Zl VflN ROOSMALEN BOJAAR VOLVO-DEALERSCHAP 25 JAAR VOLVO-DEALER IS- Kroon op vzerk. vein Van Roosmaten senior bj; IK 1 L J DAT MOET GEVIERD WORDEN I 992-pagina 4 DE TILBURGSE KOERIER DE AUTOMAAT - Donderdag 6 februari 1992 - pagina 5 Loon op rnd. O,— ex. m. rspotffi onze autoruit-reparatie afdeling. Tot ziens op 7 februari Receptie te Loon op Zand, Hoge Steenweg 85, telefoon 04166-2450 Ander filiaal gesloten Ringbaan Zuid 3, Tilburg, telefoon 013-360015 (Beide bedrijven zijn deze dag vooralle werkzaamheden gesloten jzen korting !5% korting i korting nprijzen af f 75,- anceren ai iul Volvo- met zijn tijd t moment !OON Foto’s: Geert van Loon De voltallige ploeg van Van Roosmalen Tilburg. voorbij te laten gaan, nodigen wij u uit voor een receptie op vrijdag 7 februari a.s. van 15.00 uur tot 21.00 uur aan de Hoge Steenweg 85 Loon op Zand. Speciaal ter gelegenheid van ons jubileum staat een keur aan "historische" Volvo's opgesteld om de afgelopen kwart eeuw te laten herleven. Uiteraard kunt u ook kennis Roosmalen. Bert Klijn en Roosmalen senior. Volvo 940. Omdat uw loopbaan vaak op een renbaan lijkt. V.l.n.r. Jan van dhr. van NIÉUW VAN BUMPW TUT 5 25 jaar geleden verwierf Dhr. van Roosmalen sr. het Volvo-dealerschap. Sinds die tijd heeft hij, samen met zijn vrouw, het bedrijf doen uitgroeien tot wat het nu is twee kerngezonde Volvo-dealer-bedrijven met een groot aandeel in de regio. Om een en ander niet onopgemerkt Op 1 februari 1967 werd door automobielbedrijf Van Roosmalen in Loon op Zand het Volvo-dealerschap verworven. Na een vertegenwoordiging van Duitse merken als Glas en Goggomobil betekende het Zweedse Volvo voor dhr. Van Roosmalen een nieuwe uitdaging. Het bedrijf is in vijfentwintig jaar tijd tot zeer volwassen dimensies uitgegroeid, met sinds 1987 ook een vestiging in Tilburg, de stad die overigens altijd tot het gebied van Van Roosmalen heeft behoord. Dhr. van Roosmalen herinnert zich nog uitstekend de eerste verkoop- activiteiten in 1967. Toen hij bij eei van zijn eerste klanten verscheen en bij de directie-secretaresse meldde dat hij het merk Volvo kwam aanprijzen, werd hem te verstaan gegeven dat hij rustig op de baas mocht wachten, maar dat het bedrijf al 12 soorten zeeppoeder rijk was. maken met alle Volvo-modellen, zoals de 440, 460, 480, 240, 740, 940, 960 en het nieuwe paradepaardje de nieuwe Volvo 850 GLT, Tijdens onze jubileumreceptie kunt u 'm van nabij bekijken. Instappen voor 'n proefrit mag natuurlijk ook. Daarnaast willen wij u uitgebreid informeren over alle andere facetten van ons "Totaal-pakket" zoals daar zijn "Van Roosmalen-Leasing", "Van Roosmalen-Assurantiën" en 'Duobond'", Toekomst Na zo’n drie tot vier ingrijpende verbouwingen ontstond het huidige bedrijf. Het oorspronkelijke bedrijf uit de jaren zestig aan de Hoge Steenweg 85 is nog steeds een onderdeel van het forse complex anno 1992. Maar ook in de toekomst zal Volva dealer Van Roosmalen m blijven meegaan. Op dit wordt de werkplaats grondig onder handen genomen. Met name zullen alle nieuwe milieu maatregelen worden getroffen. Maar naast een vloeistofdichte vloer en olie-/vetafscheiders zal ook de volledige inrichting aan de modernste eisen worden aangepast met nieuwe bruggen en een grotere Quick-service afdeling. Wie een sterretje in de voorruit heeft, kan ook bij Van Roosmalen terecht. Ruiten worden volgens het Duobond-systeem gerepareerd. Uiteraard is de werkplaats ook ingericht voor APK-keuringen, de inbouw van LPG-installaties, telefoon en zonnedaken en het weer netjes repareren van schades. Uiteraard wordt altijd gebruik gemaakt van originele Volvo- onderdelen, zodat de kwaliteit van iedere Volvo ook na reparatie is gegarandeerd. Volvo-dealer Van Roosmalen bi< echter een volledig pakket voor uc automobilist. Via Van Roosmalen Lease kunnen Volvo’s maar ook andere merken rechtstreeks geleased worden. De klant heeft hierbij als groot voordeel dat hij of zij direct bij het bedrijf terecht kan voor onderhoud en reparaties. De samen met de lease-activiteiten opgestartte afdeling Van Roosmalen Assurantiën is een logische stap in de richting van een autombielbedrijf met een compleet totaalpakket. Gemoderniseerd Van Roosmalen: "Een automobielbedrijf kan alleen maar overleven als de service die wordt geboden compleet is. Je kunt niet alleen leven van de verkoop van nieuwe auto's of uitsluitend van het onderhoud. Vroeger moesten auto's om de 1500 km worden dporgesmeerd en kregen ze iedere 10.000 km een grote beurt. Een Geesteskind "Volvo was in die jaren nog behoorlijk onbekend, al stqrtte men al voor de oorlog met de itauto's en los te laten. Hij heeft in drs. Bert j ook de Klijn een uitstekende directeur i personenauto's gevonden voor de vestiging in mden we direct Loon op Zand. Bert Klein kent het de bedrijf ook al 25 jaar, daar hij in de 1967 in zijn vrije tijd werkte als pompbediende bij Van Roosmaler I Maar Van Roosmalen blijft een familiebedrijf met zoon ing. Jan van Roosmalen aan het hoofd van de Tilburgse vestiging. Uiteraard blijft Van Roosmalen senior als commissaris bij het bedrijf betrokken. Je laat je geesteskind immers niet zomaar los. art zich levering van vrachtauto's en rkoop- kwam eind jaren veertig ook een verkoop van Volvo persor°^^ op gang. In 1967 kon-™ starten met de kersverse 144, eerste Volvo nieuwe stijl, na c Amazone en Katterug. Óverigens is er wat betreft levertijden een grote overeenkomst tussen die 144 en onze nieuwe 850 GLT", merkt Van Roosmalen op. Van Roosmalen was direct in zijn eerste jaar als Volvo-dealer succesvol. Van de 1500 auto's die door het merk in het hele land werden verkocht, vonden er maar liefst 100 via Van Roosmalen de i weg naar de klant. Van Roosmalen vindt het vijfentwintigjarig dealerschap een i mooie aanleiding om het bedrijf vraagt slechts iedere 15.000 km om verse olie." Vorig jaar werd de showroom ingrijpend gemoderniseerd. Er is uiteraard een ruim aanbod aan nieuwe en gebruikte Volvo's te vinden en ook een sortering vreemde merken. Service en persoonlijke aandacht voor de klant zijn sterke punten van Volvo- dealer Van Roosmalen. De uitstekende relatie met de klant werd in de afgelopen 25 jaar niet alleen opgebouwd door dhr. Van Roosmalen zelf, maar ook door zijn vrouw en chef-monteur Toon Janssen. Er is vrijwel geen klant die hem niet kent en dat wil dhr. Janssen graag zou houden. Zoon Jan van Roosmalen en Bert Klijn zullen samen het beleid voor de komende jaren gaan bepalen. Bert Klijn heeft daar een heel duidelijke visie over: "Je moet als dealerbedrijf een optimaal service-niveau weten te bereiken. Daar is in de eerste plaats een kwalitatief hoogstaand produkt voor nodig en wat dat betreft zitten we bij Volvo goed. Een hoog service-niveau kun je bereiken door je medewerkers hoog te kwalificeren. Natuurlijk worden ze van alle nieuwe technieken op de hoogte gebracht. Verder zal ook het respect voor het milieu binnen een garagebedrijf een steeds grotere rol gaan spelen. Tot slot moeten autokosten voor de gebruiker zo laag mogelijk worden gehouden. Dit kan onder andere door leasing in eigen beheer en onderhoud op contractbasis. Zo komt de automobilist niet voor verrassingen te staan. Dit vanwege een vaste onderhoudsprijs per kilometer voor zowel een nieuwe Volvo als gebruikte wagens." Volvo-Show biedt De cdgehele filosofie van Van sr de Roosmalen staat eigenlijk al vijfentwintig jaar overeind: Het volledige bedrijf probeert zich stelselmatig te verplaatsen in de denkwijze van de klant en probeert de wensen van de klant te vertalen in mogelijkheden. Het vijfentwintigjarig Volvo- dealerschap wordt op feestelijke wijze gevierd op vrijdag 7 februari. De vestigingen in Tilburg en Loon op Zand zijn die dag gesloten. Om 15.00 uur begint de receptie. De heer K.A. Roldanus, algemeen directeur van Volvo Nederland zal in zijn toespraak bij het jubileum stilstaan, terwijl J. van Dun, burgemeester van Loon op Zand aan het bedrijf een oorkonde zal uitreiken. Tijdens een jubileum- show is dit weekend een ruime vertegenwoordiging te zien van de Volvo-historie aan de hand van een tiental oldtimers, die de bezoeker een goed beeld geven van 25 jaar Volvo- geschiedenis. Maar ook de nieuwste telg, de >35 intervallen van 4 C bewonderen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1992 | | pagina 25