5 pen,s)htingen en andere instellingen uit stad rug H kolommen van De Tilburgse Koerier. 2 var In bezigheden op uiteenlopend gebied, ït ante zijn. Zij zijn er door u en voor u en gevilen gezond en voorspoedig 1992. Of het nu gaat om verenigingen, stichtingen, werkgroepen of andere instellingen, één ding blijft overeind: zij zullen hoe dan ook doorgaan met hun bezigheden. De wereld draait immers door en zo ook het leven. En kijken we per slot van rekening niet allemaal een beetje vooruit? De vele organisaties die op deze pagina’s vermeld staan zullen u daarom ook in het nieuwe jaar via De Tilburgse Koerier als tussenschakel op de hoogte brengen van hun activiteiten, doorgaans vergezeld van een uitnodiging om hieraan deel te nemen. Zij doen dat niet zomaar en u bent dan ook bijzonder welkom. Aarzelt u niet. De betreffende groeperingen zijn er voor u. Zij zorgen er in belangrijke mate voor, dat het Hart van Brabant klopt en zal blijven kloppen. F Donderdag 2 januari 1992 - pagina 9 Parochie Heikant-Quirijnstok Kunstijsbaan Pellikaanhal Ons Vios Verzamelaars Vereniging Tilburg Safaripark Beekse Bergen Parochie Tilburg Noord-Oost Stichting Vido (Vrouwen in de overgangsjaren) Vereniging Dekenaat Tilburg-Goirle Wooltown Jazz Band Noorderligt Concertpodium Nederlands Textielmuseum Jazzband Lamarotte Dansstudio Nora van den Eeckhout Bezoekerscentrum Oisterwijk Sport- en Ontspanningsvereniging Zouavia Stichting Activiteiten "In de Boomtak" Parochie H. Kruis Family Boys Sportschool Jan de Rooy Volksuniversiteit "terra nova" La Poubelle (magazijn Huize Poels) R.K.S.V. "Sarto" Openbare Bibliotheek Tilburg Parochie Binnenstad Autotron Rosmalen t.t.v. Luto-Tribunaal Tilburgse Kunststichting T.S.V. Longa Het Nederlandse Rode Kruis, afd. Tilburg C.V. De Paotergoapers Stichting "Het Oude Kerkje" Noordbrabants Natuurmuseum Gymnastiekvereniging St. Dyonisius Poppentheater Sapperlipopet Mannenkoor Hart van Brabant Carnavalsstichting Tilburg Hart van Brabant Zondag Competitie Sport Klub Konica-Goirle Vrijwilligerscentrale SKSV Were Di voetbal Gemeentelijk Informatiecentrum Centrum voor Amateurskunst Noord Brabant Het Brabants Centrum voor het Amateurtheater Tafeltennisvereniging Besbo Irene/ Sportcentrum Irene ri 1992 - pagina fr. RE TILBURGSE KOERIER

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1992 | | pagina 9