in de en, sticfgen en andere instellingen uit stad en men van De Tilburgse Koerier. Zij an hunjigheden op de meest uiteenlopende hen dal stad leeft. In het nieuwe jaar zal dat vermelirganisaties wensen alle lezers it en een zond en voorspoedig 1993 Of het nu gaat om families, verenigingen, stichtingen, werkgroepen of andere instellingen, één ding blijft overeind: zij zullen hoe dan ook doorgaan met hun bezigheden. De wereld draait immers door en zo ook het leven. En kijken we niet allemaal vooruit in de hoop dat er nog betere tijden aan zullen breken? De vele organisaties die op deze pagina’s vermeld staan zullen u ook in het nieuwe jaar via De Tilburgse Koerier op de hoogte brengen van hun activiteiten, doorgaans vergezeld gaande van een uitnodiging om hieraan deel te nemen. Zij doen dat niet zomaar en u bent dan ook bijzonder welkom. Aarzel daarom niet. De betreffende groeperingen zijn er voor u. Zij zorgen er in belangrijke mate voor, dat het Hart van Brabant klopt en zal blijven kloppen. Woensdag 23 december 1992 - pagina 29 2 - pagina 28 DETILBURGSE KOERIER Safaripark Beekse Bergen V.V. Set Stichting Bevordering Muziekimprovisatie Sonnevanck V.V. Zouavia Montfortparochie Stokhasselt Openbare Bibliotheek Tilburg Sportinstituut Ooms Theater Zaal 16 Tilburgse Watervrienden Ons Vios Parochie Heikant-Quirijnstok Carnavalsstichting Tilburg Het Nederlandse Rode Kruis afd. Tilburg Seniorenbond St. Lucas Riagg Midden Brabant Gemengde Zangvereniging Scampolo Parochie Heilig Kruis Wandelbos Parochie Tilburg Noord Oost Kunstijsbaan Tilburg Pellikaanhal Vereniging Dekenaat Tilburg-Goirle Voetbalvereniging W.S.J. Stichting De Imme Kon. Harmonie Concordia van 1839 Hilvarenbeek Vereniging Volkshuisvesting Tilburg Stichting La Poubelle Tilburg Stichting Theaterwerkplaats De Muze St. Caecilia mannenkoor V.V. Family Boys Tilburg Lilith therapie en begeleiding Wooltown Jazzband Mannenkoor Hart van Brabant R.K.S.V. Sarto Parochie H. Dionysius ’t Goirke R.K. Parochiebestuur ’t Zand P.T.T. Tilburg Gymnastiekvereniging Dionysius Jazzband Lamarotte Gemeentelijk Informatiecentrum TWC Hart van Brabant Stichting Centraal St. Nicolaas Comité Z.V.T. Multicopy Café d’n Bingo Stichting Bejaarden werk Tilburg Stichting VIDO (Vrouwen In De Overgangsjaren) Tilburg

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1992 | | pagina 29