SPEUREN in de EFTELING 200 lezers Efteling De Tilburgse Koerier een gratis entreebewijs voor de jk nnnro rom “□□man EEmVERËLD vol wonderen _a_ öi Efteling Zomeravonden ïës! ARS I 95,- ih ii in 495, Pardoes Samson Gert Speelland ode <4 1994 pgina12 B A 1 4 5 6 7 8 f 1 p linksaf, F E 1 2 3 4 5 9 7 8 6 10 25,- 59,- 16,90 19,90 G linhout m gesloten lerkartikelen jrplein 72 tyhoef. D D 0 0 0 0 n, tdelen, 680 ^]d3 !{A2 Maak met deze "Titel" een slagzin van max. 20 woorden. 9) /V Van vrijdag 15 juli tot en met zondag 14 augustus zullen een heleboel kinderen nóg meer naar hun bezoek aan de Efteling uitkijken dan anders. In die periode zijn er namelijk twee hele grote kindervrienden, de sprekende hond Samson en zijn baasje Gert, tweemaal per dag, om 14.00 en om 16.00 uur te zien en te horen op de Speelweide van de Efteling. Het programma duurt telkens circa 40 minuten en natuurlijk kunnen de kinderen alle hoogtepunten uit de populaire TV-serie, van 'Wij gaan beginnen' tot 'Piraten van de zee' uit volle borst meezingen. Ook in het 43e seizoen van de Efteling nodigen de vele attracties II uit voor een nieuw bezoek aan een Wereld vol Wonderen. Droomvlucht is het allermooiste wat de Efteling is overkomen. Vanuit de Pagode heb je een schitterend overzicht. Je ziet de Python omhoog kruipen om vervolgens in een ijzingwekkende vaart naar beneden te razen. De Schipschommel zie je boven de boomtoppen uitzwaaien en de torens van Fata Morgana verraden een Oosterse en geheimzinnige reis. De houten achtbaan Pegasus, de woeste wateren van Piraha, het lieflijke Sprookjesbos, het spannende Spookslot, kortom teveel om op te noemen. d 013-551)33 I at Offenbachsraat H tuinhou Naast restaurant de Cameleon, dat dit seizoen helemaal omgetoverd is tot een heus circusrestaurant, verschijnt speciaal voor de kleintjes een nieuwe speeltuin. Ouders kunnen ongestoord op het terras genieten van een heerlijke versnapering, terwijl de kinderen in het zicht van de ouders veilig spelen. Een splinternieuwe speeltuin met uitsluitend zeer kindvriendelijke speeltoestellen welke veelal zelf ontworpen zijn en daarom ook alleen in de Efteling te vinden zijn. De speeltoestellen, met namen als Tuimelbeer en Klokhuiswip, zullen de jongere bezoekers tot 10 jaar zeker aanspreken. Medio 1995 wordt er een spannend kinderdoolhof geopend dat speciaal voor de kleintjes bedacht en ontworpen is. H Alle lezers van de Tilburgse Koerier maken kans op één van de 200 gratis toegangsbewijzen voor een dagje Efteling t.w.v. ƒ30,-. Daarnaast is er een hoofdprijs voor de beste inzending: een gratis overnachting in het Efteling Hotel voor 2 personen, inclusief ontbijt, t.w.v. ƒ195,-. Hoe speel je mee? Op de foto's op deze pagina zie je fragmenten van attracties van de Efteling. Zoek of raad de naam van de attractie bij de juiste foto. Aan de hand van deze oplossing vul je onderstaand rooster in, waardoor een titel van een programma zal ontstaan. Maak tenslotte een slagzin van maximaal 20 woorden, waar deze 'titel' in voorkomt. Schrijf deze slagzin op een briefkaart en stuur die vóór 7 juli naar De Tilburgse Koerier, Postbus 10.001 5000 JA Tilburg. Vermeld op de briefkaart tevens je naam, leeftijd, adres, postcode en woonplaats. Een vakkundige jury zal keuze maken uit de inzendingen. De winnaars krijgen in de week na de uiterlijke inzendtermijn bericht. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Veel plezier en tot ziens in de Efteling i 29,- J 29,- De kleine tovemar, de 'mascotte' van de Efteling, kom je in het park tegen. Met een brede glimlach begroet hij de kinderen en poseert geduldig als de kleintjes met hem op de foto willen. Dit seizoen, van 30 juni tot en met 28 augustus, treedt Pardoes meer op de voorgrond. In een wervelende show vol zang en dans, maakt Pardoes een reis over de hele aarde en door het heelal, om er tenslotte achter te komen dat er voor hem en voor vele anderen) maar één plek is: de Efteling. De show, "Showtime met Pardoes" genaamd, duurt 40 minuten en bevat vele speciale visuele- en geluidseffecten. Elke dag om 13.00, 15.00 en 17.00 uur in het Zomertheater. Ook in 1994 biedt de Efteling op drie zaterdagavon den in augustus een compleet, sfeervol en gevarieerd programma. Zaterdagavond 13, 20 en Tl augustus is de Efteling geopend vanaf 19.30 uur. Iedere Efteling Zomeravond heeft zijn eigen thema en wordt opgeluisterd met een spectaculaire show. De thema's voor de komende Zomeravonden zijn respectievelijk "The Fifties", "The Sixties" en "The Seventies". Vele bekende sterren zullen daarbij fonkelen, zoals De Gigantjes, The Blue Diamonds, Tremeloes, Tee Set, The Clarks, The Sweet, Hank the Knife the Jets, Renee the Alligators, Oscar Benton, Shocking Blue, Peter Koelewijn, Rudy Bennett (ex-zanger Motions) en nog vele vele anderen. Natuurlijk is ook het park feeëriek verlicht, wat op zich al een prachtige attractie vormt. De poorten van de Efteling gaan voor de Zomeravonden om 19.30 uur open. De toegangsprijs bedraagt 30,00. In juli verschijnt een speciale Zomeravonden-folder met het volledige programma voor deze feestelijke avonden. Ook in de Tilburgse Koerier van 21 juli zal nog uitgebreid over de Efteling Zomeravonden geschreven worden. ■N ri' Hoofdprijs i— p ||2 ||3 ||4 ||5 7

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1994 | | pagina 13