing is 1 Januari 1 996. Het kruispunt Zevenheuvelenweg/ 4551986 5429200 5429074 5429100 5429500 5429080 06-0226033 Klachter 5429198 5429621 5429911/12 Bureau WVC 5367475 5428811 54288-1 1 .5429463 5428811 Bezoekadres: Konir Postadres: 5429100 erkzai r half alijk van de ;den. Er is geen igelijk. Team Tilburg-noord Team Wilhelminapark Team Tilburg-binnenstad Team Leijdal Team West °nstraat ase van ïrder Maalbergen- straat Maasbreestraat Mariekerkestraat Markelostraat Markenstraat Meersenstraat Menterwolde- straat Middelharnis- straat Middendorp- straat Middenhofstraat Midden- schouwenstr Mierloplein Mierlostraat Millingenstraat Reeshofdijk lat met de It opnieuw is gestart op de aat Gror 3 Haal str°- str Hael ’^■damstr Hag( -oudelaari Harr „Jóostr irstr enstraat tat Volgende week wordt van maandag 11 december tot en met vrijdag 15 december het chemisch afval in Reeshof opgehaald door de chemocar. Op bijgaand kaartje en in de onderstaande alfabetische lijst met straat namen kunt u aflezen op welke dag u het chemisch afval bij u in de buurt kunt afgeven. Zet nooit de chemosafe aan de weg, maar overhandig hem aan de inzamelaars. Als u het geluidsi de chemosafe: Dagelijks kat Ceramstraat met vrijdag van 11.0n De herinrk in d? Dr. gang, de nog zo'n t geen door. Het verkee omgeleid. Het bestemmingsplan omvat het gebied dat globaal wordt omsloten door de Prof. Donderdag Dalenstraat Deinumstr Delfgauwstr Deurnehof Diepenveenstr- Dieverstr Dishoekhof Dokkumstr ikhof thstr •nmelt Wijzigingen belasting- verordeningen Het Lijnsheike wordt opnieuw geasfalteerd. De werkzaamheden duren tot ongeveer h«L‘ december, afhankelijk weersomstandigheden, doorgaand verkeer moj Openi tijden: dinsdag 2i open van zondag 31 open tot I maandag en welke dat dan zouden moeten zijn. Op grond Algemene van Tilbui voorlopig van de om vergunnir verkoop v van dejaa Slechts dii aan alle w betrekkin; van vuurv vergunnir Vanaf vorige week wordt een deel van de Hoogtedwarsstraat herstraat. Het gaat om het gedeelte tussen de Bisschop Zwijsenstraat en de Hoogtestraat. Ook de kruising van de Hoogtedwarsstraat met de Hoogtestraat wordt- bestraat. Het werk iu or kruising Hoogtestraat- Hoogtedwarsstraat en duurt, afhankelijk van het weer, tot ongeveer eind december. De straat wordt tijdelijk afge sloten op het gedeelte waar gewerkt wordt. lende vragen gesteld onder andere over het gebruik en de kwaliteit van de parkeergarages. Bij kwaliteit moet men denken aan zaken als de verwijzing naar de parkeergarages, de netheid en de veiligheid in de garages etcetera. Verder zal geïnventariseerd worden of er nog verbeteringen in de parkeergarages mogelijk zijn De fietsroute in de Goirkestraat wordt doorgetrokken via het Julianapark naar Tilburg Noord. De aansluiting van het Julianapark op de Ringbaan Noord is weer open voor verkeer. Er Zwembac zondag 2A open tot 1 maandag De vragen worden gesteld in een kort interview dat ongeveer vijf -Degenen die i het onderzoek leloriing een gratis de parkeergarage. Burgemeester en wethouders van Tilburg maken, ingevolge het bepaalde in art. 26 van de Wet op de Ruimtelijke Burgemeester en wethouders van Tilburg maken bekend dat de raad van de gemeente Tilburg in zijn vergadering van 31 oktober 1995 heeft besloten tot vaststelling van de Verordening op de heffing en invordering van brandweer rechten, welke verordening is goedgekeurd bij besluit van 21 november 1995, nr. 336105, door Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant. 2. De derde wijziging van de "Verordening woonwagenrechten Tilburg 1992", welke verordening is goedgekeurd bij besluit van 21 november 1995, nr. 336099, door Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant. 3. De tweede wijziging van de "Verordening Scheepvaartrechten 1994", welke verordening is goed gekeurd bij besluit van 21 november 1995, nr. 336101 door Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant'. 4. De verordening tot wijziging Burgemeester en wethouders van van de "Retributie- en precariover- Tilburg maken bekend dat de raad ordening 1990", welke verorde ning is goedgekeurd bij besluit van 21 november 1995, nr. 336104, door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de raad van de gemeente Tilburg in zijn vergade ring van 31 oktober 1995 een aantal belastingverordeningen heeft vastgesteld. Burgemeester en wethouders maken ontwerp-bestemmings- plannen. De gemeenteraad stelt bestemmingsplannen vast. Een vastgesteld bestemmingsplan moet door Gedeputeerde Staten worden goedgekeurd. Tegen het vastgestelde bestemmingsplan kunnen schriftelijk bedenkingen In verband met de vorst liggen nagenoeg alle werken aan de weg voorlopig stil. Het verkeer moet echter wel rekeing houden met afsluitingen en omleidingen. Hieronder volgt de stand van zaken ten aanzien van een aantal werken die te maken hebben met de aanleg van vrijliggende fiets paden, onderhoud of herinrich ting. gebruik van de algemene begraaf plaats te Tilburg, welke verorde ning is goedgekeurd bij besluit van 21 november 1995, nr. 336102, door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant. Deze verordening treedt in werking op 1 5 december 1995. Op die da tum vervalt de Verordening be graafplaatsrechten 1993, vastge steld bij raadsbesluit van 5 november 992 en sindsdien gewij zigd, met dien verstande dat zij van kracht blijft voor de heffing van de rechten van diensten die voor 1 ja nuari 1996 zijn verleend. dienst Publieke Werken Klachten mankementen op str< Informatiepunt stadsbeheer Meldpunt sociale onveiligheid bureau Huursubsidie Parkeerbureau Centrale Begraafplaats worden ingebracht bij Gedeputeerde Staten. Bij de gehele of gedeeltelijke goedkeu ring of bij onthouding van goed keuring van het bestemmingsplan zullen Gedeputeerde Staten tevens een beslissjng nemen op de ingebrachte bedenkingen. irg me van de gemeente Tilburg in zijn vergadering van 31 oktober 1995 heeft besloten tot vaststelling van de Verordening op de heffing en invordering van rechten voor het Deze verordening treedt in werking op 15 december 1995. Op die da tum vervalt de Verordening op de heffing en invordering van Brand weerrechten, vastgesteld bij raads besluit van 5 november 1992, laat stelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 1 november 1994. Zwembac zondag 2A zondag 31 1 januari i eerste fase van de werkzaam heden zal eerst de noordelijke rijbaan van de Zevenheuvelenweg tussen de Kraaivenstraat en de Midden- Brabantweg worden aangepast en daarna de zuidelijke rijbaan van dit gedeelte. De eerste fase van deze werkzaamheden is voor de kerst klaar. Hierover later meer op deze pagina. Om een vergelijking te kunnen ma ken met de opvattingen van perso nen die niet in een parkeergarage parkeren worden ook interviews ge houden op het parkeerterrein Pieter Vreedeplein. SrLk van de week Langendijk Moerse Dreef Dinsdag Dalfsenlaan Damwoudestr Deesdstraat Deilstr Deldenstr Delfshavenstr Denekampstr Deursenstr Didamstr Dijkshornhof Dinxperlolaan Dirkslandstr Doenradestr Doesburgstr Domburgsingel Doornsingel Drechterlandstr Dreischorstr Dreumellaan Driebergenstr Drielstr Drongelenhof Drontenhof De verordeningen treden in wer king per 15 december 1995. De da tum van ingang van de heffingen is I Januari 1996. Kraaivenstraat en de aansluiting van de Zevenheuvelenweg op de Midden- Brabantweg worden opnieuw ingericht. Deze werk zaamheden zullen in fasen worden uitgevoerd. Vanaf 20 november word het gedeelte van de Zevenheuvelenweg ten westen van de Kraaivenstraat (richting De Kroonstraat) opnieuw ingericht. Er is geen rechtdoorgaand verkeer mogelijk vanaf de Midden Brabantweg richting het industrie terrein. Op de kruising Zevenheuvelenweg/Kraaivenstraa t zal het verkeer in noordelijke of zuidelijke richting moeten rijden om het industrieterrein te bereiken. Aansluitend aan de onsveldlaan ijpskerkstraat iftenstraat iksbergen- otraat Haelenstraat gesteinstraat narmelenstraat Haskerland- straat Hattumplein Haveltestraat Heerevelden- dreef Heezestraat Herwijnenstraat Heterenstraat Heusdenlaan Hillegomlaan Hindelopen- straat Hoevelaken straat Holtenstraat Hontenissestraat Hoogkarspel- straat Hooglandstraat Hornstraat Hulsbergstraat Reeshofdijk klaar dan gepland. In verband met de feestdagen en de kans op vorst is besloten pas weer in februari met de werkzaamheden aan de weggedeelten verder te gaan. Wel worden als het weer het toelaat de werkzaamheden op het Rosmolenplein zelf weer gestart. Hiervan ondervindt het verkeer geen hinder. De winkels op de Besterdring zijn weer bereikbaar. Gimbrerelaan in het zuiden, de Hogeschoollaan in het oosten, de spoorlijn in het noorden en het terrein van de KUB in het wesw en heeft onder andere betrekki op een vermindering van de bebouwingscapaciteit van het gehele KUB-terrein, het geven van een groenbestemming aan de zuid-oostelijke hoek van het KUB- terrein en het leggen van een wijzigingsbevoegdheid op de noord-oostelijke hoek van het ..„signaal van de chemocar hoort, kunt u naar buiten gaan en met geopend deksel aanbieden. in chemisch afval bij het depot Probleemstoffen, it 6, worden afgegeven. Openingstijden: maandag tot en j van 08.00 tot 16.30 uur. Het depot is ook op zaterdagen .00 tot 15.00 uur geopend. Maandag Baardwijkstr Baflostr Bakkumsingel Bakkumstr Bafendrechtstr Barneveldstraat Batenburglaan Bavelpark Beertastr Beilenstr Belfeldstraat Bemmelstr Bennebroekstr Benthuizenstr Bergeijkstr Berkenrodelaan Besoijenstr Beuningenstr Beusichemstr Biervlietplein Biggekerkestr Bingelradestr Blaricumpark- laan Blaricumsingel De nieuwe verordening ligt met ingang van heden voor iedereen ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum en is daar ook verkrijgbaar. Bloemendaalstr Bodegravenstr Boekelstraat Bolswardstr Borculolaan Borgharen- parklaan Borgharensingel Borselestr Boskoopstr Boxmeersingel Boxmeerstr Breskensstr Breukelenstr Broekhuizenstr Brouwers- havenstr Bruinissestr Brummenweg Bunnikstr Bunschotenstr Burg.Bar.van Voorstweg Buurmalsenlaan Buurmalsenplein Karei Boddenweg mingsplan zijn zienswijze kenbaar heeft gemaakt bij de gemeenteraad en ook door een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zijn zienswijze bij de raad kenbaar te maken. De bedt kingen moeten worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant, Postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenbosch. De nieuwe verordening ligt met ingang van heden voor iedereen ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum en is daar ook verkrijgbaar. Woensdag Deestraat Deinumstraat Duizelstraat Geervlietsingel Geesterenstraat Geldermalsenstr Genemuidenstr Giekerkstraat Grubbenvorststr Don! Dorthstr Drimmelenstr Kalkwijkstr Kasterenlaan Katwoudestr Keizersveerlaa Kelkdonkstr Kerkdrielstr Kerschotenstr Kijkduinlaan Kinderdijkstr Klinkenbergstr Knegselstr Kollustr Koolwijkstr Kortgenestr Krabbendamstr Kralingenstr Krommeniestr Kruiningenstr Reeshofdijk gemeente Tilburg dienst Algemene Zaken Economische zaken Milieudienst Koningsplein 9. Fax: 429071 postbus 90157, 5000 LL Tilburg. Stadsreiniging (ook grofvuil en ongediertebestrijding) Stortplaats Spinder Bouw- en woningtoezicht Milieuvergunningen De Milieubrigade Klachten en meldingen Informatiepunt Bodem Klachten vliegverkeer Bpuwarchief en kadasters De interviews worden gehouden op verschillende dagen en tijd- z stippen in de week om een zo goed mogelijk beeld van de opvat tingen van de verschillende gebruikers te krijgen. De resultaten van het i zullen in de maand ja 1996 beschikbaar kot hand van die resultaten kan het college van burgemeester en wethouders besluiten nadere maatregelen of voorzieningen te treffen zodat het beheer van de parkeergarages beter afgestemd wordt op de wensen van de parkeerders. I Gemeentegids 1995 Vergaderdata gemeenteraad 1996 Parkeren in Tilburg Postbus 51-folders Plan van Aan pak Oerle Industriebeleid, stand van zaken Ga toch fietsen! Tilburg statistisch bekeken Stadsplattegrond f7,95 Stratenregister f8,50 Kunst Onderweg fl 8,50 Zichtbaar Eindeloos f39,1 Paleis Raadhuis f5 ‘t Tilburgse Sportpark f5 Aanvraagformulieren - huursubsidie - subjectsubsidie Door dit onderzoek wil de gemeente te weten komen wat de parkeerders vinden van de parkeervoorzieningen in de gemeente Tilburg, in het bijzonder van de parkeergart Aan personen die gaan parke in de garages Koningspleir Bouwmeesterplein, Emmapassc en Tivoligarage worden zrviev. minuten duurt. I meewerken aan 1 ontvangen als bt uitrijkaart voor Vrijdag Bijstervelden- laan Ledeackerstraat Leekstraat Leendestraat Leersumstraat Leidschendam- straat Leimuidenstraat Lemmerstraat Lemsterland- straat Lexmondstraat Lichtenvoordestr Liefkenshoek- straat Liesveldstraat Limmenstraat Lissestraat Lobithstraat Lochemstraat Lombardijenlaan Lonnekerstraat Loosdorpstraat Loosduinen- straat Luijksgesti Lunterenst Luxwoudestraat irichtingswerkzaamheden Ahausstraat zijn in volle werkzaamheden duren twee a drie weken. Er is jrgaand verkeer mogelijk, eer wordt met borden Drunenstr Dubbeldan Duurwou Dwingek Galdersti Garderer Geffenstraat Gemerthof Gemertstr Gendringenlaan Giekerkstraat Giessenhof Giessenstr Giethoornsingel Gorselhof Gouderakstr Gramsbergen- laan Grathemstr Grevenbichstraat Groedehof Groenlostr Gronsveldk Grubben- vorststraat Huibevendreef De werkzaamheden aan het Rosmolenplein/Van Meterens zijn stilgelegd. De eerste fase de werkzaamheden was eer^. Het gaat met name om: 1De derde wijziging van de "Verordening hondenbelasting 1993", welke verordening is goed gekeurd bij besluit van 21 november 1995, nr. 336108, door Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant. Bouwen in Tilburg met nieuwbouwmap uitgave november 1995 Milieutentoonstellingen Burgemeester G. Brokx Algemene Beleidszaken en Straf verordeningen en Openbare Orde Wethouder M. van Diessen Onderwijs, Sport en Gezondheidszorg Wethouder W. Luijendijk Sociale Zaken en Arbeidsvoorziening Wethouder R. van Gurp Financiën, Personeel, Organisatie, ^:^^Shle?Penbare Wethouder P. van den Ende Economische Zaken en Grondbedrijf PNEM informatiepunt openbare verlichting KUB-terrein. Het vastgestelde bestemmingsplan bevat geen wijzigingen ten opzichte van het ontwerp-bestemmingsplan. Het bestemmingsplan ligt ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum (Stadhuisplein 132). Schriftelijke bedenkingen kunnen, gedurende de termijn van terinzagelegging, worden ingebracht door iedereen die tijdig tegen het ontwerp-bestem- Ordening, bekend dat de gemeenteraad op 20 november 1995 het bestemmingsplan Hogeschoollaan, le herziening heeft vastgesteld en dat het plan, met bijbehorend raads besluit, van 8 december 1995 tot 5 januari 1996 voor iedereen ter inzage ligt. Voor persoonlijk contact met een bestuurder neem contact op met het secretariaat: De nieuwe verordeningen liggen met ingang van heden voor ieder een ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum en is daar ook verkrijgbaar.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1995 | | pagina 10