Gemeente zoekt gegadigden voor vestiging dansschool in Reeshof H Gen Dit is een publikatie van het gemeentebestuur van Tilburg Nie en I c DE TILE DE I ILbUHEibE KOEHIEH Milieujournaal i zal i jken lancstr Brandweer Tilburg voor veiligheid ’Till VOO emeenteniei* Commissies Geacl Wij dank werking. De redac Bestemmingsplannen Buitengebied Noord-Oost o 5429000 5429010 5429010 5429011 5429011 5429009 5429009 5323300 5428911 SocialeWerkvoorziening 4641911 4643911 CCD Midden Brabant 06-11 Alarmnummer ’rik van de week (i NA ZURE REGEN KOMT OZON-SCHIJN Gemeentelijke telefoonnummers Gemeentelijk informatiecentrum Samenstelling bureau Bestuurs- en publiekszaken DAZ' gemeente Tilburg Filmtheater Louis vertoont 'De andere kant van de tunnel' zeg< buu Informatiecentrum: Stadhuisplein 1 32, telefoon 01 3-5358575 maandag van 1 3.00 tot 1 7.00 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 1 7.00 uur en zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur. Brandweer Seniorenraad (ambtelijk secretariaat) Commissie Vomil (volkshuisvesting en milieu) 5428711 5428597 5428610 5428610 5428770 5428772 4673765 5428511 5429811 5429576 5429606 5429609 5429610 Stadhuisplein 1 30 5038 TC Tilburg Telefoon 013-5358575 5326326 5429764 Voorzitter: wethouder de heer R. van Gun Secretaris: mevrouw mr. R. Weststeijn-Kie 'BRANDPREVENTIE BEGINT ELKE DAG' ROOKMELDERS REDDEN LEVENS il- en tapijtindustrie; arogramma milieuvergunningverlening en handhaving 1 995- Postadres: 5429100 Heeft u vragen bel dan Voorlichting Brandweer Tilburg 013- 5326366. in /oor het geg adri ïre: /oor intentieverklaring uitvoering milieubeleid met nieuwbouwmap 995 4580580 5326600 5328500 534911 1 jrp (ieboom (telefoon 429251 Voor de haltes geldt hetzelfde als voor lijn 43 en 44. Commissie EZG (economische zaken en grondbedrijf) Voorzitter: wethouder de heer P. van de- *r A. van Leeuwen (telef n bestuurder iriaat: ot; tstgoed DRP (De Welzijnsdienst Sector sociale zaken Sector onderwijs Sportbedrijf velden, zalen zwembaden sport-infolijn Actuele tentoonstellingen Bouwen in Tilburg n uitgave oktober 19< Centrumplannen Op maandag 6 november om 9.00 uur in de raadszaal op de eerste verdieping van Stadskantoor 1 ingszor gezont ire bé dienst Publieke Werken Klachten mankementen op stre Informatiepunt stadsbeheer Meldpunt sociale onveiligheid bureau Huursubsidie Parkeerbureau Centrale Begraafplaats 'attegrond f7,95 jurgsche Sportpaek Willem II f5,50 auwen; ilgheid; jor voorlichtingscam- Deze id adres Voor de haltes geldt hetzelfde als voor lijn 43. Inschrijving Inschrijvingen moeten vóór 1 5 december 1995 ingediend >rg’; idheidszorg; lasisschool de Einder naar ‘dislo- vyjrzitter: wethoi Secretaris: de heer eem; 996-2001. Louis e tunnel' op iber en op Molenstraat te Berkel-Enschot; thausstraat aan Stichting Vas Aangepaste busroutes wegens werkzaamheden in Bisschop Zwijsenstraat, Broekhovenseweg en Voltstraat 4551986 5429200 5429074 5429100 5429500 5429080 06-0226033 Klachter 5429198 5428811 5428811 5429463 5428811 Bezoekadres: Kon postbi Stadsr onge< Stort r 5429621 5429911/12 Bureau 5367475 ie n Ende lefoon 429361) Team Tilburg-noord Team Wilhelminapark Team Tilburg-binnenstad Team Leijdal Donderdag 2 november 1995 - pagina 10 - i Vanaf begin deze week rijden de lijnen 142/143, 43, 44 en 48 het hier aangeven traject. bureau Budgetadvisering WVC Nederlands Textielmuseum Deze inf Turkse e Wij zouc de inhou informal Op ande nieuwsp over de over een zeggens Hiernaa Marokka verweze Het kan mededel Burgerzt adreswij van huui de hoofd baarheic dat doen persoon junningen Jdingen iegverkeer ef en kadasters Volgende week wordt het chemisch afval van maandag 6 tot en met vrijdag 10 november door de chemocar in Veldhoven opge Op verse Deze wei gende f i< gewerkt Sommigi verkeer. TIP VAN DE BRANDWEER Rookmelders kunnen er voor zorgen dat brand tijdig ontdekt wordt. Een rookmelder is een apparaat dat een alarmsignaal uitzendt op het moment dat hij rook waarneemt. Let er op dat uw rookmelders met Nederlandse gebruiksaanwijzing, onderhoudsaanwijzingen en installatievoorschrift geleverd worden. De plaats van de rookmelder in uw huis is belangrijk, zie aanwijzingen op de gebruiksaanwijzing Ook moet er een goedkeuringsteken op staan! Dit symbool staat voor kwaliteit. Op maandag 6 november om 14.00 uur in de paleiszaal van het paleis/raadhuis bij Stadskantoor 1 Het ontwerp-bestemmingsplan ligt ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum (Stadhuisplein 132). Gedurende de termijn van terinza- gelegging kan iedereen schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp-bestemmingsplan kenbaar maken aan de Gemeenteraad, Stadhuisplein 130, 5038 TC Tilburg. met vri haald. Op bijgaand kaartje en in onderstaande lijst straatnamen kunt u aflezen op welke dag u het chemisch afval kunt afgeven. Zet nooit de chemosafe aan de weg, maar overhandig hem aan de inzamelaars. Het geluidsignaal van de chemocar is het moment waarop u de chemosafe kunt aanbieden. Dagelijks kan chemisch afval bij het depot in de Ceramstraat 6 worden afgegeven. Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 16.30 uur. Het depot is ook op zaterdagen van 11.00 tot 1 5.00 uur geopend. Op maandag 6 november om 19.00 uur in de paleiszaal van het paleis/raadhuis bij Stadskantoor 1 Bergaignestr Biss.Masiusstr Biss.Ophoviusstr Biss.van Zoesstr Deken Botsstr Deken Sandersstr dr.Nolensstr Coirkezijstr Croeseindstr n9Ple'n Kapelaan Poellplein van as; Pastoor hutjesstr Sprengersstr nitsstr' Pastoor Sprongstr 'J Pastoor Stalsstr Pastoor v.Beurdenstr Plein Leo xiii Prof.Aalbersestr Smidspad St.Paulusstr Superior de Beerstr Veldhovenring Vigiliusstr Wilhelminapark Kruis! sewec Piussi Het kruisi Zwijsenst kruispunt Voltstraal worden o Allereerst Zwijsenst Deze wer dels afgei vanuit he inrijden. I ting van f Broekhov gestart. Deze afsl het weer, novembe paden aai trottoirs t hardingei betonklin In de wei kruising Zwijsens Hoogted beurt. Deze wer week en 2 Bisschop textiel - werkpr 1997; - evaluatie woonruimteverdelingssysteer - meerjarenprogramma Woningbouw 1S- Wegens werkzaamheden in de Bisschop Zwijsenstraat, de Broekhovenseweg en de Voltstraat zijn een aantal busroutes van de BBA aangepast. Voor persoonlijk contact met een neem contact op met het secretari Nijverstr Oude Langstr Raadsheer Luijbebstr SchaepmanstrS tedekestr Theresiaplein Theresiastr v. Mierlostraat v.Sasse v.Ysseltstr Wagenstr Willem Passtoorsstr Burgemeester en wethouders van Tilburg willen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling verlenen van de bepalingen van het bestemmingsplan Buitengebied Noord-Oost voor de aanleg van een fietsverbin- ding op het Riddershofpad tussen de Hazennest en de Zuiderkruisweg/Vlashoflaan. Om die b vergrotei noodzaki adreswij: identifier teitsdocc paspoort wijs. Dat dat een a daadwerl adres te huurwon overleggi Woensdag Veldhoven Biss.Metziusstr Biss.Sonniusstr Biss.van de Venstr Boomkampstr Commelinplein Dapperstr de Riemerstr Gerard Brandtstr Hoefstr Oudenhovenstr Jan Crewenstr Enckevoirtstr worden bij: de dienst Publieke Werken, Sector Grond- en Bouwzaken, Postbus 717, 5000 AS Tilburo De inschrijving graag in een gesloten enveloppe onder vermelding op de buitenzijde "vertrouwelijk, dansschool Reeshof" versturen. Stukken waaruit blijkt dat de inschrijv voldoet aan de selectiecriteria daarbij voegen. Tevens moet een aan het benodigde terreinopper- vlakte gerelateerd biedingsbe- drag vermeld te zijn, waartegen de inschrijver bereid is het beno digde perceel af te nemen. De gemeente behoudt zich het recht voor om niet tot gunning over gaan dan wel tot gunning ande dan aan de hoogstbiedende. Gemeentegids 1995 Vergaderdata gemeenteraad 1995 Parkeren in Tilburg Postbus 51-folders Brochure binnenstad Tilburg -voorlopig stadsprogramma 1996 - nieuwe inrichting Koningsplein - ga toch fietsen - bouwplannen Binnenstad - Tilburg statistisch bekeken Stratenregister f8,50 Stadsplat HetTilbu stadion f. Aanvraagformulieren - huursubsidie - subjectsubsidie De gemeente wil in contact komen met gegadigden die in Reeshof een dansschool willen oprichten. Omdat Reeshof met ongeveer twintigduizend inwoners een redelijk volgroeid karakter heeft, ziet de gemeente nu aanleiding ook de andere, meer speci fieke, functies in de wijk te ontwikkelen. Momenteel is het voorontwerp bestemmingsplan "Reeshof- Midden" in procedure. In dit plan worden planologisch mogelijk heden geboden voor een dans school op een locatie tegenover de Jan Ligthartschool aan de Gendringenlaan. In principe is een kavel van ongeveer 1570 m2 gereserveerd. Aangezien er nog geen sprake is van een goedge- Petrus Loosjesstr Ringbaan-Oost Rosmolenplein Sumatrastr Timorstr van Meterenstr Viofierstr Willem Knuttelstr. Donderdag Veldhoven Atelierstr Broerestr Buitenstr Caloriestraat Dr.Ariensstr Dr.Mollerstr Energieplein Fraterstr Casstr Gasthuisring Gouverneur Borretstr H.Berkvensstr Herbothstraat Horversplein Joan.v.Oisterwijkstr Lange Nieuwstr Ie Sage ten Broekstr Lichtstraal Lumenstraat Min.Mutsearsstr Min.van Sonstr Minckelersstr Mr.Stormstr Commissie OSG (onderwijs, ouderenbeleid, sport en gezondheidszorg) Voorzitter: wethouder de heer drs. M. van Diessen Secretaris: de heer H. Hamers (telefoon 429764) Kard.van Rossumstr Molenstr Paduaplein Paduastr Paus Adriaanstr Pieter Borstr Ringbaan-Oost Schrassertstr Valentijnstr van Alkemadestr van Alphenstr van Balenstr van Berkumstr van Bleijswijckstr van der Doesstr van der Schellingst Goorstr van Kinschotplein van Mierisstr van Spaanstr Veldhovenring Veliusstr Walvisstr Voor geïnteresseerden bestaat nu de mogelijkheid zich in te schrijven als gegadigde voor bovenge noemde kavel. Zij moeten er rekening mee te houden dat bij realisering van de dansschool aangesloten moet worden bij het kwaliteitsniveau van diverse andere openbare voorzieningen in de wijk. Daarnaast moet men zich confor meren aan nadere selectiecri- Lijn 43 Vanaf het St. Elisabeth zieken huis rijdt lijn 43 via de Stappegoorweg, de Winkler Prinsstraat, de Groenstraat, de Broekhovenseweg, de Piusstraat, het Stadhuisplein, de Schouwburgring en de Noordhoekring naar het station. Vanaf het station rijdt lijn 43 de gebruikelijke omleidingsroute via de Noordhoekring, de Korvelseweg, de Oerlesestraat, de Trouwlaan, de Stappegoorweg naar het St. Elisabethziekenhuis. De haltes op het Transvaalplein, in de Voltstraat en de Bisschop Zwijsenstraat zijn vervallen. Er is een noodhalte in de Groenstraat. Lijn 48 Lijn 48 rijdt vanaf de Stappegoorweg via de Trouwlaan, de Generaal Smutslaan, de Winkler Prinsstraat, de Groenstraat, de Broekhovenseweg, het Stadhuisplein, de Schouwburgring en de Noordhoekring naar het station. Vanaf het station rijdt lijn 48 de gebruikelijke omleidingsroute via de Noordhoekring, de Korvelseweg, de Oerlesestraat, de Trouwlaan, de Generaal Smutslaan, de Winkler Prinsstraat en de Tatraweg naar de Stappegoorweg. Een tekening waarop de betreffende fietsverbinding is aangegeven, met daarbij een technische omschrijving van de uit te voeren werken, ligt van 3 tot 1 7 november 1 995 ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiecentrum, Stadhuisplein 1 32. Van 3 tot 1 7 november 1 995 kan men schriftelijk bedenkingen (bezwaren) indienen. De brieven moeten worden gericht aan de Hoofddirecteur van de dienst Publieke Werken, Postbus 71 7, 5000 AS Tilburg. keurd bestemmingsplan moet bij het indienen van een bouwplan voor een dansschool nog wel een zogenaamde anticipatieproce- dure worden gevolgd. Dit betekent uiteindelijk dat de provincie de bouwvergunning moet goedkeuren. Lijn 44 Lijn 44 rijdt van Zorgvlied de normale route via de Oerlesestraat, daarna via de Groenstraat, de Broekhovenseweg, de Piusstraat, het Stadhuisplein, de Schouwburgring en de Noordhoekring naar het station. Vanaf het station rijdt lijn 44 via de Noordhoekring, de Korvelseweg en het Korvelplein verder de normale route naar de Gilzerbaan. teria en voorwaarden. I kunnen bij onderstaam opgevraagd worden. Het streven is dat medio 1996 wordt gestart met de uitvoering van het plan. Serieuze belangstelling van kandidaten zal onder meer moeten blijken uit een onder nemingsplan voor deze dans school. Geïnteresseerden kunnen voor verdere infor matie contact opnemen de heer J. Frenken van de dienst Publieke Werkep telefoon 5428527. Op de agenda onder ander - concept-raadsvoorstel vc Leijendaal-Noord Burgemeester en wethouders bereiden een ontwerp-bestemmingsplan voor, dat door de gemeenteraad wordt vastgesteld. Voor die vaststel ling wordt het ontwerp-plan gedurende vier weken ter inzage gelegd en kan iedereen, gedurende die termijn, schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. In een speciale commissie kan men de tijdig ingediende zienswijzen mondeling toelichten. De gemeenteraad zal bij de vaststel ling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen op de inge diende zienswijzen. Burgemeester en wethouders van Tilburg maken, ingevolge het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat van 3 november tot 1 december 1995 het ontwerp- bestemmingsplan Leijendaal-Noord voor iedereen ter inzage ligt. Het ontwerp-bestemmingsplan heeft betrekking op de ontwikkeling van een aantal voormalige sportvelden gelegen aan de Ringbaan-Zuid tot een bedrijvenlocatie. Burgemeester G. Brokx Algemene Beleidszaken en Straf verordeningen en Openbare Orde Wethouder M. van Diessen Onderwijs, Sport en Gezondheidszorg Wethouder W. Luijendijk Sociale Zaken en Arbeidsvoorziening Wethouder R. van Gurp Volkshuisvesting en Milieu Wethouder A. de Wolf Financiën, Personeel, Organisatie, Informatie en Cultuur Wethouder F. Horvers Wethouder P. van den Ende Economische Zaken en Grondbedrijf PNEM informatiepunt openbare verlichting Politie Lijn 142/143 Vanaf het station rijden deze lijnen via de huidige omleidings route Noordhoekring, de Bredaseweg, de Ringbaan West en de Ringbaan Zuid. Dé halte in de Bisschop Zwijsenstraat is vervallen. Richting station rijden deze lijnen de normale route via de Broekhovenseweg, de Piusstraat, het Stadhuisplein, de Schouwburgringen de Noordhoekring. gemeente Tilburg dienst Algemene Zaken Economische zaken Milieudienst iningsplein 9. Fax: 429071 istbus 901 57, 5000 LLTilburg, ausreiniging (ook grofvuil en igediertebestrijding) u.tplaats Spinder Bouw- en woningtoezicht Milieuvergi De Milieubrigade Klachten en mek Informatiepunt B Klachten vlie Bouwarchief Eén loke woner te zeggen I en voorz omgevin Ofwel, d rijker. U kunt al beschrev nisch aar 59, mevr Welzijnsi ook richt Op de agenda onder andere: - marktverordening en wijziging marktgeldverordening (samen met commissies AB en FPOIC); - binnenstadmanagement Tilburg (samen met commissie ROS); - wijziging kermisverordening; - mondelinge toelichting en discussie inzake actualisering Industriebeleid; - aankoop grond aan de M< - verkoop grond aan Dr Ah Rooi Pannen). Ter inzage Diverse bestemmings- en bouwplanprocedures ïffiL, Adriaan Kluitstr Besterdplein Besterdring Daltonerf Dijksterhuisstr Eginhardstr Everard van Reijdstr Frans de Basstr Hoefakkerstr Hyacintstr Javastr Koestr Korte Nieuwstr Kruisstr Leon van Vechelstr Lovensekanaaldijk Lovensestr Melis Stokestr Molenbochtplein Molenbochtstr N.S.-Plein Nicolaas Pieckstr Noord-Besterdstr Park de Horion tr Pascalerf Op de agenda o.a.: - onderzoeksrapport SCP ‘Welzijnsbeleid in de lokale samenleving’ (mededelingen en ingekomen stukken); - verstrekken bijzondere bijstand aan ouderen; - procedure besteding post toegankelijkheid gebot - vaststellen convenant project Ouderen en Veilghc - toekennen subsidie aan Stichting Probrasa voo. pagne woonproject Surinaamse ouderen; - optimalisering beleid maatschappelijke opvang; - aanvulling op subsidiecontracten IMW en SBBW voor begeleid wonen voor ouderen; - voorstel ‘Week van de verslavit - voorstel openbare geestelijke - leerlingenvervoer van openbar katie’; - vaststelling instructie leerplichtambtenaar; - evaluatie project buurtsportwerk. Van 19.30 tot 21.00 uur draait in Filmtheater Louis, I Bouwmeesterplein 1de film 'De andere kant van de de dagen donderdag 2 tot en met zaterdag 4 novemb woensdag 8 november. De film, die over gokverslaving gaat, wordt deze week, de'Week van de Verslavingszorg', eveneens vertoond v< voortgezet onderwijs. Filmtheater Louis heeft zo'n 78 zitplaatsen. De avondvoorstellingen zijn speciaal bedoeld voor medewerkers van de instellingen en orga nisaties die met de verslavingzorg te maken hebben, maar ook voor medewerkers van horeca-ondernemlngen. Daarnaast zijn tegen betaling alle Tilburgers die in deze film geïnteresseerd zijn van harte welkom. Maandag Dinsdag Veldhoven Veldhoven van der Aastr Abraham Kuijperstr Albert Kleijnstr Biss.Bekkerslaan Bart van Peltplein Biss.Crabbeelsstr Biss.Aelenstr Biss.de Biss.Janssensstr dr.Nuijensstr Eekhoffstr Frans Mannaertsstr Hoefstr Houtstr IJsselstr Jan Scharpstr Julianapark Kard.de Jont Korte Houts Lovensekanaaldijk Oude Lind Pastoor Schf*'*"»- Pastoor Smil Pastoriepad Pastoriestr Pater Ruttenstr Prof.Blokstr Prof.Huizingastr Prof.Kernkampstr Prof.Rogierhof Prof.Romeinstr Ringbaan-Noord Ringbaan-Oost Robert Fruinstr Schotelplein St.Andreasstr St.Bartholomeusstr StJacobstr Stjanstr St.Lucasstr St.Marcusstr St.Matthiasstr St.Nicolaasstr St.Paulusstr St.Pietersplein St.Pietersstr St.Thomasstr Wagenaarstr Wagenaarstr Wichmansstr TILBURG K VELDHOVEN F di /wo r

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1995 | | pagina 10