op zaterdag 14, 21 en 28 augustus 1993 1 rj EFTELING XT ZjOMERAVONDEIN -> *Xin feeëriek verlicht park IE Elke Efteling Zomeravond heeft eigen klank en kleur EEN WERELD VOL WONDEREN 4 Let op! 'a De avond is lang... In de Efteling zou je wel dag en nacht kunnen genieten van al het leuks en moois, van alle attracties, evenementen en optredens die daar plaatsvinden. Daarom staan er in de maand augustus een drietal fantastische avondopenstellingen op het programma, waarbij het hele park feeëriek verlicht is. De avond legt een bijzondere deken over de Efteling; een sprookjesachtig decor waarin alle attracties een extra dimensie krijgen. Op zaterdag 14,21 en 28 augustus kunt u in het prachtige park genieten van drie feesten, met elke week een wisselend thema dat kleurrijk gestalte krijgt in heerlijke showprogramma’s. J 7,50 juli 1993 - pagina 8 DETILBURGSE KOERIER Donderdag 15 juli 1993 - pagina 9 I' Fata Morgana ’by night’ Zomercarnaval jM’. The Sixties Met een spectaculair vuurwerk wordt elke Efteling Zomeravond afgesloten Groot Efteling Zomercircus Alle attracties in gebruik Avond van het Levenslied doorheen. In het park staan op de Zomeravonden drie extra podia opgesteld: in de Traditioneel worden de Zomeravonden afgesloten met een spectaculair vuurwerk. De grote finale wordt afgestoken boven de Siervijver. Dat op zich maakt een bezoek aan de Efteling meer dan de moeite waard. SPECIAAL Buffet met Hongaars thema t r 1 ALITEIT leverbaar) I i Brabant. I £1 ONZE RIJZEN IJN DE AGSTE IN ABANT II ond koopavond morgen gesloten CENTRUM" Peter Koelewijn laat 21 augustus ’The Sixties’ herleven Om u nog verder op de hoogte te brengen wat er al lemaal tijdens de Efteling Zomeravonden te zien, te horen en te beleven is, zal er een speciale folder verspreid worden met daar in het complete programma, de tijden en het artiestenaanbod. Deze spe ciale Efteling Zomeravonden folder zal samen met de eerstkomende Tilburgse Koerier op 5 augustus a.s. in uw brievenbus vallen. optredens van Peter Koelewijn, Albert West, Long Tall Ernie, Rocco Granata, Renee the Alligators, Rattle and Frost, Peter Tettero (Teeset), Prima Vering en de Schokbrekers en de prachtige a capella soulgroep Chain of Fools. Natuurlijk mag bij zo'n avond vol nostalgie en romantiek een ritje in de Pegasus "by Night" niet ontbreken. 9,25 11,00 12,75 14,50 16,25 18,00 19,75 21,50 apen tussen De Deurzakkers we ten wel hoe laat het is tijdens het Zomercarnaval op zaterdag 28 augustus b succes. ^ue, op naar irieksadv.) Zoals het de Efteling betaamt, zijn op de Zomeravonden overal in het park heerlijke j hapjes en verfrissende I drankjes te krijgen. Bijzonder is het speciale arrangement in de serre van het Café j Restaurant dat dit seizoen is I omgetoverd tot een stukje I Boedapest waar Hongaarse koks de scepter en de pollepels zwaaien. Speciaal I voor de Zomeravonden wordt daar een Buffet opgesteld aangevuld met een flinke dosis Hongaars entertainment. Voor dit arrangement moet u van tevoren reserveren. j De kosten bedragen 75,- I p.p. Die prijs is inclusief entree, buffet en entertainment. U kunt alleen via de Efteling i een plaatsje bespreken. Het nummer daarvoor is 04167-88266. Op de podia worden doorlopend wervelende shows gegeven door een keur van artiesten. Alleen al daarvoor komt u ogen en oren tekort. Op alle Zomeravonden kunt u tevens genieten van een extra voorstelling van het Groot Efteling Zomercircus: een spectaculaire show met als rode draad 'De Schelkovnikovs', clowns die het hooggeëerd publiek tijdens de hele voorstelling op de lachspieren zullen werken, met negen koelbloedige acrobaten die hun kunsten vertonen op 12 meter hoge stangen, met de vertederende katten- en hondendressuur van Rinat Fairasow, met een schitterende vrijheidsdressuur van 6 prachtige Arabische volbloed hengsten en een bekroonde trapeze-act van Troupe Troukbina. Daarnaast kunt u Pardoes en diverse clowns in het park tegen het lijf lopen en zult u ontroerd raken door de sprookjesprinses en-prins in Siervijver, bij het restaurant het het Sprookjesbos. Rondom Witte Paard en het het Spookslot zullen Oosterpark. Monnikken en Spoken de spanning opdrijven in een huiveringwekkend Spokenspel, op het podium bij de Pirana maakt u kennis met een Russisch orkest uit de Kaukasus en bij de Fata Morgana met een Russische dansgroep uit Oezbekistan. Op de laatste Zomeravond, op zaterdag 28 augustus, zal het Brabants carnaval een vroeg begin krijgen. Vanuit Kruikenstad, Oeteldonk, Theebuikenland, Knollevretersgat, Ballefrutersgat, Döllekesgat, Pierewaaiersgat en vele andere carnavalsplaatsen zullen de feestvierders al proberen om een voorproefje op het komende carnaval te krijgen. Dit zal absoluut geen probleem zijn als u weet dat verspreid over coryfeeën kunt luisteren van het volgende kaliber: Gert 8< Hermien, Vader Abraham, Dennie Christian, Imca Marina, Mieke, Renee de Haan, Hannie, The Dutch Boys en niet te vergeten Bennie Neijman. Verdeeld over drie podia in het park kunt u van hun genieten en luisteren naar onsterfelijke smartlappen en meezingers. Daarnaast en tussentijds kunt u meedeinen op de muziek van Orkest Liberty, Orkest Maxim en de Omega Showband. Presentatie vanaf het podium Oosterpark is in handen van Marga Bult. Boeken KAARTEN EN REIS- v.d. hele wereld, ook idsen. Reisboek winkel euvelstraat 103/4.013- De tweede Efteling Zomeravond, op zaterdag 21 augustus, staat in het teken van The Sixties. Deze Zomeravond zal ongetwijfeld de liefhebbers van Rock Roll aanspreken. Verwonderlijk is dat niet, als u naar de artiesten kijkt die presentatrice Marga Bult op het podium Oosterpark aan u voor zal stellen: De Gigantjes, Johnny Lion and the Jumping Jewels en niet te vergeten Dave Berry and the Cruisers. Bij de andere podia kunt u ook aardig uit de band springen en swingen bij ■- De Thema's van de Zomeravonden lopen daar als een rode draad De Efteling is op de Zomeravonden op 14,21 en 28 augustus geopend van 19.30 tot 24.00 uur. Naast de gewone openingstijden natuurlijk. Alle attracties zijn tijdens de Zomeravonden in gebruik. In Droomvlucht, het mooiste wat de Efteling ooit is overkomen, maakt u een prachtige zweefvlucht door de wereld van het sprookje. Het Volk van Laaf laat u lachen en leren en het sprookjesboek in het Sprookjesbos wordt niet dicht geslagen. De fantomen in het Spookslot komen niet tot hun griezelslaapje en de Halve Maen schittert in de volle maan. De Python duikt de avond in en de Pegasus staat te trappelen van ongeduld... ■N NEEM MEE (Voor)verkoop van kaarten Kaarten voor de Efteling Zomeravonden zijn verkrijgbaar aan de kassa van het park. De kassa's zijn op de drie avonden vanaf 19.00 uur geopend. De poorten van het park gaan een half uur later open, om 19.30 uur. Een entreekaart voor één van de Efteling Zomeravonden kost 28,- per persoon. Komt u met een groep vanaf twintig personen dan betaalt u Entreebewijzen zijn ook al in de voorverkoop te krijgen. U kunt ze kopen bij de Efteling Gastenservice, Ingang West, en bij de WV-kantoren in Tilburg, Oisterwijk, Waalwijk, Kaatsheuvel, Oosterhout en s'Hertogenbosch. Tijdens de Avond van het Levenslied, 14 augustus, treedt o.a. Renée de Haan voor u op Zakdoeken klaar, want de serie begint op zaterdag 14 augustus met de Avond van het Levenslied. Een avond waarbij menigeen een traantje weg zal pinken. Dat kan ook haast niet anders als u op één avond naar Nederlandse het gehele park diverse dweilorkesten de sfeer zullen verhogen. In polonaise door het Sprookjesbos en hossend de Python in, dat kan toch alleen in de Efteling! Naast de vrolijke tonen van de dweilorkesten kunt u inhaken bij het podium Oosterpark, waaneen amusementsorkest onderbroken zal worden door speciale optredens van Johnny, de Twee Pinten en De Deurzakkers. Het feest kan beginnen...

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1993 | | pagina 9