I worden is het gezelliger dan ooit. En de minder gelukkige degradanten sluiten de gelederen om het verloren terrein terug te winnen. Want kijken we niet allemaal vooruit? De organisaties die op deze pagina's vermeld staan zullen u ook in het nieuwe jaar via De Tilburgse Koerier op de hoogte brengen van hun activiteiten, doorgaans vergezeld van een uitnodiging om hieraan deel te nemen. Zij doen dat niet zomaar. U bent namelijk bijzonder welkom. Aarzelt u niet. De betreffende groeperingen zijn er voor u. Zij zorgen er in belangrijke mate voor, dat het Hart van Brabant klopt en zal blijven kloppen. En dat kan niet zonder uw betrokkenheid. en smere instellingen uit stad en streek vindt u regelmatig -ij infomeren u over datgene wat zij te bieden hebben, in het van dl nieuwe jaar hebben zij een belangrijke boodschap: zij )4 ID EN Verenigd Tilburgse Kunststichting K.B.O. St. Lucas zand lil Riagg Midden-Brabant Tilburgse Sportraad Avondvierdaagse Tilburg Ouders van Hartekinderen V.V. S.E.T. St. Maartenkommuniteit v.v. veiocitas '31 trb-res Zwemsport Tilburg Atelier Zijdelings Buurtcentrum "In de Boomtak” Lamarotte Jazzband voetbal vereniging s.v.G. kehv De Ruischvoorn TWC Hart van Brabant zvv Harrie Broeken Parochie H. Kruis-wandelbos G.F.C. 93 St. v.E. Midden-Brabant Kon. Harmonie "Orpheus” Het Tilburgs Leerlingen Orkest Jeugdharmonie "Orpheus" Harmonie-orkest "Tilburg" Tilburgse Dans- en Muziekschool Parochie St. Maarten Stichting Bejaardenwerk Tilburg R.K. Parochiebestuur 't zand Gemeentelijk informatiecentrum t SARAH- Werkgroep 50+ Vrouwen - Tilburg Koninklijk Erkend Harmoniekorps "L'Echo des Montagnes" Nederlands Textielmuseum, centrum voor textiel, techniek, kunst en design Les Musiciens Joyeux, Tilburgse Accordeon-vereniging Stichting Contour/vrijwilligerscentrale/ Hulpcentrale- S.O.S. dienst Noordbrabants Natuurmuseum en Milieu Educatie Centrum Midden-Brabant Stichting VIDO (vrouwen in de overgangsjaren) Parochie Heikant-Quirijnstok, Tilburg-Noord Stichting de woonstad Stichting verenigde Woningcorporaties Stichting TBV vereniging Volkshuisvesting Tilburg (WT) Tilburgs/Hilvarenbeeks Accordeonorkest Apollo '77 Gemengde zangvereniging ‘Crescendo’ Stichting centraal St. Nicolaascomité Tilburg Concertserie "Verrassende Ontmoeting" Zwemvereniging Tilburgse watervrienden Tilburgs Mannenkoor La Renaissance vereniging Dekenaat Tilburg-Goirle EWENST

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1994 | | pagina 11