Talloze verenigingen, werkgroepen, stichtingen en amere ir terug in de kolommen van De Tilburgse Koerier. Zij infomerer nieuwe jaar zal dat niet anders zijn. Bij aanvang van dit nieu\ wensen alle lezers een gezond en voorspoedig 1994 Een jaar is weer M voorbij. Een jaar met hoogtepunten en dieptepunten, wereldwijd, maar ook dicht bij huis, iedereen zal zich bij een terugblik op het jaar 1993 allerlei positieve Éi en negatieve dingen kunnen herinneren. Bijzondere gebeurtenissen die we vaak samen met anderen beleven, omdat het de mens nu éénmaal eigen is om op allerlei gebied activiteiten te ontplooien samen met anderen. Of het nu gaat om verenigingen, stichtingen, I werkgroepen of andere instellingen, I één ding blijft overeind: zij zullen hoe dan ook doorgaan met hun bezigheden, in goede en in slechte tijden. In de sportvereniging bijvoorbeeld die kampioen wist te EEN STRALEND Sportinstituut Ooms Paradox Slankclub Brabant 1994 GEV Stg. Centrum zantus Toonkunstkoor Orfeo Gemengd koor scampolo TSV "NOAD" Wooltown Jazz Band Parochie H. Dionysius 't Goirke v.v. zouavia T.T.V. LutO Mannenkoor Hart van Brabant Parochie Tilburg Noord Oost Heemkundekring "Tilborch" Supportersclub Willem ll RKSV SARTO Pellikaanhal Kunstijsbaan Tilburg v.v. ons Vios Stichting Muziek Kanten Winkel Safaripark Beekse Bergen Stichting 't Hooge veer Sportschool Jan de Rooy Seniorenacademie Brabant Openbare Bibliotheek Tilburg Brabantse Milieufederatie v.v. J.P.S. Stichting het oude kerkje Voetbalvereniging w.S.J. Parochie Binnenstad Jeugdcircus ll Grigio Trouwlaanparochie Noorderligt Concert Podium Stichting vakopleiding Metaal Tilburg. De opleiding voor de fijn mechanische technieken. Nederlands Rode Kruis afdeling Tilburg Bestuur en leden PTT Harmonie Tilburg Thuiszorg Midden-Brabant, Organisatie voor Gezinszorg en Kruiswerk Koninklijk Tilburgs Mannenkoor Sint Caecilia Montfortparochie, Stokhasselt, Tilburg-Noord Stichting Verzorgingscentrum "De Heikant" Centrum voor Amateurkunst Noord-Brabant Federatie Tilburgse Zangverenigingen La Poubelle, magazijn Huize Poels Regionaal Bureau Onderwijs Midden-Brabant Studentenkerk Maranatha Tilburg Hart van Brabant zondag Competitie Stichting De Twern (instelling voor sociaal-cultureel werk) Parochie Broekhoven, Fatima - Pius X Stichting Tilburgse Najaarskompetitie

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1994 | | pagina 10