w,. n kwaliteit ervice. I IES ter 1 DP Ml "1 iB G R O E R j Donderdag 3 september 1992 - pagina 3 DE TILBURGSE KOERIER 1992-pagina 2 ig en Foto 's Fr. van Aarle. GROEP feliciteert i'Echo des Montagnes met het 125-jarige jubileum VOOR DEUR Op 9 augustus j.l. kwam de 63-jarige Fr. Schellekens na een kortstondig ziekbed te overlijden. De heer Schellekens was tien jaar vice-voorzitter van I'Echo des Montagnes. Hij is de afgelopen drie jaar nauw betrokken geweest bij de organisatie van de activiteiten rondom het 125-jarige jubileum. Een jubileum dat hij zelf niet meer heeft mogen meemaken. Dirigent Pieter Zwaans Het jeugdensemble van I'Echo des Montagnes. Ondertekening van het sponsorcontract, met v.l.n.r.: C. van Aarle, voorzitter van I'Echo des Montagnes, algemeen directeur B. Weustink van de C. Z.-groep en Fr. van de Wiel, bestuurslid van I'Echo des Montagnes. Tilburg heeft een rijk verenigingsleven, ook op muzikaal gebied. Een van de oudste toonaangevende exponenten daarvan is het Koninklijk Erkend Harmoniekorps I’Echo des Montagnes. Dat korps viert aanstaande zondag met een jubileummis in de parochiekerk van Korvel en een receptie zijn 125-jarig bestaan. Om de verbondenheid met de Tilburgse bevolking te tonen volgen op 30 en 31 oktober twee voor iedereen toegankelijke speciale concerten in de Heikese kerk, met gastoptredens van respectievelijk Louis van Dijk en de Mastreechter Staar. Begonnen als liedertafel, is I’Echo des Montagnes uitgegroeid tot een harmoniekorps dat -momenteel onder de bezielende leiding van dirigent Pieter Zwaans- niet alleen faam heeft verworven in Tilburg en directe omgeving, maar ook ver daarbuiten. Daarvoor wordt dan ook hard gewerkt. Daarbij wordt ook aan de muzikale toekomst gedacht. Om die te verzekeren beschikt I’Echo des Montagnes over een vrij uniek jeugdensemble, waarvan de leden in gezamenlijke lessen musiceren op de Tilburgse Dans- en Muziekschool. Van het ensemble maken enthousiaste jongeren èn volwassenen deel uit, die hopen door te stromen naar I’Echo. Dat I’Echo des Montagnes een bloeiende vereniging is, bewijst ook het feit dat uit haar midden een andere muzikale groep is opgestaan, Die Original Oberelfpils Kapelle. Deze kapel heeft al menig (carnavals)feest opgeluisterd en op concoursen in binnen- en buitenland eerste prijzen in de wacht gesleept. Doelstelling van de kapel is vooral het bijdragen aan een gezond voortbestaan en aan de goede sfeer van de harmonie. Aan een gezonde financiële toekomst van I’Echo wordt voor de komende tijd bijgedragen door een sterk met Tilburg verbonden onderneming: de CZ- groep Ziektekosten is de komende vier jaar hoofdsponsor van de harmonie. Daarnaast zijn er vele anderen die het korps ondersteunen, van wie de Vrienden van I’Echo zeker niet onvermeld mogen blijven. Een vereniging als I’Echo des Montanges verdient niet alleen een prachtige viering van het 125-jarig bestaan, maar ook de wens dat een even lange periode met net zoveel sfeer en speelplezier in het verschiet ligt. Zie ookpag. 12 en 13 Het bestuur van I'Echo des Montagnes, met v.l.n.r.: Fr. van de Wiel, B. Doomen-Beekmans, F. Jansen, I. Horsten, C. van Aarle en Fr. Schalken 10-17 uur) biedingen 587,-1 iaalds.,769.- et510 Inch ....695- 135- JMb595.— I2bls ...1210- Die Original Oberelfpils Kapelle. CENTRALE ZORG VER^fckR A AR 01-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1992 | | pagina 3