zc Heuvel afgesloten voor doorgaand autoverkeer Ol bi \z^ Dit is een publikatie van het gemeentebestuur van Tilburg Nie en Donderdag 27 april 1995 - pagina 12 DE TILBURGSE KOERIER DE TILE Milieujournaal Van TILBURG Ht BROEKHOVEN MA Dl WO DO Regelingen ingetrokken Spc Zaalv De volgende regelingen zijn ingetrokken: Uitslage Ook bij aanvragers kwijtschelding Uitslage Stand R< Stand Pi iersstr emeentemet Bestemmingsplannen afwijzing verzoek om herziening van de bestemmingsplannen Commissie FPOIC Buitengebied Zuid-Westen De Blaak Noord-West; Geacl Vervolgvergadering 12 mei concernstaf en dienst Algemene Zaken; ie werkzaamhedi iet Gemeentelijk irg; Commissie SZA (sociale zaken en arbeidsvoorziening) Commissie ROS Op de agenda onder andere: bureau Bi 429000 429010 429010 429011 429011 429009 429009 323300 rotingskrant FAST FOOD, FAST FAT Gemeentelijke telefoonnummers Gemeentelijk informatiecentrum Eerste automatische incasso gemeentelijke belastingen Samenstelling bureau Bestuurs- en publiekszaken DAZ' gemeente Tilburg Tijdelijke afsluiting Dongenseweg de gemeente deze maand geld bij u geïncasseerd dan zal dit na verwerking van de aanvraag worden teruggestort. - Instructie informatieverstrekking aan de pers (1980) - Aansluitvoorwaarden warmte 1982; - Voorschrift® voor aanleg enz. gasinstallaties en electrische installa ties en voor erkenning van gasfitter en elektro-installateurs; - Regelen voor het ingébruikgeven van lokalen van openbare lagere scholen te Tilburg; Zet nooit de chemosafe aan de weg, maar overhandig hem aan de inzamelaars. Het geluidsignaal van de chemocar is het moment waarop u de chemosafe kunt aanbieden. In dat g nieuwspa 428711 428597 428610 428610 428770 428772 673765 428811 428811 429463 429470 429200 429500 429080 428511 42841 1 429576 429606 429609 429610 326326 429764 641911 643911 06-1 1 Centrum! Ontwikke Brandweer Seniorenraad (ambtelijk secretariaat) SocialeWerkvoorziening CCD Midden Brabant Alarmnummer Milieudienst Milieuklachten Informatiepunt bodemverontreiniging Het verkeer vanuit het zuiden van de stad wordt geadviseerd via de Paleisring, de Noordhoekring en de Spoorlaan (route 2) naar het noorden te rijder. Verkeer uit.het zuiden over de Korvelseweg Ook op de Korvelseweg wordt het verkeer attent gemaakt op de afsluiting van de Heuvelring. Met borden wordt het verkeer via route 2 ook omgeleid over de Schouwturgring en de Noordhoekring. Vanuit de parkeergarage staat u in enkele minuten pp de Heuvel. Bereikbaarheid Pieter Vreedeplein ligweide nieuwspa weer qpe Friezenl zijn de in het Deze inf Turkse e Stadhuisplein 1 30 5038 TC Tilburg Telefoon 013-358575 06- 0226033 553987 420723 429100 429100 429100 551986 429217 429255 429198 428911 658800 580580 326600 328500 349111 Dat zal met ingang van mei wel zijn gebeurd. Wordt uw aanvraag kwijtschelding toegekend en heeft Op de Spoorlaan wordt het verkeer via de Willem II-straat naar het Pieter Vreedeplein geleid, cm het Pieter Vreedeplein te verlaten moet de route Via de Magazijnstraat gekozen worden. I Het kan mededel. Wij zoud Wij dan]- king. Judgetadvisering WC Nederlands Textielmuseum Welzijnsdienst Sector sociale zaken Sector onderwijs Sportbedrijf velden, zalen zwembaden sport-infolijn n bestuurder iriaat: rsPlan in de irten ren. In nood- Voorzitter: wethouder de heer drs. A. de Wolf Secretaris: de heer T. v.d. Bersselaar (telefoon 428946) Actuele tentoonstellingen Sport in Tilburg Bouwen in Tilburc uitgave februari I nplannen celingsplan Stationszone dienst Publieke Werken Klachten mankementen op stre Informatiepunt stadsbeheer Meldpunt sociale onveiligheid bureau Huursubsidie Parkeerbureau Centrale Begraafplaats plrikvan deweeki 1Interj 2. FUJI I 3. Vorm 4. Welzi 5. FUJI I 6. D.S.W 7. B.B.A, 8. Arbei 9. Alber 10. FUJI (financiën, f bewustworc uit het noorden over srdring. Van de k Mater M Druma L TES Inst Machine 1Garag 2. De Tv 3. Van d 4. Mater 5. C.Z.L. 6. TES Ir 7. Stork 8. Europ 9. Drum 10. Mach Verkeer uit het noorden over de Ringbaan Oost. Het verkeer dat gébruik maakt van de Ringbaan Oost wordt op de kruising met de Spoorlaan geadvi seerd de Ringbaan Oost (route 1) te volgen tot de kruising met de St.Josephstraat.«Daar wordt het verkeer via de Prinsenhoeven en de Havendijk naar de Koopvaardij straat geleid. Verkeer uit het zuiden komend uit de Piusstraat. Door de verruiming van de kwijt- scheldingsnormen is het aantal aanvragen voor kwijtschelding dit jaar aanzienlijk gestegen. Daardoor is het niet mogelijk gebleken alle automatische incas so's van de aanvragers kwijtschel ding voor deze maandtermijn stop te zetten. Voorzitter: wethouder de heerW. Luijendijk Secretaris: de heer H. Hamers (telefoon 429764) In het college 429621 429911/12 Bureau WV( 367475 Wanneer u uit het noorden komt en in het centrum moet zijn: Parkeer in parkeergarage Tivoli. Op vrijdag 28 april om 1 2.00 uur in de ‘oude raadzaal’ van het paleis/raadhuis bij Stadskantoor 1 Op 1 1 april 1995 hebben Burgemeester en Wethouders van Tilburg een aantal regelingen ingetrokken. Het gaat om rege lingen die door nieuwe regelgeving is achterhaald. Op vrijdag 28 april om 1 5.00 uur in de ‘oude raadzaal’ in het paleis/raadhuis bij Stadskantoor 1 t chemisch door de chei mei. Op bijgt amen kunt u afh afgeven. FUJI III Welzijn: Albert H Interpol Vormenl rijksmonumenten; rd, herziening E; van Vessemstr Vendeliersstr Vlimmenhoefstr Wattstr - herinrichting Koningsplein; - plan van aanpak Pastorieklamp; - plan van aanpak De Reit. personeel, organisatie, informatie, cultuur, mondiale rding en emancipatiebeleid) (ruimtelijke ordening, openbare werken en stadsbeheer) Voorzitter: wethouder de heer drs. F. Horvers Secretaris: de heer P. van Bragt (telefoon 428561) De dienst tussen de Voorst tot 1 op woensdi verband m zakelijk d< kapwerkzc beschikba Voortzetting vrijdag 1 2 mei om 1 5.00 uur, eveneens in de oude raadzaal Het gemeentelijk informatiecentrum is op koninginnedag - zaterdag 29 april - feestelijk open Uitstel van betaling gemeentelijke belastingen geldt niet automatisch voor alle belasting- soorten rg met nieuwbouwmap 1995 Publieke Werken gaat de eiken langs de Dongenseweg i Swaardvenstraat en de Burgemeester Baron van Voorstweg kappen. De kapwerkzaamheden stai lag 3 mei en zullen ongeveer vijf werkdagen dui met de uitvoering en de verkeersveiligheid is het Jat één weghelft van de Dongenseweg tijdens de zaamheden wordt afgesloten. De andere weghelft blijft >aar. - aanpassing APV voor wat betreft de kapvergunningen; - voorlopig Stadsprogramma 1996-1999; - locatiekeuze tijdelijke laad- en losplaats op Loven voor de overslag van containers met te verbranden afval; - concept-bestemmingsplan Brucknerlaan-Oost. Deze week zal de gemeente Tilburg bij alle huishoudens die daarvoor toestemming hebben gegeven de eerste termijn gemeentelijke belas tingen 1995 incasseren. Omstreeks 28 april wordt het geld van uw bank- of giroreke ning afgeschreven. Dat geldt ook voor diegenen die de gemeente gemachtigd hebben maar inmiddels een aanvraag kwijtschelding hebben inge diend. Zwemba weer ge< seizoen en met z openste maandat 10.00 zondag Ook dit j voorver! kopen.E de kasst van maa zaterdac maandai van 1 3.C zaterdac Op vrijd gesloter pasfoto Openluch heeft ger dagje zwe gezin. Ee middeldb kleuterbc Donderdag Alpenlaan Alpenpas Alpenweide Alpenwoud Apennijnenweg Ardennenlaan Ardennenweide Baarshof Berglandweg Brasemstr Dolomietenlaan Dolomietenweide don Sartostr Forelstr Groenewoudstr Houtvesterijstr Juralaan Juraweide Karpatenlaan Karperstr Kaukasuslaan Landbouwstr Oeralweg Ontginningstr Pater v.d. Elsenpl. Plantagehof Plantagestr Pyreneeenweg Sierteeltstraat Snoekstr Stappegoorweg Stoeterijstraat Tatraweg Tuinbouwstr Visserijplein Visserijstr Vogelenzang Vogezenlaan Vogezenweide Zalmstr Zuivelstr. Ter inzage Diverse bestemmings- en bouwplanprocedures Informatiecentrum: Stadhuisplein 1 32, telefoon 01 3-358575 maandag van 1 3.00 tot 1 7.00 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur. Voor persoonlijk contact met een neem contact op met het secretari De tweede fase ligt tussen de Albionstraat en de Swaardvenseweg. Het verkeer vanuit Dongen wordt via de Burg. Baron van Voorst tot Voorstweg, Jozef Platteweg, Baden Powellaan, Taxandriëbaan omgeleid Fietsverkeer wordt door middel van borden over de rijbaan langs de werkzaamheden geleid. De werkzaamheden in deze fase duren 2 a 3 dagen. De werkzaamheden zijn in twee fases c werk tussen Burg. Baron van Voorst tot Het verkeer komende vanaf Done van Voorst tot Voorstweg, Pater zaamheden van deze fase duren onge wordt door middel van borden over d heden geleid. Na het kappen zullen grondwerkzaamheden worden uitgevoerd. Omdat deze vanaf de parallelweg kunnen plaatsvinden treedt hierbij minder overlast op voor het doorgaande verkeer op de Dongenseweg. Deze werkzaamheden zijn gepland van 22 mei tot 26 mei. Het college van burgemeester en wethouders heeft onlangs in zijn vergadering onder andere de volgende punten behandeld. - Vastgesteld is het tweede Gemeentelijk Milieubeheer! (GMP). Het komt op 8 mei ir commissie Vomil en op 22 mei in de gemeenteraad. - Ingestemd is met het herinrichtings plan voor het Koningsplein. Het wordt aantrekkelijker en vormt een betere verbinding tussen noord en zuid. Middelen zijn water, bomen, licht, banken, een terras en horeca. i afval in Fatima en >mocar van maandag 1 mei jaand kaartje en in onder lezen op welke dag u het gesplitst.De eerste fase is het at Voorstweg en de Albionstraat. igen wordt omgeleid via de Burg. Baron Ceurtjensweg en Albionstraat, de werk- geveer 3 dagen. Het fietsverkeer de rijbaan langs deze werkzaam- Woensdag Arendlaan Arendplein Bloemisterijstr Bosbouwstr Broekhovenseweg Condorstr Dr.Lovinkstr Dr.P.van Hoekstr Driehuizendijk Ds.Kopsstr Duifstr Hilvarenbeekse- weg Houtvesterijstr Hovenierstr Jan Truijenlaan Korhoenstr Leeuwerikstr Leijparkweg Leijweg Lijsterstr Meesstr Merelstr Nachtegaalstr Ooftbouwstr Oude Hilvarenb.Weg Parkietstr Pauwstr Pelikaanstr Piet van Haarenstr Prof.van Buchemlaan Putterstr Raiffeisenstr Reigerstr Ringbaan-Zuid Vinc.v.d.Heuvelstr Vogelplein Warmoesstr Zwaluwstr Op de agenda (28 april) onder andere: - meerjarenprogramma rijkssubsidiëring restauratie r - vaststelling bestemmingsplan Industrieterrien Noorc - idem Pastorieklamp, le herziening; - voorbereidingsbesluit hoek Baden Powelllaan/Taxandriëbaan nabij de Duynsberg; Aanleg verlengde Stappegoorweg Het college van burgemeester en wethouders wil met toepas sing van artikel 1 9 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling verlenen van de bepalingen van het bestemmingsplan Plan in Hoofdzaak. Dit ten behoeve van de aanleg van een nieuwe weg in het verlengde van de bestaande Stappegoorweg (ten zuiden van de rotonde). De nieuwe weg is geprojecteerd op het tracé van het Goolsepad. Een tekening waarop de uit te voeren werkzaamheden zijn aangegeven, alsmede een technische omschrijving van de werkzaamheden liggen van 28 april tot 1 2 mei 1995 ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum aan het Stadhuisplein. Gedurende de periode van 28 april tot 12 mei 1995 kan men schriftelijk bedenkingen naar voren brengen tegen het voornemen. De op schrift gestelde bedenkingen moeten worden gericht aan de Hoofddirecteur Op vrijdag 28 april om 9.00 uur in de Paleiszaal in het paleis/raadhuis Vanaf maandag 24 april is er geen doorgaand autoverkeer meer mogelijk over de Heuvelring. Vanaf de Spoorlaan is het niet meer mogelijk over de Heuvelring naar het zuiden (Piusplein) te rijden. Ook vanaf het Piusplein kan men de Telegraaf straat niet meer bereiken. Voor fietsers blijft een gedeelte van de rijbaan tussen de Spoorlaan en de Telegraafstraat beschikbaar. Al op de ringbanen wordt het verkeer attent genaakt op de afsluiting van de Heuvelring. Met borden wordt het verkeer ongeleid. Voor verkeer uit de verschillende windstreken zijn de volgende omleidingsroutes aange geven. Verkeeri de Bestel Het verkeer uit het noorden wordt geadviseerd route 1 te volgen om naar het zuiden van de stad te rijden. Deze route leidt het verkeer via de Spoorlaan over de Noordhoekring en de Scbouwburgring naar het Piusplein. Volgende week wordt het Broekhoven opgehaald do tot en met donderdag 4 staande lijst straatnai chemisch afval kunt s Op de agenda onder andere: (middelen) - dienstrekening 1994 - bedrijfsvervoerplan; (cultuur) - notitie inkomensondersteunende maatregelen beeldend kunstenaars; - lidmaatschap Gemeentelijk Platform Zuidelijk Afrika; - beleidsplan programmering nieuwe muziekzaal Tilbur - subsidieverzoek Noordbrabants Natuurmuseum; dienstrekening 1994 Welzijnsdienst. Burgemeester C. Brokx Algemene Beleidszaken en Straf verordeningen en Openbare Orde Wethouder A. van Blerck-Woerdman Wethouder W. Luijendijk Sociale Zaken en Arbeidsvoorziening Wethouder R. van Gurp Volkshuisvesting en Milieu Wethouder A. de Wolf Financiën, Personeel, Organisatie, Informatie en Cultuur Wethouder F. Horvers Wethouder P. van den Ende Economische Zaken en Grondbedrijf PNEM informatiepunt openbare verlichting Politie Team Tilburg-west Team Tilburg-noord Team Wilhelminapark Team Tilburg-binnenstad Team Leijdal Parkeren in Tilburg Die kant op 1995 Ik ga naar school 1995 Begroting 1995 en Begrc Gemeentegids 1995 Schoolvakantieplanning 1995/1996 Brochure herziene woningwet Vergaderdata 1995 gemeenteraad Kunst onderweg (fl 8,50) Woningaanpassing en verhuiskostenvergoeding Postbus 51-folders Een woning kopen met subsidie Boek Stadsvorm Tilburg, historische ontwikkeling (f25,-) Stadsplattegronden (f7,95) Dagelijks kan chemisch afval bij het depot in de Ceramstraat 6 worden afgegeven. Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 16.30 uur. Het depot is ook op zaterdagen van 11.00 tot 1 5.00 uur geopend. Zaterdag 29 april is het depot echter gesloten. Dinsdag Amperestr Broekhovenseweg d'Hamalestr Doelenstr Edisonlaan Gilderbroedersstr Groenstr Heikestr Hopliedenkade Jan Backstr Kamerl. Onnesplein Kolveniersstr Koopvaardijstr Marconistr Mechtildisstr Merodeplein Merodestr Ohmstr Pauw.v. Haestrechtstr Piusstr Prof.Keesomstr Prof.Lorentzstr Radiostr Rontgenstr Sevenhoekstr St.Sebastiaanstr Stevenzandsestr Stuivesantplein van de Coulsterstr van Grobbendonckstr van Hessen- Kasselstr jmansstr van Malsenhof lertsstr tensstr gemeente Tilburg dienst Algemene Zaken Economische zaken Gemeentelijk Archief - jaarverslag/jaarrekening 1994 Welzijnsdienst; - toekennen subsidie aan Stichting De Twern voor ‘Mooi zo goed zo- projecten’; - idem aan stichting Bureau Nieuwkomers en de stichting Vluchtelingenwerk voor inzet extern bureau; - financiële bijdrage aan activiteiten en uitvoeringskosten Kleurrijk Noord; - discussie visie sociaal-cultureel werk; -jaarverslag/jaarrekening 1994 Diénst Algemene Zaken; - idem Dienst Sociale Werkvoorziening. Klachten vliegverkeer Waterzuivering Noord Waterzuivering Oost Stadsreiniging Grofvuil Ongediertebestrijding Stortplaats "Spinder" afdeling Bouw en woningtoezicht Vergunningen Toezicht Bouwarchief Dit jaar zijn de te betalen gemeentelijke belastingen voor het eerst gecombineerd op één belastingaanslag. Wanneer u uitstel van betaling van een van de belasting- soorten heeft aangevraagd betekent dat niet dat u auto matisch ook uitstel van betaling van de andere belas tingen krijgt. Dus: heeft u bijvoorbeeld uitstel betaling onroerende zaakbelas tingen aangevraagd dan moet u de verschuldigde bedragen voor de afvalstoffenheffing, het rioolrecht Maandag Ant.van Rijenplein Baanderheerstr Blazoenstr Burchtstr Fatimastr Gildestr Groenstr Havendijk Hellebaardstr Hertogstr Hoevenseweg Jan van Rijzewijkstr Kempenbaan Kruisvaardersstr Leenherenstr Lourdesplein Lourdesstr Meierijbaan Pagestr Paladijnstr Ridderstr Ringbaan-Zuid Schutsboomhof Slotstr St.Bernadettestr Tamboerskade Torentjeshoeve Tournooistr Troubadourplein Valkenierstr Vazalstr Vendeliersstr Weth. Ackermansstr Weth.Eijker Weth.Goyae Weth.Kerste Weth.van Roesselstr Wethouderslaan s

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1995 | | pagina 12