gen ga We zijn hard op weg naar de eeuwwisseling. Het jaar 1992 loopt ten einde. Het was weer een jaar met een heel eigen karakter. Een jaar met hoogtepunten en met dieptepunten. Wereldwijd, maar ook dicht bij huis. Iedereen zal zich bij een terugblik op het jaar 1992 allerlei positieve en negatieve gebeurenissen kunnen herinneren. Bijzondere gebeurtenissen die we vaak samen met anderen beleven, omdat het de mens nu éénmaal eigen is om op allerlei gebied activiteiten te ontplooien samen met anderen. Talloze verenigingen, werkgroepen, sti< streek vindt u regelmatig terug in de kfiimi stellen de lezer op de hoogte van hun ighc gebieden. Het is vooral dankzij hen datistac niet anders zijn. De hier vermelwr; een prettig Kerstfeest en eenzom y O J Woensdag 23 december 1992 - pagina 28 DE TILBURG! DETILBURGSE KOERIER Noorderligt Concertpodium Parochiegemeenschap Trouwlaan Zwemvereniging De Waterratten Berkel Enschot Vrije School Tiliander V.V. S.V.G. Parochie Binnenstad Voetbalvereniging Gudok Jeugdcircus II Grigio Haaren Bestuur en leden P.T.T. Harmonie Tilburg Dienstencentrum voor ouderen De Garsthof Stichting Muziek Kanten Winkel Tafeltennisvereniging Luto/Tribunaal Nederlands Textielmuseum Tilburgse sportvereniging Longa T.S.V. Noad Centrum voor Amateurkunst Tilburgse Najaarscompetitie Studentenkerk Maranatha Tilburg Stichting Zuid Nederlands Kamerkoor St. Maartenkommuniteit Dansstudio Nora van den Eeckhout Noordbrabants Natuurmuseum Koninklijke Harmonie Orpheus Het Tilburgs Leerlingen Orkest Jeugdharmonie Orpheus Harmonie Orkest Tilburg Concertserie ’Verrassende Ontmoetingen’ Formation-team Rising Stars Stichting J.H. Leopold Tilburgs Mannenkoor La Renaissance Heemkundekring Tilborch Parochie Broekhoven-Fatima-Pius X Kazoo Harmonie De Natuurvrienden Voetbal Vereniging Velocitas 31” Keten van Hoop Stichting de Twern Federatie Tilburgse Zangverenigingen Wijkorganisatie de Ring Supportersclub Willem II Tilburgse Zwemvereniging TRB-RES Sportschool Jan de Rooy Verzamelaarsvereniging De Gezellige Ruilers, Goirle Tilburgs/Hilvarenbeeks Accordeon Orkes Apollo ’77 Scrijption, museum voor schrift- en kantoortechniek

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1992 | | pagina 28