Grootse heropening 24= bij BP Kempenbaan in Tilburg op zaterdag 2 september BP Kempenbaan (UITGAAND) Kempenbaan 35, 5022 KC, Tilburg, Telefoon 013 - 360201 ra BP Kempenbaan te vullen! Grijp de kans tank op kosten van om uw DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 31 augustus 1995 pagina 20 GRATIS TANKEN? BP Kempenbaan te vullen. Natuurlijk in echt Als bij BP Kempen baan (uitgaand) kan worden bijgeladen, inderdaad de Kempenbaan 35 in Tilburg. brandstof Let op: deze aanbiedingen gelden alleen op de aangegeven datum, zolang de voorraad strekt. Verkoper van BP produkten Gratis tanken bij BP? Het lijkt er wel op! Zaterdag 2 septem- Gratis truck voor beginners Een heuse BP Mercedes Benz Truck, Jaargan; Nummer Een minimars kado! Kom maar halen die mini mars, want op zaterdag 2 september van 10 tot 16 uur krijgt iedereen er één gratis. Zolang de voorraad strekt. Gratis Popcorn... Is dat even boffen, want op zaterdag 2 september van 10 tot 16 uur staan wij op z'n amerikaans verse pop corn voor u te poffen! Kempenbaan Gratis koffie met koek! De koffie staat klaar...op zaterdag 2 september van 10 tot 16 uur voor iedere bezoeker een gratis kopje koffie met koek. 5 kilometer per uur. duidelijk weten 150 watt. Goed voor een snelheid van kosten van Tilburg tankt, krijgt u na luid en kans om uw tank op de kassa een voor dit schitterende speelgoed, neemt De Automat Tilburgse Ki verschijnt ir le, Kiel, Looi Berkel Enscl gestel en Hi zwaailichten u maakt u met een elektromotor van maar liefst een versnelling, natuurlijk Past de sleutel dan laten sirenes en u op deze feestelijke dag tussen Duyvis als er een fuif is! Met een gratis zakje Duyvis-nootjes merkt u wel dat er zaterdag 2 september van 10 tot 16 uur bij ons een fuif is! speciale BP aktiepomp toe en probeert of de sleutel past... aan de betaling aan sleutel. U loopt naar de het BP truckje gratis mee naar huis! Haal het deelnameformulier op bij ons BP tankstation aan met echte vrachtwagen geluiden, gaspedaal en een stevige rem. Het kind dat de leukste naam weet te verzinnen Coca Cola Light... voor niks! Je wordt er niet dik van... Elke bezoeker krijgt op zaterdag 2 september van 10 tot 16 uur een gratis blikje. Zolang de voorraad strekt. Dag en nacht open! Om u van dienst te kunnen zijn, zijn wij 24 uur per dag, het gehele jaar door geopend. 10.00 en 16.00 uur van BP Kempenbaan terug ontvangt. U hebt dan helemaal gratis getankt! Redactie: Tony Vos Tel. 013/6® Postbus 41 Advertenl Advertenti De Tilburg N.S. Pleinl Tel. 013/36! Fax 013/35! Sluitingsti redactie ei dinsdag 22 Stem Er zijn ee verdorve land opg onverklc genoege eigendot anderen verniele: geen nie zeker nie land. Je 1 vaak dat avondje auto kon achteren het lakw bracht. S het leuk motorka, kofferkle en laten schadep eigenaa. verzeker dergelijl betalen, in no-cla eigen ris Nutteloo waar nie verklarii vinden, hebben jeugd, d< of het he gesleep naar kin dader in Toch sch nieuw vc spelletje van sten viaductl Liefst na niet te di wil lieve worden, dat eenc nietsven een viad wordt va losgelati vooral di uiterst g< Natuurli dergelijl opletten wegenb steen mc ander pi raakt, go schade d ellende t Een steei veel gevi De chaui kapot en niets mei Levensgi spelletje maniere. dienen t< Opletten weggebi de autos; de wege: snelweg< verdacht zo snel rr. Liever d< macht ee komt kijk nodelooi gebeure. op vertoon van uw kassabon het zojuist betaalde bedrag aan ber a.s. Zes keer cola voor nog geen zes gulden! Een six-pack Cóca Cola voor een bijzondere prijs: slechts fl.5,25. Dat is heer lijk voor onderweg. Dus: eerst even langs BP! Deze clown op stelten geeft ballonnen weg! Hoe doet-ie dat? Kinderen kijken ademloos toe...en mogen de ballonfiguren mee naar huis nemen. Kom met de kinderen langs op zaterdag 2 september van 10 tot 16 uur! dat u gewonnen hebt! Als u gewonnen hebt, krijgt u van de BP hostess een waardecheque waarmee u BP groen. Voorzien van een zware accu die op het lichtnet

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1995 | | pagina 20