Wereld vol Wonderen 1993 EEN WERELD VOL WONDEREN Neem een abonnement voor onbeperkt bezoek aan de Efteling I Abonnement bestellen. 1 Elke dag naar een met een Efteling-abonnement Ij o en o Ook geldig voor de Antwerpse Zoo Dierentuin Dianckendaei in èt *7 Yè7'S DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 18 maart 1993 - pagina 6 DETILBl Hongaarse poesta Efteling Hotel Inlichtingen: 04167-82000. Ogen en oren tekort Droomvlucht Efteling Zomeravonden die 14,21 en 28 augustus gehouden zullen worden. Niet alleen het financiële voordeel is een goede reden om een abonnement te bestellen. Bij de vele attracties en activiteiten die de Efteling dit jaar 'onder luid applaus' presenteert kom je gewoon Bij de opening van de Efteling, op 8 april a.s, zullen ook de poorten van Droomvlucht wagenwijd opengezet worden. U kunt nu echt kennismaken met het mooiste dat de Efteling ooit is overkomen The Applause Award: De internationale onderscheiding voor ’s werelds beste attractiepark Maar dan... terug naarde aarde en pijlsnel de groene diepte van het kletsnatte Zompenwoud in, voor nog meer vreemde ontmoetingen met nieuwe vrienden. Droomvlucht biedt een reis door de wonderlijke wereld van het sprookje. Een acht minuten durende vlucht waarin je van de ene Circus Tijdens dit feestelijke jaar is het vanzelfsprekend dat er een feeststemming heerst in de Efteling. Een feest vol spanning en sensatie maar vooral vol van show. Daarom heeft de Efteling Ook in 1993 biedt de Efteling op drie zaterdagavonden in augustus een compleet, sfeervol en gevarieerd programma. Zaterdagavond 14,21 en 28 augustus is de Efteling gewoon geopend, daarnaast wordt de gasten extra entertainment geboden. Iedere Efteling Zomeravond heeft zijn eigen thema en wordt weer opgeluisterd met een spectaculaire show. Vele bekende sterren zullen daarbij fonkelen en natuurlijk is ook het hele park feeëriek verlicht, wat op zich al een prachtige attractie vormt. De Efteling in Kaatsheuvel is werkelijk een Wereld vol Wonderen. Om te beginnen met de bakermat van de Efteling, het Sprookjesbos. En verder natuurlijk de Oosterse Fata Morgana, de avontuurlijke Pirafia, de sensationele superachtbaan Python, er in dit licht nog beter dan een circus? Van 1 juli tot en met 29 augustus kunt u genieten van Het Groot Efteling Zomercircus. Een schitterende show met de gekste clowns, de handigste jongleurs, de meest huiveringwekkende stunts en alles watje in de piste van een echt circus tegen kunt komen. En of dit allemaal, samen met al die wonderlijke en sprookjesachtige attracties van de Efteling nog niet voldoende is, zijn er nog tal van extra activiteiten te beleven. dit seizoen ook nog een extra zomer-attractie op Naast de vele, vele attracties die in de Efteling te vinden zijn, kunt u ook een bezoek brengen aan het Efteling Hotel Kaatsheuvel, dat vorig jaar geopend werd. Voor bezoekers die langer dan één dag van de Wereld vol Wonderen willen genieten is dit een ideale oplossing. U verblijft in een schitterend hotel met 122 comfortabele kamers. Een aantal torenkamers zijn ingericht als een sprookje. Het is dan ook niet verwonderlijk dat al vele pasgetrouwden hun huwelijksnacht hier hebben doorgebracht. Naast de overnachtingen biedt het Efteling Hotel vele mogelijkheden voor recepties, conferenties, vergaderingen, business lunches, zaken-diners en een romantisch dineetje bij kaarslicht. Het hotel is gelegen aan de Rijksweg Tilburg-Waalwijk en grenst aan het park. Een wonderlijk Sprookjeskasteel waarin uw dromen voortduren. Voor alle informatie over de abonnementen kunt u ook bellen: telefoon 04167- 88254 of 88285. Dag- en nachtdromen in het Sprookjesachtige Best Western Efteling Hotel, Kaatsheuvel. A Molens! Hongaars entertainment. Het restaurant Cameleon wordt omgetoverd tot een stukje Boedapest waar Hongaarse koks de scepter en pollepels zwaaien en waar u al aan de kleding van ple medewerkers kunt zien dat u beland bent in het land van.de Donau. De vliegende tempel Pagode brengt je tot in de wolken De bete Vanuit de vliegende tempel ’Pagode’ heb je een prachtig panorama over de sprookjesachtige wereld die ’Efteling’ heet. Een Wereld vol Wonderen. Je krijgt onbewust een prettig gevoel. Trots als een pauw overzie je de mooiste plekjes van het park, de prachtige bloemenpracht, de schitterende attracties en de goedgeluimde bezoekers. Je waant je letterlijk en figuurlijk in de wolken. Een goed gevoel dat ook de medewerkers van de Efteling overkwam, toen eind vorig jaar de ’’Applause Award”, een internationale onderscheiding voor ’s werelds beste attractie park, aan de Efteling werd toebedeeld. de nostalgische houten Pegasus, het aandoenlijke stapel staan. Want wat past Volk van Laaf en Droomvlucht, het mooiste dat de Efteling ooit is overkomen En nog véél en véél meer. Vrijdag 1 Maarten De Pijnb; Studiozai Justus var en Maarti neelgroep theaterstu bank’ is e denken, piet nalat ken in h< zijn. In de manager vallen. H geman di< gulden he club. Dan bank. Hij rijk zal m grenzen t een avoni grenzen van de he J Het weel Noorderl Tilburg, concert 21.30 uui aan De 1 gramma verkocht. Komend) Noorderl with the The SI Flavium 19.00 uur Op zone theater a: 19.00 uur cisme mi kleur’. Test Dept wer Soun een speci mers, mi dj’s.abstr sende ’suj ’industria Dept, bei staande oi thodox Li gericht in I zake. Tre: gie’, ’pre hun mant tiek werk ’muziek’ vuilnisvat platen. De Dij De Dijk o keer zo st wens wei overleg b< te tijd no| nodigen, leef ze al Lubbe gre telnummc Op deze vijf Amst liefde vo< rock’n rol kent het. Cov Cov, gende nei beren. Blues Messin’ 5 ligt blues blues-roc ven bas ei Vier ban Britse en Uit Seatt songwrite vestigde3 werd daai De Efteling is open van 8 april tot en met 24 oktober 1993, iedere dag van 10.00 tot 18.00 uur. De entreeprijs bedraagt 28,00 per persoon, 65-plussers betalen 25,50, evenals gehandicapten en hun begeleiders. Kinderen tot 4 jaar mogen de Efteling gratis bezoeken. Voor groepen gelden gereduceerde prijzen. Een Efteling-abonnement voor het seizoen 1993 kost slechts 105,00 per persoon vanaf 4 jaar. Senioren hebben nog eens extra voordeel, want zij krijgen op vertoon van hun 65+ pas het abonnement voor slechts de helft van de prijs, 52,50. Zo'n fantastisch abonnement op de Efteling kan iedereen vanaf nu verkrijgen. De abonnementen zijn tot en met 7 april verkrijgbaar bij de abonnementen voorverkoop van de Efteling (ingang Noord) en de VW-kantoren in Kaatsheuvel, Tilburg, Waalwijk, Oosterhout, 's-Hertogenbosch, Breda en Oisterwijk, van maandag tot en met zaterdag, van 10.00 tot 17.00 uur. Bij het parkabonnement kan tevens een parkeer- abonnement worden besteld d 40,00. Vanaf 8 april zijn de abonnementen alleen nog maar verkrijgbaar bij de Efteling zelf, bij de Gastenservice ingang West. Vanzelfsprekend dat het feestgedruis, dat nog naklonk van de veertigste verjaardag van de Efteling, weer in alle hevigheid oplaaide. Een feeststemming die ook het komende seizoen in de Efteling te proeven zal zijn. Neem daarom een abonnement! Met een abonnement kun je die Wereld vol Wonderen altijd en onbeperkt bezoeken. Wanneer je maar wilt! Onbeperkt genieten van al die fantastische attracties, van het natuurschoon en van de sprookjessfeer die je alleen maar in de Efteling kunt vinden. Verder hebben abonnementhouders, net als vorig jaar toegang tot de Antwerpse Zoo én als nieuwtje ook tot dierenpark Planckendael in Mechelen. Tenslotte is er nog een voordeeltje aan het abonnement verbonden, want de abonnementhouders krijgen een korting op de entreeprijs die geldt voor de gaan en zo op je gemak r-xi....- van deze schitterende Wereld vol Wonderen te genieten. ogen en oren tekort. Het is bijna onmogelijk om op één dag echt alles in de Efteling te zien, te horen en te beleven. Eigenlijk zit er niks anders op dan een paar keer naar de Efteling te In een Wereld vol Wonderen kent men geen grenzen. Dat merkt men alleen al aan de bezoekers die vanuit alle windstreken naar Kaatsheuvel komen. De Efteling laat u dit seizoen proeven van een verre windstreek, want 1993 wordt het jaar van de zigeunerviolen en Hongaarse salami. Op diverse plaatsen inde Efteling spelen echte droom in de andere zweeft. Hongaarse orkesten en kan Waarbij je kennis maakt met men genieten van elfjes, bosgeestjes en verlegen faunen en op audiëntie gaat bij Koning Oberon. Wie weet welk verhaal de pratende eik je gaat vertellen tijdens je reis door het Wonderwoud? In het Rijk der Hemelburchten fonkelen robijnen en diamanten tegen de gitzwarte heelalnacht. Efteling Zomeravonden Vanavoi Yuca, Fi Studiozi De muzi ras’ is g Boeldbn I thema’si spelen in voorstell covorme met de d< reerde d Yuca wo ci, één zi Op familiebezoek bij de wolf en de zeven geitjes - - In Droomvlucht maakt U kennis met het Kastelenrijk.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1993 | | pagina 6