EFTELING s EEN WERELD VOL WONDEREN op zaterdag 15, 22 en 29 augustus ry 4 EFTELING XT Zomeravonden Vé 1992 ’r 3 M j: 0 i 1 "C IN FEEERIEK VERLICHT PARK TEN Elk thema heeft eigen klank en kleur ■Km ij IPEN I urg 3n DN E 38,- )7 ENEN De avond is lang... In de Efteling zou je wel dag en nacht kunnen genieten van al het leuks en moois, van alle attracties, evenementen en optredens die daar plaatsvinden. Daarom staan er in de maand augustus een drietal fantastische avondopenstellingen op het programma, waarbij het hele park feeëriek verlicht is. De avond legt een bijzondere deken over de Efteling; een sprookjesachtig decor waarin alle attracties een extra dimensie krijgen. Op zaterdag 15,22 en 29 augustus kunt u in het prachtige park genieten van drie feesten, met elke week een wisselend thema dat kleurrijk gestalte krijgt in heerlijke showprogramma’s. I lil llektie r l DETILBURGSE KOERIER Donderdag 16 juli 1992 - pagina 15 '92 -pagina 14 JS MG Zomercarnaval Ogen en oren tekort Fifties Sixties B.00 jewel wat Alle attracties in gebruik Zonnige entreeprijzen voor de Zomeravonden SPECIAAL Buffet in het teken van het thema Avond van het Levenslied JIS- TU s en Zor gei voc JS .s IMER jar luziek vwhv, maan, vond in en trappelen (Voor)verkoop van kaarten Kaarten voor de Efteling Zomeravonden zijn verkrijgbaar aan de kassa van het park. De kassa's zijn op de drie avonden vanaf 19.00 uur geopend. De poorten van het park gaan een half uur later open, om 19,30 uur. Entreebewijzen zijn ook al in de voorverkoop te krijgen. U kunt ze kopen bij de Eftelin'g Gastenservice, Ingang West, en bij de VW-kantoren In Tilburg, Olsterwijk, Waalwijk, Kaatsheuvel, Oosterhout en s'Hertogenbosch. Zomeravond van het vorig jaar een grandioos optreden verzorgd. Natuurlijk mag bij zo'n avond vol nostalgie en romantiek een ritje in de Pegasus "by Night" niet ontbreken. Op de laatste Zomeravond, op zaterdag 29 augustus, zal de verbroedering tussen Oeteldonk en Rio tot stand gebracht worden. U kunt met eigen oren en ogen ervaren dat het exotische carnaval uit Rio en het sfeervolle Nederlands carnaval uitstekend te combineren zijn, hetgeen tot een geweldige feeststemming De bezoekers worden uitgenodigd zich carnavalesk uit te dossen voor dit feest waarin de polonaise samengaat met het Caribisch carnaval. Ook op deze Zomeravond zullen een groot aantal artiesten en orkesten de revue passeren. Op het podium in de Siervijver kunt u genieten van de opzwepende tonen van The Dutch Rythm Steel and Showband en een Showoptreden van Os Malandros. Presentator van deze Zomeravond is Oscar Harris. Hij zal zelf ook een optreden verzorgen. Speciale 9 gast is Joe Bourne. M©©r tropisch© ton©n zijn t© horen bij de Steenbok. Daar kunt u luisteren naar de mU i van de Caribean Party Band, I osatinos, Amiqos Paraquayos en Ricardo Aziz and His Flames. Het Nederlandse carnaval wordt gepresenteerd op het podium bij het Witte Paard en de Likkebaerd. Speciale optredens van Arie Ribbens en van Vader Abraham zijn te zien bij het Witte Paard. Daarnaast speelt het Orkest Dutch Boys. Bij de Likkebaerd kunt u in de polonaise op muziek van de Twee Pinten en De Alpen Zusjes. Het feest kan beginnen... De tweede Zomeravond, op zaterdag 22 augustus, staat in het teken van The Fifties The Sixties. Deze Zomeravond zal ongetwijfeld de liefhebbers van Rock Roll aantrekken. Verwonderlijk is dat niet, als u naar het programma kijkt dat presentator Peter Koelewijn aan u voorstelt. Uiteraard treedt hij zelf ook op op het podium in de I Siervijver. Bovendien kunt u daar I heerlijk swingen op de muziek van Square Oats, Crazy Lacs, De I Gigantjes, John Spencer en niemand minder dan Albert West. Speciaal voor deze avond wordt voor het podium van het Witte Paard een dansvloer gelegd. Er kan daar heerlijk geswingd worden op de muziek van onder andere Toni Macaroni and the Swinging Devils en Rattle and Frost. Om 22.10 Uur vindt er een speciaal gastoptreden plaats van Ad Swart, de Nederlandse Roy Orbison. Bij de Steenbok kunt u genieten van The Cosy Cotton Band, The Clarks en Willy Ashmans's Original Jazzband. Op het podium bij de Likkebaerd treden-Timbre Oaks en Crazy Cadillac voor u op. Dit laatste orkest heeft ook tijdens de succesvolle Rock Roll Zoals het de Efteling betaamt, zijn op de Zomeravonden overal in het park heerlijke hapjes en verfrissende drankjes te krijgen. Bijzonder is het speciale arrangement in het Café Restaurant. Speciaal voor de Zomeravonden wordt daar een Buffet opgesteld, aangevuld met een flinke dosis entertainment dat volledig in het teken van het thema staat. Voor dit arrangement moet u van tevoren reserveren. De kosten bedragen 55,- p.p. Die prijs is inclusief entree, buffet en entertainment. U kunt alleen via de Efteling een plaatsje bespreken. Het nummer daarvoor is 04167-88157 De Efteling is op de Zomeravonden op 15,22 en 29 augustus geopend van 19.30 tot 24.00 uur. Naast de gewone openingstijden natuurlijk. Alle attracties zijn tijdens de Zomeravonden in gebruik. In Droomvlucht, d© jubileumattractie van dit jaar, maakt u een prachtige zweefvlucht door de wereld van het sprookje. Het Volk van Laaf laat u lachen en leren en het sprookjesboek in het Sprookjesbos wordt niet dicht geslagen. De fantomen in het Spookslot komen niet tot hun griezelslaapje en de Halve Maen schittert in de volle rr De Python duikt de ave de Pegasus staat te tre van ongeduld... De Efteling Zomeravonden hebben alle drie een heel eigen thema. Elke Zomeravond wordt anefers van klank en kleur. De serie begint op zaterdag 15 augustus met de Avond van het Levenslied. Een avond waarbij menigeen een traantje weg zal pinken. Op het podium in de Siervijver speelt de Perfect Showband. De presentatie is in handen van Marga Bult. U kunt er luisteren naar onsterfelijke smartlappen en meezingers gebracht door coryfeeën als Corrie Konings, Hannie en Koos Alberts. Op de andere podia in het park kunt u onder andere luisteren en kijken naar de Alpha Showband, Barry van Vliet, Soroya, Orkest Aces, Edith Scholten, Arie Passchiers, Orkest Maxim, Johnny en Renee de Haan. De Thema's van de Zomeravonden lopen daar als een rode draad doorheen. In het park staan op de Zomeravonden vier extra podia opgesteld: in de Siervijver, bij het wordt aar restaurant het Witte Paard en bij thema in de gezellige terrasjes van de Steenbok en de Likkebaerd. Op de podia worden doorlopend wervelende shows gegeven door een keur van artiesten. Alleen al daarvoor komt u ogen °n oren tekort. Op alle Zomeravonden kunt u tevens genieten van een extra voorstelling van de Efteling Zomer IJsshow: een half uur durend ijsspektakel, dat gepresenteerd wordt door een internationaal artiestengezelschap, waarbij ook aandacht geschonken wordt aan het Anton Pieck jma in verband met het 40-jarig bestaan van de Efteling. Daarnaast kunt u Pardoes en diverse clowns in het park tegen het lijf lopen en zult u ontroerd raken door de sprookjesprinses Voor de drie Zomeravonden gelden speciale toegangsprijzen. Prijzen die lager zijn dan de normale entreeprijzen die u voor een bezoek overdag betaalt. Een entreekaart voor één van de Efteling Zomeravonden kost 22,50 per persoon. Komt u met een groep vanaf twintig personen dan betaalt u 20,-p.p. Houders van abonnementen kunnen voor 17,50 de onvergefelijke avond beleven. Voor het parkeren van uw auto ft u tijdens de Zomeravonden niets te betalen en -prins in het Sprookjesbos. Rondom het Spookslot zullen Monnikken en Spoken de spanning opdrijven, op het podium bij de Piraha maakt u kennis met een Russisch orkest uit de Kaukasus en bij de Fata Morgana met een Russische dansgroep uit Oesbekistan. Traditioneel worden de Zomeravonden afgesloten met een spectaculair vuurwerk. De grote finale wordt afgestoken boven de Siervijver. Dat op zich maakt een bezoek aan de Efteling meer dan de moeite waard. 0

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1992 | | pagina 15