Ook dit jaar treden hondencontroleurs vanaf 1 september op I Dit is een publikatie van het gemeentebestuur van Tilburg Niet fnoSffl S?r Ringbaan-Zuid Schutsboomhof Aangifte nog mogelijk Milieujournaal zult Afsluit jen »g De belangrijkste punten pit de nota geïntegreerd horecabeleid: Zwembad Reeshof emeentemeu Commissies BUREA Start niet Tijden De cursussi Voor meer i Bureau Niei t 429000 429010 429010 429011 429011 misatie, 429009 429009 323300 Irik van de week KOM’ 5 ALS JE DURFT1 Gemeentelijk informatiecentrum Gemeentelijke telefoonnummers Stadhuisplein 1 30 5038 TC Tilburg Telefoon 01 3-358575 326326 429764 641911 643911 06-1 1 42871I 428597 428610 428610 428770 428772 673765 06- 0226033 553987 420723 429100 429100 429100 551986 429217 429255 429198 428511 428411 429576 429606 429609 429610 428811 428811 429463 429470 429200 429500 429080 Brandweer Seniorenraad (ambtelijk secretariaat) SocialeWerkvoorziening CCD Midden Brabant Alarmnummer Milieudienst Milieuklach""n Informatiepunt bodemverontreiniging nat me Op zondai festival g< de Dongei Schepersc Ook de Ge tussen Do 428911 658800 580580 326600 328500 349111 Vrij zwemn di 14.00- 20.00- wo 1 4.00 - 20.00- vr 14.00- lomi- tein- kend- Ongec Stortp afdeli bureau Budgetadvisering Bureau WVC Nederlands Textielmuseum - De burc aanwijz' waarde- (op gro.. lat 6 met vrijdat igen van maars •ter Soons vriendelijke ie categorie Gedun meest; avond De afsluiti borden en geplaatst. Nederland het Politie! afsluiting i Zwembad gerenovet septembe Op maandag 21 augustus om 9.00 uur in de paleiszaal in het paleis/raadhuis bij Stadskantoor 1 dienst Publieke Werken Klachten mankementen op str; Informatiepunt stadsbeheer Meldpunt sociale onveiligheid bureau Huursubsidie Parkeerbureau Centrale Begraafplaats onder ander i'’")orstel lm i inzame taal, jnderwijs ing, Hieronder volgen deze wijzigingen. - Lijn 47 gaat de wijk Dongewijk bedienen en komt daar elk kwartier. In de avonduren elk halfuur. Iburg-west Iburg-noord Team Wilhelminapark Team Tilburg-binnenstad Team Leijdal Op maandag 21 augustus om 19.00 uur in de ‘oude raadszaal’ van het paleis/raadhuis bij Stadskantoor 1 rnder andere: uwgrond Houtsestraat; /itsiestraat 22; rond nabij Koningshoeven 20; Duurzar Winkelit in de categt Architectuu De jury in stond ondt Op maandag 21 augustus om 14.00 uur in de ‘oude raadszaal’ van het paleis/raadhuis bij Stadskantoor 1 Bij Bureau 1 trajectbege taal, bij vra ting, kindei Samenstelling bureau Bestuurs- en publiekszaken DAZ' gemeente Tilburg Winnaars prijzen Tilburg Moderne Industriestad bekend tijdens Tilburg Treffend op 1 5 september Wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening <apv> openge- rokken en Overzi< recreat zwemn 429621 429911/12 Bureau WVC 367475 Voor wie? de Nederlai Arabisch w attegrond f7,95 jurgsche Sportpark Willem II i f5,00 agformulieren ubsidie - notitie ‘scheefheid’ sociale huurwoningen; -jaarverslag VAC. Handhaving De controle en handhaving van de Wet milieubel;-J-- orde wordt, vooral in het horeca-concentratiegebied, geïntensi Hierover zal overleg met belanghebbenden worden gevoerd. Aanpassingen organisatie De gemeentelijke organisatie zal worden aangepast zodat in de met allé aspecten in het horecabeleid rekening gehouden Bureau Niei dan een jaa Vooruitlopend op deze datum hebben de BBA en de gemeente Tilburg besloten de belangrijkste wijzigingen al op 20 augustus in te laten gaan. re informatie over de nota geïntegreerd horeca cht bij Agnes Spierings van de Milieudienst, tel Welzijnsdienst Sector sociale zaken Sector onderwijs Sportbedrijf velden, zalen zwembaden sport-infolijn Op 1 5 oktober 1995 gaat de nieuwe stadsdienstregeling Tilburg officieel van start en verschijnt ook een nieuw boekje met de dienstregeling. Dat zijn in de eer Kinetron BV en zorg zijn Stichting Pope Van 07.30 de Dongei Zeusstraa afgeslotei 's Morgens heeft u elke 7,5 minuut een bus en 's middags tussen 13.00 en 17.30 uur zelfs elke 5 minuten een bus. rr deze gelegenheid door de keramische -amaakte trofeeën uitgereikt door ...lens het gemeentebestuur. Ter inzage Diverse bestemmings- bouwplanprocedures In verband stelling vo aantal ver! zakelijk. ontvangen. Om te voorkomen dat u een aanslag over het gehele jaar 2 ontvangen heeft u nu nog de gelegenheid om zelf aangifte te doen. U ontvangt dan een aanslag over de werkelijke periode dat u houder bent van een hond. Commissie Vomil (volkshuisvesting en milieu) Voorzitter: wethouder de heer R. van Curp Secretaris: mevrouw mr. R. Weststeijn-Kieboom (telefoon 429251) Nota geïntegreerd horecabeleid leidt tot veranderingen in Algemene Plaatselijke Verordening Nieuwe stadsdienstregeling Tilburg gaat deels op 20 augustus in Cemeentegids 1995 Vergaderdata gemeenteraad 1995 Parkeren in Tilburg Postbus 51-folders Brochure binnenstad Tilburg - voorlopig stadsprogramma 1996 - nieuwe inrichting Koningsplein - ga toch fietsen - bouwplannen Binnenstad - Tilgurg statistisch bekeken Stratenregister f8,50 Stadsplat Het Tilbu' stadion f. Aanvraag - huursut - subjectsubsidie »ning winkelsluitingstijden 1994; Helling Staanplaatsenverordening 1995. De aanslag De meeste hondenbezitters hebben eind maart de aanslag hondenbelasting ontvangen. Hondenbezitters die hun hond gedurende het jaar hebben aangemeld, of via de controle zijn opgespoord, kunnen de aanslag eind december ontvangen. gemeente Tilburg dienst Algemene Zaken Economische zaken Gemeentelijk Archief Ook de Oude Markt/Stadhuisstraat gaat voor wat betreft de sluitingstijden behoren tot het horeca-concentratiegebied. urgemeester kan voor het volgende kalenderjaar 12 dag< :jzen waarop een algemene ontheffing, onder voor- ien, van de geluidsnormen gelden rond van de Wet milieubeheer). Informatiecentrum: Stadhuisplein 1 32, telefoon 01 3-358575 maandag van 1 3.00 tot 1 7.00 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur. Zelf aan- en afmel- den U moet uw hond of honden zelf bij de gemeente aan- en afmelden. Speciale aangifte formulieren zijn verkrijgbaar bij de afdeling Belastingen, en Commissie OSG (onderwijs, ouderenbeleid, sport en gezondheidszorg) Voorzitter: wethouder de heer drs. M. van Diessen Secretaris: de heer H. Hamers (telefoon 429764) Burgemeester C. Brokx Algemene Beleidszaken en Straf verordeningen en Openbare Orde Wethouder A. van Blerck-Woerdman Onderwijs, Sport en Gezondheidszorg Wethouder W. Luijendijk Sociale Zaken en Arbeidsvoorziening Wethouder R. van Curp Volkshuisvesting en Milieu Wethouder A. de Wolf Financiën, Personeel, Orgar Informatie en Cultuur Wethouder F. Horvers Wethouder P. van den Ende Economische Zaken en Grondbedrijf PNEM informatiepunt openbare verlichting Politie Team Tilt Team Tilt bij het Gemeentelijk Informatiecentrum. In de loop van het jaar kunnen veranderingen optreden, waardoor het bedrag waarvoor u bent aangeslagen niet meer geldt. U kunt bijvoorbeeld een hond erbij nemen of uw hond overlijdt. Geef deze verande ringen zo snel mogelijk door aan de afdeling Belastingen. Zij zorgen voor direkt voor een aanpassing van het belastingbe drag voor de eventuele reste rende honden. Overigens Het horeca-concentratiegebied ligt aan de oostzijde van de planolo gische wijk Centrum en wordt gevormd door de lint Heuvelring, Heuvel, Piusplein (tot aan Paleisring) en Paleisring (noordzijde). Tot het horeca-concentratiegebied worden ook gerekend de Telegraafstraat (voor de noordzijde het gedeelte tussen Heuvel en Magazijnstraat en de zuidzijde het gedeelte tussen Heuvel en het Pieter Vreedeplein) en de Tuinstraat (voor de zuidzijde het gedeelte tussen de Heuvel en V&D voor de noordzijde het gedeelte tot aan het Pieter Vreedeplein en St. Josephstraat 136 en 138. Op de agenda ond - vérkoop landbou! - verkoop Hoge Wit - verkoop tuingron - verkoop woning Voldijk 6; - behoud schoolcomplex Prof. Gimbrerelaan - verhuur Dragonstraat 11 aan St. World Transplant Games; - corridorstudie A58/A65 - CALOP/OTB in Midden-Brabant (met commissie ROS); - wijziging verorden - voorstel tot vaststf Er kan weei aan de vert jong en ou< robic, zwer aantal nieu bijvoorbeel jeugd van 1 Sportcentn 1 activiteiten I plussers. worden bedragen onder de 25,- niet terugbetaald en ook niet in rekening gebracht. Prof.van Buchemlaan Putterstr Raiffeisenstr Reigerstr Ringbaan-Zuid Vinc.v.d.Heuvelstr Vogelplein Warmoesstr .Zwaluwstr Tilburg Treffend in de schouw burg op 1 5 september. In 1994 waren de winr Autoschadebedrijf Pet je de milieuvr' svoering in de De zwemb het zweml Sportcenti maandag met het ni 1995/199 Klachten vliegverkeer Waterzuivering Noord Waterzuivering Oost Stadsreiniging Grofvuil ;ediertebestrijding tplaats "Spinder" ’ling Bouw en woningtoezicht Vergunningen Toezicht Bouwarchief In het voor, voorgedragen jury’s bovenste neerden zijn g: delijke winnar- gemaak De tarieven voor 1995 bedragen f112 voor de eerste hond, f 159 voor de tweede hond,en f189 voor de derde hond. Kennels betalen een vast bedrag per jaar van f3>54. Op de agenda onder andere: - concept-raadsvoorstel investeringsbijdrage milieustraat op Spinder; - idem gescheiden inzameling grof huisvuil; - voorstel besteding budget op grond regeling geldelijke steun liftplaat- sing bij bestaande woongebouwen; - notitie aanpassing bouwprogramma 1995; Op 26 juni is de nota geïntegreerd horecabeleid door de gemeenteraad vastgesteld. Naar aanleiding van dit besluit is een aantal bepalingen in de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) gewijzigd (zie elders op deze gemeentepagina). Op 25 augustus 1 995 treden de wijzigingen in werking. - In het horeca-concentratiegebied mogen horeca gelegenheden in de nachten van donderdag, vrijdag en zaterdag open blijven tot 04.00 uur. Na 03.00 uur mogen geen nieuwe bezoekers binnen worden gelaten. De 'droge horeca' (snackbars e.d.) in het concentratiegebied is op die dagen wel vrij toegankelijk tot 04.00 uur. - Lijn 48 gaat van maandag t/m vrijdag een verbinding onderhouden met onderwijsgebied Stappegoor. Dit wordt tijdelijk gere- aliseerd met een overstap op het station. Vanaf hier heeft u een aadloze aansluiting iet Stappegoor. - Onderwijsgebied Stappegoor krijgt door de combinatie van de lijnen 43 en 48 een hogere frequentie. Op de agenda o.a.: - raadsvoorstel tot benoeming leden bestuurscommissie gemeentelijke scholen voor basisonderwijs in Tilburg; - raadsvoorstel tot wijzigen verordeningen bevoegdheden, samenstel ling en werkwijze bestuurscommissie BO/VO; - raadsvoorstel ondersteuning Industrieschool; - raadsvoorstel verstrekken (ged.) vergoeding in kosten technisch onderhoud schoolgebouw Cederstraat 4; - toekennen bijdrage aan RK Gymnastiek- en sportvereniging St. Dionysius wegens hogere huurlasten accommodatie; - voorstel tot compensatie zwemtarief 1 995 voor zwemlessen van verenigingen; - optimaliseringsonderzoek maatschappelijke opvang (mededeling); - toekennen subsidie aan Stichting Volksdans en Folklore 55plus. Op 1 5 september zal duidelijk worden wie dit jaar de Tilburg Moderne Industriestadprijzen in de wacht sleept. Voor de twee categorien, Industrie, transport, dienstverlening en werkgelegenheid, en Cultuur, onderwijs en zorg, zijn zes bedrijven genomineerd. ime Ontwikkeling en iersvereniging Westermarkt ’•■“gorie Stedebouw en =vtuur. 'n de eerste categorie jnder voorzitterschap van Zij krijgen speciaal vooi kunstenaar Rob Brandt gei burgemeester Brokx, name gemt toekomst n kan wordei Er wordt gewerkt aan één 'coördinatiepunt horeca', zodat de horeca maar met één loket te maken heeft. Er wordt een telefoonnummer voor klachten over horeca steld. Klachten worden zoveel mogelijk ter plekke nagetre opgelost. Voor verderf kunt u terecl 013 42 9041. Marconistr Mechtildisstr Merodeplein Merodestr Ohmstr Pauw.v.Haestrechtstr Prof.Lorentzstr Radiostr Rontgenstr Sevenhoekstr St.Sebastiaanstr Stevenzandsestr Stuivesantplein van de Coulsterstr van Grobbendonckstr van Hessen-Kasselstr van Malsenhof van Vessemstr Vendeliersstr Vlimmenhoefstr Wattstr Hondencontroleurs Vanaf begin september zullen wederom een aantal honden controleurs alle Tilburgse adressen controleren op aanwezigheid van honden. De controleur kan zich legiti meren, en vertelt de bewoner(s) het doel van het bezoek. Is een bewoner niet thuis en consta teert de controleur dat er wel een hond aanwezig is dan laat de controleur een controlestrook achter. U kunt dan binnen afzienbare tijd een aanslag voor het gehele belastingjaar Donderdag Alpenlaan Alpenpas Alpenweide Alpenwoud Apennijnenweg Ardennenlaan Ardennenweide Baarshof Berglandwea Brasemstr Dolomietenlaan Dolomietenweide don Sartostr Forelstr Groenewoudstr Houtvesterijstr Juralaan Juraweide Karpatenlaan Karperstr Kaukasuslaan Landbouwstr Oeralweg Ontginningstr Pater v.d.Elsenpl. Plantagehof Plantagestr Pyreneeenweg Sierteeltstraat Snoekstr Stappegoorweg Stoeterijstraat Tatraweg Tuinbouwstr Visserijplein Visserijstr Vogelenzang Vogezenlaan Vogezenweide Zalmstr Zuivelstr. Iedere inwoner van de gemeente Tilburg die één of meerdere honden in zijn bezit heeft, moet hondenbelasting betalen. De hoogte van de belasting is afhankelijk van het aantal honden dat u bezit. ■rstgenoemde categorie: Bressers Meta en Scansped. Voor de categorie Cultuur, ond< genomineerd: Grafisch Management Opleidii peluster en Thuiszorg Midden-Brabant. Volgende week wordt het chemisch afval in Fatima en Broekhoven opgehaald door de chemocar van maandag 21 augustus tot en met donderdag 24 augustus. Op bijgaand kaartje en in onderstaande lijst straatnamen kunt u aflezen op welke dag u het chemisch afval kunt afgeven. Zet nooit de chemosafe aan de weg, maar overhandig hem aan de inzamelaars. Het geluidsignaal van de chemocar is het moment waarop u de chemosafe kunt aanbieden. Dagelijks kan chemisch afval bij het depot in de Ceramstra; worden afgegeven. Openingstijden: maandag tot en i van 08.00 tot 16.30 uur. Het depot is ook op zaterdac 11.00 tot 1 5.00 uur geopend. irjaar zijn 29 kandidaten -1 waaruit door twee taande zes genomi- J gekozen. De uitein- winnaars worden bekend- vanwege ikt tijdens het jaarlijkse gala bedrijfsx Maandag Ant.van Rijenplein iheer en de openbare Baanderheerstr sbied, geïntensiveerd. Blazoenstr Fatimastr Gildestr Groenstr Havendijk Hellebaardstr Hertogstr Hoevenseweg Jan van Rijzewijkstr Kempenbaan Kruisvaardersstr Leenherenstr Lourdesplein cabeleid Lourdesstr elefoon Meierijbaan St.Bernadettestr Tamboers kade Torentjeshoeve Tournooistr Troubadourplein Valkenierstr Vazalstr Vendeliersstr Weth.Ackermansstr Weth.Eijkemansstr Weth.Coyaqrtsstr Weth.Kerstensstr Weth.van Roesselstr Wethouderslaan Woensdag Arendlaan Arendplein Bloemisterijstr Bosbouwstr Broekhovenseweg Condorstr Dr.Lovinkstr Dr.P.van Hoekstr Driehuizendijk - Ds.Kopsstr Duifstr Hilvarenbeekseweg Houtvesterijstr Hovenierstr Jan Truijenlaan Korhoenstr Leeuwerikstr Leijparkweg Leijweg Lijsterstr Meesstr Merelstr Nachtegaalstr Ooftbouwstr Oude Hilvarenb.Weg Parkietstr Pauwstr Pelikaanstr Piet van Haarenstr Actuele tentoonstellingen Bouwen in Tilburg met nieuwbouwmap uitgave juli 1995 Centrumplannen Dinsdag Amperestr Broekhovenseweg d'Hamalestr Doelenstr Edisonlaan Cilderbroedersstr Groenstr Heikestr Hopliedenkade Jan Backstr Kamerl.Onnesplein Kolveniersstr Koopvaardijstr Commissie EZG (economische zaken en grondbedrijf) Voorzitter: wethouder de heer P. van den Ende Secretaris: de heer A. van Leeuwen (telefoon 429361) wethouder P. van den Ende van Economische zaken. Zijn mede jury-leden waren E. R. Godding van DAF Eindhoven en Th. M. Verballen, hoogleraar marketing en marktonderzoek aan de Economische faculteit van de KUB. kandidaten in de andere categorie zijn beoordeeld onder voorzitterschap van wethouder A. de Wolf van cultuur en financiën, met als andere jury-leden mevrouwj. Baartmans, tot voor kort gedeputeerde onderwijs en Cultuur van de provincie en nu waarnemend burgemeester van Heusden, en A. Wentink, bijzonder hoogleraar in ‘Management van produktiviteit en kwaliteit in orga nisaties’ bij het TIAS (Tilburgs Instituut voor Akademische Studies) van de KUB. Voor persoonlijk contact met een bestuurder neem contact op met het secretariaat: Burgemeester en wethouders van Tilburg maken bekend dat de raad van de gemeente Tilburg in zijn vergadering van 26 juni 1995 heeft besloten tot vaststelling van de wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening (APV). Deze wijziging houdt verband met de vaststelling van de nota geïntegreerd horecabeleid. De wijziging treedt in werking op 25 augustus 1995. De nieuwe verordening ligt met ingang van heden voor eenieder ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrurh en is daar ook verkrijgbaar.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1995 | | pagina 8